Zdjęcia, załączniki

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Zdjęcia, załączniki

Postautor: Triniti19 » 06 lis 2004, 15:34

Mam pytanie do osób które dużo lepiej znają się na komputerze i na działaniu tego forum. Mianowicie chodzi mi o pliki które czasem się załącza. Chciałabym się dowiedzieć na jakiej zasadzie to działa. Czy np. ten plik jest kopiowany na serwer czy to jest jakby link do danego pliku w moim komputerze? No i jeżeli wykasuje pewne pliki z komputera (które nadal są umieszczone w tym forum) to czy te zdjęcia nadal będą tutaj?
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 06 lis 2004, 15:56

To jest kopiowane na serwer. Gdyby byl to link do twojego kompa, bo by przeciez ten plik znikal, za kazdym razem gdy wylaczysz kompa (tak jak ma sie to z ftp'ami na prywatnych serwerach). Tak wiec, niczego nie wykasujesz. No chyba, ze Mav'a ladnie poprosisz :)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 06 lis 2004, 16:06

Nie nie, ja nie chce niczego kasować z forum tylko robie porządki na komputerze i pare fotek chciałam usunąć które dodawałam do przeróżnych działów. I po prostu zastanawiałam się czy wtedy one nie znikną.

Dziękuje za odpowiedź. :564:
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 06 lis 2004, 16:18

Heh, juz myslalam, ze jak Krzysiu jestes przeciw temu, zeby rzeczy starsze niz 24h nie mogly byc edytowane :)
A porzadki na kompie, to przydatna sprawa :) Jak ostatnio troche pozgrywalam i powywalalam, to zrobilo mi sie 10gb wiecej wolnego miejsca :D (ktore niebawem znow sie zapacha - emule :p)

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości