windows XP

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

robi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 06 lip 2004, 10:53
Płeć:

Postautor: robi » 27 lip 2004, 22:21

Maverick pisze:XP to shit.
1. Jak masz pirata to by sciagnac Service Packa musisz miec potem do windowsa nowego cracka (serial number nic nie da)
2. Jak masz oryginala i zarejestrujesz (a musisz) to jak zmienisz plyte glowna to musisz kupic NOWEGO ORYGINALA.
Pozdrawiam


odpowiedz na twoje punkty

1 - nie do końca, ale blisko, bo instalacja service packa w XP jest problemem, najlepiej mieć windę z SP1 wbudowanym (ja mam taką)
2 - bzdura!!!!!!!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7685
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 lip 2004, 08:23

Wcale nie bzdura. To jest podparte na konkrtenych przypadkach. Tak samo jak kiedy masz windowsa xp na dysku i chcesz pojsc z dyskiem do innego kompa. Raz sie uruchomi, ale potem z powrotem na Twoim kompie juz siadzie. On ma blokady by chodzic tylko na 1 plycie glownej. Poza tym pamietaj ze kupijac winde Ty kupijesz LICENCJE na 1 stanowisko. Windows nalezy caly czas do Microsoftu.
robi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 06 lip 2004, 10:53
Płeć:

Postautor: robi » 28 lip 2004, 11:26

Maverick pisze:Wcale nie bzdura. To jest podparte na konkrtenych przypadkach. Tak samo jak kiedy masz windowsa xp na dysku i chcesz pojsc z dyskiem do innego kompa. Raz sie uruchomi, ale potem z powrotem na Twoim kompie juz siadzie. On ma blokady by chodzic tylko na 1 plycie glownej. Poza tym pamietaj ze kupijac winde Ty kupijesz LICENCJE na 1 stanowisko. Windows nalezy caly czas do Microsoftu.



to nie są blokady, tylko każda płyta główna ma inne sterowniki, a te inicjowane są tylko przy instalacji systemu, więc najczęściej nie jest możliwe uruchomienie windowsa na innym kompie

ale nie widze problemu z nową instalacją

ok, nieważne, w każdym razie Windows pochodzący od NT lepiej nie uruchamiać na innych płytach głównych
bez znaczenia czy legalny czy nie

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 347 gości