Samochody, scigacze itd

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 wrz 2004, 09:39

Krzys, on w zyciu klimy nie mial, bo do motocykli nie montuja (do scigaczy). A nawet jak do jakiegos czopera czy innego badziewia zamontuja to i tak nic nie daje, wiec on o niej zielonego pojecia nie ma.
Awatar użytkownika
Jag
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2004, 10:16
Płeć:

Postautor: Jag » 09 wrz 2004, 11:54

krzys pisze:Powiem tylko tyle iż rozumująć tak jak Maw , to Maw ma racje , samochód jest szybszy , a to chocby dlatego iz da sie nim jechać z prędkoscią ponad 300km/h na motocyklu jest to chyba (nie wiem czy akurat przy tej perdkosci ) nie mozliwe , dlatego iz opór powietrza jest tak duzy iż osobnik , nie jest w stanie sie na motorze utrzymac !! wrecz smiem twierdzić iz urwie mu łeb !! :564:

Zajebiste!!! Tym postem to mnie normalnie rozwaliłeś. Powyżej 300 urywa głowy :D
Może już więcej się nie wypowiadaj na temat sportowych motocykli bo nie masz bladego pojęcia o nich. Jak jeździłeś motocyklem w czasach MZ-tek to nic dziwnego.
Awatar użytkownika
Jag
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2004, 10:16
Płeć:

Postautor: Jag » 09 wrz 2004, 11:56

Maverick pisze:Nie no, pojedize szybciej niz 300 ale opor powietrza jest, a motocyklista sie nigdy nie ulozy symetrycznie, zawsze cos bedzie inaczej wystawac, spawiac inny opor. A csamochod zawsze stawia opor taki sam.

Coś ty się uparł tak z tym wystawaniem? Motocykl jedzie prosto chyba że masz krzywe lagi albo przekoszoną ramę. Jak ci kawałek półdupka wystaje to w niczym nie przeszkadza. Możesz sobie kierownice w czasie jazdy puścić i sam ci pojedzie prosto.
Awatar użytkownika
Jag
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2004, 10:16
Płeć:

Postautor: Jag » 09 wrz 2004, 11:59

Maverick pisze:I nie mow ze jezdzisz w t-shircie i krotkich spodenkach na motorze... na pewno masz dlugie rzeczy, wiec bardziej sie spocisz niz kierowca :)

Kurcza, fura jest fura i zaden censored motor jej niedorowna pod wzgledem prestizu.

Chyba nie słyszałeś o kombinezonach motocyklowych, jaką mają wentylację i z jakich materiałów je produkują.

A co do prestiżu to ciekawe czemu ludzie sie zatrzymują i oglądają motocykle, wypytują o osiągi a na golfa cabrio nikt nie patrzy, chyba że z pogardą jak dresiarnia w czymś takim słucha O-Zone na całą parę.
Awatar użytkownika
Jag
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2004, 10:16
Płeć:

Postautor: Jag » 09 wrz 2004, 12:01

Maverick pisze:
po 3km z max predkoscia szlag go trafi
No jezeli zapomnisz o lwaniu plynu do chlodnicy to na pewno ;)

To chyba nie wiesz jak są wysilone tuningowane silniki i bynajmniej nie chodzi tu o wydajność układu chłodzenia.
Awatar użytkownika
Jag
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2004, 10:16
Płeć:

Postautor: Jag » 09 wrz 2004, 12:03

krzys pisze:mam kolego pozostałosci po motocyklach , jak kiedyś jezdziłem i sadze, ze kazdego to własnie mniej, lub wiecej czeka , predzej czy puzniej i nie ma odwrotu , czyli kolana i rece ! wiesz o czym mówie ????

Tjaa...gazety wkładałeś pod ubrania?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 wrz 2004, 12:12

No tak młodosć , fajnie sie jest ze starego ponabijać ,,,,nie !! cóz jak juz wczesniej pisałem , jak bym nie jezdził na motorach , to moglibyscie mi wciskac roznego rodzaju kity , a tak hmmm, nie wkładałem zadnych gazet a odpowiedni za duzą kasę kupiony kombinezon miałem do tego specjalne butu i rekawice , to wszystko jednak to za mało !
Masz jednak racje zjezdziłem na Etz wiele kilometrów , co nie znaczy wcale ze tylko na takim motorze jezdziłem ! jezdze tez , na scigaczu od kolegi , juz tu też pisałem iz bedzie do sprzedania to YAMACHA 750 cm rok 93 Y X Jakos tak jak i na pieknej Hondzie VT1100C Shadow '94; Wiec daruj sobie sarkazm !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 wrz 2004, 12:17

Jag pisze:Zajebiste!!! Tym postem to mnie normalnie rozwaliłeś. Powyżej 300 urywa głowy :D
Może już więcej się nie wypowiadaj na temat sportowych motocykli bo nie masz bladego pojęcia o nich. Jak jeździłeś motocyklem w czasach MZ-tek to nic dziwnego.


Nie pisałem ze je urywa , tylko ze smiem twierdzić , Ty mądralo , a powiedz Ty mi tylko jaką najwieksza predkoscia jechało sie na motorze , co ?? ile miałeś na liczniku ? bo jak jezdzisz tą kaczką co na zdjęciu to chyba nie wiele , i jeszcze jedno jak bedziesz miał tyle killometrów przejechane co ja na motocyklach to mozesz sie wymądrzac a tak to troche przystopuj !! ;) :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jag
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2004, 10:16
Płeć:

Postautor: Jag » 09 wrz 2004, 13:24

To ciekawe ile kilometrów w sezonie nawijałeś. Akurat motocykl ze zdjęcia jest ściągnięty z jakiejś stronki, ale nie jest wcale taki wolny jak ci się wydaje. Widać jakie masz pojęcie o motocyklach skoro twoim zdaniem osiągi Ducati S4R są dla ciebie niewielkie.

Sam sie przyznałeś że jeździłeś głównie MZ-ką a ta do sportowych maszyn nie należy. Honda Shadow to chopper więc nie ma o czym gadać a tego motocykla kolegi nawet nie potrafisz poprawnie nazwać (i nie chodzi mi tylko o to że Yamaha się pisze przez "h" a nie przez "ch"). Poza tym 750 ccm a nie cm.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 wrz 2004, 13:39

A co do prestiżu to ciekawe czemu ludzie sie zatrzymują i oglądają motocykle, wypytują o osiągi a na golfa cabrio nikt nie patrzy
LoL. Ja w Poznaniu nie widzialem zeby ktos sie zatrzymywal i pytal o osiagi motocykla :) Moze u Ciebie na wiosze tak jest gdzie ludzie skladakami jezdza :D
Acha, i mam pytanie - nie liczac kasy, to kup sobie najdrozszy/najlepszy/najbardziej szpanerski motocykl jaki tam chcesz, a ja kupie astona martina db9. Ciekawe kto wiecej lasek zgarnie :D

To chyba nie wiesz jak są wysilone tuningowane silniki i bynajmniej nie chodzi tu o wydajność układu chłodzenia
Doskonale o tym wiem, to byl zart z chlodzeniem. Ale nie znosze wyolbrzymiania. Dajcie spokoj, silnik przejedzie wiecej niz 3 km, a poza tym zawsze mozna miec dwa! I dwa stuningowac!
bo jak jezdzisz tą kaczką co na zdjęciu to chyba nie wiele
Hahaha, niezle :)
Coś ty się uparł tak z tym wystawaniem? Motocykl jedzie prosto chyba że masz krzywe lagi albo przekoszoną ramę. Jak ci kawałek półdupka wystaje to w niczym nie przeszkadza. Możesz sobie kierownice w czasie jazdy puścić i sam ci pojedzie

Widze ze masz pojecie o fizyce takie jak babcia o pilce noznej albo skakaniu o tyczce. Wystaw lape przy predkosci 250km/h jadac motocyklem i ciekawe czy kierownice utrzymasz. OPOR POWIETRZA! (przypomne ze w/w opor powoduje to ze samoloty skrecaja i zmieniaja kierunki lotu).
A jesli mialbys na motorze jechac 500 to nie dalbys rady ustawic sie tak, by po kazdej stronie opor byl taki sam! A skoro bedzie rozny to bedize Cie znosic.
Awatar użytkownika
Jag
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2004, 10:16
Płeć:

Postautor: Jag » 09 wrz 2004, 13:57

Wystawiałem rękę i jakoś mną nie rzucało, motocykl jechał prosto. Dalej nie wiem o co ci chodzi z tą symetrią na motocyklu. Jakoś nikt z jeżdżących kumpli mi na to nigdy nie zwracał uwagi, że mu takie coś przeszkadza.

Zatrzymują się piesi a nie jadący. Chociaż nie raz się zdażało że specjalnie na stacje benzynową zajeżdżali żeby sobie sprzęta obejżeć i wyobraź sobie że w Poznaniu też bo często tam bywam.

Astona kupuj, ja jestem chętny to sprawdzić, tylko ciekawe za ile set lat na niego zarobisz. Mnie akurat stać na moto moich marzeń.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 wrz 2004, 14:01

Wystawiałem rękę i jakoś mną nie rzucało, motocykl jechał prosto. Dalej nie wiem o co ci chodzi z tą symetrią na motocyklu. Jakoś nikt z jeżdżących kumpli mi na to nigdy nie zwracał uwagi, że mu takie coś przeszkadza.
Przyspiesz do 350km/h i wtedy wystaw.

Zatrzymują się piesi a nie jadący
To logiczne
Tylko wiesz, zatrzymaja sie fani motocykli. Bo ja np sie motorami nie podniecam i predzej obejrzalbym sobie astona niz najlepszy moto.

Astona kupuj, ja jestem chętny to sprawdzić, tylko ciekawe za ile set lat na niego zarobisz
To tylko 720 000zl, nie przesadzaj.
Mnie akurat stać na moto moich marzeń.
Kwestia ambicji.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 09 wrz 2004, 14:08

Mav - please !
Daj spokój z tą dyskusją ... i tak nie przekonasz go do normalnych racji ...
Każdy ma swój gust, ambicje, możliwości i preferencje ...
:564: zdrówko !
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 wrz 2004, 14:08

Jag pisze:To ciekawe ile kilometrów w sezonie nawijałeś. Akurat motocykl ze zdjęcia jest ściągnięty z jakiejś stronki, ale nie jest wcale taki wolny jak ci się wydaje. Widać jakie masz pojęcie o motocyklach skoro twoim zdaniem osiągi Ducati S4R są dla ciebie niewielkie.

Sam sie przyznałeś że jeździłeś głównie MZ-ką a ta do sportowych maszyn nie należy. Honda Shadow to chopper więc nie ma o czym gadać a tego motocykla kolegi nawet nie potrafisz poprawnie nazwać (i nie chodzi mi tylko o to że Yamaha się pisze przez "h" a nie przez "ch"). Poza tym 750 ccm a nie cm.

No cóz trudno mi dyskutowac z znawca i to takim , ale jednak nie odpowiedziałs mi na pytanie , ile najszybciej jechałes na motocyklu i to na jakim !???
I nie mówiłem iż jest wolny ten ze zdjęcia , są po prostu szybsze , wiec czytaj uwaznie co pisze ! Nie mam też pojecia o motocyklach tu masz racje , za to mam o jezdzie na nich ! o odczuciach w zwiazku z tym zwiazanych i trudnosciach jakie niesie szybka na nich jazda !O kondycji fizycznej i psychicznej by podruzować 240km/h nie wspomne , ale taki znawca jak Ty powinien o tym wiedziec
Sumując motocykl to swietna sprawa , jednak scigacz tylko na autostrady ! inaczej to nie porozumienie !

Eng...został zablokowany ! :D ma bana , tak przynajmniej twierdzi an privie do mnie piszac , mówi też ze bedzie dalej uczestniczył w dyskusji po odbanowaniu , pisze tez ze nie rozumie dlaczego dostał bana , wyjasnijcie mu to moderatorzy !? mniemam iż pisał posty pod rzad ! ;)
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2004, 14:18 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 wrz 2004, 14:16

Na odpowiedz przyjdzie nam niestety poczekac 2 tygodnie, poniewaz Jag za piec postow z rzedu dostal zakaz pisania. I czeka to kazdego kto mnie tak wkurzy, bo rozumiem 2 posty, nawet 3 ALE 5???? Jakby kazdy tak pisal to to forum byloby strasznie zasmiecone i nieczytelne.
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2004, 14:17 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
crystal
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 08 wrz 2004, 01:46
Płeć:

Postautor: crystal » 09 wrz 2004, 16:10

krzys pisze: , jednak scigacz tylko na autostrady ! inaczej to nie porozumienie !

no to ciekawe czym bedzie gumy nawijal przez centrum miasta??? mzetka??? nie bedzie to widowiskowe , a watpie bys chopera na tyle postawil juz niemowie o stoppie na czerwonym swietlem , scigacz sie tez nadaje do miasta , wiadomo troche przeszkadza dlugie przelozenie pierwszego biegu w korkach ,ale mozna sie przyzwyczaic ,albo zmienic zebatki :549:
powiem tak maverki uzbieraj z kiesOnkowego te chociaz 7 tys zl i kup jakis japonski motocykl to zobaczysz ze golfa kabrio juz niebedziesz chcial kupic, :570:
we'll fight, we'll bleed.
Don't try to come to preach over us and
over me, we're children of decadence,
we're right, we're real, we will fight, we'll bleed,
we're mothafucking dying breed!
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 09 wrz 2004, 18:25

wiesia2000 pisze: który nie umie jeszcze nawet na gume stawiać, ale uczy sie i za to ggo kocham


Na prawdę dziwię się, że takie rzeczy imponują kobietą :|

Sam nie przepadam za motocyklami, jednak samochody to coś... Umiem poszaleć, ale znam tez umiar.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 wrz 2004, 18:49

crystal pisze:
krzys pisze: , jednak scigacz tylko na autostrady ! inaczej to nie porozumienie !

no to ciekawe czym bedzie gumy nawijal przez centrum miasta??? mzetka??? nie bedzie to widowiskowe , a watpie bys chopera na tyle postawil juz niemowie o stoppie na czerwonym swietlem , scigacz sie tez nadaje do miasta , wiadomo troche przeszkadza dlugie przelozenie pierwszego biegu w korkach ,ale mozna sie przyzwyczaic ,albo zmienic zebatki :549:
powiem tak maverki uzbieraj z kiesOnkowego te chociaz 7 tys zl i kup jakis japonski motocykl to zobaczysz ze golfa kabrio juz niebedziesz chcial kupic, :570:


Wybacz , ale scigacza skonstruowano do całkiem innych celów , a miast to nie arena cyrkowa !@!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 wrz 2004, 20:06

Nie jestem masochisa by scigaczem po miescie jezdzic.
Awatar użytkownika
koniaczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 06 wrz 2004, 21:40
Płeć:

Postautor: koniaczek » 09 wrz 2004, 20:21

Stary co sie tam znasz!!! Ja po jerozolimskich jawą 350 ts na gumie smigam, a ty sie boisz po miescie scigiem jezdiz :562: padaka :570:
Wings of steel
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 wrz 2004, 20:24

Nie boje tylko wiem ze nie nalezaloby to do najprzyjemniejszych doswiadczen. Wygodniej jest po prostu w samochodzie :)
holly
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 wrz 2004, 20:04
Płeć:

Postautor: holly » 09 wrz 2004, 21:16

Wygodniej jest po prostu w samochodzie

no nie wiem nie wiem :| latem w samochodzie jakoś nie za bardzo :| i nie mów mi o klimie bo to też nie jest to samo, po prostu zalezy od człowieka, jak ktoś lubi siedzieć zamknięty w puszce, z czymś właczonym na maxa, co nazywa "muzą" z pozamykanymi szybami (no bo przecież KLIMA) wszystko trzeszczy i dudni od tej "muzy" że malo się nie ogłuchnie, albo jeżeli ktoś lubi jeździć Skodą w kapeluszu i widzieć tylko to co ma przed sobą, albo jeśli kogoś kręci jazda po centrum i gapienie się na przechodzące dziewczyny (trzeba przy tym mieć przyciemnione szyby i tube w bagazniku) no to na pewno jest lepszy samochód. Ja tam wole zamiast "muzy" słyszeć cudowny dzwięk pracującego silnika, patrzec w dół pod nogi i widzieć uciekający asfalt i uwielbiam ostre zakrety na małouczęszczanych drogach. Hmmmm a miasto, to lubie przeciskanie się między samochodami w korkach i ten wzrok panów w samochodach którzy patrzą czy przypadkiem nie stracą lusterka. :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lis 2004, 02:38

Mam takie pytanko, a raczej problem do rozwazenia.
Blokady na kolo... Pewnie cos o nich wiecie :) Moze byscie sie podzielili doswiadczeniami :D
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 22 lis 2004, 10:05

Przymierzam sie do Imprezki wrx, ale kurcze, jakos nie moge znalezc uzasadnienia dla takiego wydatku. No bo czy na naszych drogach mozna miec przyjemnosc z jazdy takim cudem? Mam watpliwosci. A bez przyjemnosci to nie ma po co ;)
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 22 lis 2004, 10:07

o blokadach na koło nic nie wiem Mav bo motoryzacja to dla mnie czarna magia :) (wiem wstyd się przyznać :554: ) ale czytałem sobie ten temat i nie moge się powstrzymac od komentarza, tak wszyscy piszecie o tych prędkościach i w ogóle, o szybkim wchodzeniu w zakręty, zastanawiacie się co jest szybsze, i powiem szczerze ze was nie rozumiem
jak bede chiał mieć troche adenalinki to pojde do wesolego miasteczka, albo skocze sobie na bungie, a nie bede probowal zabić siebie albo kogoś innego popisując sie jaki mam szybki motocykl/samochód , i to jeszcze w miescie, nie wiem moze jestem uprzedzony, bo pare lat temu kolezanka chciala sie przewiezc na motorze, to ja kolega tak przewiozl ze po minucie wylądowala u św. Piotra, a on też "dobrze jeździł, lubił adenalinke itd." teraz siedzi w pace, no ale mniejsza, jak motor do jeżdzenia to jakis chopper, a jak autko to wygodne :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 22 lis 2004, 10:08

Maverick pisze:Mam takie pytanko, a raczej problem do rozwazenia.
Blokady na kolo... Pewnie cos o nich wiecie :) Moze byscie sie podzielili doswiadczeniami :D
Pozdrawiam

kumpel kiedys spuscil powietrze, wyjechal z blokady napompowal kolko a blokade razem z pompka wrzucil do bagaznika i pojechal
teraz to nie przejdzie bo raczej spisuja
inna rzecz ze takei spisanie jest psinco warte bo musza ci udowodnic jakos ze popelniles czyn - wkoncu ja tez moge spisac sobei 100 samochodow na ulicy i co z tego

obecnie straz wiejska bawi sie inaczej - ustawiaja znak 40 - siedza w samochodzie i jada z fotoradarem a potem sla kartki z zyczeniami szybkiego stawienia sie w UM

nie mowie ze to zle ale lepiej niech sie zajma menelami okupujacymi dworzec, czy po prostu pilnowaniem porzadku
najlatwiej jednak wyciagnac kase od kierowcow - boja na pewno maja :565:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lis 2004, 10:35

No to ze stoja tam gdzie nie musza to standard.
Co do blokady to mnie sie ostatnio ja udalo zdjac bez niczego, po prostu poruszalem i zdjalem. Ale mam zamiar sie nauczyc otwierac zamki patentowe :D I jak na osiedlu zobacze blokade to do piwnicy :D Hehe, a najlap[iej to wezme kupie starego malucha za kilkadziesiat zl, kupie jakies tablice na allegro i postawie tam gdzie stac nie wolno :) I co wieczor nowa blokada do kolekcji bedzie :D :D :D Jak sie skapna ze im sie bilans blokad nei zgadza to moze zrezygnuja ze stawiania ich u mnie. A jak nei to zarobie niezle.

Bo oni spisuja nr blokady i nr rejestracyjny auta. Tak ze jak sie blokade wezmie to niby moga cos udowodnic ale watpie, bo przeciez blokade wziac moze kazdy :)
Pozdro
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 lis 2004, 22:47

Ja też dorzucę tu swoje "pare groszy".Będąc nastolatką(tak,tak było :547: ) miałam chłopaka,z którym jeździłam na Junaku.Zaraził mnie tą pasją i tak oto została do dziś.O Harleyu już nawet nie marzę,ale Honda Shadow(oczywiście nie nówka) zadowoliłaby mnie.Mam nawet jej piękne foto na pulpicie w kompie.Często bywamy z mężem w Barze Country w Żelistrzewie i jeżeli jest tam akurat jakaś ważna imprezka,to parkuje tam wtedy ze 20 pięknych maszynek.Specyficzny warkot zawsze na moment zatrzymuje mnie,gdy idę ulicą.Muszę popatrzeć i chociaż pomarzyć :564:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Dee_Jay
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2004, 18:33
Skąd: Wawa i Olsztyn
Płeć:

Postautor: Dee_Jay » 23 lis 2004, 18:05

Czesc, ja też mam moto (CBR 954 RR) i zachecam Was do sciagania filmików ze www.stuntoholics.com :) Chlopaki wiedzą co to znaczy umiec jezdzic na motocyklu :D.

pzdr.
Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż potrafi latać!
wujo misiek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 09 paź 2004, 23:46
Płeć:

Postautor: wujo misiek » 23 gru 2004, 16:30

A mnie tam się nie podobają samochody typu ferrari czy jakies wypasone mercedesy, tak samo jak ścigacze, Jeżli chodzi o samochody to najbardziej wypasione autko dla mnie to Mitsubishi EVO VII albo Subaru Impreza WRX, a tak poza tym to takie bardziej dostępne czyli AUDI A3, S3, Citroen saxo VTS, a jezli o motory chodzi to tylko i wyłacznie moto cross freestyle i takie tam :564:

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 352 gości