3 kropki

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

3 kropki

Postautor: Black007_pl » 03 sie 2006, 17:46

Witam. Wszedłem dzisiaj sobie na forum, czytam, czytam i nagle mam topic "...", no to wlazł :), a tam w treści "..." - ale reszta forumowiczów widzi to normalnie, bo odpowiadają na temat, więc o co biega ??

Pozdrawiam.
"I save all the bullets from ignorant minds
Your insults get stuck in my teeth as they grind
Way past good taste, on our way to bad omens
I decrease, while my symptoms increase "
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 03 sie 2006, 17:47

po prostu laska wykasowala w pewnym momencie post, a odpowiedzi pojawily sie jeszcze przed wykasowaniem.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 03 sie 2006, 19:24

Za to powinny byc warny. Za samo nazywanie tematu "..." i za kasowanie pierwszego, najbardziej istotnego posta. Bo co mnie obchodzi, ze inni cytowali i ja mam wiedziec o co chodzi? Wiem o co chodzi ale to powinno jakos wygladac a nie ktos przychodzi i chlew robi.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 03 sie 2006, 20:24

runeko pisze:Za to powinny byc warny.

Toteż dostała 2 karniaki.
runeko pisze:Za samo nazywanie tematu "..." i za kasowanie pierwszego, najbardziej istotnego posta.

Nazwę tematu też zmieniła. Na początku nazwa mówiła więcej - to było coś typu "Dzieciaty i żonaty". Bez sensu było to kasowanie, bo właściwie chyba całość została zacytowana, a chlew rzeczywiście robi.

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości