Nasze znaki zodiaku

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Jaki jest Twój znak zodiaku ?

baran
11
7%
byk
9
6%
bliźnięta
15
10%
rak
6
4%
lew
7
5%
panna
16
11%
waga
10
7%
skorpion
16
11%
strzelec
26
17%
koziorożec
11
7%
wodnik
11
7%
ryby
11
7%
 
Liczba głosów: 149
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 sie 2006, 18:38

Elspeth pisze:w jakim względzie?
Jest fajna <aniolek>

A tak serio [choc to tez] jestes strasznie zywa i sie ciagle usmiechasz, robisz nawet wrazenie takiej podrozniczki co sie ojawia i ucieka. Do tego jestes pokomplikowana w srodku anie prosta jak drut i sama nie wiem. Jakbym miala opsiac strzelca bym opisywala Ciebie.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 28 sie 2006, 18:58

Dzięki, to przynajmniej odetchnęłam z ulgą, bo wydawalo mi się, że jestem odbierana jako strasznie malo skomplikowana istota.

A w temacie - z moich obserwacji domowych wynika że panny lubią dbać o porządek.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 28 sie 2006, 18:59

Elspeth pisze:Dzięki, to przynajmniej odetchnęłam z ulgą, bo wydawalo mi się, że jestem odbierana jako strasznie malo skomplikowana istota.

Po co chcesz być skomplikowana? :? :? :?
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 28 sie 2006, 19:12

źle mnie zrozumiałeś ;) wytlumaczę Ci innym razem :)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 28 sie 2006, 23:28

Elspeth pisze:z moich obserwacji domowych wynika że panny lubią dbać o porządek

A kiedy jest znak panny? Bo musze wiedziec jakw ciaze kiedys zachodzi coby mi panna nie wyszla ;) Przeciez bym dziecioka utlukla jakby mi cos ciagle ukladal. :P
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 29 sie 2006, 04:26

Yasmine pisze:Waga - wagi sa bezplciowe

no... Sophie, Pani_Minister, Koko.
Jedna bardziej nijaka od drugiej <hahaha>
ps no i ja :P
Mrt pisze:Pewnie jesteś zrównoważona aż do wyrzygania.

Racja, siedzę sobie przed kompem i tak się czasem zrównoważę, że się obrzygam.
A w życiu, szczególnie z drugą wagą, jak w South Parku:
Stanley do swojej dziewczyny: kocham Cię <belt> <no_nie_wiem> .

:]
Ostatnio zmieniony 29 sie 2006, 05:42 przez gracja, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 29 sie 2006, 05:16

To tera o ja skomentuje wszytskie niescislosci co do mojego imienia, cytujac z imiennika.pl:
JOANNA
Imieniny obchodze 24 maja. Spodziewam sie cukierka ;P
Osobowość: Ta, co odkrywa duszę ludzi i rzeczy-prawda (nie)stety
Charakter: 96 %-a jakzesz by moglo byc inaczej
Promieniowanie: 98 %-obok mnie nie stawac bez kombinezonu
Rezonans: 90 000 drgań/sek.-dobrze, ze biore leki uspokajajace
Kolor: Żółty-co to TO NIE, absolutnie (chociaz wlasnie pije z zoltego kubka,oooo)
Główne cechy: Wola-Aktywność -Intelekt - Uczuciowość-sie zgadza, tylko ta uczuciowosc troche naciagnieta :/
Totem zwierzęcy: Termit <hahaha>
"TYP: Cechuje je wielkie opanowanie, pozwalające stawiać czoło trudnym sytuacjom. W niektórych oko­licznościach stają się agresywne. Od najmłodszych lat sprawiają trudności wychowawcze, gdyż trudno nimi kierować."-jezeli opanowanie tlumaczy sie jako zimna krew w sytuacjach poniekad ekstremalnych to pasuje, jak nie to absolutnie, reszta-jak ulal
"PSYCHIKA: To ekstrawertyczki, uzewnętrzniające swe reakcje i łatwo przystosowujące się do otocze­nia. Są zarazem obiektywne - dzięki logice, i subie­ktywne - dzięki uczuciowości. Ta dwoistość ich osobowości nieraz zaskakuje, nawet w dzieciństwie. Odczuwają silną potrzebę dawania czegoś z siebie bądź to bliźnim, bądź sprawie narodowej czy religij­nej."-zgadza sie ale sprawom religijnym i narodowym to poswiecac sie zamiaru nie mam, chyba, ze ktos mnie w koncu wybierze na prezydenta, ewentualnie papieza
"WOLA: Z żelaza, a raczej ze stali. Nie pozwólcie, by wchodziły wam na głowę!"-juz kazdemu weszlam, za pozno
"POBUDLIWOŚĆ: Ogromna, ale nigdy nie przechodzi w nerwicowość. Jak udaje im się zachować zimną krew wśród beczek z prochem, gdzie spacerują z ogniem swej namiętności?"- no fakt, wsrod beczek z prochem nie bylabym nerwicowa, gorzej z sytacjami mnie smiertelnymi
"ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Urodzone rewolucjonistki. Nie reagują, ale wybuchają. Jeśli chcecie odwieść je od jakiegoś projektu, to nigdy nie siłą, ale przekonując je że ten zamiar nie leży w ich interesie."-tylko tak a nie inaczej- 100% prawda
"AKTYWNOŚĆ: Wydaje się, że przychodzą na świat z dokładnym planem życia. Wszyscy wokół muszą uczestniczyć w tej walce. Zdarza im się "zużyć" wielu mężów. To jeden z rzadkich typów, dla którego wszystkie drzwi stoją otworem, ale grozi im klęska, jeśli stracą wiarę we własne siły i w swoje przeznaczenie"-znow- 100% racji
"INTUICJA: Z łatwością odkrywają głęboko ukryte tajemnice otoczenia. Nigdy ich nie okłamujcie, gdy z czytają w waszych myślach i sercu.
INTELIGENCJA: Znaczna. Posiadają wrodzony zmysł dyplomatyczny, którym posługują się w każdej sytuacji. Doskonała pamięć, duża ciekawość świata.
UCZUCIOWOŚĆ: Jest dla nich głównym motorem działania. Jeśli wierzą i kochają, mogą przenosić góry. Gdy zwątpią, wszystko pada w gruzy: Rodzice, nie traćcie autorytetu w oczach tych dziewczyn; które nie wybaczą wam zejścia z piedestału. Jeśli obiecujecie karę, nie odkładajcie jej. Miłość i suro­wość.
MORALNOŚĆ: Składa się z rygoryzmu i stopniowych ustępstw. Gdy chodzi o jednostki, jest bardzo surowa. Gdy chodzi o wydarzenia, tłumy, narody - dopuszcza daleko Idące ustępstwa.
ZDROWIE: chociaż swoją żywotność salamandry, powinny dbać o zdrowie, w szczególności o żołądek.
ZMYSŁOWOŚĆ: Seks to dla nich wszystko albo nic. Są zdolne wszystko poświęcić dla ideałów, nawet życie intymne. Ale w przypadku, gdy ich ideałem staje się miłość fizyczna, wszystko może się zdarzyć.. Dodajmy, ze ich osobowość zawiera sporą dozę cech męs­kich." KAZDA Joanna, jaka znam ma w sobie cholernie duzo cech meskich (jedna nawet miala wasy- autentyk ale nie o tym mowa)
"DYNAMIZM: Na miarę ich wrzącej psychiki. Mają w sobie cos z bohaterek. Może trzeba również być bohaterem, aby z nimi żyć?
TOWARZYSKOŚĆ: Czy można mówić o towarzyskości przypadku tych kobiecych Don Kichotów, wiecznie w poszukiwaniu wiatraków? Jeśli zgadzacie się z nimi, posługują się wami. Jeśli się im sprzeciwia­cie, spaliliby was na stosie. Są dumne, a ich przyjaźń jest nieraz despotyczna, ale jeśli nią kogoś obdarzą, są bardzo wierne.
PODSUMOWANIE: Jedna rada: nie przeszkadzajcie tym uroczym "termitem" w budowaniu ich fortecy... Dajcie im możliwość dyrygowania, rozkazywania, a jeśli zapomną o was w bojowym rozgardiaszu korzystajcie z rzadkich chwil wytchnienia!"

Wiecie co...to jest normalnie przerazajace, tak jest prawdziwe. To samo jest z innymi imionami osob, ktore znam...

Jejku <boje_sie>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 29 sie 2006, 11:29

runeko pisze:Imieniny obchodze 24 maja. Spodziewam sie cukierka
Ja też chcę wtedy cukierka :]
Wiesz runeko ten opis też do mnie pasuje <boje_sie>
Obrazek
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 29 sie 2006, 11:34

Joasia pisze:Wiesz runeko ten opis też do mnie pasuje

<browar> No widzisz, cos uniwersalnego w tym jest :D A ja mam jeszcze do tego znak Blizniat wiec oprocz dualizmu osobowsci, jaki daje mi imie, mam jeszcze dualizm , jaki daje znak zodiaku.

Mam cztery osobowosci! Yeah! <pijak>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 29 sie 2006, 12:04

runeko pisze:Mam cztery osobowosci! Yeah!
Wypijmy za to! <pijaki> :D
Czytałam jeszcze o imieniu mojego faceta - to jest przerażające bo wszystko się zgadza :P Tak mu w nim wygarneli że jest nerwusem i cholerykiem że sama bym lepiej tego nie zrobiła - muszę mu to dać do przeczytania <diabel>
Obrazek
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 29 sie 2006, 12:06

A ja zrobilam te "na ile procent jestesci kompatybilni" ze swoim mezem. Wyszlo, ze na cale 5% <pijak> Zajebiscie :]
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
askacze
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:45
Skąd: lublin
Płeć:

Postautor: askacze » 29 sie 2006, 12:38

eh a ja tez jestem Joanna i w dodatku bliźniak. Musze powiedzieć, ze ten opis tez do mnie pasuje. Chyba coś w tym jest. :)
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 29 sie 2006, 12:46

Joasia pisze:Wiesz runeko ten opis też do mnie pasuje <boje_sie>


Ta moejgo imienia jak zwykle nie ma <zalamka>

A moj zodiak to lew..i wszystkie opisy jakie czytalam nie pasuja :(
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 29 sie 2006, 12:47

askacze pisze:Musze powiedzieć, ze ten opis tez do mnie pasuje

Tam opis...Twoj avatar wywolal we mnie chwilowy atak schizofrenii o_O
silence pisze:Ta moejgo imienia jak zwykle nie ma

To jak Ci na imie?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 29 sie 2006, 12:52

runeko pisze:To tera o ja skomentuje wszytskie niescislosci co do mojego imienia, cytujac z imiennika.pl:
JOANNA
Imieniny obchodze 24 maja. Spodziewam sie cukierka
Osobowość: Ta, co odkrywa duszę ludzi i rzeczy-prawda (nie)stety
Charakter: 96 %-a jakzesz by moglo byc inaczej
Promieniowanie: 98 %-obok mnie nie stawac bez kombinezonu
Rezonans: 90 000 drgań/sek.-dobrze, ze biore leki uspokajajace
Kolor: Żółty-co to TO NIE, absolutnie (chociaz wlasnie pije z zoltego kubka,oooo)
Główne cechy: Wola-Aktywność -Intelekt - Uczuciowość-sie zgadza, tylko ta uczuciowosc troche naciagnieta
Totem zwierzęcy: Termit
"TYP: Cechuje je wielkie opanowanie, pozwalające stawiać czoło trudnym sytuacjom. W niektórych oko­licznościach stają się agresywne. Od najmłodszych lat sprawiają trudności wychowawcze, gdyż trudno nimi kierować."-jezeli opanowanie tlumaczy sie jako zimna krew w sytuacjach poniekad ekstremalnych to pasuje, jak nie to absolutnie, reszta-jak ulal
"PSYCHIKA: To ekstrawertyczki, uzewnętrzniające swe reakcje i łatwo przystosowujące się do otocze­nia. Są zarazem obiektywne - dzięki logice, i subie­ktywne - dzięki uczuciowości. Ta dwoistość ich osobowości nieraz zaskakuje, nawet w dzieciństwie. Odczuwają silną potrzebę dawania czegoś z siebie bądź to bliźnim, bądź sprawie narodowej czy religij­nej."-zgadza sie ale sprawom religijnym i narodowym to poswiecac sie zamiaru nie mam, chyba, ze ktos mnie w koncu wybierze na prezydenta, ewentualnie papieza
"WOLA: Z żelaza, a raczej ze stali. Nie pozwólcie, by wchodziły wam na głowę!"-juz kazdemu weszlam, za pozno
"POBUDLIWOŚĆ: Ogromna, ale nigdy nie przechodzi w nerwicowość. Jak udaje im się zachować zimną krew wśród beczek z prochem, gdzie spacerują z ogniem swej namiętności?"- no fakt, wsrod beczek z prochem nie bylabym nerwicowa, gorzej z sytacjami mnie smiertelnymi
"ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Urodzone rewolucjonistki. Nie reagują, ale wybuchają. Jeśli chcecie odwieść je od jakiegoś projektu, to nigdy nie siłą, ale przekonując je że ten zamiar nie leży w ich interesie."-tylko tak a nie inaczej- 100% prawda
"AKTYWNOŚĆ: Wydaje się, że przychodzą na świat z dokładnym planem życia. Wszyscy wokół muszą uczestniczyć w tej walce. Zdarza im się "zużyć" wielu mężów. To jeden z rzadkich typów, dla którego wszystkie drzwi stoją otworem, ale grozi im klęska, jeśli stracą wiarę we własne siły i w swoje przeznaczenie"-znow- 100% racji
"INTUICJA: Z łatwością odkrywają głęboko ukryte tajemnice otoczenia. Nigdy ich nie okłamujcie, gdy z czytają w waszych myślach i sercu.
INTELIGENCJA: Znaczna. Posiadają wrodzony zmysł dyplomatyczny, którym posługują się w każdej sytuacji. Doskonała pamięć, duża ciekawość świata.
UCZUCIOWOŚĆ: Jest dla nich głównym motorem działania. Jeśli wierzą i kochają, mogą przenosić góry. Gdy zwątpią, wszystko pada w gruzy: Rodzice, nie traćcie autorytetu w oczach tych dziewczyn; które nie wybaczą wam zejścia z piedestału. Jeśli obiecujecie karę, nie odkładajcie jej. Miłość i suro­wość.
MORALNOŚĆ: Składa się z rygoryzmu i stopniowych ustępstw. Gdy chodzi o jednostki, jest bardzo surowa. Gdy chodzi o wydarzenia, tłumy, narody - dopuszcza daleko Idące ustępstwa.
ZDROWIE: chociaż swoją żywotność salamandry, powinny dbać o zdrowie, w szczególności o żołądek.
ZMYSŁOWOŚĆ: Seks to dla nich wszystko albo nic. Są zdolne wszystko poświęcić dla ideałów, nawet życie intymne. Ale w przypadku, gdy ich ideałem staje się miłość fizyczna, wszystko może się zdarzyć.. Dodajmy, ze ich osobowość zawiera sporą dozę cech męs­kich." KAZDA Joanna, jaka znam ma w sobie cholernie duzo cech meskich (jedna nawet miala wasy- autentyk ale nie o tym mowa)
"DYNAMIZM: Na miarę ich wrzącej psychiki. Mają w sobie cos z bohaterek. Może trzeba również być bohaterem, aby z nimi żyć?
TOWARZYSKOŚĆ: Czy można mówić o towarzyskości przypadku tych kobiecych Don Kichotów, wiecznie w poszukiwaniu wiatraków? Jeśli zgadzacie się z nimi, posługują się wami. Jeśli się im sprzeciwia­cie, spaliliby was na stosie. Są dumne, a ich przyjaźń jest nieraz despotyczna, ale jeśli nią kogoś obdarzą, są bardzo wierne.
PODSUMOWANIE: Jedna rada: nie przeszkadzajcie tym uroczym "termitem" w budowaniu ich fortecy... Dajcie im możliwość dyrygowania, rozkazywania, a jeśli zapomną o was w bojowym rozgardiaszu korzystajcie z rzadkich chwil wytchnienia!"

Wiecie co...to jest normalnie przerazajace, tak jest prawdziwe. To samo jest z innymi imionami osob, ktore znam...

Jejku
ten sam opis mozna znaleźć na tamtej stronie dla innych imion :]
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 29 sie 2006, 12:54

unlucky_sink pisze:ten sam opis mozna znaleźć na tamtej stronie dla innych imion

A nie bo roznia sie troszke :D
Jestem oryginalna bo jestem termitem 8)
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 29 sie 2006, 12:56

runeko pisze:A nie bo roznia sie troszke
imionami :D
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 29 sie 2006, 12:57

runeko pisze:To jak Ci na imie?


Pisalam w temacie o imionach :) Mam na imie DITTA... imie skandynawskie :) Nigdzie nie znalazlam opisu :(
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 29 sie 2006, 13:08

silence pisze:Mam na imie DITTA...

Ja myslalam, ze se jaja robisz :D
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 29 sie 2006, 13:09

runeko pisze:Ja myslalam, ze se jaja robisz :D


No dzieki..ja naprawde tak mam ;(
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 29 sie 2006, 13:10

Ja nie mowie, ze brzydko, tylko, ze myslalam, ze sie ukrywasz :D
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 29 sie 2006, 15:31

runeko pisze:A ja zrobilam te "na ile procent jestesci kompatybilni" ze swoim mezem.

Też sobie zrobiłam. A co. 73%. Do tego w horoskopie chińskim połączeniu Małpy i Szczura dają 5 punktów na 5 możliwych. Nie, żebym się nie spodziewała :]
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 29 sie 2006, 15:46

pani_minister pisze:w horoskopie chińskim

my też mamy 5 na 5, heheh, śmieszne te horoskopy. opis do mnie i obecnego pasuje idealnie. ale mojemu poprzedniemu związkowi też przyznano 5 na 5 i ten sam opis, który, kiedy tyczy się tamtego związku, jest totalnie bzdurny.

[ Dodano: 2006-08-29, 15:47 ]
runeko pisze:"na ile procent jestesci kompatybilni

gdzie to?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 sie 2006, 17:15

Połączenie znaków bawółu i tygrysa

Jest związek w zasadzie bez perspektyw. Mężczyzna Bawół skupia uwagę całkowicie na swojej karierze. Jego praktycyzm i umiarkowanie nie dopuszczają zachowań tak gwałtownych i emocjonalnych jak reakcja jego żony. Uważa ją za nieodpowiedzialną histeryczkę, zajmującą się nikomu niepotrzebnymi sprawami, skłonną do fanaberii. Kobieta Tygrys z kolej uważa mężczyznę Bawoła za ponurego i ograniczonego konserwatystę, nudnego gnuśnego człowieka, z którym nie da się żyć. Bawoła męczą wybryki swojej żony i jej niepohamowana egzaltacja, ona gaśnie w atmosferze uczuciowego chłodu i beznamiętności.

<hahaha>
Oczywiscie 0 na 5 :D Jaka bzdura. Pomijam punktacje ale ja nawet co do swoje osby sie nie zgadzam.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 29 sie 2006, 17:44

Połączenie znaków psa (wodnik) i koguta(ryby)

Wady urastają do groteskowych rozmiarów, są ciągle krytykowane i nieakceptowane. W życiu oboje są zazwyczaj cierpliwsi, pod wspólnym dachem jednak, dochodzą do głosu ich najgorsze skłonności. Partnerzy obrażają siebie nawzajem, ranią swe uczucia. Miły i z reguły chętnie ustępujący innym Pies w kontakcie z Kogutem zmienia się radykalnie- na słowo najmniejszej krytyki ze strony tej dobrotliwej i szczerej kobiety � warczy�. Starania pani Kogut o naprawienie niedoskonałości męża mogą doprowadzić do całkowitego zerwania związku.

0 na 5. <hahaha> Co za brednie <diabel>

[ Dodano: 2006-08-29, 17:52 ]
opis mego imienia :D Piękny. Trochę się zgadza, trochę nie, ale ciekawe,ciekawe <evilbat>


Osobowość: Ten, co oznajmia wiosnę
Charakter: 94%
Promieniowanie 87%
Rezonans: 73 000 drgań/sek.
Kolor: fioletowy
Główne cechy: Wola - Dynamizm - Aktywność - Zdrowie
Totem roślinny: Morwa
Totem zwierzęcy: Kukułka
Znak: Baran
TYP: Sangwinicy, raczej oschli. Nieraz używają lodowatego tonu, który zbija z tropu lub irytuje. Nie zależy Im zresztą na tym, aby się podobać. Bywają też mściwi. Mają sztywne zasady i chętnie wpajają je innym, w razie potrzeby kijem. Ich dewizą mogłoby być: "Dłoń z betonu w stalowej rękawicy".
PSYCHIKA: Cudze życie jest głównym przedmiotem ich zainteresowania - w tym sensie są ekstrawertyka­mi. Są szefami, którzy myślą tylko o komenderowaniu podwładnymi.
WOLA: Zazwyczaj bardzo silna, żeby nie powiedzieć despotyczna. Zarówno w odniesieniu do nich samych, jak i do otoczenia. Ale to wola bez odrobiny dyploma­cji, co powoduje wiele dramatów, kłótni i nawet dymisji!
POBUDLIWOŚĆ: Średnia, ale może zabarwić namię­tnością Ich ostre wypowiedzi.
ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Silna. Są obiektywni, goto­wi wszystko poświęcić dla idei, nawet swych bliźnich! Nie znoszą ludzi "letnich", ani też sprzeciwów.
AKTYWNOŚĆ: Mają duże zdolności do pracy w ze­spole, zwłaszcza w swoim zespole. Liczy się dla nich tylko rezultat, dlatego mogą być zarówno technikami jak literatami czy naukowcami. Ich prawdziwym celem jest samorealizacja i wypełnienie swej misji.
INTUICJA: Nieraz kieruje nimi natchnienie. Zdarza się im błyskawicznie rozwiązywać niezwykle złożone problemy.
INTELIGENCJA: Analityczna. Urodzeni konstruk­torzy, obdarzeni doskonałą pamięcią, niestrudzoną ciekawością i stałą czujnością. Ich ulubionym hasłem jest: "Za wiele mówicie o swych prawach, a za mało o obowiązkach".
UCZUCIOWOŚĆ: Nie znoszą niesprawiedliwości, co prowadzi ich do egalitaryzmu uczuciowego. Nie lubią być pupilkami rodziców, ale nie chcą też być traktowa­ni gorzej niż rodzeństwo.
MORALNOŚĆ: Przejawia się kategorycznymi ocena­mi: "Tak się robi", "Tak się nie robi". Rygoryzm moralny należy do ich systemu filozoficznego.
ZDROWIE: Często je zaniedbują. Potrzeba im świeże­go powietrza. Z racji gwałtowności charakteru nieraz ulegają wypadkom.
ZMYSŁOWOŚĆ: Nie lubią komplikacji, ich seksual­ność najlepiej można określić wyrażeniem "miłość po huzarsku".
DYNAMIZM: Prawdziwe bomby. Problem nie leży w tym, czy wybuchną, ale kiedy wybuchną.
TOWARZYSKOŚĆ: Nie lubią tracić czasu z ludźmi, którym nie mają nic do powiedzenia. Niemniej uprzej­mość zmusza ich do podporządkowania się pewnym regułom. Są pewnymi i wiernymi, ale tyranicznymi i dość męczącymi przyjaciółmi.
PODSUMOWANIE: Nie są łatwi w pożyciu, ale przynajmniej nigdy się człowiek z nimi nie nudzi. To ludzie dążący do celu, twórcy zapowiadający nową erę.

[ Dodano: 2006-08-29, 17:59 ]
i Dorota :) -parę rzeczy też się zgadza <diabel> Więcej niż parę :D

Osobowość: Ta, co odkrywa duszę ludzi i rzeczy
Charakter: 96 %
Promieniowanie: 98 %
Rezonans: 90 000 drgań/sek.
Kolor: Żółty
Główne cechy: Wola-Aktywność - Intelekt - Uczuciowość
Totem roślinny: Żarnowiec
Totem zwierzęcy: Termit
Znak: Lew
TYP: Cechuje je wielkie opanowanie, pozwalające stawiać czoło trudnym sytuacjom. W niektórych oko­licznościach stają się agresywne. Od najmłodszych lat sprawiają trudności wychowawcze, gdyż trudno nimi kierować.
PSYCHIKA: To ekstrawertyczki, uzewnętrzniające swe reakcje i łatwo przystosowujące się do otocze­nia. Są zarazem obiektywne - dzięki logice, i subie­ktywne - dzięki uczuciowości. Ta dwoistość ich osobowości nieraz zaskakuje, nawet w dzieciństwie. Odczuwają silną potrzebę dawania czegoś z siebie bądź to bliźnim, bądź sprawie narodowej czy religij­nej.
WOLA: Z żelaza, a raczej ze stali. Nie pozwólcie, by wchodziły wam na głowę!
POBUDLIWOŚĆ: Ogromna, ale nigdy nie przechodzi w nerwicowość. Jak udaje im się zachować zimną krew wśród beczek z prochem, gdzie spacerują z ogniem swej namiętności?
ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Urodzone rewolucjonistki. Nie reagują, ale wybuchają. Jeśli chcecie odwieść je od jakiegoś projektu, to nigdy nie siłą, ale przekonując je że ten zamiar nie leży w ich interesie.
AKTYWNOŚĆ: Wydaje się, że przychodzą na świat z dokładnym planem życia. Wszyscy wokół muszą uczestniczyć w tej walce. Zdarza im się "zużyć" wielu mężów. To jeden z rzadkich typów, dla którego wszystkie drzwi stoją otworem, ale grozi im klęska, jeśli stracą wiarę we własne siły i w swoje przeznaczenie.
INTUICJA: Z łatwością odkrywają głęboko ukryte tajemnice otoczenia. Nigdy ich nie okłamujcie, gdy z czytają w waszych myślach i sercu.
INTELIGENCJA: Znaczna. Posiadają wrodzony zmysł dyplomatyczny, którym posługują się w każdej sytuacji. Doskonała pamięć, duża ciekawość świata.
UCZUCIOWOŚĆ: Jest dla nich głównym motorem działania. Jeśli wierzą i kochają, mogą przenosić góry. Gdy zwątpią, wszystko pada w gruzy: Rodzice, nie traćcie autorytetu w oczach tych dziewczyn; które nie wybaczą wam zejścia z piedestału. Jeśli obiecujecie karę, nie odkładajcie jej. Miłość i suro­wość.
MORALNOŚĆ: Składa się z rygoryzmu i stopniowych ustępstw. Gdy chodzi o jednostki, jest bardzo surowa. Gdy chodzi o wydarzenia, tłumy, narody - dopuszcza daleko Idące ustępstwa.
ZDROWIE: chociaż swoją żywotność salamandry, powinny dbać o zdrowie, w szczególności o żołądek.
ZMYSŁOWOŚĆ: Seks to dla nich wszystko albo nic. Są zdolne wszystko poświęcić dla ideałów, nawet życie intymne. Ale w przypadku, gdy ich ideałem staje się miłość fizyczna, wszystko może się zdarzyć.. Dodajmy, ze ich osobowość zawiera sporą dozę cech męs­kich.
DYNAMIZM: Na miarę ich wrzącej psychiki. Mają w sobie cos z bohaterek. Może trzeba również być bohaterem, aby z nimi żyć?
TOWARZYSKOŚĆ: Czy można mówić o towarzyskości przypadku tych kobiecych Don Kichotów, wiecznie w poszukiwaniu wiatraków? Jeśli zgadzacie się z nimi, posługują się wami. Jeśli się im sprzeciwia­cie, spaliliby was na stosie. Są dumne, a ich przyjaźń jest nieraz despotyczna, ale jeśli nią kogoś obdarzą, są bardzo wierne.
PODSUMOWANIE: Jedna rada: nie przeszkadzajcie tym uroczym "termitem" w budowaniu ich fortecy... Dajcie im możliwość dyrygowania, rozkazywania, a jeśli zapomną o was w bojowym rozgardiaszu korzystajcie z rzadkich chwil wytchnienia!
Ostatnio zmieniony 29 sie 2006, 18:01 przez Ted Bundy, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 sie 2006, 17:59

Oczywiscie z bylym 5/5 <hahaha>
Osobowość: Ta, co patrzy i odkrywa świat
Charakter: 97 %
Promieniowanie: 99 %
Rezonans: 100 000 drgań/sek.
Kolor: Niebieski
Główne cechy: Wola - Intuicja - Dynamizm - Zmysłowość
Totem roślinny: Czarna jagoda
Totem zwierzęcy: Ryś
Znak: Skorpion
TYP: Wystarczy spojrzeć w oczy dziewczynki o tym imieniu, by zrozumieć czym było spojrzenie naszej matki Ewy. Jest w niej namiętność pierwszych poran­ków świata. Niemożliwie bezczelna, prawdziwe chło­paczysko, obserwuje i osądza jak jej totem ryś. Dorosła, sprawia wrażenie, jakby posiadała tajemną wiedzę, trzymała w dłoni księgę życia.
PSYCHIKA: Lekko introwertyczna. Nie ulega wpły­wom, ma niewiarygodną pamięć.
WOLA: Silna! Prawie zbyt silna! Anna jest zachłanna, pragnie mieć wszystko i to natychmiast. Nie wie, co to nieśmiałość, wierzy tylko w siebie.
POBUDLIWOŚĆ: Na szczęście duża, co równoważy tyraniczną wolę.
ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Typ gorącej, diabolicznej kontestatorki, sprzeciwiającej się wszystkiemu, co mieszczańskie. Mściwa, dumna, nieraz gwałtowna. Nie przejmuje się porażkami, gdyż wyłącznie inni są im w nim.
AKTYWNOŚĆ: Ma problemy w szkole, nie zgadza się z nauczycielami, a zwłaszcza z nauczycielkami... Jej marzenie: zostać artystką! Malarką, śpiewaczką, aktor­ką, rzeźbiarką...
INTUICJA: To u niej prawie jasnowidztwo. Przeczu­wa, odgaduje, otacza was swym urokiem... Mężczyźni wcześnie się o tym przekonają!
INTELIGENCJA: Bardzo analityczna. Jej rysie oczy niczego wam nie przepuszczą, a dzięki wrodzonemu umiłowaniu intryg może skłócić całą rodzinę.
UCZUCIOWOŚĆ: Bardzo zaborcza. Kocha tylko to, co do niej należy, to królowa potrzebująca podda­nych.
MORALNOŚĆ: Średnia! Wydaje się jej, że jest ponad prawem i obyczajami.
ZDROWIE: Ma delikatne kości i wrażliwe jelita. Nie radzimy diet odchudzających i późnego kładzenia się. Uwaga na wypadki samochodowe. W dzieciństwie trzeba dbać o oczy.
ZMYSŁOWOŚĆ: Seks - to wszystko, albo nic. Wszystko, gdy kocha, nic, gdy nie kocha. W każdym razie bardzo wcześnie zaczyna burzliwe życie uczucio­we. Mamy-kwoki, przygotujcie się na bieganie za waszym kaczątkiem!
DYNAMIZM: Lubi medycynę, zwłaszcza para medy­cynę. Może być doskonałym inżynierem, Umie rozka­zywać i wymuszać, posłuch.
TOWARZYSKOŚĆ: Przyjmuje gości, którzy jej się podobają, innych wyrzuca za drzwi... Dobrze by było, gdyby wybrała na męża flegmatyka: na ogół kolekcjo­nuje ich wielu...
PODSUMOWANIE: W jej przypadku niemożliwe! Wszystko co chwila rozpoczyna się od nowa, ani małżeństwo, ani dojrzałość nie kładzie temu kresu...
Czemu ja z kazdego horospokopu wychodze na jakiegos potwora? <boje_sie>
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 29 sie 2006, 18:07

TedBundy pisze:opis mego imienia :D Piękny. Trochę się zgadza, trochę nie, ale ciekawe,ciekawe

Zapomniałam, zę Ty masz tak samo na imie, jak Suońce :] Jemu się prawie wszytsko zgadza, jakieś drobiazgi tylko sa odmienne :D
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 sie 2006, 19:10

runeko pisze:Imieniny obchodze 24 maja. Spodziewam sie cukierka ;P

ale sie pokickało kolezance, cukierka to niech sie spodzewaja składajacy zyczenia i prezenty dajacy :P
silence pisze:Mam na imie DITTA... imie skandynawskie

bardzo ładne, a akcentuje sie je tak jak wszystko u nas czy jakos specjalnie
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 29 sie 2006, 19:18

Dzindzer pisze:bardzo ładne, a akcentuje sie je tak jak wszystko u nas czy jakos specjalnie


Dziekuje...w sumie nikt nie wie :D za granica wymawia sie "dita" u nas tak jak anna przez 2 literki...akcent normalny....moze w skandynawii nie...nie mam pojecia :)
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 29 sie 2006, 19:35

W chińskim mam 5 na 5 a gdzie to oszacowanie procentowe jest?
Obrazek

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 517 gości