A jednak ...

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Malutkicycek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2006, 18:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Malutkicycek » 14 maja 2006, 13:50

Tanebo co ty wiesz nie pochwalam tego zachowania ale ma to swoje malutkie +
Zgodze się z Hyhy
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 maja 2006, 13:52

warto rozróżnić grupy "Ultras" i "official hooligans": przykładowo, z tych pierwszych, Ultras Cveny Zvezdy, Arkan rekrutował swój pierwszy paramilitarny odział <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 15 maja 2006, 08:11

Malutkicycek pisze:Osoby które nie chodzą na mecze nie drą ryja nigdy tego nei zrozumią i będą upatrywać w kibicach bande zabijaków TVN to już zamieszki przedstawiają jak powstanie szkoda że nie powiedzą ja PSV czy Barcelona świętowała
Słuchaj, kretynie! Przyjedź do Warszawy i zobacz, jak wygląda Starówka. Powinni tak ich wszystkich za to skatować, żeby im kręgosłupy połamać.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 maja 2006, 08:16

Multicucek .... a dlaczego kibice formuły-1 zachowują sie inaczej > dlaczego kibice tenisa , też ? siatkówki ? zużla ?itd.
Rozumiem sie wydzierac ze szczescia , ale przenosic to poza stadion w postaci burd! jest oznaką ich debilizmu <fuckoff>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 15 maja 2006, 08:18

Andrew pisze:a dlaczego kibice formuły-1 zachowują sie inaczej > dlaczego kibice tenisa , też ? siatkówki ? zużla ?itd.
Wychodzi na to, że piłka nożna jest sportem dla hołoty i hołotę przyciąga.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 15 maja 2006, 09:11

mrt pisze:Andrew napisał/a:
a dlaczego kibice formuły-1 zachowują sie inaczej > dlaczego kibice tenisa , też ? siatkówki ? zużla ?itd.
Wychodzi na to, że piłka nożna jest sportem dla hołoty i hołotę przyciąga.

Dokładnie tak, chamy, hołota i zwyrodnialcy... Nigdzie indziej nie wystepuje takie zezwierzęcenie jak przy piłce nożnej ...
Mnie osobiście lata czy taki klub czy inny został, nie został ... to i tak nie ma dla mnie żadnego znaczenia ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 15 maja 2006, 11:13

Jestem wściekła za to co się stało w Warszawie.
Powiem wam mniej więcej jak to było z punktu widzenia osoby która trochę się tym wszystkim interesuje.
Ogólnie wszystkie burdy (chociaż bardzo dawno nic się takiego nie działo w Warszawie) są wszczynane przez dresy którzy nie mają ani kasy na bilet ani możliwości obejrzenia meczu - nie każdego stać na C+. Kręcą się tacy pod stadionem i szukają tylko zaczepki z policją. Jak widać razem z normalnymi kibicami, którzy uciekali wtedy ze Starówki, zabrało się "trochę" tych debili.
Nie można generalizować że wszyscy kibice to hołota (wypraszam sobie <foch> ). Naprawdę na trybunach są ludzie którym zależy na dobrej zabawie i jak najlepszym dopingu dla drużyny - jestem naocznym świadkiem! Wystarczy obejrzeć mecz - na Łazienkowskiej jest świetna oprawa meczu z flagami, balonikami itp. :]
Przykro mi że przez bandę kretynów tak to wszystko jest postrzegane...
Obrazek
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 15 maja 2006, 13:41

Wybacz, ale nikt nie jest samobójcą żeby pchać się w okolice stadionu przed jakimkolwiek meczem ... żeby "sobie zobaczyć" tym bardziej ...
Tak kochają piłkę i zespoły ?
Zero publiki przy meczach, kto kupi C+ to będzie oglądał, reszta won.
Problem rozwiązany.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 15 maja 2006, 16:24

Mysle ze nie:)

Rozwiazanie tego problemu jest proste. Kara od miliona nowych zlotych za przekroczenie barierki na stadionie. Jakiekolwiek dymy to samo. Kazdy zlapany placi albo idzie siedziec. I co wsadzi sie 40 reszta sie uspokoi.

Mysle ze malo jest takich ktorym wszystko jedno, czy pojda siedziec czy nie. Chociaz czesc na pewno tak.

Na stadionach imienne bilety plus monitoring.

A chetnym kibiom(pseudo) zapewnic legalne walki miedzy miejscowosciami. Kto przezyje, odstzelac.

:)

Szkoda ze sie tak Warszawa pokazala, bo przeciez mistrz jest, polonia w 2 lidze.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 15 maja 2006, 16:33

Jakoś w Krakowie nie było w ogóle burd przez poprzednie 3 lata jak Wisła zdobywała mistrzostwo. :]

Wszelkie wulgarne przyśpiewki są żałosne. :/
Wyzywanie od kurew, dziwek, policji, żydów to po prostu <belt> <belt>

Natomiast śmieszne było:
"Wisła!
Co?!?
Za późno!" <hahaha>

No bo fakt, za późno się ocknęli. <diabel>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Malutkicycek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2006, 18:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Malutkicycek » 15 maja 2006, 16:44

Nie pochwalam tego co się działo na starówce w mojej stolicy ale chodzi mi o to że Policja po części dostała za swoje ito jest ten MALUTKI + a to nie tylko nasz problem jak Barcelona zdobyła mistrzostwo to radiowozy płoneły razem z witrynami sklepowymi i nie porównujcie wszystkich kibiców jako bande i morderców
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 maja 2006, 16:46

TedBundy pisze:Całe Zagłębie chodzi pijane!!!!!!!!!!

Mamy MISTRZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaglebie ma mistrza? <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> Kawałek z zagłebia do Wawy.. <rotfl2>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 15 maja 2006, 16:47

Malutkicycek pisze:Policja po części dostała za swoje ito jest ten MALUTKI
hehe a jesteś typowym kibicowski młokosem
Malutkicycek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2006, 18:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Malutkicycek » 15 maja 2006, 16:49

Słuchaj mam wiele obiekcji do polskiej Policji a szczegulnie do prewncji
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 maja 2006, 16:52

A co do tego co działo się po meczu...no coż..Warszawscy kibice pokazali kulture nie ma co..
A co do kibiców z krakowa..czy to nie wy sie pojednywaliście po śmierci papieża?
Z pseudo powinno się porządek zrobić..dopóki będą burdy doputy kibice będą brani za całość i nie pomogą tłumaczenia w stylu-to nie my to ci źli kibice...Kibic to kibic..
A co do byłej jugosławi i kibiców przywoływanych przez teda to zwykli bandyci byli!To oni w czasie wojny najczęsciej dopuszczali sie gwałtow i przestępstw..to oni byli najbrutalniejszą częsćią wojsk.Więc prosze cie tadziu nie szerz takich tekstów..może i 17 latkowie ci uwierzą ale ja wiem co ty piszesz..i twój arkan to tez pospolity przestępca.Już nie masz być z czego dumny..A w polsce najlepszą tradycje mają śląskie kluby czy tego chcecie czy nie :)
Ostatnio zmieniony 15 maja 2006, 16:54 przez Pegaz, łącznie zmieniany 1 raz.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 15 maja 2006, 16:53

Pegaz. Rozróżnij kibiców Wisły od kibiców Cracovii...
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 maja 2006, 16:58

Tu nie chodzi o to kto gorszy..czy kto lepszy..po meczach robi się syf a czy mniejszy czy większy to nie ma znaczenia..Jeśli kibiców nie stać na odrobine kultury to powinno się pozamykać stadiony i kluby które nie potrafią o to zadbać zarówno w trkacie meczu jak i po..
A jesli ktoś ma mało to prosze bardzo..ustawki w miejscu nie szkodzącym zdrowym psychicznie jednostkom i róbta co chceta..i tak żeby cała polska za bande debili się nie musiała wstydzić.

[ Dodano: 2006-05-15, 16:58 ]
ludzie którzy sobie wywieszają "fany" z tekstami typu Honor i inne..śmieszne to..też mi honor zrobić burde po meczu..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 15 maja 2006, 17:01

Pegaz... Ty wciąż nie rozumiesz! Kibice Cracovii poszli świętować wejście do I ligi na rynek - i co? Powybijane szyby od sklepów, samochodów, dużo włamań, itp. Czegoś takiego nie było, gdy Wisła świętowała.
Na stadionie Wisły podczas derbów nie uświadczyło się ani jednej przyśpiewki z wyzwiskami. No może jakiś wyjątek był, natomiast po drugiej stronie błoń to była norma i nie tylko podczas derbów ale przy każdym meczu. Było nawet tak, że ten kto nie śpiewał, to dostawał w łeb. :|
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 maja 2006, 17:03

Słuchaj mam wiele obiekcji do polskiej Policji a szczegulnie do prewncji

A ja nie..prewencja powinna być wyposażona w shotguny na gumowe kule i za każdy wybryk najmniejszy pseudo kibica taką kulą w dupe i byłoby git..Zresztą sam widziałem zdjęcia tak spacyfikowanych "kibicow" jednej z omawianych tu drużyn..i co najmilsze było to łzy w oczach gnojków niepełnoletnich bo ich policja zatrzymała..i piękne śińce po gumowych kulach..aż miło popatrzeć..Taka policja mi się podoba..

[ Dodano: 2006-05-15, 17:06 ]
Imperator pisze:Było nawet tak, że ten kto nie śpiewał, to dostawał w łeb. :|

ale mnie to naprawde obojętne kto wiekszym buractwem sie popisuje..Chyba mi nie powiesz że kibice wisły nigdy żadnej burdy nie wszczeli..

[ Dodano: 2006-05-15, 17:09 ]
Malutkicycek, a tak na marginesie co to za objekcje?
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 15 maja 2006, 17:58

Pegaz pisze:Malutkicycek, a tak na marginesie co to za objekcje?
to tylko taka chuligańska moda na nielubienie policji, czesto spotykana wśród normalnych młodych ludzi (głupotą łatwo sie zarazic)
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 15 maja 2006, 18:22

Imperator pisze:Jakoś w Krakowie nie było w ogóle burd przez poprzednie 3 lata jak Wisła zdobywała mistrzostwo.
No dobrze a ostatni mecz Wisły z Arką?
Pobicie piłkarza, wtargnięcie kibiców na boisko, pociecie siatki w bramce itd to się teraz obeszło bez echa :|
Pegaz pisze:Zaglebie ma mistrza?
Może tu chodzi o Zagłębie Sosnowiec które jest zaprzyjaźnione z Legią? hmm? :>
Obrazek
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 maja 2006, 18:40

Zrozumial bym te radość gdyby zagłębie zdobyło tytuł :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 15 maja 2006, 18:46

Joasia pisze:Może tu chodzi o Zagłębie Sosnowiec które jest zaprzyjaźnione z Legią?


o cóż innego - o wieczny sojusz między nami <evilbat> Ech, czekam,czekam na mecze przyjaźni, jak Sosnowiec znów wróci tam, gdzie jego zaszczytne miejsce - do ekstraklasy. Prawdziwa triada z prawdziwego zdarzenia. A poniżej mam coś mam dla krakowskich fanów :D; oraz szalik mojego Zagłębia i Legii
Załączniki
jjlpur.jpg
jj331c.jpg
antyslask%20copy.jpg
ve2hzc.jpg
i4iez7.gif
pokbm.jpg
Ostatnio zmieniony 15 maja 2006, 18:51 przez Ted Bundy, łącznie zmieniany 5 razy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Malutkicycek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2006, 18:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Malutkicycek » 15 maja 2006, 18:47

Jakie obiekcje wymienie kilka Zamość chłopak tak zkatowany przez policjanta że 1 mieśąc w śpiączce do dziś nie wrócił do siebie, chłopak w Stalowej Woli poszedł z ojcem na mecz Policja zaczyna strzelać gómowymi chłopak traci oko, Mielec bezmyślne zatrzymanie motoru doprowadziło do tragicznej śmierci, mój kolega wracał z meczu Policja tak go zkatowała że żebra nie jego i tak dalej i tak dalej ...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 maja 2006, 18:55

Malutkicycek pisze:Zamość chłopak tak zkatowany przez policjanta że 1 mieśąc w śpiączce do dziś nie wrócił do siebie, chłopak w Stalowej Woli poszedł z ojcem na mecz Policja zaczyna strzelać gómowymi chłopak traci oko, Mielec bezmyślne zatrzymanie motoru doprowadziło do tragicznej śmierci, mój kolega wracał z meczu Policja tak go zkatowała że żebra nie jego i tak dalej i tak dalej ...

A teraz policz osoby i szkody jakie wyrządzili "kibice" niewinnym osobom,policz za ile pieniędzy zniszczyli mienia..i przede wszystkim nie zapominaj że policja jest od utrzymywania porządku który zakłocają "kibice" swymi bandyckimi i huligańskimi wybrykami, którzy nie wiedzą co to prawo..szczególnie szczyle które jeszcze szczą w majtasy ale już są w stanie wybić komuś okno w samochodzie..czy grupą paru osób pobić przechodnia..bo jak są pojedyńczo to płaczą policjantowi w rękaw że w zasadzie to oni nie chcieli i nie wiedzą co ich podkusiło..Jestem w stanie uszanować decyzje panów lejących się w miejscu odosobnienia, ale każdy kto zakłóca porządek publiczny powinien zostać ukarany szybko i skutecznie.Dlatego więcej shotgunów dla policji..i ułatwienia procedur stosowania gumowej amunicji na BANDYTÓW.

[ Dodano: 2006-05-15, 19:05 ]
http://wiadomosci.onet.pl/1322821,11,item.html
Po CBA druga rzecz którą jeśli PIS wprowadzi będzie mi się podobać :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Malutkicycek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2006, 18:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Malutkicycek » 15 maja 2006, 19:06

Tak ale w ogóle nie odpowiedziałeś na mój post ja rozumi Policjant też człowiek i może im się zdażyć błąd ale niestety tych błendów jest za dużo i Policja nie chce powiedzieć że zawiniła popatrz sobie na Komendata z Mielca jak kłamał
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 maja 2006, 19:09

Od takich spraw są sądy nie moja ocena ani twoja..jesli czujesz się pokrzywdzony załóż sprawe policji. Jak dla mnie policja jeszcze za mało ostro postępuje..Gdyby częściej strzelała szergi bandytów prędzej czy później by się wykruszyły, bo do kogoś kto nie mysli przemawia tylko siła.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Malutkicycek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2006, 18:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Malutkicycek » 15 maja 2006, 19:11

Sądy ki Policja <hahaha> to się teraz uśmiałem z Policją nie wygrasz po ilu latach Matka Przemka wreszcie dostała pieniądze a pies poszedł siedzieć zajrzyj sobie na www.prawdaodawidzie.pl jak Policja kłamie i mataczy i śmieje się w tważ myśląc że mogą lać kogo chcą
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 maja 2006, 19:15

Nijak ma się kilka przypadków wpadek policyjnych do setek a nawet tysięcy aktów przemocy i przestępstw ze strony "kibiców".
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Malutkicycek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2006, 18:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Malutkicycek » 15 maja 2006, 19:18

Pegaz kilka ?? chciałeś powiedzieć setki to jest przerażające ale prawdziwe nie chwale chuliganów ale z Policją też należy zrobić pożądek

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 337 gości