A jednak ...

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
BT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 21 lis 2005, 21:37
Skąd: Lithuania
Płeć:

Postautor: BT » 15 maja 2006, 19:36

Joasia pisze:MISTRZ MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ!!!!!!
Joasia pisze:Mistrzem Polski jest Legia!!!
Dziewczyno :]Wiesz, że tymi okrzykami pokazujesz na jakim jestes poziomie? :> Stawiam Cię na równi z kibolami wykrzykujacymi te bezsensowne zlepki rzeczowników :] I co z tego, że jest? Wszyscy o tym wiedzą bez rozbijania witryn sklepowych. Serio :] Odnoszę wrażenie, że Ci którzy krzyczą "Legia Mistrzem" nie są świadomi, są w pewnien sposób ograniczeni ambicjonalnie.
Nawet w niemieckiej prasie piszą o tym dennym zachowaniu :/ Nie ma co, bardzo ładny przykład okazywania polskiej radości.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 15 maja 2006, 19:38

akurat przykład Germańców nie jest zbyt dobry :D Ich bojówki kibicowskie są dużo bardziej ostre i porypane niż polscy chuligani <diabel> <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
BT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 21 lis 2005, 21:37
Skąd: Lithuania
Płeć:

Postautor: BT » 15 maja 2006, 19:41

TedBundy pisze:akurat przykład Germańców nie jest zbyt dobry :D Ich bojówki kibicowskie są dużo bardziej ostre i porypane niż polscy chuligani <diabel>

:> Żartujesz TedBundy? Słyszałeś o rankingu kiboli?:) Brytyjczycy, potem Polacy...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 15 maja 2006, 19:47

czyj ranking? Kto go układał? W CZYIM interesie? To Ci powiem. Niemców. Przed Mundialem. Sami mają masę problemów, może nie w Bundeslidze 1-szej, ale w niższych, aż do siódmej ligach, a zwalają winę na inne kraje <diabel> Sami niech porządek na swoim podwórku robią, tak jak Anglicy. Swoją drogą angielskie rozwiązania w sprawie bezpieczeństwa na meczach krajowej ligi warto w stu procentach przeszczepić na nasz grunt.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 maja 2006, 19:52

Anglicy nie leją sie na stadionach to fakt..ale kto wie jak by się skończyło wejście kibica nie tej druzyny do nie tego pubu ;)
A niemcy niech patrzą swojego podwórka a nie wyciagają łapy na nieswój teren :D
już ja coś wiem o tej germańskiej "kulturze".
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
BT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 21 lis 2005, 21:37
Skąd: Lithuania
Płeć:

Postautor: BT » 15 maja 2006, 19:54

Swoją drogą angielskie rozwiązania w sprawie bezpieczeństwa na meczach krajowej ligi warto w stu procentach przeszczepić na nasz grunt.

To swoją drogą.

Rankingu wcale nie układali Niemcy. Układali go dziennikarze na podstawie częstotliwości rozrób na arenie międzynarodowej. A moze ranking wygraliby włoasi ze swoim rasistowskim zachowaniem chociażby na meczach CL.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 15 maja 2006, 19:59

Hehe nie porównuj rzutu moneta w sedziego i kilku wykrzyków w strone czarnych do zdemolowania połowy miasta... Oj włosi niesttey nie maja chyba z nami szans...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 15 maja 2006, 22:07

Poruszyliscie kilka waznych kwestii. :D

1. MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA LEGIA NAJLEPSZA JEST !! I wcale nie czuje sie ograniczony mozgowo :D jestem kibicem Legii, Switu NDM, Zaglebia, MKS Mlawianki i Legionowii, mniej lub bardziej ale jestem za wszystkimi wyzej wymienionymi druzynami. Do ich przyjaciol nic nie mam i nie widze nic dziwnego w tym ze jade na jakis mecz i dopinguje dana druzyne, NIC.

2. Porzadek z Anglii - to co napisal Ted i wyzej jest napisane w moim poscie - kary, jak najwieksze kary. Sady 24 godzinne to komedia. Co z tego ze goscia za 2 dni ukaraja, jak dostanie 500 zl kary i 3 miesiace wiezienia. Co to jest ja sie pytam za jawny naprad z bronia w reku? Nie wazne czy atakuje policjanta, zwyklego obywatela, czy znienawidzonego fana przeciwnej druzyny? To nie ma zadnego znaczenia tu chodzi o moralnosc(ktorej takim ludziom brakuje) i prawo(ktore w polsce jest smieszne miejscami). Kary dla wszystkich. Czlowiek ktory podejdzie do policjanta naulicy i go uderzy dostaje za to bodajze 2 lata jak nie wiecej. Dlaczego kibic robi to bezkarnie? Bo jest ich duzo? Nie sposob ich zlapac?

3. Agresja w ludziach jest coraz wieksza, niektorym nie wystarczy wyzyc sie w sporcie np, w boskie, sprawdzaja sie na stadionach. Moim zdaniem o wiele lepiej ze na stadionach niz na ulicy. Nie podoba mi sie ze tak jest i trzeba na to jakis sposob znalesc, ale to nie jest latwe.

4. PIS bierze sie za bandytow BUAHAHAH Ci sami bandyci od wielu lat robia to samo w ten sam sposob, to jest moim zdaniem gra polityczna, jesli cos z tym zrobia to glownie dlatego zeby zyskac w oczach wyborcow. OD DAWNA powinien byc porzadek. Ale ok, niech robia co potrafia. Lepiej pozno niz wcale.

5. Liga hools - WSZEDZIE na swiecie sa pseudokibice ktorzy maja zryta psychike. Nie wiem czy to lepiej czy gorzej ze polkich kiicow boja sie na swiecie... ale tak samo boja sie kibicow angielskich czy niemieckich. Tyle, ze nasi sasiedzi zrobili z tym porzadek 20 lat wczesniej. Ciezko w 1 lidze o burdy na meczach w niemczech. Po meczach na ulicach jest to samo co u nas, tylko o tym sie nie mowi. Bynajmniej nie w Polsce.

A teraz wyobrazcie sobie sytuacje kiedy zwyciestwo Legii swietuja do poznych godzin nocnych zamiast 20 tysiecy - 100 czy 500 tys. ludzi, stare babcie z wnuczkami :D wszyscy studenci, starsi panowie i male dzieci, wszyscy kulturalnie spiewaja piosenki i dobrze sie bawia, potem jakis koncercik, dobry seks i mozna isc spac :D Czy nie byloby przyjemniej? :D Byloby. :)

Mysle ze idea jednoczenia sie kibicow jest niemozliwa, bo to zalezy od samych kibicow i wielu wielu lat tradycji danej druzyny. Wrogowie czy przyjaciele nie wzieli sie znikad. Problem w tym, zeby ich "porachunki" nie dotykaly w zaden sposob zwyklych ludzi ktorzy chca normalnie zyc. Dlatego popieram posty Pegaza - dac Policji bron, i nie gumowe tylko ostre naboje. Tak jak bylo z ta pomylka na krakowskich ? juwenaliach. Ci ludzie ktorzy tam wpadli to byli BANDYCI nie wazne czy mieli szaliki czy nie. To samo jest z kibicami.
Gdybym ja mial z tym robic porzadek i sytuacja polityczna bylaby nieco inna(tzn nie przeszkadzalaby mi w robieniu porzadku demokracja) wyrazilbym zgode na osra amunicje. Moze i glupie to:) ale gdyby raz pokazalo sie sile prewencji zgineloby kilku idiotow, to by byl spokoj na meczach po nich itd. Ale do wszystkiego dochodzi sie powoli. W angli tez nie od razu poradzili sobie z burdami. Na pewno wielu z was pamieta mecze na ktorych ginelo mnostwo ludzi (bodajze taki glosny mecz Livrpool - Juventus? moge sie mylic mam to nawet gdzies na PC). Dla mnie to jest nie do pomyslenia. Bezkarnosc w 100%.

Przyklad meczu - Wisla. Jak mozna nie przerwac meczu jak wokol boiska jest tylu kibicow? Ktorzy wlasnie stracili tytul mistrza :) ?

Niegdys chyba na pucharze polski kibice legii zaatakowali zawodnikow gosci.(lech?)

Takich przykladow jest wiecej.

PS> Jak tam Tedziu przygotowania na Zaglebie - Swit? Moze byc jeszcze tak,ze sie spotkamy :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 15 maja 2006, 22:23

BT pisze:Dziewczyno :]Wiesz, że tymi okrzykami pokazujesz na jakim jestes poziomie? Stawiam Cię na równi z kibolami wykrzykujacymi te bezsensowne zlepki rzeczowników I co z tego, że jest? Wszyscy o tym wiedzą bez rozbijania witryn sklepowych. Serio Odnoszę wrażenie, że Ci którzy krzyczą "Legia Mistrzem" nie są świadomi, są w pewnien sposób ograniczeni ambicjonalnie.
Nawet w niemieckiej prasie piszą o tym dennym zachowaniu Nie ma co, bardzo ładny przykład okazywania polskiej radości.
Och wybacz mi panie że w taki sposób okazałam swoją radość.
Mam prawo kibicować drużynie piłkarskiej, nic nie zdemolowałam więc wypraszam sobie określenia "kibol" censored .
Czemu mnie obrażasz a do panów na forum się nie przyczepiłeś?
Wiesz co? Mam gdzieś to co o mnie myślisz <fuckoff>
To że krzyczę "Legia Mistrzem" znaczy że cieszę się ze zwycięstwa - nie wiem jakiej Ty ideologii się doszukujesz.
Obrazek
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 16 maja 2006, 07:53

Uważam, że stadiony powinni budować w szczerym polu, 50 km od najbliższej cywilizacji. Ogrodzić to wszystko jak w więzieniu i niech się pozabijają.
Malutkicycek pisze:nie chwale chuliganów ale z Policją też należy zrobić pożądek
Typowe myślenie typowego kibica <hahaha>

Malutkicycek, proponuję, żebyś zaprosił kumpli i sobie zrobił bardachę w mieszkaniu, pozrywał karnisze, porozpieprzał meble bejsbolem, powybijał szyby i zrzucił telewizor na swój samochód stojący pod oknem. W imię walki z policją i wygranej jakiegoś klubu. Bo niby cóż to takiego w porównaniu z tym, jak świętowano w Barcelonie czy gdzieś tam?

A od Warszawy wara. Bo to MOJA Starówka. A goście, jak się nie potrafią zachować, to niech sobie na pocztówkach pooglądają, przy okazji demolowania Twojej chałupy.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 16 maja 2006, 09:01

Hyhy pisze:A teraz wyobrazcie sobie sytuacje kiedy zwyciestwo Legii swietuja do poznych godzin nocnych zamiast 20 tysiecy - 100 czy 500 tys. ludzi, stare babcie z wnuczkami :D wszyscy studenci, starsi panowie i male dzieci, wszyscy kulturalnie spiewaja piosenki i dobrze sie bawia, potem jakis koncercik, dobry seks i mozna isc spac :D Czy nie byloby przyjemniej? :D

Barcelona, mecz Barcy, pod stadion ciagna tlumy, wszystkie wejscia zapchanie, kolejki do kas po ostatnie bilety. A wsrod tego tlumu cale rodziny - z dziecmi w wozkach, z dziadkami, panie w garsonkach z dzieciakami poubieranymi w klubowe koszulki, ludzie z szalikami, czapkami, niektorzy wymalowani w klubowe barwy. Atmosfera fiesty :] Az przyjemnie bylo to widziec.
A wieczorem w miescie troche spiewow, radosc, a co najwazniejsze spokoj. Kiedy bedzie tak u nas?? :>
Malutkicycek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2006, 18:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Malutkicycek » 16 maja 2006, 11:08

Mrt nic nie rozumiesz <zalamka>
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 16 maja 2006, 11:19

Malutkicycek pisze:Mrt nic nie rozumiesz
I nie mam zamiaru rozumieć. Bo mnie piłka nożna nie obchodzi, ale niech to wszystko tak funkcjonuje, żeby spokoju ludzi, którzy mają to gdzieś, nie zakłócało.

A Starówka wyglądała faktycznie jak po Powstaniu.
Malutkicycek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2006, 18:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Malutkicycek » 16 maja 2006, 11:29

Ale ja nie mówi że nieszczenie strówki jest dobre ! tu zawiniły typy nie Policjanci ale w dużej mieże Policja sama prowokuje nie zroumiesz tego jeśli nie interesuje cię piłka i kibicowanie
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 16 maja 2006, 11:35

Malutkicycek pisze:w dużej mieże Policja sama prowokuje
typowy kibicowski bełkot, za samo takie gadanie powinni wsadzać
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 16 maja 2006, 11:38

Malutkicycek pisze:w dużej mieże Policja sama prowokuje nie zroumiesz tego jeśli nie interesuje cię piłka i kibicowanie
Nie widzę przełożenia. Bo słowo "prowokuje" w odniesieniu do policji nie ma racji bytu. Czym prowokuje? Że pały mają? Dlaczego ja się nie czuję prowokowana?

I co to znaczy, że skoro mnie piłka nożna nie interesuje i kibicowanie, to tego nie zrozumiem? To kibice mają zrozumieć! A policja ma mój mandat i ja sobie życze, żeby ich pałowali aż do poprzetrącania kręgosłupów. A jak komuś nie pasuje, to niech sobie inne zajęcie znajdzie niż łażenie na mecze.
Malutkicycek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2006, 18:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Malutkicycek » 16 maja 2006, 11:38

Tanebo chodzisz na mecze że wiesz ?? nie sądze bo jak widze większość czasu spędzasz tutaj

[ Dodano: 2006-05-16, 11:41 ]
Mrt dokładnie nie jeździsz na mecze i nie wiesz jak to jest gdy już odjeżdżasz z meczu a tu psy ci gaz wżucają do środka ostatnio psy tak gazowały Widzew że 2 panny w szpitalu a sędzia mecz przerwał bo nie dało się grać Mrt nie jeździsz na mecze i nie zrozumiesz tego nie jestem żadnym Hools itp ale mówie jak jest
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 16 maja 2006, 11:42

Malutkicycek pisze:Tanebo chodzisz na mecze że wiesz nie sądze bo jak widze większość czasu spędzasz tutaj


Rozumiem różnicę między grą w piłkę a byciem na forum. Ale darcie ryja na stadionie jest porównywalne do ślęczenia w necie, tyle że miejsce usadzenia tyłka trochę inne.

[ Dodano: 2006-05-16, 11:43 ]
Malutkicycek pisze:Mrt dokładnie nie jeździsz na mecze i nie wiesz jak to jest gdy już odjeżdżasz z meczu a tu psy ci gaz wżucają do środka ostatnio psy tak gazowały Widzew że 2 panny w szpitalu a sędzia mecz przerwał bo nie dało się grać Mrt nie jeździsz na mecze i nie zrozumiesz tego nie jestem żadnym Hools itp ale mówie jak jest
To po co łazisz? Widocznie lubisz :D
Malutkicycek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2006, 18:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Malutkicycek » 16 maja 2006, 11:47

Po co chodze żeby oglądnąć i podopingować moją drużyne !
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 16 maja 2006, 13:01

Malutkicycek pisze:Mrt dokładnie nie jeździsz na mecze i nie wiesz jak to jest gdy już odjeżdżasz z meczu a tu psy ci gaz wżucają do środka ostatnio psy tak gazowały Widzew że 2 panny w szpitalu a sędzia mecz przerwał bo nie dało się grać Mrt nie jeździsz na mecze i nie zrozumiesz tego nie jestem żadnym Hools itp ale mówie jak jest

Po co Plicja policja gaz wrzuciła?Żeby sprowokować? Żeby sie narażać? Nie sądze..
Pewnie jakiś osobnik do tego doprowadził swoim zwierzęcym zachowaniem..Pamiętaj malutki cycku że nawet ze przekleństwo policja ma prawo do użycia owych środków..Bo obrażania policjanta to lżenie państwa..A ja nie chce żeby ktoś lżył mój kraj..jakoś dziwnym trafem będąc na meczach nie widziałem żeby normalni kibice zostali potraktowani gazem..a na pewnym stadionie interwencje policji są nagradzane brawami..A poza tym dokładnie mi obojętne czy pseudo to kobieta czy mężczyzna..powinny się panie cieszyć że nie zostały spałowane.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Malutkicycek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2006, 18:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Malutkicycek » 16 maja 2006, 13:49

Właśnie za nic i to jest dla mnie dziwne i nie zrozumiałe
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 16 maja 2006, 15:16

Z niczego nie ma nic..prosze cie nie wciskaj mi kitu..jeśli by było za nic to walcie z nimi do sądu..jesli nie macie na to odwagi to nie jęczeć bo jęczenie oznacza że jednak było za coś..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 16 maja 2006, 21:19

Pytanie Ted juz nieaktualne:)

[ Dodano: 2006-05-21, 21:52 ]
Tedziu mozesz mi wytlumaczyc czemu mowia o Legii w sosnowcu "krawaciarze z warszawy" ? :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 318 gości