Maverick ma w Swoim opisie

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 paź 2005, 19:37

No jasne ze nie Twój , jak i jestes tu od maja tewgo roku , a w zaparte idziesz iz Mav sie odniósł do tamtych czasów , Mav ma w dupie tamte czasy , ale skad TY o tym mozesz wiedzieć , zreszta dzieci dyskutować na ten temat nie powinny <aniolek2> <browar> nic nie rozumiesz , i jeszcze torche potrwa zanim zrozumiesz Mava <aniolek2>
SAMI SPROWADZLISCIE DYSKUSJE DO TAMTYCH CZASÓW !! PODPIS NIE MIAL Z NIMI NIC WSPULNEGO
tyle ze kiedyś podobnie czyniono , ale nie o to tu chodziło ! wreszcie to zrozumcie !!

ZAMKNIJCIE TEN TEMAT




MODERATORZY <browar>
Ostatnio zmieniony 05 paź 2005, 19:39 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 05 paź 2005, 19:39

Mojego wujka w 46-ym roku Ruscy zabili w Wawie bo nie chciał im kasy z wypłaty oddać.
Naprawdę nie umartwiajcie się.
To historia, okrutna bo okrutna ale historia.
Do końca życia chcecie innym wypominać co się działo?
Święci też nie byliśmy ale w szkołach jakoś tego nie uczą.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 05 paź 2005, 19:42

fish pisze:Do końca życia chcecie innym wypominać co się działo?

Ale to mav w tym wypadku odwołuje się do gównianych czasów..nie wiem po co używa haseł ktorych być może nie rozumie może go bawią..

[ Dodano: 2005-10-05, 19:44 ]
Andrew pisze:tyle ze kiedyś podobnie czyniono , ale nie o to tu chodziło ! wreszcie to zrozumcie !!

ty tez Andrew zrozum że niektórych to może obrażać(pisanie bzdur) i nie mów że tylko dlatego że to było kilkadziesiąt lat wstecz jest gówno warte bo tak nie jest.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 05 paź 2005, 19:47

Pegaz lubię Cię ale smucisz.
Nigdzie się nie odniósł do tamtych czasów.
A jak wszyscy wezmą to pod uwagę to temat nie będzie istotny.
Ja wiele razy tak mówię i nie oznacza to, że mówię o tamtych czasach.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 05 paź 2005, 19:56

jasne, zamknijcie każdemu usta...

po co rozdrapywać temat,.., ziomka...który i tak jest the best bo jest tu od początku.więc wie wszystko najlepiej i można mu "wybaczyć"...
a mav.
zapomniałbym-nadal jestes za kara smierci?

a jeszcze jedno a propo zapominania o historii:

Konstytucja RP:

"...Naród Polski - wszyscy obywatele Rzeczypospolitej, zarówno wierzący w Boga będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna, jak i nie podzielający tej wiary, a te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł, równi w prawach i w powinnościach wobec dobra wspólnego - Polski, wdzięczni naszym przodkom za ich pracę, za walkę o niepodległość okupioną ogromnymi ofiarami, za kulturę zakorzenioną w chrześcijańskim dziedzictwie Narodu i ogólnoludzkich wartościach, nawiązując do najlepszych tradycji Pierwszej i Drugiej Rzeczypospolitej, zobowiązani, by przekazać przyszłym pokoleniom wszystko, co cenne z ponad tysiącletniego dorobku,.."

Art. 43.
Zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości nie podlegają przedawnieniu.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2005, 20:09 przez radomir, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 05 paź 2005, 19:59

fish pisze:Nigdzie się nie odniósł do tamtych czasów.
A jak wszyscy wezmą to pod uwagę to temat nie będzie istotny.

Poza opisem to masz racje..Ja mówie że zrobił to nieświadomie ale czasem wystarcfzy pomyśleć zanim walnie się opis przerabianiu ludzi na mydło!
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 05 paź 2005, 20:00

Radomir "młody" tu jesteś. Jak poczytasz moje posty to zobaczysz ile razy się z Mavem kłóciłem.
Ja jestem obiektywny.
Czasami tylko mi się nie udaje :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 05 paź 2005, 20:09

fish pisze:Skończe już z tym umartwianiem narodu polskiego.

W obozach nie zgineli tylko Polacy. I to nie chodzi o nasz narod, a o ogolne zjawisko.

fish pisze:Może Krzyżakom wytoczymy procesy?
(...)
Do końca życia chcecie innym wypominać co się działo?


Nie wiem czy ja pisze w innym jezyku? Ja nic nie mam do zadnego z narodow. Ale tamte dzialania z czasow wojny byly okropne i ze zgroza patrze jak mozna to tak lekko traktowac. Dla mnie postawa prezentowana przez obecnych pseudopatriotow jest smiesna; "nie lubie Niemcow, bo przez nich byla wojna i zabli mnostwo ludzi". Ale do tego nic nie maja ludzie zyjacy teraz, kolejne pokolenia. Co nie zmienia faktu, ze dzialania Rzeszy w trakcie II wojny swiatowej byly zle. Bo byly. I nie zmieni tego nic. Fakt jest faktem. Bez wlgledu na rase, narodowosc i cala mase innych czynnikow: czynione zlo jest zlem.

fish pisze:Może Krzyżakom wytoczymy procesy?
(...)Czesi za Zaolzie pozwą albo Ukraina, Białoruś i Litwa

A odwolywanie sie do tak odleglych czasow mija sie z celem, bo czasy byly wtedy "troche" inne.



Andrew pisze:jak i jestes tu od maja tewgo roku

I? Co z tego od kiedy jestem? Prawa do uznawalnego glosu nabywa sie jak sie jest "x" lat na forum. No sorry... nie wiedzialam, ze sa tu rowni i rowniejsi.



Andrew pisze:i jeszcze torche potrwa zanim zrozumiesz Mava

Nie mam najmniejszej ochoty go rozumiec. nie znam go i nie chce. odnosze sie do tego co napisal, a nie jakim jest czlowiekiem. Moglby rownie dobrze byc prezydentem albo papiezem i nic by to nie zmienialo.
Jakbym napisala w podpisie " wszyscy ludzie to k**** i ch***, powystrzelac was poj*** p******* w d***", to byloby OK, bo wy mnie nie znacie i nie wiecie dlaczego tak napisalam i z czym to sie wiaze?
I minie duzo czasu zanim zrozumiecie dlaczego tak zrobilam? Sorry, ale... =='
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 05 paź 2005, 20:13

fish pisze:Radomir "młody" tu jesteś. Jak poczytasz moje posty to zobaczysz ile razy się z Mavem kłóciłem.
Ja jestem obiektywny.
Czasami tylko mi się nie udaje :)


a mnie nie chodzi o młodość na forum...a o dojrzałość.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 05 paź 2005, 20:50

złotooka kotka pisze:A odwolywanie sie do tak odleglych czasow mija sie z celem, bo czasy byly wtedy "troche" inne.


OK. To weź pod uwagę Chorwcję, Macedonię Słowenię i inne kraje bałkańskie.
Częśc już jest w Unii razem z Tobą, reszta będzie niedługo. Turcja też się zbliża.

Działania każdej wojny są złe bo to wojna !!
Myślisz, że nasi sie przejmowali?
Więcej poczytaj, bo czytasz tylko tylko to co Ci do głowy kładą w szkole.
Mnie kiedys uczyli, że "Adolfy" zrobiły Katyń.

Teraz Polacy jak Żydzi, naród umartwiony :)

a mnie nie chodzi o młodość na forum...a o dojrzałość.


To trochę Ci jej brakuje.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 paź 2005, 21:19

II WS to historia. Za 30 lat bedzie budzic rownie wiele emocji co Wojna Trzydziestoletnia.

Chcecie wiedziec jak powstal opis? No to prosze bardzo.

25 wrzesnia; godzina 4:15 rano - budze sie mimo iz zasnalem ok 0:30 w nocy
godzina 5:10 rano - spozniony ale wkoncu przychodze do 204 obwodowej komisji w Poznaniu
godzina 6:01 - pierwszy koles przychodzi zeby zaglosowac
czas leci - z poczatku falszywe "dziekuje" przy wrzucaniu glosu do urny, potem od 9 rano (chyba) zaczalem wydawac kart do glosowania
ludzie przychodzili glownie przed albo po mszy - wiekszosc dziadkow
niektorzy sie pytali (dziadki) "gdzie PiS?" po czym przy nas zakreslali; dodatkowo powtarzanie w kolko "na zoltej 1 lub 2 skreslenia, a na bialej 1" - mimo iz mozna bylo na bialej wiecej niz 1 ale wiara byla i tak zbyt glupia by to zrozumiec wiec nawet tego nie mowilismy

godzina 13:05 - w koncu koniecm ojego dyzuru, moge jechac do domu
ok godz 15:00 - zaglosowalem w moim rejonie
godz 17:00 - zasnalem
godz 18:30 obudzilem sie
lazilem po chacie wiedzac ze o 20:00 mam sie stawic na liczenie glosow

20:10 - w koncu dojechalem do mojej komisji
20:20 - wywalenie glosow z urny na ziemie
wpierw segregacja kart zoltych od bialych
segregujac patrzylem czy oddano glos na liste 12, tylko 3 takie karty przeszly wtedy przez moje rece - 3 krotkie momenty szczescia
wszystkie karty (biale) sa na kupie
godz ok 21:30 segregacja wg list
smutek i zlosc podczas segregacji, za kazdym razem jak widzialem skreslonego pajaca z PiSu, z PO lub z SLD (glownei Łybacka)

ok godz 22 wszystkie glosy policzone. Lista nr 12 dostala ich ok 12 o ile dobrze pamietam. Na 1 miejscu PO, pitem PiS, potem SLD lub samoobrona

pozniej pisanie protokolow, lazenie i postanowienie, aby nigdy wiecej nie byc w komisji w wyborach parlamentarnych - umywam rece od tego co bedzie, niestety musze to przypieczetowac nazwiskiem. Tak sie dzieje jak idealista zderza sie z rzeczywistoscia - wybieraja stare dziady ktore na kazaniu uslyszaly jak glosowac, lub inni idioci.

ok godz 1:30 w nocy - wszyscy laza, szukaja zajecia. Problemy z wydrukowaniem protokolu. "Informatyk" juz poltorej godziny sie z tym meczy. Dopiero ja, z nudow siadam do kompa - 15 minut i wydrukowane... Trzeba bylo zorbic obejscie przez program.

Potem lazenie, podpisywanie kilkunastu protokolow - na kazdej stronie parafka, na ostatniej podpis. Lacznie ok 100 parafek, moze kilkanascie podpisow pod cyrografami. Przestaje mi zalezec - tak sie sprzedac za 135zl

W miedzyczasie deklaruje sie podwiezc przewodniczoca do do urzedu wojewodzkiego, by nie czekac za transportem. Jedziemy - okazuje sie ze musimy pojechac na Berwinskiego - tam gdzie ida karty do glosowania, bo poszla tam dyskietka (inny koles zawiozl) ktora miala isc do urzedu wojewodzkiego. W srodku czuc zapach kilkudziesieciu tysiecy kart do glosowania - kilkanascie workow. Mozna wlasciwie wejsc i wyjsc wynoszac wszystkie worki.
Jedziemy jeszcze raz do UW. Zostawiam ja i jade do domu. W domu jestem o 3 rano, po - wlasciwie - 23 godiznach na nogach nie liczac marnych kilkudziesieciu minut snu w trakcie dnia.

Jak sie okazuje Poznan najszybciej z calej Polski mial policozne glosy bo o 7 rano.
Budze sie ok 11:30

I tak to sie stalo. Ze od wczesnego rana/poznej nocy na nogach, do wczesnego rana/poznej nocy - patrzenie na mechanizmy dupokracji "od kuchni". I stwierdzenie ze ludzie to bydlo i idioci - tekst o mydle byl dla pikanterii, aby ukazac ze po tym wszystkim to mi juz nie zalezy. Mialem dosc - fizycznie i psychicznie. Po nieprzespanej nocy wstac i funkcjonowac prawie cala dobe, przykladac lape do rzeczy niewyobrazalnych. Moze to byc (i pewnie bedzie) dla Was smieszne, ale nie zalezy mi na tym byscie to - chocby uszanowali - bo o zrozumieniu nie mam co marzyc. Czasem czlowiek ma wszystkiego dosc.

Nigdy wiecej bycia w komisji w wyborach parlamentarnych...
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 05 paź 2005, 22:50

fish pisze:
złotooka kotka pisze:A odwolywanie sie do tak odleglych czasow mija sie z celem, bo czasy byly wtedy "troche" inne.


OK. To weź pod uwagę Chorwcję, Macedonię Słowenię i inne kraje bałkańskie.
Częśc już jest w Unii razem z Tobą, reszta będzie niedługo. Turcja też się zbliża.

Działania każdej wojny są złe bo to wojna !!
Myślisz, że nasi sie przejmowali?
Więcej poczytaj, bo czytasz tylko tylko to co Ci do głowy kładą w szkole.
Mnie kiedys uczyli, że "Adolfy" zrobiły Katyń.

Teraz Polacy jak Żydzi, naród umartwiony :)

a mnie nie chodzi o młodość na forum...a o dojrzałość.


To trochę Ci jej brakuje.



a co Ty masz do mojej dojrzałosci?jakis konkret?
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 05 paź 2005, 23:58

Mav, jak dla mnie, to przegiąłeś i przykro mi. Spojrz na swoją reakcje dot. sytuacji politycznej w polsce, czy nie sądzisz, że znalazłby się tutaj ktoś, kto jednak przeżywa to, co wydarzyło się kiedyś, choć w bardzo odległej przeszłości?

Ludzie! Mav jest za inteligentny na to, aby nie zdawać sobie sprawy z tego, co miał w swoim podpisie. Mało tego - Mav doskonale zna historię!


Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa, a mianowicie: wszyscy moga dostać ostrzeżenie, czy coś w tym stylu ( niewiem, jak to sie nazywa :D ) za to, że obrazili ADMINA, a dlaczego my nie możemy dać Jemu ostrzeżenia za to, że obraził być może czyjeś uczucia?

Może ktoś stracił kogoś w obozie koncentracyjnym i może to jemu przerobili dziadka na mydło?! Piszę poważnie i nie śmiejcie się.

Bardzo zdziwiło mnie luzackie podejście niektórych z Was do tego tematu i jestem zniesmaczona. To co z tego, że to było dawno, ale to była [glow=black]WIELKA [/glow]tragedia w dziejach ludzkości! Troszkę szacunku moi Drodzy.
To tyle, idę spać.
Dobranoc.
Ostatnio zmieniony 06 paź 2005, 00:03 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 06 paź 2005, 00:02

Maverick pisze:tak to sie stalo. Ze od wczesnego rana/poznej nocy na nogach, do wczesnego rana/poznej nocy - patrzenie na mechanizmy dupokracji "od kuchni". I stwierdzenie ze ludzie to bydlo i idioci -


Rozumiem.


Maverick pisze:tekst o mydle byl dla pikanterii,

Tak ze 4 pikantne papryczki do jednego dania wsadziles :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 06 paź 2005, 08:38

Mała_Mi pisze:heh jakby był temat o tolerancji to kazdy by pieprzył jaki to on nie jest tolerancyjny a jak Mav wyraził swoje zdanie to został objechany heh dla mnei to jest smieszne WY jestescie smieszni :) Ja zgadzam sie z mavem i z niektorych ludzi to nawet zrobilabym cos innego niz mydło ;] ale to tak na marginesie (zaraz tez zostane objechana) ale mam to gdzies to jest moje zdanie a wy jak chcecie to plujcie sie dalej.

Tolerancja nie toleruje tylko jednego - nietolerancji.

Andrew pisze:
J. M. Devil pisze:cos tam nabazgrał .

Widzisz Devil , Twój problem polega na tym iż jestes tu nowy i myslisz iż wszystko wiesz !

Tak, jestem tu nowy. Ale wcale nie myślę, że wiem wszystko. Wiem daleko więcej niż Ty czy Maverick, ale nie wszystko.

Andrew pisze:Ja znam Mava lat 3 ! wiec wiem jakie jest jego myslenie , Tobie daleko do tego !
wiec Ja sie wypowiadać w tej kwesti mogę , Ty ...zamilcz !
wyciagasz cos z kontekstu i robisz halo !! :>

Przede wszystkim, hasło nie ja wyciągałem, a sam Mav bez komentarza wrzucając do podpisu. Po drugie - wcale nie muszę go znać. Podobnie, jak ktoś tam inny, nie mam ochoty go znać, ALE jeżeli publicznie coś pisze, to musi się liczyć z oceną swoich słów, z tym że ludzie się będą do tego odnosić.
Czy jak napisałbym do Ciebie: "Ty censored", to stwierdziłbyś, że mnie nie znasz i może nie zrozumiałeś, o co mi chodziło?

fish pisze:Dajcie sobie już spoój.
Mav nie koniecznie odniósł się do tamtego okresu.

W jakim innym okresie robiono mydło z ludzi?

fish pisze:Skończe już z tym umartwianiem narodu polskiego.
Ile tak można?

Nikt nie pisał o narodzie polskim. Ty z tym wyjechałeś. W obozach koncentracyjnych ginęli ludzie. Po prostu ludzie. Polacy, Żydzi, również Niemcy.

A co do tych, którzy chcą, żeby dyskusja się skończyła - nie wolno. Dlatego, że historia lubi się powtarzać. Dlatego, że jak się tu rejestrowałem, to napisano, żebym nie używał przekleństw, bo młodzież to czyta. Ale daleko bardziej niebezpiecznym działaniem niż napisanie "censored" czy "censored" jest sianie w głowach młodym ludziom, że o historii trzeba zapomnieć i że nie ma nic zdrożnego w robieniu z ludzi mydła. (Chociaż w "Podziemnym Kręgu" robiono to bez szkody dla zdrowia, ale jakoś nikt tego nie wyciągnął, więc podejrzewam, że nie ten casus omawiamy.)
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 paź 2005, 09:04

Musisz Mava znać by wiedziec do czego sie odniusł piszac ten opis ! bez tego sam sobie dodajesz do czego sie on odnosi ! a ze mydło robiono z ludzi w tamtym okresie , to inna sprawa nie majaca nic wspulnego z tym co miał na mysli Mav !
ja też mialem dziadków i babcie , które w tamtych czasach zyły , jedna babcia mi została lat ma 98 ! .Do czego zmierzam , Dziadek powstaniec skaski , drugi walczył u boku Piłsudzkiego , dumny za medal własnorecznie mu przez niego wreczony , zesłany na sybir , powrócił jednak z niego !
Pamietam jak weszły kartki za czasów puznego komunizmu , to Babcia zawsze mówiła cóż za ironia , Hiteler jak chciał nas zniczyć , prowadził z nami wojne , to na kartki (tu wymieniała co dawał ) było tego dwa razy tyle co dają teraz ! <aniolek2> to dawali Niemcy polakom ! wiec nie psioczcie tak na niemców ! wojna to wojna !Dziadek powstaniec mawiał czesto HITLERA NAM TU TRZEBA TO ZROBIŁ BY PORZADEK ! .gDY MU KAZANO PILOWAC STAWU RYBNEGO. to nawet karpia na wigilie nie pozwolił z niego wziasc i Babcia musiał go isc kupić , bo karp jest panstwowy ! !i nie wolno ! Drugi dziadek , mimo lat pracy w Francji jak i pzredstawionych dokumentów na to , był bez pieniedzy i utrzymywać go musiał syn m, bo opieka społeczna miala problem by dać mu jakiekolwiek pieniadze , tez odnosił sie do tamtych czasów wspominajac Piłsudzkiego wielkiego wodza <aniolek2> Mysle ze gdyby dzis pzreczytali podpis Mava wcale by go nie przypisali tamtym czasom , a wiedzieli by do czego Mav w nim pije !
gdyby dzis ktos napisał na tortury z nim ! (tym kims, osoba nie istotna) nikt by sie nie czepiał tak jak czepiacie sie Mava , bowiem gdy torturowano polaków za tamtych czasów , dzis juz nikt o tym nie pamieta
Teraz ! wszyscy wojne pzrezyli , wszyscy dziadkowie byli też w niewoli ! niemieckiej , ale ...czasy grozy nadeszły gdy weszli ruscy ! babci tej co nie zyje , spalili wszystkie palce u nóg ! do samej smierci miała z tym problemy jak i bole , Ruscy gwałcili rabowali ...Niemcy to przy nich anioowie ! byli , w Wrocławiu wyrywali maszyny z fabryk czołgami , by zabrac je do rosji , takie bydło to było ! <aniolek2> o reszcie pisac nie bede , bo to chyba nie ma sensu !
mnie jego podpis nie rusza ani troche , wrecz moge sie pod nim spokojnym sumieniem podpisac !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 06 paź 2005, 09:38

Niektórzy są bardziej gorliwi w bronieniu uczuć i godności osób "poszkodowanych" przez Mava niż sami zainteresowani. Na skutek tego coraz bardziej skłaniam się ku Mavowi, bo inni, w imię udowodnienia jakim to Mav jest potworem, są tysiąc razy bardziej agresywni od niego.
Każdy może mieć lepszy i gorszy dzień, Mav miał akurat taki humor tego dnia, że go wszyscy denerwowali. Napisał, że tak było, że potem zapomniał o podpisie. Wam to nie wystarczy. To może Mav, przeproś J.M.Devila na łamach trzech dzienników za to, że obraziłeś jego godność, a raczej jego współrodaków, którzy co prawda mają gdzieś, co my tu wypisujemy, ale to zapewne dlatego, że ich reprezentantem jest J.M.Devil. I wpłać na jakiś cel dobroczynny odpowiednią kwotę ;)
Jesteście gotowi spalić na stosie Mava za to, że napisał coś, choć przecież tego nie zrobił. Nie potraficie wyważyć krzywdy moralnej, panowie. Gubicie się w tym, co jest naprawdę ważne i groźne, a co nie, a to jest znacznie bardziej niebezpieczne od tego, co napisał Mav (bo przecież nie zrobił).
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 paź 2005, 09:51

http://wiadomosci.onet.pl/1252206,1292,kioskart.html

macie tu to ! i piszcie teraz petycje z pretensjami , a najlepiej oddajcie sprawe do sadu, ze wam uczucia wasze gnebią <aniolek2>

ktoś tam chciał biznes zakładać ?? prosze bardzo , zrób mu konkurencje , wystarczy miec tanszego krawca !
ja sie widze w mundurze gestapa ! masz pierwszego klienta ! w stopniu oficerskim oczywiscie ! i nie wstawie tu usmiechu bo pisze powanie ! w szafie wisi mundur dziadka z powstania z medalami , a ja sobie zfunduje nemiecki. dla upamietnienia tamtego okresu , i zeby mi nikt nie narzucił ze chce zapomnać chistorię !
całe nieszczęscie polega na tym ze niemcy nie tych co trzeba na to mydło przerobili ! <aniolek2> <aniolek2> <banan> <banan>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 06 paź 2005, 10:51

Spinka pisze:Nie potraficie wyważyć krzywdy moralnej, panowie. Gubicie się w tym, co jest naprawdę ważne i groźne, a co nie, a to jest znacznie bardziej niebezpieczne od tego, co napisał Mav

Droga Spinko. Odradzajacym sie tu i owdzie demonom nazizmu i rasizmu trzeba ukrecac leb w zarodku, a nie patrzec jak rosna w sile i czekac do momentu, gdy zadna moc nie bedzie im juz w stanie tegoz lba ukrecic. Ja tez zbyt wiele przeczytalem, zbyt wiele filmow widzialem i zbyt wielkim wstrzasem byla dla mnie wizyta w Auschwitz-Birkenau by przechodzic do porzadku dziennego nad tego typu rzeczami. Tu nie chodzi o to, co powiedziala jedna czy druga babcia, tylko o pamiec ludzi pomordowanych. Pomordowanych nie jako skutek uboczny jakiejs wielkiej idei, niebedacych wiorami lecacymi od rabanych drewien, ale pomordowanych wskutek idei. Wskutek straszliwej ideologii zrodzonej w umysle psychopaty. Niechby Mav podpisal jedynie, ze ludzie to bydlo i idioci. Stwierdzenie - choc krzywdzaco generalizujace - to jednak zbyt ogolne by o nim w ogole dyskutowac i rzeczywiscie mozna by je polozyc na karb wyczerpania i zlego humoru Mava. Ale to odniesienie sie - wyrazne - do bolesnych doswiadczen historycznych to nawet nie przesada - to realne zaczatki tego, czego skutkiem byly Ustawy Norymberskie i Krysztalowa Noc, a finalnie wielkie piece krematoryjne.

J. M. Devil pisze:Ale daleko bardziej niebezpiecznym działaniem niż napisanie "k***" czy "ch**" jest sianie w głowach młodym ludziom, że o historii trzeba zapomnieć

Absolutna zgoda.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 06 paź 2005, 11:36

charlie81 pisze:Droga Spinko. Odradzajacym sie tu i owdzie demonom nazizmu i rasizmu trzeba ukrecac leb w zarodku, a nie patrzec jak rosna w sile i czekac do momentu, gdy zadna moc nie bedzie im juz w stanie tegoz lba ukrecic.

A nie uważasz, że należy ukręcić łba każdemu rodzajowi agresji, bo kazdy prowadzić może do zagłady? Nie ma znaczenia, czy chodzi o nazizm, rasizm, czy zwykłą sąsiedzką lub forumową nienawiść. W naszej rzeczywistości o wiele bardziej groźna wydaje mi się agresja i zrównywanie z ziemią człowieka pojedynczego niż anonimowej szarej masy potencjalnych ofiar masowej zagłady, która może mieć Twoim zdaniem początek w podpisie Mava. Doprowadzasz małą rzecz do absurdu, na zasadzie takiej samej jak to, że z powodu cieknącego kranu w mojej łazience może być powódź w Bangladeszu.
Pamiętaj, że inną siłę rażenia i inne konsekwencje ma taki podpis pod nickiem Mava niż mógłby mieć pod nickiem Tuska czy Kaczyńskiego.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 06 paź 2005, 11:53

Spinka pisze:A nie uważasz, że należy ukręcić łba każdemu rodzajowi agresji, bo kazdy prowadzić może do zagłady? Nie ma znaczenia, czy chodzi o nazizm, rasizm, czy zwykłą sąsiedzką lub forumową nienawiść.

Sądzisz ze znienawidzilem Mava za ten podpis? Czy Pegaz lub Devil rowniez go znienawidzilil? Przesuwasz punkt ciezkosci w kompletnie absurdalne miejsce. Mi chodzi o wynikajace z glupoty zonglowanie haslami, ktore w swiadomosci ludzkiej maja konkretna konotacje.
Spinka pisze:Doprowadzasz małą rzecz do absurdu, na zasadzie takiej samej jak to, że z powodu cieknącego kranu w mojej łazience może być powódź w Bangladeszu.

Bangladesz w tym zdaniu jest w sposob oczywisty i zamierzony absurdalny, bo chcesz skompromitowac to, o czym mowie. Ale akurat podalas bardzo trafny przyklad. Kto w pore nie naprawi cieknacego kranu, ten w koncu zaleje sąsiada pietro nizej. Nie lepiej zapobiegac nzi leczyc?
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 06 paź 2005, 11:57

Andrew pisze:Musisz Mava znać by wiedziec do czego sie odniusł piszac ten opis ! bez tego sam sobie dodajesz do czego sie on odnosi !

Ależ to jest jasne. Powiedz mi, kto jeszcze robił mydło z ludzi, bo może mam braki historyczne?

Andrew pisze:a ze mydło robiono z ludzi w tamtym okresie , to inna sprawa nie majaca nic wspulnego z tym co miał na mysli Mav !

Nie? A to ciekawe. Gdyby nie miało nic wspólnego, to by się tam nie znalazło.

Andrew pisze:ja też mialem dziadków i babcie , które w tamtych czasach zyły , jedna babcia mi została lat ma 98 ! .Do czego zmierzam , Dziadek powstaniec skaski , drugi walczył u boku Piłsudzkiego , dumny za medal własnorecznie mu przez niego wreczony , zesłany na sybir , powrócił jednak z niego !
Pamietam jak weszły kartki za czasów puznego komunizmu , to Babcia zawsze mówiła cóż za ironia , Hiteler jak chciał nas zniczyć , prowadził z nami wojne , to na kartki (tu wymieniała co dawał ) było tego dwa razy tyle co dają teraz ! <aniolek2> to dawali Niemcy polakom ! wiec nie psioczcie tak na niemców ! wojna to wojna !Dziadek powstaniec mawiał czesto HITLERA NAM TU TRZEBA TO ZROBIŁ BY PORZADEK ! .gDY MU KAZANO PILOWAC STAWU RYBNEGO. to nawet karpia na wigilie nie pozwolił z niego wziasc i Babcia musiał go isc kupić , bo karp jest panstwowy ! !i nie wolno ! Drugi dziadek , mimo lat pracy w Francji jak i pzredstawionych dokumentów na to , był bez pieniedzy i utrzymywać go musiał syn m, bo opieka społeczna miala problem by dać mu jakiekolwiek pieniadze , tez odnosił sie do tamtych czasów wspominajac Piłsudzkiego wielkiego wodza <aniolek2> Mysle ze gdyby dzis pzreczytali podpis Mava wcale by go nie przypisali tamtym czasom , a wiedzieli by do czego Mav w nim pije !
gdyby dzis ktos napisał na tortury z nim ! (tym kims, osoba nie istotna) nikt by sie nie czepiał tak jak czepiacie sie Mava , bowiem gdy torturowano polaków za tamtych czasów , dzis juz nikt o tym nie pamieta

Jeżeli chcesz pisać tak długie wypowiedzi, to popracuj nad stylem, proszę.
Cóż, a ja myślę, że gdyby przeczytali opis Mavericka, to przypisaliby go tamtym czasom. Poczytaj sobie "Medaliony" Nałkowskiej chociaż, albo Borowskiego (i dla równowagi - żeby nie było, że pomijam działalność sowiecka - Herling-Grudzińskiego), to przestaniesz chrzanić, że Hitler zrobiłby porządek. Pewnie, że by zrobił - sam byś w piecu wylądował.
I nie stawiaj znaku równości między Piłsudzkim a Hitlerem, bo sam się ośmieszasz. Z drugiej strony, czego oczekiwać po osobie, która ma historię w nosie.

Andrew pisze:Teraz ! wszyscy wojne pzrezyli , wszyscy dziadkowie byli też w niewoli ! niemieckiej , ale ...czasy grozy nadeszły gdy weszli ruscy ! babci tej co nie zyje , spalili wszystkie palce u nóg ! do samej smierci miała z tym problemy jak i bole , Ruscy gwałcili rabowali ...Niemcy to przy nich anioowie ! byli , w Wrocławiu wyrywali maszyny z fabryk czołgami , by zabrac je do rosji , takie bydło to było ! <aniolek2> o reszcie pisac nie bede , bo to chyba nie ma sensu !

Wszyscy przeżyli? No, ciekawe, ciekawe...
A co do sowietów - tak, niewiele lepsze metody mieli, a na pewno Stalin swoimi łagrami przycznił się do śmierci większej liczby ludzi niż Hitler. Ale nie twierdziłem nigdy inaczej.

Andrew pisze:mnie jego podpis nie rusza ani troche , wrecz moge sie pod nim spokojnym sumieniem podpisac !

I właśnie dlatego reaguję. Nie dlatego, że jakiś "mądry" palnął bez zastanowienia, tylko dlatego, że coś jest nie tak z reakcjami na to.
Bo Maverick podpis już zmienił, a podejście pozostałych jest bez zmian.

Spinka pisze:Niektórzy są bardziej gorliwi w bronieniu uczuć i godności osób "poszkodowanych" przez Mava niż sami zainteresowani. Na skutek tego coraz bardziej skłaniam się ku Mavowi, bo inni, w imię udowodnienia jakim to Mav jest potworem, są tysiąc razy bardziej agresywni od niego.

Nie twierdziłem, że Maverick jest potworem. Popadasz w przesadę. Ja wiem, że to chwyta za emocje, ale to zabija rzeczowość. Cała dyskusja tyczy się tekstu, który był w podpisie Mavericka oraz tego, jak ludzie to odbierają. Ja go nie znam, więc ciężko mi coś powiedzieć o nim.
Spinka, gubisz wątek.

Spinka pisze:Każdy może mieć lepszy i gorszy dzień, Mav miał akurat taki humor tego dnia, że go wszyscy denerwowali. Napisał, że tak było, że potem zapomniał o podpisie. Wam to nie wystarczy. To może Mav, przeproś J.M.Devila na łamach trzech dzienników za to, że obraziłeś jego godność, a raczej jego współrodaków, którzy co prawda mają gdzieś, co my tu wypisujemy, ale to zapewne dlatego, że ich reprezentantem jest J.M.Devil. I wpłać na jakiś cel dobroczynny odpowiednią kwotę ;)

Jak nabroję, to potem przepraszam, a nie zwalam na zły dzień, emerytów-wyborców czy coś w tym stylu.
I nie mnie obraził, ale pamięć tych, którzy zostali przerobieni na mydło. Jak według Ciebie powinni się bronić?

Spinka pisze:Jesteście gotowi spalić na stosie Mava za to, że napisał coś, choć przecież tego nie zrobił. Nie potraficie wyważyć krzywdy moralnej, panowie. Gubicie się w tym, co jest naprawdę ważne i groźne, a co nie, a to jest znacznie bardziej niebezpieczne od tego, co napisał Mav (bo przecież nie zrobił).

Palić na stosie? A może od razu na mydło przerobić? Czy Ty czytałaś uważnie dyskusję? Czy może odpisujesz na argumenty, które sobie sama wymyślasz?

Andrew pisze:ja sie widze w mundurze gestapa ! masz pierwszego klienta ! w stopniu oficerskim oczywiscie ! i nie wstawie tu usmiechu bo pisze powanie ! w szafie wisi mundur dziadka z powstania z medalami , a ja sobie zfunduje nemiecki. dla upamietnienia tamtego okresu , i zeby mi nikt nie narzucił ze chce zapomnać chistorię !
całe nieszczęscie polega na tym ze niemcy nie tych co trzeba na to mydło przerobili ! <aniolek2> <aniolek2> <banan> <banan>

Widzisz, Spinka, nie chodzi o konkretnych ludzi - chodzi o taki sposób myślenia. Niestety, jak się nie jest stanowczym, to można się ocknąć w III Rzeszy 2.0.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 06 paź 2005, 12:03

charlie81 pisze:Sądzisz ze znienawidzilem Mava za ten podpis? Czy Pegaz lub Devil rowniez go znienawidzilil?

Uważam, że sposób napaści na niego jest taki sam, jaki byłby w przypadku nienawiści, więc wszystko wskazuje na to, że ością w gardle stał Wam już bardzo dawno temu, a podpis był tylko pretekstem. Inaczej zwrócilibyście uwagę, jesli ja bym sobie taki podpis wstawiła, a inaczej zwróciliście jemu. Nie podoba mi się sposób Waszej reakcji, a nie sama reakcja.
charlie81 pisze:Ale akurat podalas bardzo trafny przyklad. Kto w pore nie naprawi cieknacego kranu, ten w koncu zaleje sąsiada pietro nizej. Nie lepiej zapobiegac nzi leczyc?

Owszem, lepiej, ale cieknący kran nigdy nie spowoduje w Bangladeszu powodzi, bo musiałby zaistnieć cały szereg nieprawdopodobnych okoliczności dodatkowych, a i tak istotną przyczyną nie byłby mój kran. Wy zachowujecie się tak, jakby istniała zalezność przyczyna bezpośrednia-skutek.
Niewspółmierność reakcji do zaistniałego faktu, inaczej zwana histerią :)
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 06 paź 2005, 12:10

http://wiadomosci.onet.pl/1252206,1292,kioskart.html

A co do tego, to gdzie jest powiedziane, że naziści to kupują? No, pewnie też, ale bynajmniej nie po to, żeby w tym po ulicy chodzić. Jest wiele stowarzyszeń, które bawią się w odtwarzanie różnych bitew II Wojny Światowej (podobnie jak np. wszelakie Bractwa Rycerskie) i im takie stroje są potrzebne. Oni mogą się kłócić o to, że szew jest nie tam, gdzie trzeba, bo to jest dla nich istotne. Podobnie wspomniany tam przemysł filmowy.

Ale oczywiście - jest to swoista ironia losu.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 06 paź 2005, 12:11

Spinka pisze:więc wszystko wskazuje na to, że ością w gardle stał Wam już bardzo dawno temu, a podpis był tylko pretekstem. Inaczej zwrócilibyście uwagę, jesli ja bym sobie taki podpis wstawiła, a inaczej zwróciliście jemu.

Nigdy i nikomu nie puscilbym czegos takiego plazem. Mozliwe, ze odnioslbym sie do Ciebie nieco mniej agresywnie, ale rzekoma nadwyzka agresji wynikala glownie z tego ze jest to podpis admina. Aha sorry - nie tylko z tego. Takze z tonu w jakim Mav wypowiadal sie kiedys na tym forum o żydach. :]
Spinka pisze:Owszem, lepiej, ale cieknący kran nigdy nie spowoduje w Bangladeszu powodzi

Mowisz... Czytajac niektore opinie, patrzac na kwitnaca MW i slyszac od roznych osob ze otacza mnie zydomasoneria zaczynam szczerze w to watpic...
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 06 paź 2005, 12:13

Spinka pisze:
charlie81 pisze:Sądzisz ze znienawidzilem Mava za ten podpis? Czy Pegaz lub Devil rowniez go znienawidzilil?

Uważam, że sposób napaści na niego jest taki sam, jaki byłby w przypadku nienawiści, więc wszystko wskazuje na to, że ością w gardle stał Wam już bardzo dawno temu, a podpis był tylko pretekstem. Inaczej zwrócilibyście uwagę, jesli ja bym sobie taki podpis wstawiła, a inaczej zwróciliście jemu. Nie podoba mi się sposób Waszej reakcji, a nie sama reakcja.

Ciężko, żeby mi od dłuższego czasu kością w gardle był gość, którego nie znam, a którego wypowiedzi czytam krócej niż tydzień.
I nie gdybaj. Wstaw sobie porąbany podpis, to zobaczysz, jak będzie.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 06 paź 2005, 12:19

J. M. Devil pisze:Cała dyskusja tyczy się tekstu, który był w podpisie Mavericka oraz tego, jak ludzie to odbierają. Ja go nie znam, więc ciężko mi coś powiedzieć o nim.
Spinka, gubisz wątek.

Widocznie bardzo postaraliście się o to, żebym ten wątek zgubiła. Skoro zdecydowałam się po 5 stronach postów zabrać głos w sprawie Mava, to znaczy, że zamierzony przez Was watek głowny, a więc sprawa podpisu, przesłonięty został przez Wasz atak na człowieka, nie na podpis. To chyba wy zaciemniacie wątek, traktując sprawę podpisu instrumentalnie po to, żeby czepić się Mava.
J. M. Devil pisze:Jak nabroję, to potem przepraszam, a nie zwalam na zły dzień, emerytów-wyborców czy coś w tym stylu.
I nie mnie obraził, ale pamięć tych, którzy zostali przerobieni na mydło. Jak według Ciebie powinni się bronić?

Myślę, że bronić się nie muszą, bo im to lata, zarówno tym, co już nie żyją (może przede wszystkim im), jak i tym, którzy przezyli. Mają większe zmartwienia, niż Forum u Agnieszki. Np. bzdury, które jest gotowy propagować Ted w swoich artykułach, jesli tylko dopuszczą go w końcu do gazety ogólnopolskiej.
Przyślij tu na forum zainteresowanych, których tak bronisz. Na razie Ty poczułeś się urażony podpisem Mava, a zasłaniasz się ludźmi, którzy nie maja szans wypowiedzieć się na ten temat. Przepraszam, miała szansę babcia Fisha i stwierdziła, że to robienie z igły wideł.
Mav naprawił swój błąd. wymagasz zadoścuczynienia? Już mu napisałam, żeby na cel charytatywny wpłacił ;) Mam nadzieję, że to Cię usatysfakcjonuje?
J. M. Devil pisze:Palić na stosie? A może od razu na mydło przerobić? Czy Ty czytałaś uważnie dyskusję? Czy może odpisujesz na argumenty, które sobie sama wymyślasz?

Żadne argumenty mi niepotrzebne do tego, żeby zobaczyc, jak się uwzięliście na Mava. Wymowa postów mi wystarczy.
Gdybyś nie zwrócił uwagi, to przypominam, że na temat samego podpisu nie dyskutuję, tylko staję w obronie zjadanego przez Was człowieka. Po trupach do celu? Żaden cel i żadna przyczyna nie są tego warte.

[ Dodano: 2005-10-06, 12:28 ]
charlie81 pisze:rzekoma nadwyzka agresji wynikala glownie z tego ze jest to podpis admina.

Czy gdzieś jest napisane, jakie kryteria powinien spełniać admin? Obowiązki, prawa, kodeks? Może cos przeoczyłam, jesli tak, to szczerze przepraszam (nie jest to cyniczne!).
charlie81 pisze:Takze z tonu w jakim Mav wypowiadal sie kiedys na tym forum o żydach.

Nie wiem, nie czytałam. Może lepiej, bo już by mnie z forum wyrzucił <boje_sie>
charlie81 pisze:Czytajac niektore opinie, patrzac na kwitnaca MW i slyszac od roznych osob ze otacza mnie zydomasoneria zaczynam szczerze w to watpic...

Ciekawe, co byś powiedział na moim miejscu :) Zamienimy się? Jesli byśmy się zamienili, to z Twoimi obawami przestałbyś na ulicę wychodzić :)
I jeszcze bardzo mało wiesz na temat żydomasonerii w tym kraju. Swoją drogą ciekawą nazwę wymyślili :D Gdyby nazwali to Stowarzyszenie Czegoś Tam, to mimo że stoję po przeciwnej stronie barykady, z rozkoszą bym się podpisała.
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 06 paź 2005, 12:28

Spinka pisze:
J. M. Devil pisze:Cała dyskusja tyczy się tekstu, który był w podpisie Mavericka oraz tego, jak ludzie to odbierają. Ja go nie znam, więc ciężko mi coś powiedzieć o nim.
Spinka, gubisz wątek.

Widocznie bardzo postaraliście się o to, żebym ten wątek zgubiła. Skoro zdecydowałam się po 5 stronach postów zabrać głos w sprawie Mava, to znaczy, że zamierzony przez Was watek głowny, a więc sprawa podpisu, przesłonięty został przez Wasz atak na człowieka, nie na podpis. To chyba wy zaciemniacie wątek, traktując sprawę podpisu instrumentalnie po to, żeby czepić się Mava.

Dobra, dość pieszczenia się. Podaj cytat jakiejś wypowiedzi, gdzie ktoś coś pisze, że chce zrobić Maverickowi. Najwyraźniej nie widzę jakichś postów. Poprzyj swoje słowa przykład. (BTW - bardzo sprytnie zmieniasz temat.)

Spinka pisze:
J. M. Devil pisze:Jak nabroję, to potem przepraszam, a nie zwalam na zły dzień, emerytów-wyborców czy coś w tym stylu.
I nie mnie obraził, ale pamięć tych, którzy zostali przerobieni na mydło. Jak według Ciebie powinni się bronić?

Myślę, że bronić się nie muszą, bo im to lata, zarówno tym, co już nie żyją (może przede wszystkim im), jak i tym, którzy przezyli. Mają większe zmartwienia, niż Forum u Agnieszki. Np. bzdury, które jest gotowy propagować Ted w swoich artykułach, jesli tylko dopuszczą go w końcu do gazety ogólnopolskiej.
Przyślij tu na forum zainteresowanych, których tak bronisz. Na razie Ty poczułeś się urażony podpisem Mava, a zasłaniasz się ludźmi, którzy nie maja szans wypowiedzieć się na ten temat. Przepraszam, miała szansę babcia Fisha i stwierdziła, że to robienie z igły wideł.
Mav naprawił swój błąd. wymagasz zadoścuczynienia? Już mu napisałam, żeby na cel charytatywny wpłacił ;) Mam nadzieję, że to Cię usatysfakcjonuje?

No, naprawił i dyskusja już nie jest o jego podpisie w kontekście jego osoby, a w kontekście odbioru. Zaczyna się wręcz, jak to często bywa, o czymś znacznie poważniejszym - sensie pamiętania, szacunku dla pomordowanych i przerobionych na mydło. A Ty nagle wyjeżdżasz z jakimiś zarzutami z czapy.

Spinka pisze:
J. M. Devil pisze:Palić na stosie? A może od razu na mydło przerobić? Czy Ty czytałaś uważnie dyskusję? Czy może odpisujesz na argumenty, które sobie sama wymyślasz?

Żadne argumenty mi niepotrzebne do tego, żeby zobaczyc, jak się uwzięliście na Mava. Wymowa postów mi wystarczy.
Gdybyś nie zwrócił uwagi, to przypominam, że na temat samego podpisu nie dyskutuję, tylko staję w obronie zjadanego przez Was człowieka. Po trupach do celu? Żaden cel i żadna przyczyna nie są tego warte.

Trzeba by zacząć od tego, że nie ja zwróciłem, a przyjaciel. I założył o tym temat. Reszta jak wyżej.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 06 paź 2005, 12:30

J. M. Devil pisze:Ciężko, żeby mi od dłuższego czasu kością w gardle był gość, którego nie znam, a którego wypowiedzi czytam krócej niż tydzień.
I nie gdybaj. Wstaw sobie porąbany podpis, to zobaczysz, jak będzie.

Nie ma watku, na który mogłabym odpowiedzieć, więc nie odpowiadam. Jak znajdę odpowiednie hasło, wstawię.
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 06 paź 2005, 12:32

Spinka pisze:
charlie81 pisze:rzekoma nadwyzka agresji wynikala glownie z tego ze jest to podpis admina.

Czy gdzieś jest napisane, jakie kryteria powinien spełniać admin? Obowiązki, prawa, kodeks? Może cos przeoczyłam, jesli tak, to szczerze przepraszam (nie jest to cyniczne!).

To coś w rodzaju niepisanego prawa. Ciężko będzie takiemu adminowi zwrócić uwagę na jakąś nieprawidłowość, jeżeli sam prezentuje jeszcze gorszy poziom (uwaga dla Spinki: FRAGMENT NIE DOTYCZY MAVERICKA, TYLKO ODPOWIADA NA TWOJE PYTANIE O WYMAGANIACH ADMINA; OGÓLNIE). Ale ciężko wymagać czegoś w kraju, gdzie rządzą demokratycznie wybrani przestępcy (i nie mówię tutaj o jakichś żydomasońskich spiskach, tylko o tych pijakach i złodziejach, o których głośno, a niedawno po raz drugi w sejmie się znaleźli).

[ Dodano: 2005-10-06, 12:33 ]
Spinka pisze:
J. M. Devil pisze:Ciężko, żeby mi od dłuższego czasu kością w gardle był gość, którego nie znam, a którego wypowiedzi czytam krócej niż tydzień.
I nie gdybaj. Wstaw sobie porąbany podpis, to zobaczysz, jak będzie.

Nie ma watku, na który mogłabym odpowiedzieć, więc nie odpowiadam. Jak znajdę odpowiednie hasło, wstawię.

Najpierw znajdź przykład napaści na Mavericka.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 533 gości