Nieprawidłowo naliczane posty

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

giallo_sole

Nieprawidłowo naliczane posty

Postautor: giallo_sole » 07 lip 2007, 18:34

Witam
Jestem nowym użytkownikiem Forum, stąd moje pytanie. Od razu zaznaczam iz przeszukałam forum ale nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytanie.
Jak to się dzieje, że nie wszystkie pisane przeze mnie posty są naliczane do puli postów, która pokazuje się przy każdym poście mojego autorstwa po lewej stronie? Jak to zauważyłam? Przed napisaniem postu miałam 11 postów na swoim koncie, i po napisaniu i zaakceptowaniu kolejnych trzech postów, mam dalej 11, mimo odświeżania strony. Skąd to się bierze?
Zaznaczam również, że wypowiadam się tylko w działach tematycznych ....
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 07 lip 2007, 18:38

zadałam sobie trud i policzyłam, w działach tematycznych zostało w Twoim przypadku napisanych tylko 11 postów, ogólnie-24 posty Twojego autorstwa. Posty NIE naliczane są w tematach znajdujących się w dziale "Wszystkie inne tematy" (w tym również o polityce).
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 07 lip 2007, 18:39

Wg mnie wszystko jest dobrze i nie wypowiadasz sie tylko w dzialach tematycznych. W dziale "wszystkie inne tematy" posty nie naliczaja sie. Wiec masz dobra liczbe postow .

[ Dodano: 2007-07-07, 18:40 ]
Elspeth, mnie ubiegla :P
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 08 lip 2007, 00:25

Sprawa wyjaśniana nie raz, wyjaśniona i teraz.
Zamykam :)

Ps. A jednak Mav mnie ubiegł :)

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości