żegnajcie drodzy żegnajcie

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

żegnajcie drodzy żegnajcie

Postautor: kot_schrodingera » 02 mar 2006, 08:43

Żegnajcie 8) . Wyjezdzam. Gdzie?? Do UK. Kiedy ?? W maju. Dlaczego ?? Bo jestem znajomym osiołka a nie królika. Bo chyba nigdy nie będę tyle zarabiał żeby się usamodzielnić i żyć jak chcę. Bo nawet jeśli mógłbym to niechcę robić kariery jako nadzorca. Bo mam nadzieję że "tam" będzie inaczej. Bo polki nie doceniają mojej urody. Bo ten wyjazd zrobi ze mnie "mężczyznę" (tak jak wojsko). Po co ?? Bo chcę nauczyć się angielskiego do poziomu ITELS i skończyć Masters Qulifying Programme. <evilbat> Tyle o mnie wiecie że możecie poznać i tą stronę. Co o moim zamiarze sadzicie ?? Czy ja oszalałem <boje_sie> ?? Czy popełniam błąd <boje_sie> ?? Nie jestem przecież hydraulikem <boje_sie>
Ostatnio zmieniony 02 mar 2006, 09:22 przez kot_schrodingera, łącznie zmieniany 1 raz.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 02 mar 2006, 08:49

Phi, jedziesz w maju a już się żegnasz? Weź mnie nie osłabiaj...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 02 mar 2006, 08:50

na stałe się tam wybierasz? :D W ciemno czy zaklepałeś sobie robotę już w kraju? To ważne.....
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 mar 2006, 08:52

Olivia pisze:Phi, jedziesz w maju a już się żegnasz? Weź mnie nie osłabiaj...

bo już mi brakuje komentarzy Olivki <wsciekly>
TedBundy pisze: W ciemno czy zaklepałeś sobie robotę już w kraju?

w ciemno... <boje_sie>
Ostatnio zmieniony 02 mar 2006, 09:23 przez kot_schrodingera, łącznie zmieniany 1 raz.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 02 mar 2006, 09:05

Blazej30 pisze:bo już mi brakuje komentarzy Olivki

Tam w Anglii też mają net, więc i tak wpadaj. ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 mar 2006, 09:08

Olivia, dla kopniaka w tyłek od Ciebie wpław Atlantyk przepłynę... <przytul> <browar> <pijaki>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
maroon
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 04 lut 2006, 02:16
Skąd: de profundis
Płeć:

Re: żegnajcie drodzy żegnajcie

Postautor: maroon » 02 mar 2006, 09:37

Blazej30 pisze:Bo chcę nauczyć się angielskiego do poziomu ITELS

Sorry, ale nie ma czegoś takiego ja poziom IELTS, bo ten egzamin jest na punkty, bodaj od 0 do 9, więc trudno wyczuć o jaki poziom ci chodzi. Z moich obserwacji wynika, że taki wyjazd nie powoduje podniesienia poziomu żadnych umiejętności językowych poza nabyciem pewnej swobody mówienia.
Ostatnio zmieniony 02 mar 2006, 09:40 przez maroon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 02 mar 2006, 09:40

sam się wybierasz, czy do znajomych itd? :D I nie ufaj żadnemu obcemu Polakowi za granicą :/ nie daj się wydymać, bo dużo skur.wieli, można się naciąć..a mieć na Wyspach nad sobą kierownika Polaka, to lepiej się powiesić :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 02 mar 2006, 09:42

Blazej30 pisze:Olivia, dla kopniaka w tyłek od Ciebie wpław Atlantyk przepłynę...

Weź, bo się wzruszę. ;)

To się dorób tam fortuny. ;) A potem podziel ze mną. :P Żart z tym dzieleniem... :]

Powodzenia.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 mar 2006, 10:11

maroon pisze:Sorry, ale nie ma czegoś takiego ja poziom IELTS

sorry, racja. Chodziło mi o poziom na jakieś 4.5
maroon pisze: Z moich obserwacji wynika, że taki wyjazd nie powoduje podniesienia poziomu żadnych umiejętności językowych poza nabyciem pewnej swobody mówienia.
mam trochę inne doswiadcznia. Kumpel wyjechał do Londynu nie znając angielskiego ni w ząb. całe życie uczył się niemieckiego więc angielskiego nawet nie liznął. A po 6 miesięcznym pobycie miał świetny akcent. No i dał sobie sam rade więc wyciagam z tego wniosek że coś to jednak daje. A mi chodzi o ta swobodę mówienia. O ile rozumiem angielski o tyle z wyrażaniem się jest gorzej. jeszcze kilka lat szkoły angielskiego może by pomogło, ale straciłem cierpliwość...
TedBundy pisze:sam się wybierasz, czy do znajomych itd?

sam <boje_sie> jeśli chodzi o przetrwanie pierwszych dni prawdopodobnie skorzystam z pomocy agencji noara property...
TedBundy pisze: I nie ufaj żadnemu obcemu Polakowi za granicą nie daj się wydymać, bo dużo skur.wieli, można się naciąć..a mieć na Wyspach nad sobą kierownika Polaka, to lepiej się powiesić

naczytałem się o tym dość... <boje_sie> lepsi są podobno nawet rosjanie...
Olivia pisze:A potem podziel ze mną
coś a la "niemoralna propozycja" ?????? <evilbat>

[ Dodano: 2006-03-02, 10:12 ]
Olivia pisze:Powodzenia.

dzięki <przytul>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 02 mar 2006, 10:14

Blazej30 pisze:coś a la "niemoralna propozycja" ??????

"To nie prawda, jak sądzę, że oddajesz się angielskim turystom za pieniądze". :P

No za kogo Ty mnie masz? <mlotek>
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 02 mar 2006, 10:27

Blazej30 pisze:agencji noara property


w sumie im szybciej, tym lepiej...aktualnie agencje pośrednictwa nie są już takim eldorado, jak jeszcze kilka miesięcy temu :D Nastąpiło pewne "nasycenie"....Dobrze, że jeszcze przed wakacjami wyjeżdżasz, bo potem jest prawdziwy horror i czekałbyś ponad miech na jakąś ofertę:/
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
unick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 17 lut 2006, 10:50
Skąd: ze srodka
Płeć:

Postautor: unick » 02 mar 2006, 10:44

na poczatek --powodzenia na zmywaku, jesli polki nie doceniaja twojej urody to zapewne docenia ja panowie jesli wejdzisz do nie tego baru co trzeba <evilbat> , nie , nie oszalales, wypiecie sie na nasza Najjjasnejsza jest jak najbardziej na miejscu- skoro nie jestes hydraulikiem, grypogenne opary zalewaj ginesem.Mam zgola inne doswiadczenia z Polakami za granica niz przedmowcy tzn wydymaja cie o ile odwrocisz sie do nich plecami,aha polecam zasade obejmowania czule w ramionach potencjalnych dymajacych bo bede miec zajete rece i nie wbija ci noza w plecy--jakie to proste.Mam to szczescie ze nie pisze z pozycji kogos kto akurat widzi jak cenna jednostka opuszcza ten wasz padol, bo cie nie znam i nie pisze z PL ...pozdrawiam mimo wszystko <pijaki>
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 mar 2006, 11:20

Olivia pisze:No za kogo Ty mnie masz?

sorry, wiem że mnie to nie tłumaczy, ale żartowałem.
TedBundy pisze:...aktualnie agencje pośrednictwa nie są już takim eldorado
fakt. ostatnio widziałem oferte dla murarz z FCE <boje_sie> a nora property to agencja "mieszkaniowa". Odezwała się agencja z UK ale musiałbym wyjechać w ciągu tygodnia, więc zrezygnowałem. Ale przynajmniej wiem że ktos zainteresował się moim CV i nie jestem zupełnie bez szans.
unick pisze:na poczatek --powodzenia na zmywaku,
i od tego zamierzam zacząć.
unick pisze: jesli polki nie doceniaja twojej urody to zapewne docenia ja panowie jesli wejdzisz do nie tego baru co trzeba

<belt>
unick pisze:Mam zgola inne doswiadczenia z Polakami za granica niz przedmowcy tzn wydymaja cie o ile odwrocisz sie do nich plecami,aha polecam zasade obejmowania czule w ramionach potencjalnych dymajacych bo bede miec zajete rece i nie wbija ci noza w plecy--jakie to proste.

to reguła ??
Teraz widzę że zrobienie studiów podyplomowych z jazdy wózkiem widłowym było dobrym posunięciem <banan>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Dynaxx
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 02 lut 2006, 21:31
Skąd: dokąd? po co?
Płeć:

Postautor: Dynaxx » 02 mar 2006, 11:34

jezeli chodzi o rodakow na obczyznie, to kumpel mieszkajacy w usa mowi, ze od polakow nalezy sie trzymac sie jak najdalej - i to nie tylko dla tego ze wokol polakow tworzy sie specyficzna otoczka doła, zwały i pogoni za kazdym centem, ale dla tego ze potrafia sprzedac swojego z nędznego dolara.
Lepiej pracowac u zydów albo murzynow. Poza tym ogladalo sie reportaze w tv, nieprawdaż?.
Blazej30, bądź czujny. Powodzenia.
fantastically well and close to spectacular.
unick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 17 lut 2006, 10:50
Skąd: ze srodka
Płeć:

Postautor: unick » 02 mar 2006, 11:41

to reguła ??
Teraz widzę że zrobienie studiów podyplomowych z jazdy wózkiem widłowym było dobrym posunięciem <banan>[/quote]

za granica nie ma regul,a jazda wozkiem widlowym za zmywakiem razcej skonczy twoja kariere jako cleaning crew, a potem to juz tylko pogoda dla bogaczy,kasy moze nie bedzie ale za to podstawy jezykowe bedziesz mial za soba jak uslyszysz ze jestes zwolniony, nadal zycze powodzenia, a co do polakow za granica,hmm-z kim pogadasz jak chwyci cie handra, z hindusami??? Polecam zasade --mala wylewnosc ,male klopoty. I nadal uwazam ze dobrze robisz .
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 mar 2006, 12:02

unick, z tym wózkiem to była taka przenośnia. Chodziło mi oto że lepiej uczyć się na hydraulika niż ekonomistę.
unick pisze:z kim pogadasz jak chwyci cie handra, z hindusami?
mam o tyle dobrze że mam jeszcze to forum <przytul>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
unick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 17 lut 2006, 10:50
Skąd: ze srodka
Płeć:

Postautor: unick » 02 mar 2006, 12:03

Dynaxx pisze:jezeli chodzi o rodakow na obczyznie, to kumpel mieszkajacy w usa mowi, ze od polakow nalezy sie trzymac sie jak najdalej - i to nie tylko dla tego ze wokol polakow tworzy sie specyficzna otoczka doła, zwały i pogoni za kazdym centem, ale dla tego ze potrafia sprzedac swojego z nędznego dolara.
Lepiej pracowac u zydów albo murzynow. Poza tym ogladalo sie reportaze w tv, nieprawdaż?.
Blazej30, bądź czujny. Powodzenia.


powiem tak...takie wlasnie frazesy powoduja ze wszyscy na wszystkich sie zamykaja, nie ma nic gorszego jak uogolnienia i uprzedzenia na wyrost. KTOS z polakow ukradl auto w Niemczech i poszlooooo, Polacy to zlodzieje ....Podobnie jest w usa ale ja akurat spotkalem sie z opiniami ze My to dobrzy fachowcy i pracownicy bo tutaj nikomu z miejscowych nie chce sie pracowac ale to inna bajka,,,,Podsune ci jedna mysl, skutkowala u mnie w kontakcie z rodakami, bo nie idzie o to zeby unikac sie z zasady ale zeby miec zasady jak i kiedy sie unikac,,,w rozmowach o pieniadzach ktore sa na porzadku dziennym nie uzalalem sie na temat kwot ale za przykladem usowcow, mowilem liczby przewyzszajace wielokrotnie zarobki biadolacych --spokoj gwarantowany i zazdrosc ustepowala miejsca zazenowaniu i poglebianiu frustracji u biadolacych,,,a swoja droga to fakt,ze tutaj jak chlop ma krowe ktora daje wiecej mleka to sasiad robi wszystko zeby jego dawala jeszcze wiecej a polak hmmm zrobi wszystko zeby zeby krowa sasiada zdechla...i tutaj sie zgodze uwazac trzeba ale blazej bez obsesji

[ Dodano: 2006-03-02, 12:09 ]
Dynaxx pisze:jezeli chodzi o rodakow na obczyznie, to kumpel mieszkajacy w usa mowi, ze od polakow nalezy sie trzymac sie jak najdalej - i to nie tylko dla tego ze wokol polakow tworzy sie specyficzna otoczka doła, zwały i pogoni za kazdym centem, ale dla tego ze potrafia sprzedac swojego z nędznego dolara.
Lepiej pracowac u zydów albo murzynow. Poza tym ogladalo sie reportaze w tv, nieprawdaż?.Blazej30, bądź czujny. Powodzenia.


do fragmentu o reportazach <zalamka> dynaxx daruj, ale w ''Misiu''byl taki frg -...''wiesz byla wojna , bylo ciezko .Wiem 13 filmow o tym zrobilem, wiem ze bylo ciezko.No to z samych filmow wiesz ze bylo ciezko <brawo> <hahaha> I juz milcze, rozbawiles mnie do rozpuku
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 mar 2006, 12:25

unick, ważne żeby nie przesadzać w zadną stronę. Jedno to pogadać z kimś o futbolu a co innego płacić "byczkowi" from Slouth 100 Ł za pracę bo boję się iść do ang. agencji bo tam po angielsku...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 02 mar 2006, 12:28

Błazej a na stałe tam zamierzasz wyjechac?
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 02 mar 2006, 12:29

hm.... powodzenia i wytrwałości!
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 mar 2006, 12:30

ptaszek pisze:hm.... powodzenia i wytrwałości!

dzięki <przytul>

[ Dodano: 2006-03-02, 12:33 ]
tanebo pisze:Błazej a na stałe tam zamierzasz wyjechac?

to zależy.Bilet powrotny mam na czerwiec. To jeśli nic nie znajdę. Jeśli coś znajdę to planuję zostać przynajmniej rok. Dla nauki angielskiego. Ale 35 lat na zmywaku też mnie nie rajcuje...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 02 mar 2006, 12:40

Błażej a np taka robota na budowie czy coś takiego czysto fizycznego to jest łątwo osiągalne? Pytam z ciekawości.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 mar 2006, 12:50

tanebo, nie powiem Ci na pewno ale drobne prace pewnie tak. Nie wiem jak to jest z pracą na budowie. pewnie trzeba pytać na miejscu. Z Polski nie ma co szukać bo pisałem jakie są wymagania. Być może konieczne są jakies dodatkowe opłaty na szkolenia.
Kumpel wyjechał do Londynu przed wejściem do Uni i pracował na budowie. Pisał że pracował u rastafarnina. Facet był równym gościem. Palił zielsko w ilościach hurtowych. A bez maski gazowej do jego biura lepiej było nie wchodzić. Na porzegnanie powiedział kumplowi:"równy z ciebie gościu. jesli ktoś ci podskoczy przyjdź do nas..."
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 02 mar 2006, 13:19

Blazej30, :)

Nie jedź w ciemno. Odradzam. Chyba że satysfakcjonuje Cię praca za 3,8 funta/h . :) I ponad 52 godziny pracy tygodniowo.
Nie dostaniesz więcej jadąc w ciemno.
To, co zarobisz wydasz na utrzymanie się. Rudera- minimum 40/50 funtów tygodniowo. Plus jedzenie.
Blazej30 pisze:boję się iść do ang. agencji bo tam po angielsku...

Eh. Nie ma się czego bać.
O ile pójdziesz do najbliższego Job Center, i Home Office w celu uzyskania raz ofert, dwa NIN (National Insurance Number).
Z takim numerkiem :) płaca za godzinę to minimum 4,5 funta, ubezpieczenie, i najważniejsze- stajesz się pracownikiem legalnym. :)
Mnie formalności zajęły miesiąc, a tak naprawdę niewiele miałam do roboty.
Opłacony podatek, który przy NIN na samym początku jest dośc wysoki, po powrocie możesz odzyskać, więc i tego się nie bój.

Co do nauki języka. To zależy już tylko od Ciebie i miejsca, w którym byś ew. pracował. Znam Polaków, którzy siedzą już tam rok, a potrafią porozumieć się (na poziomie podstawowym) tylko w slangu. Cóż :)

Gdzie jedziesz mi jeszcze powiedz. Jaki rejon, jakie miasto. :)
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 02 mar 2006, 13:32

Blazej30 pisze:Bo polki nie doceniają mojej urody

a angielki docenia ?
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 02 mar 2006, 13:35

To był chyba taki żart. Tak w ogóle to angielki sa chyba jezcze bardziej wymagjące co do urody.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 mar 2006, 13:38

Koko, jak piszę w ciemno to nie znaczy że na czarno. Home Office i Job Centre idzie na pierwszy ogień.
Koko pisze:To, co zarobisz wydasz na utrzymanie się. Rudera- minimum 40/50 funtów tygodniowo. Plus jedzenie.
mieszkanie załatwiwm chyba w noara property. Wychodzi trochę drogo (60 Ł pw) ale jak doliczyłem do tanszego mieszkania koszty hostelu wychodzi na to samo.
Koko pisze:Mnie formalności zajęły miesiąc
nie można tego przyspieszyć ??to w sumie trzeba liczyć ostrożnie dwa misiące na szukanie pierwszej pracy??
Koko pisze:Gdzie jedziesz mi jeszcze powiedz. Jaki rejon, jakie miasto.
do Manchesteru

[ Dodano: 2006-03-02, 13:39 ]
foxy_lady pisze:a angielki docenia ?
większość brytyjek jest podobno <belt> za to hinduski są niczego sobie <banan>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 02 mar 2006, 13:40

Nigdy bym nie wyjechał z tego kraju na stałe ale jak masz tam zarabiać więcej floty ale na stałe nigdy ale powodzenia <browar>
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 02 mar 2006, 13:43

AlfaRomeo1939 pisze:Nigdy bym nie wyjechał z tego kraju

A szkoda...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 594 gości