Gdy facet nie chce seksu

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Grace

Postautor: Grace » 26 lip 2007, 22:20

nadia pisze:Moim zdaniem Twoje zachowanie wynika z:

Może ja źle myślę, ale on się nie pyta nas z czego jego zachowanie mogło wynikać, bo on doskonale zna przyczynę, co wyraźnie zaznaczył w pierwszym swoim poście...

A co do meritum sprawy.
Dobrze, że ludzie mają swoje zasady, których przestrzegają. To cieszy.
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 26 lip 2007, 22:22

2theresq pisze:Co sądzicie o facetach którzy nie chcą iść do łóżka z dziewczyną w niedługim czasie od poznania. Załóżmy, że mija miesiąc a on mówi, że jeszcze nie jest gotowy i chciałby jeszcze trochę poczekać.


Napisałam co sądzę.

2theresq pisze:Powiedzmy, że ów facet ma taką zasadę, że nie idzie do łóżka z każdą poznaną dziewczyną, tylko np z kobietą z którą ma pewność, że jakiś czas (może na zawsze) z nią będzie.

No nie będę ściemniał, ja mam taką zasadę.

Sądzę, że jest to wtórne. Że to tylko taki bajer o zasadach itp.. <aniolek>
Grace

Postautor: Grace » 26 lip 2007, 22:28

nadia pisze:Że to tylko taki bajer o zasadach itp

No tak, bo przecież ludzie z zasadami to gatunek wymierający <pijaki>
Awatar użytkownika
2theresq
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2007, 13:38
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: 2theresq » 26 lip 2007, 23:11

nadia pisze:- niski lub typowy dla kobiet popęd seksualny

Heh, a ja prosiłem tylko o zdanie na temat takich facetów, instead oceniłaś mnie i moje zachowanie względem tamtej dziewczyny.
nadia pisze:- lęki lub kompleksy

Uwielbiam korespondencyjnych psychologów. Proszę rozwiń temat.
nadia pisze:- ta dziewczyna Ci się tak naprawdę nie podobała/bałeś się jej, i dlatego nie miałeś ochoty na seks z nią pomimo kilku spotkań

Nie muszę Ci się z niczego tłumaczyć i nie mam na to najmniejszej ochoty, podanie przeze mnie przykładu z tą dziewczyną było tylko w celu przybliżenia celu moich dociekań, który Ty zignorowałaś.
nadia pisze:ale w powyższej hierarchii przyczyn, moim zdaniem ostatnie....

Sprecyzuj, bo nie bardzo rozumiem o czym tu mowa.
Gosia... pisze:Może ja źle myślę, ale on się nie pyta nas z czego jego zachowanie mogło wynikać, bo on doskonale zna przyczynę, co wyraźnie zaznaczył w pierwszym swoim poście...

Brawo!! Jest szansa, że umiejętność czytania ze zrozumieniem w tym narodzie doszczętnie nie zanikła.
nadia pisze:Sądzę, że jest to wtórne. Że to tylko taki bajer o zasadach itp.. <aniolek>


No ba! lansuje się by zarywać forumowe "lachony"*



* wybaczcie proszę drogie koleżanki określenie, nie używam go prawie wcale, ale tutaj wydawało mi się, że akurat pasuje.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 26 lip 2007, 23:58

moon pisze:A to drugie. Wspolczuje dziewczynie. Jak tak mozna? :/ Kurcze wiesz jak ona sie poczuc musiala? Pomyslalaes chociaz o tym? Nie mogles jej wyjasnic swojej zasady zwyczajnie?

Masz na myśli to, że poczuła się źle, bo jej nie przeleciał, czy źle, bo nie wyjaśnił? Swoją drogą, to ciekawe, czy ona coś powiedziała :D Poza tym, to mógł ściemniać, że "nie, bo nie" albo "głowa mnie boli" - żartuję ;DD

Interesuje mnie, czy Autor w ogóle coś powiedział :)

2theresq pisze:Ciekawi mnie wasze zdanie i stosunek do tego typu sytuacji.

Nie chodzi tylko o tą sytuację, ale o ogół zasad, które mamy, te swoje, prywatne. Można się nagiąć (kompromis), ale to racja, że tylko w wypadku, gdy jest miłość.

Także, Luuudzie, jak Autor mógł zrobić coś, czego zwyczajnie nie chciał? Miał ją zerżnąć, tylko dlatego, aby nie zrobić jej przykrości? <hyhy>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 27 lip 2007, 00:00

Mona pisze:Także, Luuudzie, jak Autor mógł zrobić coś, czego zwyczajnie nie chciał? Miał ją zerżnąć, tylko dlatego, aby nie zrobić jej przykrości? <hyhy>

NO przecież piszę, że nie chciał. Ale to po co się z nią spotykał i jej nadzieje robił ? <diabel>

[ Dodano: 2007-07-27, 00:02 ]
2theresq pisze:nadia napisał/a:
- lęki lub kompleksy

Uwielbiam korespondencyjnych psychologów. Proszę rozwiń temat.

Kompleks małego lub krzywego członka na przykład. Lęk przed brakiem odpowiedniej erekcji. Itp. Itd.
Awatar użytkownika
2theresq
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2007, 13:38
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: 2theresq » 27 lip 2007, 00:03

2theresq pisze:Mówiłem, że nie oceniamy tutaj moich działań. A dziewczyna nie została po prostu odrzucona, dostaławała ciągle jasną informację, że pójść na razie dalej w znajomości niechcę. I na koniec też nie było powiedziane po prostu "spadaj", wyjaśniłem jej grzecznie o co chodzi.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 27 lip 2007, 00:04

nadia pisze:Ale to po co się z nią spotykał i jej nadzieje robił ?

Ooo, to jest jakiś schemat, czyli że "oto na 23 cim spotkaniu właśnie dochodzi do spółkowania pomiędzy kobieta i mężczyzną, którzy to przez ostatnie 22 spotkania świetnie bawili się ze sobą"? ;DD
Nadzieję, to ona sobie robiła, jak widać :D
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
2theresq
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2007, 13:38
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: 2theresq » 27 lip 2007, 00:04

nadia pisze:NO przecież piszę, że nie chciał. Ale to po co się z nią spotykał i jej nadzieje robił ? <diabel>


Mam szczerą nadzieję, że to był sarkazm.

A co do mojego "krzywego" i "małego" członka... Cóż, nie było dane dziewczynie się przekonać jak to naprawdę z nim jest.
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 27 lip 2007, 00:07

2theresq pisze:nadia napisał/a:
NO przecież piszę, że nie chciał. Ale to po co się z nią spotykał i jej nadzieje robił ? <diabel>


Mam szczerą nadzieję, że to był sarkazm.

Ja nie wiem, jak można się tak nie wyczuwać i nie rozumieć własnych oczekiwań, żeby doszło do tak żenującej sytuacji, że dziewczyna Ci wskakuje na .... a Ty obrażona panienka. Nie mogłeś się domyślić po co ona chce zostać na noc ? Dla mnie jakaś paranoja. No cóż. Ale ja starej daty jestem. <hahaha>
Awatar użytkownika
2theresq
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2007, 13:38
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: 2theresq » 27 lip 2007, 00:12

Widzę, że uparcie drążysz jeden temat.
Problem w tym, że dla Ciebie jak ktoś idzie razem do łóżka to TYLKO w jednym celu - mam rację? - Dla mnie może być to również w celu spędzenia razem nocy, śpiąc wtuleni w siebie po obejrzeniu ciekawego filmu... -to przykład tylko.
Druga sprawa to to, że nie jedną noc tak spędziliśmy, razem zasypiając. Było nam fajnie, tak po prostu fajnie. Takie niewinne, można by rzec infantylne zabawy które rozśmieszają, bawią...
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 27 lip 2007, 00:13

nadia pisze:Ja nie wiem, jak można się tak nie wyczuwać i nie rozumieć własnych oczekiwań, żeby doszło do tak żenującej sytuacji, że dziewczyna Ci wskakuje na .... a Ty obrażona panienka

Taa, ale jakby sytuacja była odwrotna, to pisalibyśmy, że facet świnia, bo chciał sobie zamoczyć, a lala biedna i pokrzywdzona, bo nie chciała, nie czuła tego czegoś, i stworzylibyśmy odrazu grupę wsparcia dla lali. Coś chyba jest nie tak, nieprawdaż? <hmm>
nadia pisze:Nie mogłeś się domyślić po co ona chce zostać na noc ?

Napisał wcześniej, że nieraz spali ze sobą bez seksu. Napisał też, że jasno dał jej do zrozumienia, że "nie".
Jednak (to do Autora) będzie jedno "ale" ;DD Ona tak naprawdę nie jest winna temu, że pociągasz ją fizycznie i nie wytrzymała, jak i nie jest przez to gorsza, tym bardziej, że byliście ze sobą bardzo blisko :) Po prostu Wasze pragnienia rozminęły się, w tamtym momencie, co nie oznacza jeszcze totalnej klęski między Wami na przyszłość.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 27 lip 2007, 00:19

2theresq pisze:Problem w tym, że dla Ciebie jak ktoś idzie razem do łóżka to TYLKO w jednym celu - mam rację?

Owszem. Nie uznaję instytucji geja-przyjaciela :)
2theresq pisze:Druga sprawa to to, że nie jedną noc tak spędziliśmy, razem zasypiając. Było nam fajnie, tak po prostu fajnie. Takie niewinne, można by rzec infantylne zabawy które rozśmieszają, bawią...

Przerażasz mnie. Masz kobiecy charakter ;DD
Awatar użytkownika
2theresq
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2007, 13:38
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: 2theresq » 27 lip 2007, 00:19

Mona pisze:Ona tak naprawdę nie jest winna temu, że pociągasz ją fizycznie i nie wytrzymała, jak i nie jest przez to gorsza, tymbardziej, że byliście ze sobą bardzo blisko


Absolutnie się z tym zgadzam, nie napisałem nigdzie, że oceniam ją przez to w sposób gorszy lub uwłaczający.
A dziewczyna jak na razie nie ma ochoty mnie widzieć. Nie ponaglam jej, ale i tego co robię już nie zamierzam opisywać tu na forum ;)
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 27 lip 2007, 00:21

Mona pisze:nadia napisał/a:
Ja nie wiem, jak można się tak nie wyczuwać i nie rozumieć własnych oczekiwań, żeby doszło do tak żenującej sytuacji, że dziewczyna Ci wskakuje na .... a Ty obrażona panienka

Taa, ale jakby sytuacja była odwrotna, to pisalibyśmy, że facet świnia, bo chciał sobie zamoczyć, a lala biedna i pokrzywdzona, bo nie chciała, nie czuła tego czegoś, i stworzylibyśmy odrazu grupę wsparcia dla lali. Coś chyba jest nie tak, nieprawdaż? <hmm>

Nie, ja nie tworzyłabym grupy wsparcia. Mam na tyle wyobraźni jako kobieta, że nie narażałabym faceta, na takie przejścia.
Grace

Postautor: Grace » 27 lip 2007, 00:33

nadia pisze:Przerażasz mnie.

To Ty mnie przerażasz. Piszesz, że jesteś starej daty, a ja mam wrażenie, że przemawia do nas 13latka, która w głowie ma kisiel.
Autor jest jak najbradziej w porządku, nie ponagla jej, nie drąży tematu. To ona jest płytka - można mieć inne zasady, inne potrzeby, inną hierarchię wartości, ale obrażanie się, dąsy - pląsy nie są, w moim odczuciu, oznaką dojrzałości.
nadia pisze:Mam na tyle wyobraźni jako kobieta, że nie narażałabym faceta, na takie przejścia.

Och jejku straszne przejścia <pijaki>
Dlaczego to takie nienaturalne, że facet powiedział "nie" ! Faceci to nie maszynki do seksu, a łóżko nie służy tylko do dymania. Sądzę, że gdyby w tej sytuacji to płeć żeńska odmówiła by seksu, nie było by takiego halo, jak teraz.
A może nie? Może istnieje, dotąd mi nieznany, OBOWIĄZEK seksu po 3 randkach, po 20 zręczyny, po 40 ślub, a po 100 rozwód. Świat się stacza. <pijaki>
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 27 lip 2007, 00:57

nadia pisze:Owszem. Nie uznaję instytucji geja-przyjaciela :)
Haha o nie moge <hahaha>
nadia pisze:Przerażasz mnie. Masz kobiecy charakter ;DD
A mi sie wydaje, ze Tobie go brakuje;)
nadia pisze:Mam na tyle wyobraźni jako kobieta, że nie narażałabym faceta, na takie przejścia.
No baaaa Ty byc go od razu zadowolila prawda??:> <hahaha> Nie no ile Ty masz lat?14? Jakas nie wyżyta jestes?Sex to cos wspanialego i najlepiej gdy uprawiasz go z osoba ktora naprawde kochsz, ale Ty tego nie zrozumiesz, bo dla Ciebie to Tylko zabawa albo nie wiem co jeszcze. A i czytanie ze zrozumieniem jak najbardziej wskazane;)
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 27 lip 2007, 08:21

nadia pisze:żeby doszło do tak żenującej sytuacji, że dziewczyna Ci wskakuje na .... a Ty obrażona panienka. Nie mogłeś się domyślić po co ona chce zostać na noc ? Dla mnie jakaś paranoja


co w tym żenującego? :) Każdy ma mieć obowiązek chcicę,zawsze i wszędzie? Jak Ci się panienka narzuca i włazi do łózka za szybko (a jeszcze takiej dobrze nie znasz) , kontekst i ocena takiej postaci stawia ją nie wyżej od szmiry. Proste.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 27 lip 2007, 08:27

TedBundy pisze:Jak Ci się panienka narzuca i włazi do łózka za szybko (a jeszcze takiej dobrze nie znasz) , kontekst i ocena takiej postaci stawia ją nie wyżej od szmiry. Proste.

Przy czym żeby nie było zaraz oburzenia - jak facet nalega i naciska na panienkę, a ona nie chce, bo za wcześnie na przykład, to on od razu jest "szmirem" i chodzi mu tylko o jedno tak naprawdę. ;P
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 27 lip 2007, 09:02

Ja tylko nie rozumiem jednego. Z czego robi sie wielkie halo.
Facet odmowil kobiecie jak wielu facetow odmawia i nie przychodza z tym na forum jako problem. Autorze, dobrze ze sie cieszysz ze swoich zasad po co o tym piszesz? Jak moga byuc postrzegani faceci ktorzy tak zrobili. Przez wiekszosc plci pieknej ktorej nie bylo z Toba w lozku jako bardzo porzadny facet z zasadami, ew. z malym popedem :)
Przez te Panie ktore na takich trafiaja, a uwielbiaja sels i lubia to robis z kims kto je pociaga i kogo znaja (zakladamy ze nie robia swinstw i nie sa typowymi dziwkami) jak oszolom :)

Najwazniejsze jest to, ze tam gdzie pojawia sie milosc, czy lubisz/nie lubisz czy chcesz/nie chcesz i tak bedzie dobrze :) (chyba, ze bedzie zle:D).

Ja tam bym chcial miec jak najwiecej takich kolezanek:) co nie znaczy ze traktuje je przedmiotowo, jako gorsze czy nie moglbym sie z taka osoba zwiazac na cale zycie. Ale jesli sie naprawde bardziej niz z kims innym lubimy, ciagnie nas do siebie, jestesmy wolni i chcemy sie kochac to jak najbardziej jestem za. To, ze Ty nie chciales - wiec sie nie kochales.
I to chyba wystarczy napisac jesli chodzi o ocene sytuacji. Natomiast co Panie moga sadzic juz napisalem.

Taka, ktorej odmowiles moze sobie jeszcze pomyslec hmm co za cholera i tak go przelece bedzie moj, albo : teraz to ty kolego musisz sie postarac, zeby mnie miec :)

Sa to wedlug mnie problemy malo istotne.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
PoznanPawelek
Bywalec
Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 18 maja 2007, 09:19
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: PoznanPawelek » 27 lip 2007, 09:40

nadia, - Ja myśle, że on napisał tego posta po to by pokazać jaki z niego gość ponieważ odmówił lasce bzyknięcia.....i chce aby przez to go w niebiosa wychwalały wszystkie laski to czytajace.....może się mylę ale coś w tym jest ukryte. <diabel>
Skromna dziewczyna nigdy nie goni za mężczyznami;
tak jak pułapka na myszy nie ściga myszy.

Wybierz towarzyszkę życia z rozmysłem. Od tej jednej decyzji będzie zależeć dziewięćdziesiąt procent twojego szczęścia lub nieszczęścia.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 27 lip 2007, 10:37

PoznanPawelek pisze:.i chce aby przez to go w niebiosa wychwalały wszystkie laski to czytajace.....może się mylę ale coś w tym jest ukryte.

Czyli, paradoksalnie, odmowa bzyknięcia jako zwiększenie szansy na bzyknięcie? <diabel>

Pokręcone te ludzie strasznie :]
Awatar użytkownika
2theresq
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2007, 13:38
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: 2theresq » 27 lip 2007, 10:47

Mona, obiecałem, że przyhamuję, ale jak sama widzisz....


Ludzie cofnijcie się do podstawówki, bo kompletnie nie uważaliście na lekcjach języka polskiego.
Napisane jest, że ja wcale nie proszę się o ocene mojego postępowania wobec tamtej dziewczyny. Sytuacja tamta została podana jako przykład z życia wzięty. Miałem wymyślać i mówić, że to jakiś kumpel kumpla coś takiego zrobił?
Poza tym prosiłem o opinie na temat podobnych zachowań, co sądzą kobiety lub faceci na zadany temat, jak kobiety by zareagowały na podobnego faceta.
Jednak z tego co widzę, to albo większość jest w wieku jeszcze wczesno-szczenięcym, albo ma nie odpartą chęć ignorowania tego o co uparcie proszę od początku dyskusji.
NAUCZCIE SIE WRESZCIE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!!!!! Zanim cokolwiek napiszecie na forum, lub wypowiecie się na jakikolwiek temat.

Hyhy pisze:Facet odmowil kobiecie jak wielu facetow odmawia i nie przychodza z tym na forum jako problem.

Gdzie ja u licha napisałem, że mam z tym jakiś problem?
Hyhy pisze:Z czego robi sie wielkie halo.

Zauważ, że nie ja halo zrobiłem, bo od początku podkreślam, że nie proszę się o ocene moich postępowań!
Hyhy pisze:Taka, ktorej odmowiles moze sobie jeszcze pomyslec hmm co za cholera i tak go przelece bedzie moj, albo : teraz to ty kolego musisz sie postarac, zeby mnie miec :)

To forum zaczyna mi przypominać, taką małą salkę z pseudo psychologami - a bywam na tym forum nie od dziś
Hyhy pisze:To, ze Ty nie chciales - wiec sie nie kochales

Podkreślam, to był tylko przykład. Nie do rozpatrywania i dyskusji nad nim
PoznanPawelek pisze:nadia, - Ja myśle, że on napisał tego posta po to by pokazać jaki z niego gość ponieważ odmówił lasce bzyknięcia.....i chce aby przez to go w niebiosa wychwalały wszystkie laski to czytajace.....może się mylę ale coś w tym jest ukryte. <diabel>

2theresq pisze:No ba! lansuje się by zarywać forumowe "lachony"*
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 lip 2007, 10:55

Nadia, puknij się w łeb. I przestań się bawić w szczeniackie prowokacje.

W swoim warunkowaniu męskości nieustającą ochotą na seks, popartą nieistnieniem w żadnym momencie żadnej opcji stawianej ponad ten seks, byłabyś równocześnie naiwna, skrzywiona i mentalnie uboga, niczym taki jeden tu, co twierdził, że dla niego wyznacznikiem męskości są włosy na jajkach.

Byłabyś, bo Ty jesteś po prostu jedną wielką, chodzącą prowokacją, której od czasu do czasu zdarzy się coś na poważnie napisać. Ale nie za często.


Gosia <browar>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 lip 2007, 10:55

2theresq pisze:Napisane jest, że ja wcale nie proszę się o ocene mojego postępowania wobec tamtej dziewczyny

no i co ??
ludzie oceniaja dobrowolnie, nadprogramowo. a w zwiazku z przeniesieniem tematu moga robic to bezkarnie :)
2theresq pisze:jak kobiety by zareagowały na podobnego faceta.

Zalezy jak długo by nie chciał seksu, jak iles miesiecy to bym sobie spokój dała.
2theresq pisze:Gdzie ja u licha napisałem, że mam z tym jakiś problem?

a jesli nie problem to co ??
chec zaistnienia jako ten fajny z zasadami ??
2theresq pisze:Nie do rozpatrywania i dyskusji nad nim

to jest forum dyskusyjne, tu sie rozmawia. Widac ludzie uznali, że to dobry temat do rozmowy :]
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 lip 2007, 10:58

2theresq pisze:Powiedzmy, że ów facet ma taką zasadę, że nie idzie do łóżka z każdą poznaną dziewczyną, tylko np z kobietą z którą ma pewność, że jakiś czas (może na zawsze) z nią będzie.

Ja też wyznaję - z pewną przerwą - taką zasadę. Tak wybrałem i wiem, że akurat dla mnie tak jest lepiej. Dla Ciebie też? :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
2theresq
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2007, 13:38
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: 2theresq » 27 lip 2007, 10:59

No dobra, załamałem ręce.
To ja już sobie tylko poczytam. Zmęczyły mnie tłumaczenia.

[ Dodano: 2007-07-27, 11:00 ]
Sir Charles pisze:Dla Ciebie też?

Bezdyskusyjnie.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 lip 2007, 11:01

Dzindzer pisze:
2theresq pisze:Gdzie ja u licha napisałem, że mam z tym jakiś problem?

a jesli nie problem to co ??
chec zaistnienia jako ten fajny z zasadami ??

Dzin, czy Ty nie chciałabyś czasem użyć lusterka odbijającego Twoje wnętrze?
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 lip 2007, 11:16

Sir Charles pisze:Dzin, czy Ty nie chciałabyś czasem użyć lusterka odbijającego Twoje wnętrze?

tylko czasami, wiesz nie zawsze jestem taka odwazna
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 lip 2007, 11:29

2theresq pisze:Sex staje się co raz częściej uzewnętrznieniem drzemiących rządz i to mi się nie podoba.


Zaraz ! a dlaczego ? wszak jak jestes głodny to siegasz po jedzenie ! jak chce ci sie pic - to po wodę ! itd.
Nie rozumiem zatem dlaczego wszystko co zwiazane z sexe i popedem człowieka jest pietnowane !! tak jak sie tu na forum to robi i gdy mowa o ludziach wolnego stanu .
Dlaczego ja mam byc gorszy od Ciebie , a Ty lepszy ode mnie tylko dlatego , ze ja bym poszedł z nią do łózka jesli by mi sie podobała , a mój organizm by tego , ze tak napisze żadał ? - dlaczego ?
Oczywiscie masz prawo do tzw. "nie chcenia" i wtedy to Ona ma problem , ale ... nie kładzie sie z kobietą do jednego łoza bo wiadomo, ze krew człeka to nie woda .
Dlaczego sex jest postrzegany jako zło ?
Dlaczego dziewczyna majaca wyskoki na boki , postrzegana jest jako dziwka ? (pomijam tu naprawde rozwiazle kobiety )
Jest dwoje ludzi majacych sie ku sobie , wzajemnie sie sobie podobajacych , pozadaja sie wzajemnie , maja na siebie ochotę .... nie widze nic w tym złego by razem poszli uprawiac sex ! jesli oboje tego chcą .
Niestety - w naszym społeczenstwie ciagle jednak góruje tzw. poprawne prowadzenie sie - jak i moralnosc .
kiedys - kobiecie kostki widac nie było - dzis widac jej nawet majtki i nikt problemu nie stwarza (nie czepiac sie tych majtek ) a samym kobieta taki stan rzeczy sie wrecz podoba lubią sie pokazywać , społeczenstwo zas do tego przywykło .
Zatem - po co takie tematy ? jak odpowiedz bedzie prowadzic do tego , ze mnie nazwie sie myslacego fiutem - tego gorszego , zas inaczej myslacych myslacych głowa - to ci lepsi , a niby dlaczego , ze tak zapytam ??? znam odpowiedzi , zatem nie musicie pisać
pozdrawiam <browar>

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 348 gości