Fenomen serii "Fallout" :)

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Fenomen serii "Fallout" :)

Postautor: Ted Bundy » 06 mar 2006, 08:26

Wyobraź sobie, że pewnego dnia cały świat, który Cię otacza, w którym żyjesz, który znasz na wylot – znika – ulatnia się w niebyt. Wyobraź sobie, że świat, który jest dla Ciebie jedynym, realnym, znasz wyłącznie z opowiadań, ze strzępów informacji, które do Ciebie docierają, ze starych resztek gazet i czasopism, pogiętych,spalonych resztek dawnej cywilizacji – pozostałości ulic, zgliszczy miast, spalonych pojazdów... Wyobraź sobie, że świat, który uznałeś na normalny, rzeczywisty i zastany jest zupełnie inny. To świat po nuklearnej zagładzie. Nieistotne, kto ją wywołał – istotne, że nuklearna pożoga obróciła planetę w spalone słońcem zgliszcza... Rzeczywistość, w której wartości takie jak honor, godność i sprawiedliwość dla wielu utraciły swoje znaczenie. Planeta bez ośrodka władzy. Świat, w którym wygrywa z reguły twardszy, bardziej bezwzględny i brutalny niż reszta, świat, gdzie prawo dyktuje ten, kto dysponuje mocniejszym arsenałem. Świat korupcji, powrotu do niewolnictwa, przemocy i krwi. Świat odwróconych wartości. Świat pełen band złoczyńców i degeneratów, mutacji, narkotyków, prostytucji i nielegalnych interesów. Rzeczywistość, w której byłbyś gotów zabić za łyk wody czy litr paliwa. Czy przeżyłbyś w takiej rzeczywistości dłużej niż godzinę? W świecie, gdzie oprócz nędzy i przemocy istnieją jeszcze niedobitki tych, którzy są za cenę własnego życia skłonni restytuować dawne prawo oraz porządek. Ludzie, na których zawsze możesz liczyć, którzy nie wyrzekli się honoru i własnego człowieczeństwa.
Świat ten jest owocem geniuszu programistów i scenarzystów firm Interplay i Black Isle;powstał w 1997 i 1999 roku. Seria Fallout. Najbardziej kompletna, nieliniowa i rozbudowana gra RPG wszechczasów. Produkcja z gatunku tych, które na zawsze wypalają obrazy pod powiekami tym, którzy zdecydują się w pełni rozkoszować fabułą. Z gatunku niezwykłych gier – które są czymś więcej niż zlepkiem linijek kodu Assemblera, CC+, lecz prawdziwym, kompletnym i złożonym światem po drugiej stronie monitora.

Jeżeli chcesz:
-bronić słabych,niewinnych i pokrzywdzonych
-pomagać tym,którzy bronią resztek tego, co przed Wojną nazywano prawem i porządkiem
-być pozytywnym i szlachetnym bohaterem
zagraj.
Jeżeli:
-prawo masz gdzieś
-w dupie masz ratowanie ludzkości, chcesz ugrać własne lody na boku
-pracuj dla handlarzy niewolników,złodziei, mafii i tym podobnych
-prześpij się z kimś dla osobistych celów
-codziennie chodź naćpany (3 rodzaje narkotyków)
-zabij kogokolwiek masz ochotę

wszystko powyższe jest w tej grze możliwe..... :)


Zanurzcie się w pełni w świecie Fallouta, jeżeli tego do tej pory (czy to możliwe?!) nie zrobiliście. Podziękujecie mi później, zapewniam..... :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 mar 2006, 09:47

TedBundy pisze:Zanurzcie się w pełni w świecie Fallouta,

Co Ty po dwóch zdaniach uznałam, że dupne to <lol>
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 06 mar 2006, 09:51

Kobiety czasem nie rozumieja meskich fascynacji :)...i na odwrot
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 mar 2006, 09:52

Męskich? <lol>
Nie zartuj. Z męzczyznom takie głupoty nie maja za dużo współnego.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 06 mar 2006, 09:57

Jakie głupoty, zajebista gra :) Moon - cicho, bo gazetą potłukę :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
maroon
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 04 lut 2006, 02:16
Skąd: de profundis
Płeć:

Postautor: maroon » 06 mar 2006, 10:13

War. War never changes... :D
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 06 mar 2006, 10:16

Hahahaha :) Te słowa mi przez długi czas huczały w głowie. Seria "Fallout" uzależniła mnie wówczas bardziej niż cokolwiek innego kiedykolwiek. Pochłonęła całkowicie. Dlatego teraz boję instalować moją ulubioną, drugą część serii, żeby studiów nie zawalić.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 06 mar 2006, 10:20

moon pisze:Męskich? <lol>
Nie zartuj. Z męzczyznom takie głupoty nie maja za dużo współnego.


A z kim?? Z dziecmi?? tez sie dorosla dojrzala kobieta odezwala...... <diabel>
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
maroon
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 04 lut 2006, 02:16
Skąd: de profundis
Płeć:

Postautor: maroon » 06 mar 2006, 10:20

Zrobili jeszcze coś takiego jak Fallout Tactics, ale to padaka była. Wiele osób zmylili nazwą, wieśniaki. ;-)

Moon na Księżyc! <diabel>
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 06 mar 2006, 10:21

moon pisze:Z męzczyznom takie głupoty nie maja za dużo współnego.

A zgadnij co się dzieje, kiedy rodzice swojemu małemu synkowi kupują wypasioną kolejkę elektryczną :) Przykład książkowy i do tego wybitnie prawdziwy.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 mar 2006, 10:21

Lawrence pisze:A z kim?? Z dziecmi??

Mój z takich pierdół wyrosnie. A jak nie to ja go z tego wyrosnę. Wstydu mi robic nie bedzie :)
Awatar użytkownika
maroon
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 04 lut 2006, 02:16
Skąd: de profundis
Płeć:

Postautor: maroon » 06 mar 2006, 10:23

<hahaha>
Już mi żal chłopa.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 mar 2006, 10:24

A mi Was.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 mar 2006, 10:41

moon pisze:Mój z takich pierdół wyrosnie


seria Fallout nie jest serią dla dzieci i niedorosłej młodzieży :D, to po pierwsze. Po drugie - statystycznie największym konsumentem rozrywki multimedialnej są 30-40 latkowie :D.....w światowym ujęciu, ofkoz. Pracują, zarabiają, kupują i grają - to są fakty, proszę pani :D......
A naszło mnie na ten wątek, bo zacząłem po raz n-ty moją ulubioną drugą część. Postać "Blondi" -słabiutka, ale max inteligencja i charyzma, seksapil, wszystkich owija wokół palca,hehehe.....kawał kur.wiszona swoją drogą :D.....uzależniona od każdego rodzaju narkotyku :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 mar 2006, 10:43

TedBundy pisze:seria Fallout nie jest serią dla dzieci i niedorosłej młodzieży :D, to po pierwsze. Po drugie - statystycznie największym konsumentem rozrywki multimedialnej są 30-40 latkowie :D.....w światowym ujęciu, ofkoz. Pracują, zarabiają, kupują i grają - to są fakty, proszę pani :D......

Wim wim. Nie musisz tego pisać, ale dla mnie to i tak żanujące :/
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 06 mar 2006, 10:50

Tak, posiadanie jakichś pasji oderwanych od szaro-buraczanej rzeczywistości jest zaiste smutne <zalamka>
To świadczy o Twojej wyobraźni moon i o myśleniu stereotypami. Bałem się że trafię na taką kobietę, ale nie miałem tego nieszczęścia :]
Biedny chłop.


Spędziło się tych przysłowiowych "kilka chwil" w postnuklearnym świecie Fallout'a, oj spędziło. Fallout'a odpaliłem jako człowiek nienawidzący tur, ale trudno było przy takim tytule pozostać przy swoich przekonaniach. Epicka fabuła, walka, handel, dyplomacja, nietuzinkowe postaci... no i ten klimat, który dodatkowo po mistrzowsku oddawała muzyka - miód :]
Obrazek
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 mar 2006, 11:02

moon pisze:Nie musisz tego pisać, ale dla mnie to i tak żanujące


Moon, Moon.... :D zarzucanie ludziom, że grają, nawet jak wyrośli z wieku gimnazjalnego jest właśnie koronnym przykładem zgredziarstwa :) Niezrozumienia tego, że każdy, niezależnie od wieku, może oddawać się multimedialnej rozrywce i nie odmawiać sobie jednej z wielu przyjemności życia (z pewnością są nimi gry komputerowe)...Adrian Chmielarz, były szef firmy branżowej "Metropolis", napisał na ten temat fajne zdanie kiedyś:

"spróbuj poderwać dziewczynę, nie ukrywając, że pracujesz przy grach komputerowych. Dlatego ja i ludzie z branży bredzą - zajmuję się multimedialną rozrywką, piszę scenariusze do produkcji multimedialnych. Od razu niektórym zapala się lampka- aha, to facet zajmuje się tymi ludzikami, co po ekranie biegają i tłuką się po mordach:).Tłumaczenie, że gry to także przeżycia, łzy i refleksja, jest tak samo trudne do zrozumienia dla niektórych, jak tłumaczenie że SF to nie tylko zielone ludzkiki-roboty na Marsie... :D"
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 06 mar 2006, 12:36

moon pisze:
TedBundy pisze:seria Fallout nie jest serią dla dzieci i niedorosłej młodzieży :D, to po pierwsze. Po drugie - statystycznie największym konsumentem rozrywki multimedialnej są 30-40 latkowie :D.....w światowym ujęciu, ofkoz. Pracują, zarabiają, kupują i grają - to są fakty, proszę pani :D......

Wim wim. Nie musisz tego pisać, ale dla mnie to i tak żanujące :/


Moon, czy Ty masz naprawde 19 lat?? bo mi sie wydaje ze raczej 99...Jak mohery o wychowaniu seksualnyum w szkolach: Boja sie tego jak szatana i pisza petycje do Tadzia R. bo "kto to widzial"...

Normalnie cos jak klapki i to wolno tego nie wolno, tu tak a tu tak sie zachowuj, teraz zrob to a teraz tamto.....
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 mar 2006, 13:28

Ted a ja myslalam,ze tu cos ciekawszego napiszesz.



<pijak>



moon, niech moc bedzie z nami.
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 06 mar 2006, 13:53

OOO Fallout ,grało sie grało, dużo godzin przewaliłem przed monitorem.Takie gry sa niebezpieczne, wciągają jak narkotyk.

moon pisze:Wim wim. Nie musisz tego pisać, ale dla mnie to i tak żanujące


moon równie,zenujące moze byc dla innych to,że np lubisz mange i anime.No bo jak to w takim wieku oglądać japońskie kreskówki dla zboczeńców.

P.S.

Ciekawy Avatar z Elfen Lied
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 06 mar 2006, 14:28

Jak tak czytam dotychczasowe wypowiedzi dziewczyn w tym temacie, to mam ochotę złożyć ofiarę z barana w cukrze Złotemu Cielcowi za zesłanie mi tak kochanej i rozumnej kobiety <przytul>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 mar 2006, 14:48

ForsakenXL pisze:Tak, posiadanie jakichś pasji oderwanych od szaro-buraczanej rzeczywistości jest zaiste smutne główąwmur
To świadczy o Twojej wyobraźni moon i o myśleniu stereotypami. Bałem się że trafię na taką kobietę, ale nie miałem tego nieszczęścia :]

Tu chodzi o to ze to jest no głupie no...Wiem ze moze i to stereotyp no ale wole widziec swojego faceta w operze czy cos a nie nas czyms takim :/

AMX pisze:moon równie,zenujące moze byc dla innych to,że np lubisz mange i anime.No bo jak to w takim wieku oglądać japońskie kreskówki dla zboczeńców.

Ja jestem jeszcze przed etapem "wyrośnie z tego" ;P To moge. Ale majac np 25 lat [nawet jesli bede nadal ogladac] nie bede sie z tym afiszowac i sobie wstydu robic no :/
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 06 mar 2006, 14:50

moon pisze:Tu chodzi o to ze to jest no głupie no...

Uzasadnij. Sensownie.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 mar 2006, 14:51

moon pisze:w operze


znajdz mi chlopa na ulicy co do opery chodzi, dla mnie to juz snobistycze i zesztywniale :/ wymagania z kosmosu.

[ Dodano: 2006-03-06, 14:52 ]
moon pisze:Tu chodzi o to ze to jest no głupie no...


Japonskie kreskowki na pewno sa glupsze i mniej ambitne :]
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 mar 2006, 14:55

TFA pisze:mi chlopa na ulicy co do opery chodzi

Moj jesli sa bilety skołowane [pbo to nie za tania rzecz]. Chociazby. Chce faceta co czyta ksiazki, chodzi do teatru, opery interesuje sie sztyka kultura a nie co siedzi nad czyms takim.
Chce faceta z klasa [tutaj w sumie cudzysłow bo to nie sa warunki "klasy"] a nie takiego przecietnego jak to :
TedBundy pisze:statystycznie największym konsumentem rozrywki multimedialnej są 30-40 latkowie :D.....w światowym ujęciu, ofkoz. Pracują, zarabiają, kupują i grają
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 mar 2006, 14:57

moon pisze:Chce faceta co czyta ksiazki, chodzi do teatru, opery interesuje sie sztyka kultura a nie co siedzi nad czyms takim.

Oj Moon, sie powinnas cieszyc,ze to dobrze trafilas :).
No bo ja tak nie trafilam ( ale sama opery, czy tam jakis wystaw nie lubie).
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 mar 2006, 14:57

No spoko, rozumiem, ale zaraz opera ? teatr ? ta wawa naprawde robi wam pranie mozgu <aniolek> przeciez jest o wiele ciekawszych zajec i zainteresowan, a 90 % ludzi chodzacych do opery to "dewoty" chodzace na pokaz a nie z zamilowania. takie wlasnie snobki zeby wszyscy widzieli jacy to oni kulturalni sa.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 mar 2006, 15:04

TFA pisze:przeciez jest o wiele ciekawszych zajec i zainteresowan

Np?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 mar 2006, 16:11

Dziwne argumenty żeńskiej części. Tak dziwne, że aż żałosne :D....co ma piernik do wiatraka, a frak do kamizelki? :D Czy facet nie może jednocześnie lubić ;no nie wiem, kina ambitnego, wystaw, teatru, kina i postnuklearnych RPG-ów,hehehe?? no ja tak mam, na przykład.
A co do opery, nie trawię - podobno do takich rozrywek trzeba dorosnąć albo lubić od urodzenia :D....opera usypia :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 mar 2006, 16:30

TedBundy pisze:A co do opery, nie trawię - podobno do takich rozrywek trzeba dorosnąć albo lubić od urodzenia


Albo urodzic sie w psychodelicznej rodzince ktora wpaja ci to od malego, no bo przeciez to rodzinna tradycja chodzic do opery, niewazne ze wcale cie to nie interesuje.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 617 gości