Forum

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Warny

Czas głosowania minął 23 sty 2008, 15:58

Opcja 1: 3/4 na 30 dni.
18
86%
Opcja 2: 10. Na rok.
3
14%
 
Liczba głosów: 21
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 cze 2009, 00:03

Ale moze warto czasem zapytac normalnych uzytkownikow co o tym sadza, skoro nie umiecie sie dogadac od jakiegos czasu? :)

WOLNOSC I ODPOWIEDZIALNOSC - zgadza sie. Frank, moze troche racji jest w wypowiedziach ministrowej?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 cze 2009, 00:05

Hyhy pisze:POPIERAM i bede popieral zawsze i wszedzie czy to w internecie czy w zyciu dwie rzeczy - WOLNOSC SLOWA (zgodna z prawem) i mozliwosc obrony.

Masz wolność słowa, wolność oceny modów ograniczona jest do jednego tematu. Czy potrzebujesz więcej tematów do wyrażenia zdania na ten temat ??

Rewelacje Franka skomentuje jedynie tak <hahaha> <chory>
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 17 cze 2009, 00:07

pani_minister pisze:Czekaj, czekaj, to nie przypadkiem ta, która w przeciągu dwóch minut pisała posty sama do siebie z dwóch różnych kont, napisała posta z jednego, skasowała, napisała to samo z drugiego, a potem szła w zaparte, że to nie ona, tylko siostra, a ona wcale nie używa dwóch kont i nie ma do nich haseł?

ja wiem lepiej od ciebie ze to są siostry i maja 1 komputer i ci to mówiłem. i ty przegrałaś.
pani_minister pisze:To, że apelacje zwykle są bezowocne nie oznacza, iż procedura nie istnieje

dokładnie to przerabialismy w latach 45-89 i już nie wymaga komentarza - moze wklej do do regulaminu albo do przyklejonych i bedzie wszystko w porzadku.
Dzindzer pisze:Masz wolność słowa, wolność oceny modów ograniczona jest do jednego tematu

dobry moderator zauważy, że ja korzystam tylko z jednego działu. niestety jak ktos zajmuje sie tylko tym, co by tu dzis skasowac, komu dac punkty i kiedy sie wysikac, to tak to jest. A twemu powyższemu komentarzowi na poziomie to nawet do pieniactwa daleko <chory>


czy wy nie rozumiecie ze ja NIE do was pisze - bo my mozemy sie ignorowac - tylko do innych uzytkowników?? (tych co jeszcze na szczescie nie zostali wyrzuceni??)
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 00:14 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 cze 2009, 00:13

ja wiem lepiej od ciebie

Z przytupem.
A ja mam logi mówiące o tym, że komputera używała jedna osoba. Nie wierz nigdy kobiecie, Frank.

i już nie wymaga komentarza

Zgodnie z życzeniem.
Dobrej nocy.

skoro nie umiecie sie dogadac

Ale kto dokładnie z kim? Bo trudno mi odpowiedzieć.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 cze 2009, 00:42

pani_minister pisze:A ja mam logi mówiące o tym, że komputera używała jedna osoba. Nie wierz nigdy kobiecie, Frank.
Ale nie jestes w stanie stwierdzic czy to ja czy moja mama pisze teraz do Ciebie:)

Jesli jedna siostra np. chciala zrobic psikus, a druga za to zbanowano, to czy w takiej wyjatkowej sytuacji nie powinno to byc uwzglednione?

Dokladnie mowie o osobach ktore z Frankiem nie moga sie dogadac, a Frank z nimi:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 cze 2009, 02:11

Ale nie jestes w stanie stwierdzic czy to ja czy moja mama pisze teraz do Ciebie:)

Ale jestem w stanie zbanować dwa konta psikusowicza przelogowującego się i piszącego na obu to samo (w sensie ctrl+c i ctrl+v). Hyhy, naprawdę sądzisz, że nie sprawdziłam logów trzy razy po informacji o siostrach? :> Poza tym siostry nie wpadły na wymówkę z psikusem. Szły w zaparte :] Może kiedyś miały dwa osobne konta, ale potem musiało im się zdrowo pomieszać. A tematu, w którym jedna pisała sama ze sobą przez dwie strony nie zapomnę. Bez jaj.

I czekaj, czekaj: postulujesz, że jak dwie osoby (czy więcej) nie mogą się dogadać, to należy wywlec co się da przed publiczność i urządzić audiotele? <boje_sie>
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 02:11 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 cze 2009, 11:45

Nie koniecznie, mozna prosciej isc na kompromis albo spotkac sie przy piwku. Ale jesli do mnie uzytkownik ktory sie sporo wypowiada od dluzszego czasu i pisze normalnie wysyla PW ze skasowanym postem to moja pierwsza reakcja wyglada tak, ze mnie to automatycznie wkurza i nie odpowiada. Moetod KGB nigdy nie bede tolerowal:)
Teraz widze Wasz punkt widzenia. To ze o tym pisze nie ma za zadanie pomoc Frankowi jesli tej pomocy nie potrzebuje. A tym bardziej siostrom ktore sobie robia jaja. One wiedza najlepiej jak to bylo. Zreszta juz pewnie dawno moglyby sie tu pojawic i zachowywac normlanie.

Ja to widze tak, ze czasami czyjs punkt widzenia moze pomoc sie zastanowic nad czyms, co wczesniej nie wpadlo stronom zainteresowanym do glowy - i tyle:)

Frank - nastepnym razem nie dodawaj czegos takiego do posta i wyslij nastepny jak Ci go ktos skasuje.

A Admini. Moderatorzy - przede wszytkim powinni ZAWSZE i KAZDEMU podac dokladny powod skasowania czegos.

I tyle:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 cze 2009, 12:11

Hyhy pisze:Ale jesli do mnie uzytkownik ktory sie sporo wypowiada od dluzszego czasu i pisze normalnie

Czyli nie Frank
Z nim było juz wiele problemów

Frank - nastepnym razem nie dodawaj czegos takiego do posta i wyslij nastepny jak Ci go ktos skasuje.

Przecież on to robi celowo. Zobacz chociażby jego podpis
Gdyby po wywaleniu wysłał ponownie bez dopisku o moderacji to bym nie usunęła drugi raz, nie miałabym podstaw

Hyhy pisze:A Admini. Moderatorzy - przede wszytkim powinni ZAWSZE i KAZDEMU podac dokladny powod skasowania czegos.

Ktoś napisze Hyhy to dupa wołowa, ja mu skasuje, myślisz, że nie wie za co to poleciało ??
a powód ma w ostrzeżeniu
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 cze 2009, 12:13

Jak nie wie to zawsze może się dopytać przecież.
Ja parę razy nie wiedziałam więc pisałam priva i jeśli trafiłam, który to mod skasował (bo nie widać) to miałam odpowiedź :)
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 17 cze 2009, 12:24

A ja sobie dopiero teraz - po dołączeniu tego tematu do podobnych - przeczytałem wypowiedzi Chwastek. popieram w 100% KAŻDĄ powyższą wypowiedź i taki moderator to skarb! Niestety jej uwagi, będące w 99% zbieżne z tym co tu mamy, zostały olane przez obecnych paseczkowych i macie znów to co macie. A mieliscie ten sam problem miesiąc temu zaledwie. To wasza wina i to z wami są nie pierwszy raz problemy, a już szczegolnie widze ze duzo osob uwaza, ze z dzindzer jest problem.
Nie wmówią nam, ze biale jest czarne, a czarne białe.

Gdyby wam sie nie chcialo przchodzic tego ponownie ( a to przeciez dla was strata czasu), to zostałyby wyciagniete wnioski i nikt by nie ruszył tego posta.

Hyhy pisze:Nie koniecznie, mozna prosciej isc na kompromis

No własnie tutaj nie ma czegos takiego, bo gdyby chcialy toby dawno znalazły sposób na to i nie byłoby takiego podpisu. Przyjrzyj sie dobrze, ze one tego nie chcą.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 cze 2009, 12:28

Może Ty sobie z tym chwastkiem załóż swoje forum, tam sobie rządźcie jak chcecie, nie będziemy tęsknić za wami.

To my mamy sie do takiego jak ty dopasowywać ??
Ty sie dostosuj do regulaminu.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 17 cze 2009, 12:46

Juz uprzedzałem admin, ze na tak durne pytanie (no wpadło sie w sidła sorry) odpowiem krótko, ze nie zamierzam tracic czasu na dłuższą mete na to, bo mam wiele ciekawsze sprawy, niedostepne dla moderatorów. Gdyby mi sie tylko chciało i by mi płacono za to, to gwarantuje ci, że połowa by zstąd poszła - głownie przez ciebie.

ja sie stosuje do regulaminu - ty sie dostosuj do mijego poziomu w górę - wiele razy było tak, że nie widzialas drugiego dna w moich wypowiedziach i je kasowałaś. od kiedy ci dali paseczek to ci sie wydaje że juz wszystko wiesz lepiej od innych - taka prawda. i ten tupet i bezczelnosc pogarsza sprawe i powoduje to co powoduje.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 cze 2009, 12:52

FrankFarmer pisze:A ja sobie dopiero teraz - po dołączeniu tego tematu do podobnych - przeczytałem wypowiedzi Chwastek
gdzie to?:)

[ Dodano: 2009-06-17, 12:58 ]
Racja jest zawsze po srodku.

[ Dodano: 2009-06-17, 13:35 ]
Ale chwastek pisze logicznie i madrze:) wiem, bo wlasnie na innym forum mialem podobna sytuacje, z tym, ze ja bylem w roli chwastka. Dwie osoby mnie tam obrazily nawet co przemilczalem zreszta. A wszystko poszlo o to, ze napisalem pare rzeczy w starszych tematach niz kilka dni:) i zapytalem jedna z osob (ktore tam sa dlugo i sa z tej jakby "wyzszej sfery") czy byla zdradzona przez swojego faceta, czy o tym wie i jak przypuszcza, a inne, kolezanki na mnie naskoczyly, przy czym kazde kolejne odezwanie sie bylo potraktowane jak atak na te osoby, a wcale nim nie bylo. Potem skasowano mi kilka postow na temat w dobrym dziale i na koniec moj temat. Zalozylem nowy. Tylko jedna osoba byla w stanie ogarnac o co mi chodzi i nie przyjebac sie perfidnie nie majac w ogole racji. Co wiecej ja racje tam gdzie byla przyznalem zainteresowanym bez problemu.

Co za tym idzie, warto czasami posluchac i sie zastanowic. Forum ma byc przede wszystkim wolne, wolne w wypowiedzi. Posty kasowane powinny byc dokladnie przemyslane i wyjasnione, czasem moze nie tylkko autorowi. Moderator nie powinien postepowac emocjonalnie, nigdy. To nie sa bezposrednie zarzuty pod Waszym kierunkiem, ale jesli jakies osoby, inne niz Frank, a zakladam ze nie maja osobistego "ale" do Dzindzer maja jakies pretensje (np Andrew chyba mial?) to moze warto przemyslec sposob moderowania (dlaczego od razu zmieniac moderatora - to tez nie jest wyjscie) i potraktowac to jako konstruktywna uwage. Nie spinac sie do siebie od razu. Mi nawet Admin tamtego forum delikatnie pojechal, ale juz nic madrego nie odpowiedzial jak zapytalem dlaczego to robi zamiast sie zastanowic nad tym co pisze.

<banan>
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 17 cze 2009, 13:45

Hyhy pisze:Mi nawet Admin tamtego forum delikatnie pojechal, ale juz nic madrego nie odpowiedzial jak zapytalem dlaczego to robi zamiast sie zastanowic nad tym co pisze.

No dokladnie to samo w tej chwili tutaj przechodze.

Hyhy pisze:Co za tym idzie, warto czasami posluchac i sie zastanowic. Forum ma byc przede wszystkim wolne, wolne w wypowiedzi. Posty kasowane powinny byc dokladnie przemyslane i wyjasnione, czasem moze nie tylkko autorowi. Moderator nie powinien postepowac emocjonalnie, nigdy.

Dlatego jesli moj post zostanie w całosci przywrócony, a punkty cofniete i zobacze w przyszłosci przemyslenia i poprawe, to automatycznie reakcja z mojej strony szybko sie pojawi. Mój podpis nie wziął sie z powietrza i nie nagle.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 cze 2009, 13:54

ALe tez frank musisz zrozumiec ze tutaj nie Ty stawiasz warunki. Tzn zrozumiec w tym sensie ze jak to co teraz napisales nie przynosi spodziewanego efektu to i tak pewnie go nie przyniesie. Tak samo tam, staram sie 40 razy wyjasnic censored na spokojnie ale NIE DOCIERA. Brakuje osoby, ktora w dupie ma tamto forum (a zaznaczam ze wzialem sie tam bo mialem powod a nie z nudow)i potrafi racjonalnie spojrzec z boku, nie jest zs tamtym forum zwiazana w zaden sposob ani z ludzmi z niego.

Najlepsze jest to, ze jakbyscie stali po 2giej stronie barykady to byscie pisali dokladnie to samo co Wasz "wróg" :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 17 cze 2009, 14:03

Hyhy pisze:Najlepsze jest to, ze jakbyscie stali po 2giej stronie barykady to byscie pisali dokladnie to samo co Wasz "wróg"

Jak ja bym stał po drugiej stronie "barykady" to zobaczyłbys, że nie ma barykady. moim wrogiem jest tylko głupota, nie uznaję tu innych podziałów.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 cze 2009, 14:04

Swoja drogą, jak tak wygląda "akt ignorowania", to aż boję się myśleć, co się dziać będzie, jak ignorować przestaniesz.

BTW: chcesz zmiany moderacji? Nic prostszego. Ja naprawdę nie mam nic przeciwko. Wysuń parę kandydatur, uzyskaj zgodę tych wysuniętych, jakąś publiczną debatę zorganizuj. I już.


moim wrogiem jest tylko głupota

Dzięki, racjonalny dżentelmenie [:D]
Ja tam nie mam wrogów. Ja tu tylko sprzątam czasem.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 14:07 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 17 cze 2009, 14:09

pani_minister pisze:Swoja drogą, jak tak wygląda "akt ignorowania", to aż boję się myśleć, co się dziać będzie, jak ignorować przestaniesz.

no bo miarka sie przebrała i z ignorowania zrobiła sie wojenka , ale mam nadzieje że zbliza sie ku końcowi.
pani_minister pisze:BTW: chcesz zmiany moderacji? Nic prostszego. Ja naprawdę nie mam nic przeciwko. Wysuń parę kandydatur, uzyskaj zgodę tych wysuniętych, jakąś publiczną debatę zorganizuj. I już.

mnie to rybka, jestem na ćwierć gwizdka tutaj na przetrzeni czasu. sama sobie wybierz, to twoje forum. byle tylko mi nie kasowali postów i reszta mnie nie interesuje.
chwastek mądrze pisze - masz juz 3 głosy za (ty,ja,hyhy) i jeden przeciw (dzindzer).
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 17 cze 2009, 14:22

Pisałam 10 razy, ale powtórzę: wszystkie wasze problemy biorą się z założenia, że to forum jest dla wszystkich jak leci i że ma być tu demokracja. A kto tak powiedział? Gdzie to jest napisane? Dla wszystkich to jest onet.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 cze 2009, 14:24

Frank, nigdy nie ignorowałeś. Nikt mi nigdy tyle postów i privów nie wysyłał, jak Ty ignorując. Niekonsekwentny jesteś i tyle.

masz juz 3 głosy za

Przepraszam, ale "za" czym? Mi aktualna moderacja pasuje i zmian mi nie trzeba. Tobie nie pasuje - zaproponuj zmiany. A nie posty na zasadzie "głupi jesteście i nie macie racji, a ja jestem ofiarą niewinną" (to w wersji cenzuralnej oczywiście, bo pozostałe hadko przytaczać...).
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 14:26 przez pani_minister, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 cze 2009, 14:27

lollirot pisze:Pisałam 10 razy, ale powtórzę: wszystkie wasze problemy biorą się z założenia, że to forum jest dla wszystkich
Loll ono jest dla kazdego kto sie zarejestruje. Jesli ma nie byc dla kazdego kto to zrobi i ma internet to dlaczego nie ma tutaj tylko 10 osob, ktore sie znaja z reala?
KAZDE forum jest dla kazdego, chyba, ze jest jasno napisane - nie mozesz sie zarejestrowac bo to forum dla zamknietej grupy internetowej braci.

Proste.

Frank, mi moderowanie Dzindzer nie przeszkadza, ja do niej nic nie mam. Jesli bedzie debata pewnie wezme w niej udzial. Nie wiem na kogos zaglosuje. Ale to nie tak, ze ja koniecznie chce zmian. Ja chce zeby kazdy byl zadowolony jesli nie lamie regulaminu, zrozumial jesli go lamie ale zeby i osoby ktore to zarzucaja zrozumialy ze moga cos robic zle, mimo, iz w swoim mniemaniu robia to dobrze.
Ludzie, i tak tu wspolistniejemy, wiec wezcie sie nad tym zastanowcie, czy bez Teda to forum bylo by takie samo? Bez Franka? bez Andrew? Bezemnie? Bez Dzindzer? NIE, kazdy cos tu wnosi, nie wyrzucajmy na sile innosci innego podejscia do tematu, innego rozumeinia czegos.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 cze 2009, 14:40

Hyhy pisze:Loll ono jest dla kazdego kto sie zarejestruje.

Tak, w chwili rejestracji tak.

A potem niekoniecznie - i o to chyba chodziło lolli. Bo na przykład regulamin łamie, bo nie daje się z nim kontaktu nawiązać normalnego, bo coś tam jeszcze innego.

Hyhy pisze:ale zeby i osoby ktore to zarzucaja zrozumialy ze moga cos robic zle, mimo, iz w swoim mniemaniu robia to dobrze

Ja zawsze odsyłam w tym momencie do sytuacji sędziego piłkarskiego. Nie będzie nadmiernych dyskusji, cofania warnów i podobnych historii, bo się burdel zrobi, a sędzia przez wymachujących dookoła niego łapami graczy nie przejdzie. Co nie zmienia faktu, że sobie po meczu może nagrania obejrzeć i wnioski wyciągnąć.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 17 cze 2009, 14:43

pani_minister pisze:Frank, nigdy nie ignorowałeś. Nikt mi nigdy tyle postów i privów nie wysyłał, jak Ty ignorując.

Ponad rok ignorowalismy sie nawzajem. od wczoraj dopiero nie ma ignorowania, nie bałamuć reszty.
Hyhy pisze:Ludzie, i tak tu wspolistniejemy, wiec wezcie sie nad tym zastanowcie, czy bez Teda to forum bylo by takie samo? Bez Franka? bez Andrew? Bezemnie? Bez Dzindzer? NIE, kazdy cos tu wnosi, nie wyrzucajmy na sile innosci innego podejscia do tematu, innego rozumeinia czegos.

Kazdy, kto sie podpisze i bedzie realizował tę tezę bedzie dobrym moderatorem. Dziwne, że dwie osoby w moim przekonaniu mają inną koncepcję.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 cze 2009, 15:00

Ponad rok powiadasz? Frank, ręce opadają. Weź Ty sobie do własnej skrzynki zajrzyj.
Choć nie wiem, może z jakimś klonem pisałam <niewiem>

Na forum komentarzy tez sobie nie odmawiałeś zresztą, więc ten akt ignorowania taki trochę... dyskusyjny jest.

Swoją drogą zajrzałam sobie do własnych wiadomości, żeby się upewnić, że złudzeń nie mam, a tam masa ładnie uargumentowanych maili z różnych dat mówiących o tym, że przeginasz i żeby Ci dać ostrzeżenie, a przynajmniej pokasować posty obraźliwe. I to od różnych osób. Nie jesteś tak bardzo bez skazy, jak chciałbyś myśleć.



Hyhy - dzięki. Za powiew normalności i poukładane argumenty.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 15:09 przez pani_minister, łącznie zmieniany 2 razy.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 17 cze 2009, 15:15

pani_minister pisze:Nie jesteś tak bardzo bez skazy, jak chciałbyś myśleć.

nie jestem, bo i nie mam takiego celu jak hyhy. ja tylko chce wolnosci słowa i krytyki! i moge sobie miec skazy. jak chcesz to ci napisze gdzies kiedys posta sprawiedliwego arbitra i potulnego baranka. potrafie.
pani_minister pisze:a tam masa ładnie uargumentowanych maili z różnych dat mówiących o tym, że przeginasz i żeby Ci dać ostrzeżenie, a przynajmniej pokasować posty obraźliwe.

nawet wiem o kogo chodzi i własnie to wyraziłem w skasowanym poście. chodzi o młode panienki, które nie mają szacunku do starszych i im sie troche dostało. no ale post mi skasowano. i błędne koło się nakręca.
pani_minister pisze:Hyhy - dzięki. Za powiew normalności i poukładane argumenty.

No to je weźcie wreszcie pod rozwagę i bedzie spokój do cholery. <chory>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 17 cze 2009, 15:18

Minister, tym bardziej doceniam Twoją pracę, im bardziej widzę, z jakimi wariatami musisz się użerać :D
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 cze 2009, 15:34

FrankFarmer pisze:nawet wiem o kogo chodzi i własnie to wyraziłem w skasowanym poście. chodzi o młode panienki, które nie mają szacunku do starszych i im sie troche dostało. no ale post mi skasowano

No popatrz jakie straszne. Upss temat nie był o młodych panienkach :]

lollirot pisze:Minister, tym bardziej doceniam Twoją pracę, im bardziej widzę, z jakimi wariatami musisz się użerać :D

Mnie na privy mniej wariatów się czepia


pani_minister pisze:Hyhy - dzięki. Za powiew normalności i poukładane argumenty.

W sumie ta ja również :)
Frank ucz sie kultury wypowiedzi od młodszego Hyhy
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 cze 2009, 15:40

lollirot pisze:Pisałam 10 razy, ale powtórzę: wszystkie wasze problemy biorą się z założenia, że to forum jest dla wszystkich jak leci i że ma być tu demokracja.


a dla kogo, do ciężkiej cholery? Jest wysoko w google. Nie ma płatnej rejestracji. Nie wchodzi się z polecenia. Jest ogólnodostępne. Więc po co rżniesz głupa?

[ Komentarz dodany przez: Dzindzer: 2009-06-17, 15:48 ]
Za stwierdzenie Więc po co rżniesz głupa? użytkownik dostał ostrzeżenie
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 17 cze 2009, 15:43

Dzindzer pisze:Mnie na privy mniej wariatów się czepia

to moze w ogóle jeszcze adminem zostań i warny za zalogowanie sie rozdawaj.
Dzindzer pisze:Frank ucz sie kultury wypowiedzi od młodszego Hyhy

on tu nie jest stroną, nie został po chamsku potraktowany. kultura? przeciez była od początku. ale jak kultura do kogos nie przemawia to schodzi się niżej.
lollirot pisze:

bulterierom propagandy dziekujemy. może za p. Jacka Kurskiego zwolni się posadka. tak samo obraża ludzi.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 cze 2009, 15:49

Dostalem taki sam argument na tamtym forum:) jak Ted napisal. Nie wiem czemu dostal warna teraz - rzniesz glupa - ten, kto to zrobil.

Cytuje:
Ja pierdolę nie było mnie na forum 1 dzień, a tu censored 1000 postów nieprzeczytanych ? Ale żeście najebały I widzę, że mamy nowego, troszkę upierdliwego użytkownika.

albo:
Nosz censored, nie nadążam za przeglądaniem forum. Aż tyle wolnego czasu macie?

i:
i ja pierdole, jak mnie censored ta dyskusja z ehhh. censored, że sama w niej nie uczestniczę, ale censored w 5 wątkach ten sam temat jest wałkowany i censored co chwile najebane posty, których już sie czytać nie chce
censored, ludzie, zlitujcie się i odpuśćcie!

:D Nie to zeby mnie to krecilo bo nie o to chodzi zeby mi luzie dawali INGORA za to, ze mam odmienne zdanie. Chetnie przyblizylbym Wam tamta dyskusje i pewnie powiedzielibyscie ze w wiekszosci ja mam racje, bo ocenialibyscie to z boku, ale w konsekwencji forum (ponoc jedno z najbardziej wartosciowych o tym - tak mi napisala jedna z uzytkowniczek z ktora rozmawiam na gg a byla tak zjechana jak ja na poaczatku) ktore mogloby przyniesc duzo dobrego dla niejednej osoby powoduje ze nowe osoby obsraja to forum jak zobacza 10 moich postow i 10 odpowiedzi na nie.

Nie chcialbym czegos takiego na NASZYM forum, tym bardziej je doceniam i nie dlatego ze Was dlugo znam, tylko tutaj jest naprawde o wiele bardziej przyzwoicie:)
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 15:50 przez Hyhy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 231 gości