Jakie zachowanie kobiet odstrasza mężczyzn?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Gość

Jakie zachowanie kobiet odstrasza mężczyzn?

Postautor: Gość » 16 lut 2004, 13:04

Jakie zdaniem Was mężczyżni zachowanie dziewczyny jest naganne wobec Was? Jakie jej pytania Was irytują ? Czy mężczyźni stosują uniki wobec tych kobiet, na których, im nie zależy?
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 lut 2004, 15:40

Właśnie, często przeszkadzają znajomi, przyaciele i wszyscy dookoła. Jak chcesz poderwac faceta rozmawiaj z nim w 4 oczy. Ja osobiście nie lubie gdy moja rozmowa z jakąś dziewczyną jest widowiskiem dla wszystkich znajomuch. Czeuję się lekko mówiąc skrępowany taką sytuacją. Nie lubię, ignorancji i samolubności.

pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 16 lut 2004, 16:34

eee... ja nie jestem facetem i nie wiem czy powinnam sie wypowiadac ale sporoboje;)..
Mysle ze facetow odstrasza czesto natarczywosc ze strony dziewczyny..
Ot co;)
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Gość

Postautor: Gość » 17 lut 2004, 22:27

Sylwia pisze:..Mysle ze facetow odstrasza czesto natarczywosc ze strony dziewczyny..
Ot co;)


Przesadna natarczywość rzeczywiście odstrasza. A jesli chodzi o fizyczność kobiet, to tym z dużymi pupami jest trudniej znaleźć partnera.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 18 lut 2004, 00:00

Jak dla mnie irytujaca jest beszczelność u dziewczyn i hamstwo! Nie wiem jak dziewczyna może być ładna ale jak co drugie słowo rzuca na k... ch... to juz jest skreślona. Odrzuca też mnie jak kobieta ma majtki na pół tyłka , tzw. pantalony.Troche to głupie ale tak mam. Dziewczyny noście stringi to jest o wiele atrakcyjne dla oka :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 lut 2004, 00:23

Ale stringi sa niewygodne... Sa tez normalne majtki ktore nie siegaja pepka i wygladaja ladnie :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 18 lut 2004, 07:24

Ja nie lubie, gdzy dziewczyna pali... Taka ma już u mnie olbrzymiego minusa na wejsciu.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 18 lut 2004, 07:41

Odrzuca też mnie jak kobieta ma majtki na pół tyłka , tzw. pantalony.Troche to głupie ale tak mam. Dziewczyny noście stringi to jest o wiele atrakcyjne dla oka


Czyli wszystkie majtki oprócz stringów to pantalony? Biedne te Twoje dziewczyny...

W ogóle biedne kobiety... dawniej gorsety i suknie jak kopuła, teraz buty w szpic na obcasie 15 centymetrowym, krótkie spódniczki i stringi. Ech...
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 19 lut 2004, 16:16

Maverick pisze:Ale stringi sa niewygodne... Sa tez normalne majtki ktore nie siegaja pepka i wygladaja ladnie :)


A co Ty w stringach chodzisz hahahahaah!! Z tego co wiem to dla kobiet właśnie stringi są najwygodniejsze tylko że w zimie w tyłek zimno. A co do tych stringów to naprawde odrzucaja mnie kobiety jak widze że mają ładny tyłek a majtki zakrywaja go całego :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 19 lut 2004, 16:42

Ja nie lubie, gdy dziewczyna przelkina...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 lut 2004, 18:30

Student a Ty moze wiesz? Ze sa wygodne? Bo ja akurat od swojej dziewczyny wiem ze sa niewygodne. Ale moze gusta sa rozne no i kwestia przyzwyczajenia.
Poza tym, moze ja jestem jakis inny, ale bardziej od stringow podobaja mi sie normalne majtki :twisted: Przynajmniej sa, a nie ze prawie ich nie ma ;)
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 19 lut 2004, 19:39

Stringi są niewygodne! Ale latem nosiłam zawsze, w pozostałe pory roku już niekoniecznie. Czasem lubiłam założyć takie sportowe majtki - prawie jak spodenki. Pod obcisłymi spodniami wygladaja rewelacyjnie bo: nie widać szwów na posladkach i podnoszą pupę tak, że wyglada jakby się zawodowo uprawiało bieganie :wink:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 21 lut 2004, 10:25

RACJA charakter najwazniejszy, potem uroda.... Choć z drugiej strony każda kobieta ma w sobie coś pięknego :mrgreen:
jolaaa21

Postautor: jolaaa21 » 23 lut 2004, 14:08

w lato no i wiosną oczywiście stringi, ale zimą nosze normalne majteczki albo damskie bokserki (najwyżej jak uboire spódniczke to normalne że lepiej stringi wyglądają) to wcale nie znaczy że nosze jakiej spadochrony, chłopacy bądźcie wyrozumiali nam też jest zimno - a tak w ogóle czemu tak mało facetów nosi stringi, wstydzicie się czegoś czy co, jestem zdania że wysportowani chłopacy o kształtnej i jędrnej pupci powinni eksponować swoje wypukłości, nam dziewczyną pooglądać ładne widoki też się należą !!!!! No cO ....
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 lut 2004, 22:53

Mnie sie tam bardziej podobaja normalne majteczki niz stringi :twisted: Wygladaja naturalniej i wiem, ze mojej dziewczynie jest w nich wygodnie :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 24 lut 2004, 17:39

Mój kolega kiedyś w szkole się schylił i ktoś zobaczył stringi na jego pupie. Pezez następne 2 tyg chłopak nie miał życia. Wszyscy się z niegoo śmiali... Nie wiem czemu...

A u dziewczyn nie lubię jeszcze niedojżałości emocjonalnej, chamstwa i prostactwa (tych cech nie lubię też u innych ludzi).
boskov
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 20 maja 2008, 19:28
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: boskov » 27 cze 2008, 01:18

ja nie lubię... hmmmm pijaństwa wśród płci pięknej w znaczeniu że np dzień za dniem a także do zgona :D nie lubię jeszcze "tępych" dziewczyn jak np. już "zionie" od niej taką głupotą że aż się drobne w kieszeni nie zgadzają :) nie lubię jak dziewczyna żadko okazuje swoją kobiecoś (np. cały czas sportowe ubranie "dresy" i sportowe obuwie zamiast sukienek butów na szpilkach i takich tam:P) u kobiet nie lubie jeszcze materializmu ale tego to akurat u innych też nie trawię:P
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 27 cze 2008, 05:52

boskov pisze:ja nie lubię... hmmmm pijaństwa wśród płci pięknej
matko i córko !! co za wykopaliska <diabel> a co do kobiet w stanie upojenia to <regulamin> pijana kobieta = łatwa kobieta więc czemu nie <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 27 cze 2008, 06:04

boskov pisze:a nie lubię... hmmmm pijaństwa wśród płci pięknej w znaczeniu że np dzień za dniem a także do zgona

A u faceta yo niby nie przeszkadza? Mi na przykład bardzo
boskov pisze:nie lubię jeszcze "tępych" dziewczyn

Za to g€pi facet to ideał <diabel>
boskov pisze:ały czas sportowe ubranie "dresy"

No. Moi ulubieńcy
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
boskov
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 20 maja 2008, 19:28
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: boskov » 27 cze 2008, 10:34

do Blazej30:
nie wiem czy nie chciales czy nie umiales wywnioskowac z mojego postu ze chodzilo mi o kobiete ktora albo pije dzien w dzien albo do zgona nie bylo mowy o wstawionej ;)

do Lina:
nie rozumiem twojej riposty bo temat topicu byl wyraznie podane"Jakie zachowanie kobiet odstrasza mężczyzn?" wiec napisalem co mnie drazni ale widze ze Ciebie to z deczka oburzyło i zaraz najprawdopodobniej kompleksy daly sie we znaki i trzeba bylo napisac kontrargumenty nie zwiazane z tematem topicu :D pozdrawiam
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 19 lip 2008, 20:44

boskov pisze:Jakie zachowanie kobiet odstrasza mężczyzn?

Jak jest piekna to nic ich nie odstraszy, przynajmniej do 1razu 8)
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 19 lip 2008, 21:01

tarantula pisze:Jak jest piekna to nic ich nie odstraszy, przynajmniej do 1razu

Współczuję doświadczeń ;p

Co moze odstraszyć mnie w kobiecie niezależnie od jej piękna, nawet przed pierwszym:
- przekleństwa
- nadużywanie używek
- kojarzenie jej z okolic męskiego wc
- pistolet za paskiem
- lubi September
- to jest September <pijak>
- wywołuje skojarzenia z gimnazjum/gimnazjum dla wiedźm/ nieukończeniem gimnazjum
- podaje mi drinka (te pigułki gwałtu, brrr)
- rzuca cytatami z "Gdzie jest Nemo?" -_-

Także jak widać, nic nie jest pewne ni uniwersalne :D
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 19 lip 2008, 22:26

tarantula pisze:Jak jest piekna to nic ich nie odstraszy, przynajmniej do 1razu

Chyba, że pierdnie.

A tak, to tylko będzie musiała udowodnić, że natura ją wyposażyła nie tylko na pokaz .
Kiedyś będzie musiała dźwignąć ciężar swego ryja. Jak przyjdzie na nią czas. Żeby żyć. A nie tylko być.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Taxido
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 20 lip 2008, 20:12
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Taxido » 20 lip 2008, 22:32

Ogolem to chyba takie "meskie" cechy,zachowania nas draznia.

Umowilem sie kiedys z pewna dziewczyna,byla sliczna... Bylem wtedy w wojsku i postanowilem sie z kims umowic zeby troche zmienic otoczenie,klimat itd. Wiadomo jakie sa warunki w wojsku (trudne), ciagle typowo meskie rozmowy gdzie nazywa sie wszystkie zjawiska fizjologiczne po imieniu, wprost ( nie mylic ze szczeroscia )...

Jak sie okazalo byla to spora pomylka,dziewczyna chyba zbyt wiele przebywala w meskim otoczeniu,klnela jak kapral, zachowywala sie jak mlodociany wandal i inne takie rzeczy o ktorych nie wypada tu wspominac.

Moral z tego taki ze w kobiecie szukamy odmiany, azylu, jakiejs przeciwwagi dla kontaktow z kumplami. Choc z tym tez roznie bywa,bo nie wszystkie meskie cechy w dziewczynie sa zle,dla mnie np. niektore "chlopczyce" sa sexy [:D]

No i to co napisal mariusz na poczatku, gdy spotykam sie z dziewczyna nie lubie tloku, innych ( zbednych ) ludzi w promieniu kilku metrow, lubie sie skoncentrowac na niej, zwrocic uwage na kazdy gest, mrugniecie powieka, przeczesanie wlosow... Dlatego najlatwiej uwiesc mnie rozmowa w cztery oczy [:D]
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 20 lip 2008, 22:41

Maverick pisze:Ale stringi sa niewygodne... Sa tez normalne majtki ktore nie siegaja pepka i wygladaja ladnie :)

Skąd wiesz, że są niewygodna? Własne doświadczenie? ;p Ok przejrzalem temat i juz wiem ;p Tez popieram, wole jak kobiety nosza zwykle majtki, stringi to taki sznurek co sie wbija ;p
Ostatnio zmieniony 20 lip 2008, 22:46 przez Xavi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 lip 2008, 23:04

Xavi pisze:stringi to taki sznurek co sie wbija ;p

Od lat nosze stringi i nic mi sie nie wbija
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 20 lip 2008, 23:07

Dzindzer pisze:
Xavi pisze:stringi to taki sznurek co sie wbija ;p

Od lat nosze stringi i nic mi sie nie wbija

Na poczatku tez tak bylo?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 lip 2008, 23:18

Na poczatku tez tak bylo?

W sumie szybko sie przyzwyczaiłam. ale zanim zaczęłam nosić to mnie to przerazało.
ale koniec juz z tym majtkowym OT
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 20 lip 2008, 23:28

Ok, w takim razie, zeby nie bylo tak offtopowo to napisze, mnie odstrasza przeklinanie i cos co mi trudno jakos wyrazic, ale chodzi tu o charakter, o juz wiem taka ziomowatość w stylu, ze cos tam sobie lubi rapowac, albo cytuje mi co chwile jakis tekst z polskiego hh i jest w ten sam sposób wyluzowana ;]
Ostatnio zmieniony 20 lip 2008, 23:28 przez Xavi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 23 lip 2008, 18:46

A taki wyrzyg nasienia z ust (kobiety oczywiście) na cycki, to odstraszyłby? <diabel>
(Sorry, ale dopiero byłam w topiku o połykaniu i się natknęłam na wyrzyg <hahaha> )
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 352 gości