Samochody, scigacze itd

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 wrz 2004, 13:41

No to wiem, ale mi nie chodzi o odrzutowy a normany :) I nie chodzi mi tez o dragstery.
Awatar użytkownika
Jag
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2004, 10:16
Płeć:

Postautor: Jag » 08 wrz 2004, 13:44

A co do zakrętów to pisałem tak:
Na zakrętach samochód (dobry samochód) jest minimalnie szybszy, ale po wyjściu z zakrętu liczy się przyspieszenie, a w tym motocykl jest najlepszy.


oraz tak:
A z własnego doświadczenia wiem że zakręty pokonuję dużo szybciej niż samochody. Do tej pory nie trafiłem jeszcze na rajdowca w dobrym sprzęcie który by potrafił pokonać zakręt szybciej ode mnie.


Tak więc nie pisałem wcześniej, że motocykle są szybsze w zakrętach, napisałem tylko, że ja osobiście jeżdżąc motocyklem pokonuję zakręty szybciej od samochodów bo nie spotkałem kogoś kto by potrafił albo się nie bał pokonać zakręt z większą prędkością ode mnie.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 08 wrz 2004, 14:44

Jag pisze:Tak więc nie pisałem wcześniej, że motocykle są szybsze w zakrętach, napisałem tylko, że ja osobiście jeżdżąc motocyklem pokonuję zakręty szybciej od samochodów bo nie spotkałem kogoś kto by potrafił albo się nie bał pokonać zakręt z większą prędkością ode mnie.


Pogadaj na ten temat z Kucharem, Czopikiem, albo z Kuzim ;)
Awatar użytkownika
Jag
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2004, 10:16
Płeć:

Postautor: Jag » 08 wrz 2004, 15:07

A ty pogadaj z Rossim, Gibernauem, Capirossim albo z Biaggim...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 wrz 2004, 15:18

Powiem tylko tyle iż rozumująć tak jak Maw , to Maw ma racje , samochód jest szybszy , a to chocby dlatego iz da sie nim jechać z prędkoscią ponad 300km/h na motocyklu jest to chyba (nie wiem czy akurat przy tej perdkosci ) nie mozliwe , dlatego iz opór powietrza jest tak duzy iż osobnik , nie jest w stanie sie na motorze utrzymac !! wrecz smiem twierdzić iz urwie mu łeb !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 wrz 2004, 16:39

Nie no, pojedize szybciej niz 300 ale opor powietrza jest, a motocyklista sie nigdy nie ulozy symetrycznie, zawsze cos bedzie inaczej wystawac, spawiac inny opor. A csamochod zawsze stawia opor taki sam.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 wrz 2004, 20:06

sramson pisze:
krzys pisze: , dlatego iz opór powietrza jest tak duzy iż osobnik , nie jest w stanie sie na motorze utrzymac !! wrecz smiem twierdzić iz urwie mu łeb !! :564:


TY WIDZIAŁEŚ W ŻYCIU kiedykolwiek sportowy motocykl?!?!?!
tam jest "taka szybka" (owiewka), która zmniejsza opór powietrza i łba nie urywa..
eureka!!!!

CO TY POWIESZ ,,,NAPRAWDĘ !!!!!!!!!! ???? NIE WIEDZIAŁEM ! MUSZE SIE PRZYPATRZEC SPORTOWYM MOTOCYKLOM :D
A rece , tez maja owiewkę ??? taowiewka jest skuteczna do pewnych predkosci kolego , tak sie składa iż jezdziłem na sport maszynach ! :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 wrz 2004, 20:27

Bo teżnie jechałem ponad 300 na godzinę ! :569:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
crystal
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 08 wrz 2004, 01:46
Płeć:

Postautor: crystal » 08 wrz 2004, 21:43

eng pisze:
Jag pisze:Tak więc nie pisałem wcześniej, że motocykle są szybsze w zakrętach, napisałem tylko, że ja osobiście jeżdżąc motocyklem pokonuję zakręty szybciej od samochodów bo nie spotkałem kogoś kto by potrafił albo się nie bał pokonać zakręt z większą prędkością ode mnie.


Pogadaj na ten temat z Kucharem, Czopikiem, albo z Kuzim ;)

powiem tyle raz mnie tylko auto wyjebalo ale to byl frycz w lancerze a ja jechalem z kumpela i bylo mokro mialem jeszcze wtedy toczki(czyli tylko 600ccm) i censored opony (turystyczne ktore na deszczu lataly slizgiem jak stara q...) a tak to niebylo leszcza na mnie nie musialem nawet 3 wzucac , jedyneczka guma 2 zapinam pod 200 podchodze i dziekuje frajera niema :560:
we'll fight, we'll bleed.
Don't try to come to preach over us and
over me, we're children of decadence,
we're right, we're real, we will fight, we'll bleed,
we're mothafucking dying breed!
Awatar użytkownika
crystal
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 08 wrz 2004, 01:46
Płeć:

Postautor: crystal » 08 wrz 2004, 21:45

Maverick pisze:Nie no, pojedize szybciej niz 300 ale opor powietrza jest, a motocyklista sie nigdy nie ulozy symetrycznie, zawsze cos bedzie inaczej wystawac, spawiac inny opor. A csamochod zawsze stawia opor taki sam.

wystarczy wywalic lusterka a max predkosc sie podnosi , butla z podtlenkiem tez wspomaga w kryzysowych sytuacjach :P
we'll fight, we'll bleed.

Don't try to come to preach over us and

over me, we're children of decadence,

we're right, we're real, we will fight, we'll bleed,

we're mothafucking dying breed!
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 08 wrz 2004, 21:49

Oj, zebys sie kiedys nie zdziwil. Niektorzy motocyklisci nie zdaja sobie sprawy, ze nawet na polskich drogach sa samochody, ktore bez problemu moga duzo wyciagnac w krotkim czasie. Juz kilku sie zdziwilo jak moja mama lub nasz znajomy wyprzedzali ich. Zreszta co poniektorzy na motorach maja kiepska wyobraznie, jak np takich 3 zajmuje cale 2 pasy i za cholere nie zjada. Choc ktos chce ich wyprzedzic...
Awatar użytkownika
crystal
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 08 wrz 2004, 01:46
Płeć:

Postautor: crystal » 08 wrz 2004, 22:15

sophie pisze:Oj, zebys sie kiedys nie zdziwil. Niektorzy motocyklisci nie zdaja sobie sprawy, ze nawet na polskich drogach sa samochody, ktore bez problemu moga duzo wyciagnac w krotkim czasie. Juz kilku sie zdziwilo jak moja mama lub nasz znajomy wyprzedzali ich. Zreszta co poniektorzy na motorach maja kiepska wyobraznie, jak np takich 3 zajmuje cale 2 pasy i za cholere nie zjada. Choc ktos chce ich wyprzedzic...

droga sophi nie mowimy tu taj o chopperach czy kierowcach z kryzysem wieku srdniego ktorzy sraja w pory jakprzekrocza 100km/h tylko mowimy o rasowych maszynach sportowych i kierocach z jajami co wiedza do czego zostala stworzona ta maszyna ,albo jak drechy kupia szlifiere w zakrety sie zlozyc nie umia i podjada pod knajpe tylko poszpanowac nowym lakierem na 15 letnim trupie (zawsze jakas nastolatka napalona sie znajdzie)
przy dobrym bez deszczowym dniu i niezlej nawieszchni SAMOCHODY moga wachac smrod z wydechu i to tez bardzo kruciutko :556:
we'll fight, we'll bleed.

Don't try to come to preach over us and

over me, we're children of decadence,

we're right, we're real, we will fight, we'll bleed,

we're mothafucking dying breed!
szyman domino

Postautor: szyman domino » 08 wrz 2004, 22:29

Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 08 wrz 2004, 22:31

Wiem ze chodzi o rasowe maszyny. Ta tematyka nie jest mi obca :) Chodzi mi tylko o zachowanie niektorych ludzi na naszych drogach i to bynajmniej nie takich, o ktorych napisales. Bo juz kwestia autostrady chociazby w Niemczech, to zupelnie inna sprawa... :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 wrz 2004, 22:32

Widze ze jestes bardzo pewien, tylko powiedz mi czy motocykl pojedzie 500 km/h? Bo samochod po tuningu tak. I powiedz jak szybko jechales na prostej. No i nie chwal sie ze wyprzedzasz motocyklem samochody, bo przecietne autka co po polskich drogach jezdza to szans nie maja. Ale pojedz sobie do Monte Carlo, tam Ferrari F50 stoja, to ciekawe kto wygra ;)
A jakby przede mna jechalo 3 co by 2 pasy zajmowali to bym przejechal... po nich.
Awatar użytkownika
crystal
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 08 wrz 2004, 01:46
Płeć:

Postautor: crystal » 08 wrz 2004, 22:36

sluchaj 500km/h to mozesz pojechac po bylym slonym jeziorze np bonnevill :568:
a liczy sie przyspieszenie od 0-200-250kph dobry SERYJNY "scigacz" osiaga to w zaledwie 7s( chodzi o umiejetnosci kierowcy nagrzane opony itp)
bylem w londynie tam maja tez dobre samochody ,ale co z tego jak gnija w 3h korku :556:
we'll fight, we'll bleed.

Don't try to come to preach over us and

over me, we're children of decadence,

we're right, we're real, we will fight, we'll bleed,

we're mothafucking dying breed!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 wrz 2004, 22:38

No to wiadomo ze motocykl bedzie mial lepsze przyspieszenie (choc jest samochod co do 200 potrzebuje 7,3 sekundy) ale mi chodzi o prosta droge o dlugosci np 15 km gdzie liczyc sie bedzie predkosc maksymalna... Ciekawe co powiesz na takie cos?
A z tym korkiem to zdrowo przesadziles chlopie :)
szyman domino

Postautor: szyman domino » 08 wrz 2004, 22:41

ogolnie samochod w lecie to porazka, nawet taki z klima, ludzie choruja od klimy :563:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 wrz 2004, 22:45

Buahahaha!!! No nie. Ludzie choruja, bo maja zanieczyszczona albo cos takiego. Poza tym wezmy taki kabriolet... Lepszy szpan zrobisz starym golfem kabrio niz super scigaczem ;) I nie mow ze jezdzisz w t-shircie i krotkich spodenkach na motorze... na pewno masz dlugie rzeczy, wiec bardziej sie spocisz niz kierowca :)

Kurcza, fura jest fura i zaden censored motor jej niedorowna pod wzgledem prestizu.
szyman domino

Postautor: szyman domino » 08 wrz 2004, 22:47

buahahaha, prestizu to moze nie, ale nawet na autostradzie samochod nie ma szans, poogladaj film z linka, to zrozumiesz :D
szyman domino

Postautor: szyman domino » 08 wrz 2004, 22:50

a jeszcze lepiej sciagnijcie se z kazy film pt. ghostrider 1, 68 km w 15 minut w ruchu ulicznym (jest to film krecony ze stoperem i bez przerw, takze nie ma fotomontazu zadnego), jaki samochod da rade to zrobic ?
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 08 wrz 2004, 23:00

Na autostradzie moze i nie, ale to tez zalezy. Choc nie bede sie klocic, bo conieco wiem o scigaczach. Korki to za to zupelnie druga strona medalu. A co z normalnymi polskimi drogami szybkiego ruchu? Albo miasta, ale nie w godzinach szczytu? Nie widziales wypadkow, jak koles na motorze myslal ze jest najlpszy i sie w koncu wpierdala pod samochod? Oczywiscie nie malucha, corse czy cos w podobie. Ale chociazby bete albo alfe? Mi chodzi tylko o brak wyobrazni u niektorych ludzi. Jak np byly facet mojej kumpeli, ktory prawie ja zabil chcac ja przewiezc...
szyman domino

Postautor: szyman domino » 08 wrz 2004, 23:07

jak dziady nie umia jezdzic i bez wyobrazni jezdza to nawet ferrari czy merolem sie mozna zabic.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 wrz 2004, 23:09

Motocykl w ruchu ulicznym ma jeden minus - kierowcy go nie widza, bo nie oczekuja czegos mniejszego niz samochod. No a to ze jest mniejszy jednoczesnie daje mu przewage.

Ale mnie nie chodzi o ruch uliczny, bo w takim bym sie nie scigal (coby przypadkowym ludziskom krzywdy nie zrobic) a o pusta i prosta autostrade. Pojedziesz motorem 500km/h? Nie sadze, chocbys na samym podtlenku jechal :)
Awatar użytkownika
crystal
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 08 wrz 2004, 01:46
Płeć:

Postautor: crystal » 08 wrz 2004, 23:12

Maverick pisze:No to wiadomo ze motocykl bedzie mial lepsze przyspieszenie (choc jest samochod co do 200 potrzebuje 7,3 sekundy) ale mi chodzi o prosta droge o dlugosci np 15 km gdzie liczyc sie bedzie predkosc maksymalna... Ciekawe co powiesz na takie cos?
A z tym korkiem to zdrowo przesadziles chlopie :)

dobra ciekawe ile taki podkrecony samochod przejedzie tej 15km prostej??? po 3km z max predkoscia szlag go trafi :570:
a co do jazdy na moto jak masz kombik skorzany z odpowiedniawentylacja to sie nie pociusz, no chyba ze sie w nim opalasz
a sophia moze zdradzisz troche swojego doswiadczenia ze scigaczami???
we'll fight, we'll bleed.

Don't try to come to preach over us and

over me, we're children of decadence,

we're right, we're real, we will fight, we'll bleed,

we're mothafucking dying breed!
szyman domino

Postautor: szyman domino » 08 wrz 2004, 23:14

Maverick pisze:Motocykl w ruchu ulicznym ma jeden minus - kierowcy go nie widza, bo nie oczekuja czegos mniejszego niz samochod. No a to ze jest mniejszy jednoczesnie daje mu przewage.

Ale mnie nie chodzi o ruch uliczny, bo w takim bym sie nie scigal (coby przypadkowym ludziskom krzywdy nie zrobic) a o pusta i prosta autostrade. Pojedziesz motorem 500km/h? Nie sadze, chocbys na samym podtlenku jechal :)


ja mysle,ze ta hayabuse 499 koni, jakby zalozyc plastiki (owiewki) i odpowiednie przelozenia na zebatkach dac, to spokojnie nawet wiecej pojdzie. Seryjna hayabusa idzie 300 km/h :P
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 wrz 2004, 23:14

po 3km z max predkoscia szlag go trafi
No jezeli zapomnisz o lwaniu plynu do chlodnicy to na pewno ;)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 09 wrz 2004, 03:34

Heh, interesuje sie nieco ta tematyka :D
Awatar użytkownika
crystal
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 08 wrz 2004, 01:46
Płeć:

Postautor: crystal » 09 wrz 2004, 03:54

sophie pisze:Heh, interesuje sie nieco ta tematyka :D

tzn??? moze wiesz co znaczy moj podpis??? jak sie interesujesz niepowinnas miec problemu , w nagrode masz piwo jezeli kiedy kolwiek bedzie okazja :559:
we'll fight, we'll bleed.

Don't try to come to preach over us and

over me, we're children of decadence,

we're right, we're real, we will fight, we'll bleed,

we're mothafucking dying breed!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 wrz 2004, 09:07

szyman domino pisze:ogolnie samochod w lecie to porazka, nawet taki z klima, ludzie choruja od klimy :563:


buuuuuuaaahhhhaaaahhhaa!!!!!! jezdze od 3 lat samochodami z klima , nigdy , ani ja , ani zona , dzieci dwoje syn córka , ani kochanka :D nie zachorowali od tego wynalazku !
natomiast.......? mam kolego pozostałosci po motocyklach , jak kiedyś jezdziłem i sadze, ze kazdego to własnie mniej, lub wiecej czeka , predzej czy puzniej i nie ma odwrotu , czyli kolana i rece ! wiesz o czym mówie ????
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 339 gości