Czego nie nosić.

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 11 paź 2004, 12:18

jolie pisze:hehehe no jak mojego brata za fryzure scigali w szkole nauczyciele (dlugie krecone wlosy, a raz to sobie nawet afro u fryzjera zrobil:D)

hmm boshe to co ja mam powiedziec :D :D :D ;)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 11 paź 2004, 12:32

foxy_lady pisze:powtorze pytanie ;)
co do ubioru hardcore....skad znaczek mitsubishi bo mnie sie kojarzy jednoznacznie


to powiedz z czym Ci się kojarzy... :P
ale chyba łatwo się domyśleć... :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 11 paź 2004, 12:51

to byl moj pierwszy raz z mitsubishi, ehh pamietam to doskonale :D
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 11 paź 2004, 13:08

możesz jaśniej i bez skrępowania? ale chyba jednasz nie wiesz o co mi chodzi...
chyba że to był Twój pierwszy drops :P (mój chyba biała wiśnia, ale nie pamiętam) :D hehe
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 11 paź 2004, 13:56

mnie mitsubishi a dropsem sie kojarzy wlasnie, jego bralam jako pierwszego, wisienki za to chyba jakos niedawno :)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 11 paź 2004, 14:07

hiehie :D
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 11 paź 2004, 14:20

foxy_lady pisze:mnie mitsubishi a dropsem sie kojarzy wlasnie, jego bralam jako pierwszego, wisienki za to chyba jakos niedawno :)

no ładnie... a ja myślałem, że ty taka grzeczna dziewczynka jesteś... :) hehe
ja już nie jem tego szitu bo to niebezpieczne jest
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 11 paź 2004, 14:30

Hardcore pisze:no ładnie... a ja myślałem, że ty taka grzeczna dziewczynka jesteś... :) hehe
ja już nie jem tego szitu bo to niebezpieczne jest

kto ci takich bzdur nagadal :P
napewqno nie uzdrawia ale czasem...
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 11 paź 2004, 16:32

Ja najbardziej lubię proste kroje ale eleganckie, moze przesadziłam, nie koniecznie eleganckie, ale stylowe. :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 paź 2004, 17:37

E tam gadacie. A co powiecie na faceta w marynarce od garnituru i szkodzkim kilcie? Bo takie osobliwosci w Barcelonie chodza :) A, no i z aktowka elegancka.
Oleander
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2004, 17:14
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Oleander » 11 paź 2004, 20:45

Moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby osoba ubierała sie stosownie do swojego wygladu, a bardziej do figury. Bo raczej ciekawie nie bedzie wygladac, kiedy "puszysta" kobieta/dziewczyna nalozy mini spudnice i i bluzeczke odkrywajaca nieco wiecej. Niestety wiele ludzi wyglada tak jakby nie miala lusterka w domu :D
U kobiet jest jeszcze sprawa makijazu. Pol biedy jesli dziewczyna/kobieta sie nie umaluje. Najgorzej jest kiedy tej "tapety" jest zdecydowanie za duzo!! ;)
Doceniam kiedy osoby maja jakies poczucie smaku i dobry gust. No i lusterko w domu ;)
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 12 paź 2004, 09:42

Oleander pisze:Moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby osoba ubierała sie stosownie do swojego wygladu, a bardziej do figury. Bo raczej ciekawie nie bedzie wygladac, kiedy "puszysta" kobieta/dziewczyna nalozy mini spudnice i i bluzeczke odkrywajaca nieco wiecej.

to bedzie wygladac bardzo ciekawie ;) a propos ze kobieta jest puszysta to dlaczego nie moze sie ubierac jak chce a niech pokazuja swoje walory jakie tam ma :D a tak na marginesie wyglad to nie wszystko :D:D
pozdro :564:
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 12 paź 2004, 13:54

Jasne ze wygląd to nie wszystko, ale jesli chcesz zwrócic uwagę płci przeciwnej to muisz o siebie dbać. Facet może byc nie wiem jak piękny, ale jeśli będzie śmierdział i ubierał się codziennie w to samo, albo paradował w odblaskowym dresiku to nie ma na co liczyć. Nawet brzydkie ososby strojem mogą cos zmienić. Widzę to na przykładzie mojej klasy: jest tylko dziewczyn które mogłyby makijazem i strojem zmienic na lepsze, a tak chodzą w powyciąganych starych swetrach, z krostami (bo nie chce im się kupić maści albo pudru), nieuczesane z odrostami do połowy włosów, zawsze zgarbione i ciche.
A tak swoją drogą czy uważacie że mozna ocenić człowieka po wyglądzie? Wiem, że tak się nie powinno, ale z drugiej strony to się zwykle sprawdza. Zwłaszcza jak do autobusu wchodzi zgrabna blondi w mini spódniczce żująca gumę. Oceniam ją na wstepie a potem utwierdzam się kiedy otwiera buzie " No i k.... wchodzę do domu a stara wrzeszczy -wyp....... ty zdziro, znowu żeś się naj.... . I tak dobrze że nie żygnęłam na nią, a jutro znowu impreza i trza sie nachlać" Obrzydliwość. Podobnie z dresami. To dziwne, ale na kilometr potrafię zobaczyć człowieka z klasą po stroju, nawet jesli jest to dziewczyna w minispódniczce i z dekoltem. Sam sposób ruszania się, żucia gumy, wyrazu twarzy...
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 12 paź 2004, 17:13

czlowiek z klasa to chyba o mnie chodzi :D oki mowiac powaznie to mialem taki przypadek ze wchodze do autobusu siadam za mna 2 stare babki i nic patrze przez szybe a z tylu zaczelo cos mnie macac po wlosach a to te babki i zaczoly cos tam komentowac juz mialem sie odwrocic i powiedziec namacalyscie juz ale dalem sobie spokoj na pewno chodzilo im o moj wyglad tak samo jest z dresami o jak widza np mnie :569: o idzie brudas dla mnie wyglad nie ma zanaczenia kazdy jakos tam sobie wyglada i w cos sie ubiera kazdy ma swoj styl i poszanujmy to ;) ja lubie np cos luznego dobrze sie w tym czuje ;)

pozdro :564:
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
Baranisu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 sie 2004, 13:38
Skąd: łódzkie
Płeć:

Postautor: Baranisu » 13 paź 2004, 09:09

a moze dredow nie nosic

P.S. dredman nie irytuj sie tak bardzo jestes przewrazliwiony na swoim punkcie kazdego by tak obgadaly nudzilo im sie w podrozy :D
"Kochaj i szalej nie pytaj co dalej bo potem juz tylko niebo."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 paź 2004, 09:41

Ostatnio na Onecie byl artykul o ocenianiu ludzi przez wyglad. Nie czytalem bo mi sie nie chcialo, ale np widzieli zaleznosc miedzy krztaltem twarzy a charakterem. Ze zalezy czy owalna, kwadratowa, trojkatna itd
Awatar użytkownika
crystal
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 08 wrz 2004, 01:46
Płeć:

Postautor: crystal » 13 paź 2004, 18:34

Aga pisze:. To dziwne, ale na kilometr potrafię zobaczyć człowieka z klasą po stroju, nawet jesli jest to dziewczyna w minispódniczce i z dekoltem. Sam sposób ruszania się, żucia gumy, wyrazu twarzy...

hahah wiekrzych bzdur dawno nie czytalem :556:
a Mav czemu usunoles mopja wypowiedz w tym temacie??? bo niepasowala do calosci???
we'll fight, we'll bleed.
Don't try to come to preach over us and
over me, we're children of decadence,
we're right, we're real, we will fight, we'll bleed,
we're mothafucking dying breed!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 paź 2004, 18:44

Kiedy usunalem bo nie pamietam? Wez pod uwage ze na tym forum jeszcze 3 osoby maja prawo usowac posty...
Awatar użytkownika
crystal
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 08 wrz 2004, 01:46
Płeć:

Postautor: crystal » 13 paź 2004, 19:14

Maverick pisze:Kiedy usunalem bo nie pamietam? Wez pod uwage ze na tym forum jeszcze 3 osoby maja prawo usowac posty...

ok to sorry , ale czy na tym 4um ma sie swoje zdanie czy po prostu jest to zakazane??
we'll fight, we'll bleed.

Don't try to come to preach over us and

over me, we're children of decadence,

we're right, we're real, we will fight, we'll bleed,

we're mothafucking dying breed!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 paź 2004, 23:23

Jakos wszyscy tutaj maja swoje zdanie jesli jeszcze nie zauwazyles :)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 15 paź 2004, 10:40

Aga pisze:Facet może byc nie wiem jak piękny, ale jeśli będzie śmierdział i ubierał się codziennie w to samo, albo paradował w odblaskowym dresiku to nie ma na co liczyć. Nawet brzydkie ososby strojem mogą cos zmienić. Widzę to na przykładzie mojej klasy: jest tylko dziewczyn które mogłyby makijazem i strojem zmienic na lepsze, a tak chodzą w powyciąganych starych swetrach, z krostami (bo nie chce im się kupić maści albo pudru), nieuczesane z odrostami do połowy włosów, zawsze zgarbione i ciche.

Rzeczywiście pod wpływem stroju można "poprawić" swoją atrakcyjność, choćby tak jak było w "Kopciuszku". Wydaje mi się, że te dziewczyny o których mówisz nie dbają o siebie dlatego iż wydaje im się, że to nic nie pomoże.
Z drugiej strony Aga wydaje mi się, że strój również może mylić. Przekonałam się o tym niedawno u mnie na wydziale. W grupie mam chłopaka, wydawał mi sie taki typowy dres: łysa głowa, dresowe spodnie i bluza sportowe buty. Nawet zastanawiałam się w jaki sposób się dostał na mój kierunek. A gdy porozmawiałam z nim to okazało się, że to jest naprawde mądry chłopak. Zna 3 języki obce, historie ma w małym palcu a marketing czy ekonomie chce zaliczać wcześniej. I on nie ma nic wspólnego z dresami typowymi ale po prostu lubi taki styl. Tak więc ubiór może naprawde mylić.

Jestem zdania iż w pewnych zawodach (np. bankier, makler itd.) trzeba ubierać się elegancko i bez żadnych ekstrawagancji. Bo to są zawody gdzie wrażenie jest bardzo ważne. Większość z nas gdyby była np. w banku i obsługiwana przez osobe choćby w dredach to naprawde zapewne nie ufalibyśmy temu banku.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 15 paź 2004, 10:47

Triniti19 pisze: Większość z nas gdyby była np. w banku i obsługiwana przez osobe choćby w dredach to naprawde zapewne nie ufalibyśmy temu banku.


hmm no wiesz oki jest bankier z dreadami i co juz nie masz zaufania czy wiekszosc ludzi do tego np banku co to ma zanczyc ze nie wiem osoba posiadajaca srajlocki jest mniej wiarygodna niz np ty czy ktos inny ?? to jest czlowiek tak jak ty a ze ma np inny styl ubierania sie czy noszenia tego co chce na glowie to wylacznie jego sprawa i czasami taka osoba moze byc uczciwsza niz jakis lizus siedzacy za biorkiem jak sama mowilas nie ocenia sie ludzi po stylu ubierania sie czy tym co nosi czy ma dready czy dlugie wlosy czy jest lysy czy jest rudy itp to tyle :P
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 15 paź 2004, 10:55

Szczerze to ja nic nie mam do dredów ale podałam to jako przykład bo pomyślałam sobie o tobie ;). Ale zauważ, że kolor włosów (jeżelni nie jest to np. czerwony, zielony id,) nie ma nic związanego z ekstrawagancją. A dredy dla mnie przynajmniej już są taką ekstrawagancją.

jak sama mowilas nie ocenia sie ludzi po stylu ubierania sie czy tym co nosi czy ma dready czy dlugie wlosy czy jest lysy czy jest rudy itp to tyle

To prawda, że nie powinno się oceniać ludzi po stylu ubierania ale w banku przecież nie będe rozmawiała z tą osobą o czymś innym niż sprawach bankowych. A sorki ale miałabym lepsze zaufania do "lizusa" niż "dredziarza" (czy kogokolwiek innego z ekstrawagancką fryzurą).
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 15 paź 2004, 11:01

No CoMmEnT :570:
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 15 paź 2004, 12:56

triniti ma racje dreadmanku ;)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 15 paź 2004, 13:00

Niestety, wygląd świadczy o człowieku. Przecież to, jak się nosimy, jest wyrazem naszej osobowości. I nie chodzi mi o to, czy ciuchy są drogie, czy tanie, ale o styl. Chociaż... Jak ktoś nie ma co dzieciom do garnka włożyć, to nie sądzę, żeby sobie tyłek stylem zajmował.
Dredy na pewno sprawiają, że właściciela szufladkujemy, ale przecież o to mu chodzi, bo po to ma dredy :)
A poza tym to się zgadzam z Triniti i Foxy Lady :)
Awatar użytkownika
crystal
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 08 wrz 2004, 01:46
Płeć:

Postautor: crystal » 15 paź 2004, 17:58

dobra typowa polska zaściankowośc , ktoś był np w Londynie? to wie o co chodzi ...
po prostu ludzi nieocenia sie po wygladzie i Tyle , no wyjątkiem sa jakieś extremalne sytucje typu drechy/kibole/oje/czy narkomany :563:
we'll fight, we'll bleed.

Don't try to come to preach over us and

over me, we're children of decadence,

we're right, we're real, we will fight, we'll bleed,

we're mothafucking dying breed!
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 15 paź 2004, 18:16

otoz to tam ludzi nie oceniaja tak jak w polsce, w niemczech jest tak samo jakw Londynie nikogo nie obchodzi jak sie ubierasz i jak wygladasz a prace np w banku i tak dostaniesz z pocalowaniem reki ;)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 15 paź 2004, 18:54

DREADMAN pisze:otoz to tam ludzi nie oceniaja tak jak w polsce, w niemczech jest tak samo jakw Londynie nikogo nie obchodzi jak sie ubierasz i jak wygladasz a prace np w banku i tak dostaniesz z pocalowaniem reki ;)

Wydaje mi się, że mimo wszystko, mimo całej tej wolności ubioru w pewnych miejscach należy być odpowiednio ubrany. I mimo, że byłam w paru krajach europejskich ale nie widziałam jeszcze bankowca dredziarza. Zwykle osoby na poważnych stanowiskach były bardzo schludne. A po pracy mogą ubierać się jak chcą. Poza tym Dreadman założe się, że skoro już masz problemy w szkole z powodu włosów to nie wierze w to aby dojrzały i konserwatywny pan (a tacy są przeważnie prezesi banków) zgodzili się zatrudnić dredziarza. Nie jest tak łatwo.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 15 paź 2004, 18:58

W polskich szkolach tak jest ale nie w niemieckich oki spoko moj kumpel w lodzi jest policjantem i ma dready a bankiera gdzies widzialem a problemy mam tylko z jedna stara gosciowa na cala szkole to dobry wynik hehehhe zalezy jak ktos do tego podchodzi nocoz sa ludzie i parapety :P i taki parapet znalazl sie w mojej szkole :D
ps.przypomnialo mi sie bankier pracuje w Banku Pekao S.A w Opocznie i sie dobrze miewa a coz jednak mozna pracowac jako bankowiec niestety taka nie tolerancja jest tylko w naszym kraju :573:
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 425 gości