Co jest teraz trendy?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 28 kwie 2007, 22:12

jedno pytanie i jak zwykle wiele szumu. ja mam sie w co ubierac, i ubieram sie tak jak lubie, jak mi sie podoba i nikt tez na moj stroj nie narzeka. a chcialam jakis mały szczegol, bibelot, to zaraz słysze ze sie mam tak a tak ubierac.. juz wiecej nie pytam o rade na tym forum.. pozdro
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 kwie 2007, 23:32

paddy pisze:.. juz wiecej nie pytam o rade na tym forum..

no bez jaj, bo uwierze a ty znowu przyleziesz :D
paddy pisze:bibelot

taka mała statua wolnosci, albo swieczka kwiatek :P
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 29 kwie 2007, 05:46

Dzindzer pisze:W wieku 17 lat chciałam miec cudna ozdobe na kostce, rozkoszne delfinki, matka strasznie nosem mi kreciła. Jak ja sie ciesze, ze kreciła, bo bym teraz łaziła z rozkosznymi ssakami wodnymi które teraz wydawał by mi sie za słodkie.

też miałam głupie pomysły, na szczęście przemyślałam i nic z tego Obrazek
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
LauRKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:01
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: LauRKa » 30 kwie 2007, 10:30

Ja juz sie pogubiłam w tym wszystkim. Najpierw pytasz co jest modne, potem mowisz, ze nie chcesz tego co noszą wszyscy. Najpierw mówisz o kolczykach i tatuazach, a potem, ze nie chcesz sie przebijac i dziurawic. Dziewczyny Ci doradzają i pomagaja, a ty na nie naskakujesz. O co Ci chodzi, dziewczyno?! :/
"Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu."
LauRKa
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 02 maja 2007, 15:44

LauRKa pisze:Najpierw pytasz co jest modne, potem mowisz, ze nie chcesz tego co noszą wszyscy.

dla ciężko myślących: chciałam to co jest modne, ale czego nie znajdę u każdej laski na mieście, coś na co pozwalają sobie nieliczni. :] proste..
LauRKa pisze:Najpierw mówisz o kolczykach i tatuazach, a potem, ze nie chcesz sie przebijac i dziurawic.

dla ciężko myślących: chciałam coś w stylu "rzeczy na stałe, które stają się częścią ciała", a kolczyki i tatuaże były przykładem.. ale mi się nie podobają. :] proste..
LauRKa pisze:Dziewczyny Ci doradzają i pomagaja, a ty na nie naskakujesz.

odpowiedzi dają takie, jakie sama dawno sobie udzieliłam..
naskakuję bo większość pisze Twoim tonem.. :]
LauRKa pisze:O co Ci chodzi, dziewczyno?!

lubię robić burdel <fuckoff> intrygować <pejcz> i podpuszczać <diabel>
zrobiłam sobie już kółko w nosie.. <evilbat>
ciau..
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 02 maja 2007, 15:47

paddy pisze:zrobiłam sobie już kółko w nosie..

będzie za co ciągnąć, żeby przywołać Cię do porządku. <diabel>
Rzeczywiście bardzo to oryginalny pomysł :]
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 02 maja 2007, 15:50

paddy pisze:ntrygować <pejcz>

ty nie intrygujesz, na forum wiele razy pokazałaś, że ostatnią rzeczą o jaką można cię posądzać jest osobowość.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 02 maja 2007, 20:28

lollirot pisze:na forum wiele razy pokazałaś, że ostatnią rzeczą o jaką można cię posądzać jest osobowość

łosz... to ja myślałam że osobowość to ma każdy :] tylko różna ona jest.. heh..
lollirot pisze:ty nie intrygujesz

a jakoś wiele osób zastanawiało się już czy to co piszę to nie jakaś podpucha.. i proszę! :]
Elspeth pisze:żeby przywołać Cię do porządku

ależ mnie nie trzeba ;)
spadam już z tego forum, bo przestało mi się nudzić na tyle żeby je odwiedzać.. ehh.. ale jak widać większość społeczeństwa przesiaduje przed kompem na tym forum.. cóż za strata czasu. spadam forever.. <pijaki>
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 03 maja 2007, 06:41

lollirot pisze:też miałam głupie pomysły, na szczęście przemyślałam i nic z tego

Ja ze swoich jestem zadowolona- z jednego piec lat, z drugiego ponad pol roku. Ale to dlatego, ze byly przemyslane i nie 'trendy' czy tam 'jazzy' :]
paddy pisze:ehh.. ale jak widać większość społeczeństwa przesiaduje przed kompem na tym forum.. cóż za strata czasu.

Jezeli brakuje argumentow zawsze najprosciej jest zmieszac wszystkich z blotem, ne?

Wszyscy odczytalismy ten temat tak samo. Co oznacza, ze albo wszyscy mamy racje co do podejscia, albo Ty masz ogromne problemy z wyslowieniem sie i powiedzeniem nam o co Ci chodzi. A tu FOCH. Tu naprawde innej odpowiedzi nie mozna bylo sie spodziewac...
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 03 maja 2007, 08:39

rozbraja mnie to ; ) im bardziej starasz się 'być' trendydżezyfankidżusikaczi / (kaczi już pewnie nie jest trendy, jak się teraz mówi? ;DD ) i indywidualna tym bardziej robisz się podobna do całej reszty. uwaga, wydźwięk Twoich postów skłania mnie li i jedynie to zmrużenia oczu i ciętej riposty wujka staszka, ale nie będę spadać po równi pochyłej w dół, nie warto ;DD


ja to się cieszę, kiedy zobaczę u kogoś coś ciekawego - w którymś z ostatnich newsweek'ów zauważyłam zdjęcie świetnej szerokiej spódnicy, wyglądającej trochę jak na kole. przypomniałam sobie o długiej turkusowej kiecce którą chciałam wyrzucić bo Eksiowi się nie podobała <chory> wyciągnęłam z szafy i wygląda ekstra. takie boho.

przykład:
czeszki są wygodne, tanie i dobrze leżą, ale rzeczywiście wszędzie ich pełno - więc nie szukając podpowiedzi na forum tylko idąc za głosem serca ;DD przerabiam je - doszywam guziki, koronki, odpruwam flagi itp. i wychodzi sympatycznie i myślę że nie aż tak naciąganie.

najbardziej lubię podpatrywać 'wielką modę' i szukać w niej czegoś dla siebie (kiedy później wychodzę na lumpeks rajdy itp.)...

no ale moze ja po prostu nie jestem oryginalna ani indywidualna, przepraszam <pijak> <aniolek>

paddy - a 'dziura w nosie' jest najbardziej pospolitą rzeczą jaką widziałam <hahaha>
Tongue is dumb from all the drugs
Thank God! I Can't react!
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 maja 2007, 11:03

trendy...tak nie lubię tego słowa...brrrr...ostatnio modne jest noszenie różowych koszul, koszulek, bluz przez chłopaków i to mnie tak irytuje, no jak można...widzę gościa w czerwono białych spodenkach w kwiaty, różowej koszulce, okularach na pół twarzy, włosach na żel w irokeza i po 2h solarium...to jest ostatnio trendy
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 03 maja 2007, 11:09

Mati_00 pisze:trendy...tak nie lubię tego słowa...brrrr...ostatnio modne jest noszenie różowych koszul, koszulek, bluz przez chłopaków i to mnie tak irytuje, no jak można...widzę gościa w czerwono białych spodenkach w kwiaty, różowej koszulce, okularach na pół twarzy, włosach na żel w irokeza i po 2h solarium...to jest ostatnio trendy

Co? Zazdrościsz?
Facet się stara jakoś wyglądać. Mi się np. podoba takie coś - że dba o siebie, a nie nosi cztery dni tej samej bluzki. A to że chodzi na solarke i chce mieć jakąś opaleniznę - cóż tylko jeżeli to jest facet to ma tego nie robić?
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 maja 2007, 11:14

Marissa pisze:Facet się stara jakoś wyglądać. Mi się np. podoba takie coś - że dba o siebie, a nie nosi cztery dni tej samej bluzki.

nie o to mi chodzi...chodzi mi o noszenie różowo - pedalskich ciuchów...no proszę Cie...

Marissa pisze:A to że chodzi na solarke i chce mieć jakąś opaleniznę

też lubię być opalony, ale nie spalony i wyjarany...

i ten śmieszny irokez z żelu <hahaha>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 03 maja 2007, 11:18

Tobie się podoba dresiarz, innym wysportowany, dbający o siebie mężczyzna.
A różowy kolor, jeśli nie jest odblaskowy to normalny kolor.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 maja 2007, 11:26

Marissa pisze:Tobie się podoba dresiarz

nie-e .. :P

Marissa pisze:A różowy kolor, jeśli nie jest odblaskowy to normalny kolor.

a jeśli to jest taki mocny różowy?!?!?! <boje_sie>

ostatnio zauważyłem, że modne są szerokie ciuchy...i nie chodzi mi o te ze skate i rap shopów, ale taki diverse...takie podrabianie i podchodzenie pod to co ostatnio jest na topie, byleby mieć klientów...ehh...

a może to ja jestem dziwny...w każdym bądź razie wole marki i sklepy w których zawsze znajdziesz "jeden" styl
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 03 maja 2007, 11:31

Mati_00 pisze:ale taki diverse...takie podrabianie i podchodzenie pod to co ostatnio jest na topie, byleby mieć klientów...ehh...
od kiedy pamietam diverse mial ciuchy w takim samym stylu i ten styl sie nie zmienia, przynajmniej ja nei zauwazam, zeby jakos szczegolnie 'podrabiali i podchodzili pod cos'. Moze Ci sie sklepy pomylily?? A to, ze Tobie sie nie podoba taki styl u chlopaka nie znaczy ze jest beznadziejny(tak wywnioskowalam z tego co napisales). Przeciez kazdy ma swoj gust i skoro podobaja im sie takie ciuchy to niech sobie nosza do woli.
Mati_00 pisze: ten śmieszny irokez z żelu
dlaczego smieszny? mnie sie to akurat nie podoba, ale nie bawi mnie to ani nie smieszy, wiec nie rozumiem o co Ci chodzi chlopcze
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 maja 2007, 11:44

madziorka.m pisze:od kiedy pamietam diverse mial ciuchy w takim samym stylu i ten styl sie nie zmienia

no ja pamiętam, że nie miał aż tak pod "szerszy" styl...buty i w ogóle...ale mówię, to tylko moje zdanie...

madziorka.m pisze:Przeciez kazdy ma swoj gust i skoro podobaja im sie takie ciuchy to niech sobie nosza do woli.

to ja zacznę chodzić w obcisłej latexowej skórze z tyłkiem na wierzchu :)

madziorka.m pisze:dlaczego smieszny?

no bo mnie to bawi...po prostu
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 03 maja 2007, 11:48

Mati_00 pisze:no ja pamiętam, że nie miał aż tak pod "szerszy" styl...buty i w ogóle...ale mówię, to tylko moje zdanie...

Nie miał pod szerszy styl.

Mati_00 pisze:to ja zacznę chodzić w obcisłej latexowej skórze z tyłkiem na wierzchu

Jeżeli Ci się to podoba to noś to. Tylko z gustem.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 maja 2007, 12:03

Marissa pisze:Nie miał pod szerszy styl.

widzisz Madziorko :)



kiedyś była moda na skate'ów i wszędzie było pełno klonów w szerokich spodniach...teraz się wszystko wykruszyło i zostali Ci co na prawdę "to czują" ... chociaż nie wszędzie
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 03 maja 2007, 12:15

Mati_00 pisze:
Marissa pisze:Nie miał pod szerszy styl.

widzisz Madziorko :)

Co ma zobaczyć :?
To że 2 osoby powiedziały to co napisały nie znaczy że tak jest.

kiedyś była moda na skate'ów i wszędzie było pełno klonów w szerokich spodniach...teraz się wszystko wykruszyło i zostali Ci co na prawdę "to czują" ... chociaż nie wszędzie

Się wykruszyło i zostali ci co nie umieją własnego stylu określić i wolą zostać z tym, co dawno temu skopiowali z innych.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 maja 2007, 12:25

To że 2 osoby powiedziały to co napisały nie znaczy że tak jest.

ale już jest jakieś poparcie :P

Marissa pisze:Się wykruszyło i zostali ci co nie umieją własnego stylu określić i wolą zostać z tym, co dawno temu skopiowali z innych.

hmm...zostali przy tym bo tym "żyją"...mówię o "prawdziwych" ludziach, dla których hip hop to coś więcej niż tylko 50 cent i gołe dupy w teledyskach
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 03 maja 2007, 13:19

Mati_00 pisze:mówię o "prawdziwych" ludziach, dla których hip hop to coś więcej niż tylko 50 cent i gołe dupy w teledyskach
A hip-hop to coś więcej? :| No nie mów, że tam jakąś ideologię głębszą da się dorobić :D
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 maja 2007, 13:50

A hip-hop to coś więcej? :| No nie mów, że tam jakąś ideologię głębszą da się dorobić :D

nie kpij sobie ze mnie...dla Ciebie hip hop i rap to tylko 50 cent na vivie albo jakieś inne 18l i mezo...
słuchałaś kiedyś coś poważniejszego? chociażby 2paca, albo dre i snoopa i ich kawałki z lat 90-tych? kawałków mówiących o ciężkich życiu z dnia na dzień i borykaniu się z problemami, a nie "hej suuuuczkii...lala la la" , albo "ile to ja mam hasju..o o ... g unit...o ... haha... "

ehh...

w temacie "czego teraz słuchasz" zapodałem dwa fajne kawałki Bushido...nie są akurat o tym co pisałem wyżej, ale to dobry rap...chcesz to dam Ci linki do DOBRYCH i MOCNYCH kawałków
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 maja 2007, 13:57

Mati_00 pisze:kawałków mówiących o ciężkich życiu z dnia na dzień i borykaniu się z problemami

w tym nasi chłopcy też są dobrzy <hahaha>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 03 maja 2007, 14:20

Mati_00 pisze:dla Ciebie hip hop i rap to tylko 50 cent na vivie albo jakieś inne 18l i mezo...
Gorzej. Ja nawet nie wiem, kto to jest, a nawet jeśli, to już dawno zapomniałam :D
chcesz to dam Ci linki do DOBRYCH i MOCNYCH kawałków
Dziękuję, nie chcę <hahaha> Napracowałam się swego czasu w takiej redakcji, co to m.in. takim czymś się zajmowała. I naprawdę sobie u źródeł opinię wyrobiłam :D Głębi to tam nie znajdziesz, a to, co wymieniłeś, to zwykłe jęczenia, powtarzane przez iks osób, chociaż równie dobrze wystarczyłoby, gdyby to ktoś jeden wyartykułował. Muzycznie oceniać tego nie będę, bo jestem skrzywiona przez szkołę muzyczną, więc możesz sobie dośpiewać, co ja na ten temat uważam i czy to aby na pewno ambitne i głębokie.

Ja rozumiem, że ktoś tego słucha, bo mu się to pomaga odstresować, ale jak mi ktoś farmazony o głębi hip-hopu wciska, to upadam z radości :D

[ Dodano: 2007-05-03, 14:22 ]
lollirot pisze:w tym nasi chłopcy też są dobrzy
Same hip-hopowcy znaczy tu u nas <hahaha>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 maja 2007, 14:32

mrt pisze:Głębi to tam nie znajdziesz, a to, co wymieniłeś, to zwykłe jęczenia, powtarzane przez iks osób


zdziwiłabyś się...

skończmy ten temat bo nie widzę większej przyszłości dla tego
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 maja 2007, 14:37

Mati_00 pisze:zdziwiłabyś się...

to CO jest głębokie? borykanie się z problemami?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 maja 2007, 15:11

lollirot pisze:to CO jest głębokie?

teksty moja droga...słowa tych piosenek, to co autorzy chcieli nam dać...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 03 maja 2007, 16:10

teksty moja droga

A więc widzę, że się zgadzamy w tym, że o muzyce nie warto w tym przypadku nawet wspominać :D
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 maja 2007, 16:13

pani_minister pisze:A więc widzę, że się zgadzamy w tym, że o muzyce nie warto w tym przypadku nawet wspominać

ehh...niech Ci będzie, że nazwiemy to "muzyką" ok? w ten sposób "muzyką" musimy nazwać WSZYSTKO co teraz się tworzy...oprócz chyba muzyki klasycznej, bo ona ma z nią najwięcej wspólnego...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 600 gości