IN VITRO, Bank nasienia - pułapka alimentowa...

Czyli tematy dotyczące dzieci już po ich urodzeniu oraz wszelkie związane z rodziną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 mar 2009, 08:37

dlatego ja nie uzywam prezerwatyw !! cala reszta prztez Ciebie napisana jest dla mnie logiczna jak dzien i noc i dziwi mnie, ze Ciebie to dziwi. Tak musi byc - tak samo jak musi byc dzien i noc, a ty bys chciał tylko dzien...
Ostatnio zmieniony 17 mar 2009, 08:38 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 mar 2009, 08:45

Dla mnie to jest nielogiczne, liczy się bycie "producentem" faktycznym, nie wyobrażam sobie wychowywać cudzych dzieci, wolałbym się prędzej zastrzelić.

To tak samo jak z gwałtem , masz CZYM to zrobić więc jestes z góry podejrzany ;) paranoja ... a gdzie domniemanie niewinności ?
Ostatnio zmieniony 17 mar 2009, 08:47 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 mar 2009, 08:53

Ale Ty sie placzesz , czy specjalnie ? o co ci chodzi wlasciwie ?
Bo jak pisalem nie znam nikogo kto placi elimenty na nie swoje dziecko , albo wychowuje takowe nbez swojej woli ! a pare kobiet co próbowaly takiego procederu znam. Jest dziecko - uwazasz iz nie jest twoje , robisz badania , rozwiewasz watpliwosci i nikt ci elimentami obciazac nie bedzie , jak i wychowywac nie karze .
Kobiete tez o gwałt oskarzyc mozna - dzialaja te same mechanizmy , tylko mezczyzni są madrzejsi i tych praktyk sie nie chwytaja ....
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 mar 2009, 09:01

Zaproponuj kobiecie badania ... chyba nie ma nic bardziej rozwścieczającego kobiety niż propozycja badań genetycznych ... skreślasz się automatycznie i lepiej przygotować lód na okłady na twarzy i puder na zadrapaną skórę...
Ja znam kilka przypadków gdzie kobieta kpi publicznie z faceta że się dał wrobić jak dziecko i dumny biega, a dziecko sąsiada albo kolegi z pracy... w ekstremalnych przypadkach nawet byłego faceta z którym się jednorazowo "wpadło" będąc już z obecnym...

Moim zdaniem sprawa ustalenia ojcostwa i potwierdzenia tego faktu powinna być automatyczna, rozwianie wszelkich wątpliwości i przy podstawowych badaniach u lekarza chyba da się to załatwić i nie powinno to być problemem czy tematem tabu. Oczywiście mówimy o normalnych układach, ale w przypadku manipulacji czy intrygi powinny się też liczyć inne przesłanki, a nie tylko iluśtam procentowa zgodność genetyczna ojca i dziecka, bo wariatek na tym świecie nie brak, atrakcyjni faceci pewnie coś na ten temat mogą powiedzieć ...
Ostatnio zmieniony 17 mar 2009, 09:21 przez eng, łącznie zmieniany 3 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 17 mar 2009, 09:57

eng pisze:Zaproponuj kobiecie badania ... chyba nie ma nic bardziej rozwścieczającego kobiety niż propozycja badań genetycznych ... skreślasz się automatycznie i lepiej przygotować lód na okłady na twarzy i puder na zadrapaną skórę...

eng, kobieta nie ma nic do gadania, jeśli facet pójdzie do sądu i przez sąd takowe badania wykona.
eng pisze:Ja znam kilka przypadków gdzie kobieta kpi publicznie z faceta że się dał wrobić jak dziecko i dumny biega, a dziecko sąsiada albo kolegi z pracy... w ekstremalnych przypadkach nawet byłego faceta z którym się jednorazowo "wpadło" będąc już z obecnym...

Widocznie tak jemu wygodnie albo nic nie wie o tym, że został wrobiony albo po prostu kocha tą kobietę.
eng pisze:atrakcyjni faceci pewnie coś na ten temat mogą powiedzieć ...

Chyba tylko wizualnie atakcyjni, bo żaden mózgowo atrakcyjny facet nie będzie miał dziecka z kimś, z kim nie chce go mieć.

Przy okazji: zakładając, że Autor opisał prawdziwe zdarzenie, to dlaczego, zanim dał nasienie do zamrożenia, nie zorientował się, jak to wygląda prawnie później, w razie czegoś? Popełnił babola, a teraz winni są wszyscy wokół, tylko nie On. Chyba wiedział o tym, co można ewentualnie zrobić z Jego spermą :]
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 mar 2009, 10:00

eng, kobieta nie ma nic do gadania, jeśli facet pójdzie do sądu i przez sąd takowe badania wykona.
w sądzie tez kobiety i solidarność jajników ... a każdy facet to świnia, a kobieta i dziecko święte ...
Widocznie tak jemu wygodnie albo nic nie wie o tym, że został wrobiony albo po prostu kocha tą kobietę.
z tego co wiem to żyją w nieświadomości ... a nikt nie chce być "tym złym" co doniesie ...
Chyba tylko wizualnie atakcyjni, bo żaden mózgowo atrakcyjny facet nie będzie miał dziecka z kimś, z kim nie chce go mieć.
ale na takich się szurnięte panienki zasadzają, biednych i brzydkich jak ja nie biorą na szczęscie pod uwagę :)
Ostatnio zmieniony 17 mar 2009, 10:03 przez eng, łącznie zmieniany 2 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 mar 2009, 10:37

Mona pisze:eng, kobieta nie ma nic do gadania, jeśli facet pójdzie do sądu i przez sąd takowe badania wykona.

dokładnie. Facet ma prawo złozyc pozew o zaprzeczenie ojcostwa.

Widocznie tak jemu wygodnie albo nic nie wie o tym, że został wrobiony albo po prostu kocha tą kobietę.

bo gdyby chciał, patrz wyżej, ma prawo sądownie żądać badań

Mona pisze:zakładając, że Autor opisał prawdziwe zdarzenie, to dlaczego, zanim dał nasienie do zamrożenia, nie zorientował się, jak to wygląda prawnie później, w razie czegoś?

Bo mu pewnie do głowy nie przyszło, ze cos moze byc potem nie tak, bo skoro ona powiedziała, ze bez zobowiązań, że tylko sperma, bez interesowanie się dzieckiem, bez bycia tata, to poszedł na to
I nieznajomość prawa szkodzi
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 mar 2009, 10:39

I nieznajomość prawa szkodzi
nie tylko nieznajomość prawa, a jeszcze nieuzasadnione i nadmierne ZAUFANIE do kobiet, nawet jakiejś konkretnej ...
Ostatnio zmieniony 17 mar 2009, 10:40 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 mar 2009, 13:35

eng pisze:Zaproponuj kobiecie badania ... chyba nie ma nic bardziej rozwścieczającego kobiety niż propozycja badań genetycznych ... skreślasz się automatycznie i lepiej przygotować lód na okłady na twarzy i puder na zadrapaną skórę...

Nikt nie pójdzie do sadu jesli nie ma watpliwosci, a nawet jesli je ma, ale mu to w sumie zwisa - to tak samo.Jesli kobieta tez nie ma watpliwosci ani nic do ukrycia nie powinna stwarzac problemów o których wspominasz .Moze sie zdarzyc , ze krag "przychylnych" zamaci w glowie, wtedy dana kobieta moze poczuc jakis niesmak, ale wtedy w jej interesie lezy by sprawe rostrzygnac raz na zawsze.
W sumie tak teraz myslac, to nawet gdyby sie okazalo, iz któres dzieci moich nie jest moje genetycznie - to mi to po prostu zwisa zwisem prostym - Tobie jak pozostaje mi domniemac - NIE odpowiadalo by to. Jak zawsze powtarzam , kazdy jest inny . <browar>
Ostatnio zmieniony 17 mar 2009, 13:38 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 mar 2009, 13:48

Nikt nie pójdzie do sadu jesli nie ma watpliwosci, a nawet jesli je ma, ale mu to w sumie zwisa - to tak samo.
nie każdy Andrew ma to w nosie.
Ja nie będe jakiemuś drechowi na sterydach niańczył bachorów tylko dlatego że mamusia miała chwilową słabość do "karka", niech się "tatuś" zajmie bo ja nie zamierzam i pogonię to towarzystwo w całości.
Mnie nie jest wszystko jedno. Dla mnie bardzo ważne jest żeby moje dzieci miały moje geny a nie jakieś obce, inne, bylejakie ...
Ostatnio zmieniony 17 mar 2009, 13:49 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 mar 2009, 14:08

A ty zaraz o drechach i karkach <hahaha> nie ma nikogo innego wokół Ciebie ? [:D] Wiesz ja jesli kocham kobiete to juz kocham , jesli jest mi przyjazna nie wredna to owe dziecko potraktowal bym jak swoje , ale kiedy mialem lat 20 było by to nie do pomyslenia - to fakt ! <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 mar 2009, 14:32

przyjazna kobieta hmmm to chyba musiałbym być księciem Monako żeby takie mi się trafiały ... <diabel>
Jak można potraktowac jak swoje dziecko które nie ma z toba nic wspólnego ?
I nie mówię tu tylko o fakcie posiadania wspólnych genów, ale także o całym procesie powstawania, oczekiwaniu na narodziny, całej reszcie, przecież jeśli to bujda na resorach i przedstawienie, a bachor jest jakiegoś sąsiada to nie masz na tyle ambicji żeby "pozamiatać" ten bajzel ? przełkniesz pigułe i będziesz płacił i jeszcze chował CUDZE ? wybacz, ale to dla mnie nie do zaakceptowania, w żadnym przypadku, okolicznościach, choćby niewiem kto to był ... nie i już.
Jesli trafiłoby się coś z przymusu typu fałszywe wmanewrowanie w ojcostwo to bym wiał gdzie można i nie płacił, bo niby dlaczego ?
dzieci nie są niczym świętym, wyrośnie ci taki na bandytę jak jego ojciec i co zrobisz ?
wychowanie nie pomoże, bo nie będzie jednostką wybitną ani zdolną, jedynie może być tak samo ograniczony jak jego biologiczny ojciec, taka "masa" nie da się ulepić choćbyś był mistrzem świata w wychowaniu dzieci ... bo "baza" jest do kitu...
Ostatnio zmieniony 17 mar 2009, 14:36 przez eng, łącznie zmieniany 2 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 mar 2009, 15:14

eng pisze:Mnie nie jest wszystko jedno. Dla mnie bardzo ważne jest żeby moje dzieci miały moje geny a nie jakieś obce, inne, bylejakie ...

a co by było jak byś miał zonę, dziecko i po 10 latach dowiedzielibyście się, że to jednak nie Twoje ?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 mar 2009, 20:16

Dzindzer pisze:Jednak nadal jest więcej facetów którzy zrobią wszystko by nie płacic alimentów
Ale to raczej dotyczy metow, bo jak tos chce normalnie zyc z praca, domem itd to nie ujdzie mu to na sucho nieplacenie.
Andrew pisze:Nikt nie placi elimentów w tym kraju na nie swoje dziecko
ale np jesli tatus dziecka nie placi to mozna zmusc do placenia rdzicow tatusia a to jest juz chore i nienormalne.
Andrew pisze:dales sperme - to teraz zadbaj o skutek
Andrew nie widzisz tutaj w ogole kontekstu i intencji kobiety? lasnie to powoduje ze facet powinien byc z alimentow zwolniony.
eng pisze:Zaproponuj kobiecie badania ... chyba nie ma nic bardziej rozwścieczającego kobiety niż propozycja badań genetycznych ... skreślasz się automatycznie i lepiej przygotować lód na okłady na twarzy i puder na zadrapaną skórę...
Ja znam kilka przypadków gdzie kobieta kpi publicznie z faceta że się dał wrobić jak dziecko i dumny biega, a dziecko sąsiada albo kolegi z pracy... w ekstremalnych przypadkach nawet byłego faceta z którym się jednorazowo "wpadło" będąc już z obecnym...
W sumie to przeciez nie trzeba wiele proponowac. Bierzesz wlos dziecka, wlos swoj i badaja.
Mona pisze:albo nic nie wie o tym, że został wrobiony albo po prostu kocha tą kobietę
No nie wiem czy az tak mozna kochac. Tzn kobieta by moz i mogla, ale facet by musial byc wyzuty z resztek meskosci i honoru by po dowiedzeniu sie czegos takiego nadal z taka baba byl.
Dzindzer pisze:dokładnie. Facet ma prawo złozyc pozew o zaprzeczenie ojcostwa.
A to po cichu tego zalatwic nie mozna?
Dzindzer pisze:a co by było jak byś miał zonę, dziecko i po 10 latach dowiedzielibyście się, że to jednak nie Twoje ?
Rozwod z orzekaniem o winie, moje dzieci do mnie, jej dziecko do niej. Nie za to ze to obce dziecko ale za to ze mnie przez tyle lat oklamywala i oszukiwala. Zdrade mozna ewentualnie wybaczyc, ale nie permanentne robienie co dzien w wala.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 mar 2009, 20:54

Dzindzer pisze:a co by było jak byś miał zonę, dziecko i po 10 latach dowiedzielibyście się, że to jednak nie Twoje ?

ktoś by tego nie przeżył ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 mar 2009, 00:08

Maverick pisze:Nie za to ze to obce dziecko ale za to ze mnie przez tyle lat oklamywala i oszukiwala. Zdrade mozna ewentualnie wybaczyc, ale nie permanentne robienie co dzien w wala.

Przeciez napisałam dowiedzieli byście się, ona tez by nie wiedziała, ze nie Twoje, raz jeden by sie z innym przespała
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 mar 2009, 08:32

Ja rozumiem dlaczego Eng jest ciagle sam i ten stan sie raczej nie zmieni !! Nie lubie takich ludzi, a dlaczego ? Bo gdyby tak sie stało o czym tu mowa , to rozumiem , ze nagle owa miłosc jak do dziecka tak do zony by prysła niczym banka mydlana ! bo duma by go zżarła no ona jak mogła ! a na dziecko by patrzec nie mógł ! mimo , ze pzrez 10 lat je kochał i uwielbiał .
Mav - NIE TO NIE JEST CHORE ! to jest normalne ! ktos na to dziecko płacic musi , a skoro rodzice wychowali gada to nich za niego płacą !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 mar 2009, 09:44

Andrew pisze:Mav - NIE TO NIE JEST CHORE ! to jest normalne ! ktos na to dziecko płacic musi , a skoro rodzice wychowali gada to nich za niego płacą !
To moze jak synek kogos zabije i ucieknie to rodzicow wsadzic do wiezienia za to ze gada wychowali? Jak czlowiek jest pelnoletni to ponosi za siebie odpowiedzialnosc i nie powinno sie karac za to rodzicow.
Dzindzer pisze:Przeciez napisałam dowiedzieli byście się, ona tez by nie wiedziała, ze nie Twoje, raz jeden by sie z innym przespała
I myslisz ze bym jej uwierzyl? Chyba zeby przyrzekla podlaczona do wariografu. To bym sie wtedy zastanowil czy jej wierzyc.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 mar 2009, 14:02

Mav - poczytaj co piszesz ? potem sie zastanów !
Tak jak jest jest dobrze , a jest tak , nie płacisz elimentów , kobieta skarży TWYCH RODZICÓW I ONI PŁACĄ , przeciez ja nie bede płacił ani cale spoleczenstwo bo Ty sie migasz !! jesli rodziców nie stac wtedy dopiero Panstwo , czyli my bedziemy utrzymywac twoje dziecko. Jesli twoi rodzice na starosc beda mieli kiepsko z kasą to skarża ciebie o elimenty i też ty ich wtedy utrzymujesz !! i to jest najnormalniejsze w swiecie !! Ty mi tu wyjezdzasz , ze jak kogos zabije - jesli sie tak stanie pójdzie siedziec ! nie ma to nic wspólnego z elimentami .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 18 mar 2009, 18:17

Maverick pisze:nie widzisz tutaj w ogole kontekstu i intencji kobiety? własnie to powoduje ze facet powinien byc z alimentow zwolniony.
niestety nic z tego. liczy się fakt. a fakt jest taki że dziecko ma ojca. niestety naiwnego. a teraz deser - w Polsce jest rynek ojców dla lesbijek. jak taka jedna z drugą chce mieć dziecko to szukają ojca. ojciec oczywiście zrzeka się praw (oczywiście dla sądu to świstek papieru). nie ma żadnego in vitro - wszystko na żywca (pewnie dlatego jest dużo chętnych facetów - bezpłatny seks z lesbijką, uff). tylko co będzie jak facet obudzi się z kilkunastoma pozwami o alimenty? jak ktoś nie wierzy to niech zajrzy tu http://ksiega.4free.pl/ksiega.php?uid=104541 i tu http://www.papilot.pl/diety-zdrowie/new ... zenia.html
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 18 mar 2009, 18:49

Andrew pisze:Ja rozumiem dlaczego Eng jest ciagle sam i ten stan sie raczej nie zmieni Nie lubie takich ludzi, a dlaczego ? Bo gdyby tak sie stało o czym tu mowa , to rozumiem , ze nagle owa miłosc jak do dziecka tak do zony by prysła niczym banka mydlana ! bo duma by go zżarła no ona jak mogła ! a na dziecko by patrzec nie mógł ! mimo , ze pzrez 10 lat je kochał i uwielbiał .

A jak inaczej sobie to wyobrażasz ? Ja nie widzę innej możliwości od wywalenia tego towarzystwa za drzwi i natychmiastowego załatwienia tej sprawy w sądzie. To zbrodnia, zamach na wszystko co ma jakąkolwiek wartość ... nie wyobrażam sobie nawet 5 minut więcej z kimś takim pod jednym dachem i tym bardziej jeszcze bękartem jakiegoś drecha, menela czy innego debila pod moim dachem. Nie wiem czy byłbym się w stanie powstrzymać przed drastyczniejszymi krokami, bo to zamach na moją godność, honor, ambicję, męskość i całą resztę, wymordowanie 6 mln żydów to małe miki przy tym.

I co to ma wspólnego z byciem samemu ? Warunkiem nie bycia samemu jest dawanie robić z siebie idiotę z uśmiechem na twarzy, płacić na cudze dzieci i robić za pierwszego frajera RP ? nie bądź śmieszny Andrew ...
Ostatnio zmieniony 18 mar 2009, 18:56 przez eng, łącznie zmieniany 3 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 18 mar 2009, 22:05

eng pisze:Ja nie widzę innej możliwości od wywalenia tego towarzystwa za drzwi i natychmiastowego załatwienia tej sprawy w sądzie.


bardzo słuszna uwaga. Jak ktoś ma odwagę puścić się z jakimś śmieciem, niech za to płaci.

[ Dodano: 2009-03-18, 22:09 ]
Andrew pisze:Bo gdyby tak sie stało o czym tu mowa , to rozumiem , ze nagle owa miłosc jak do dziecka tak do zony by prysła niczym banka mydlana !


tak, prysła, do ciężkiej cholery. Bo jak ma czelność dać dupy innemu i z uśmiechem na twarzy kłamać potem do sądnego dnia; ale nie, mleko się wylało i jednak zaszła, to koniec. Jak ma lepszego ptaszka ode mnie, niech z nim fruwa i idzie w pi.zdu z moich oczu, życia i kieszeni.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 mar 2009, 22:23

TedBundy pisze:bardzo słuszna uwaga. Jak ktoś ma odwagę puścić się z jakimś śmieciem, niech za to płaci.

Dlaczego zakładasz, ze ze smieciem. I czemu winne jest dziecko ??
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 19 mar 2009, 00:12

"Problem", Dzin, polega na tym, że facet nie przyniesie do domu niechcianej, obcej ciąży 8)

Jednak największy problem jest z tym, że większość ludzi nie wie, co znaczy kochać, Panowie :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 19 mar 2009, 00:14

Dzindzer pisze:Dlaczego zakładasz, ze ze smieciem.

No bo kobiety mając kogoś wartościowego nie ulegają fascynacji kimś na tym samym poziomie a najcześciej jest to jakiś elektryk, alkoholik, mechanik, dietetyk podający się za lekarza psychologa ... ktoś będący nie-śmieciem nie połaszczyłby się na cudzą kobietę, tylko ktoś będący nikim nie ma oporu przed takim czymś ...
Dzindzer pisze:I czemu winne jest dziecko

niczemu, ale to nie mój już problem w takiej sytuacji, niech się mamusia i tatus martwią, to jest nie moja broszka tylko ich, nie ponoszą odpowiedzialność za swoje czyny, decyzje, wybory, dlaczego do cholery ponosić tą odpowiedzialność mam ja ?
Z jakiej niby racji ?
To już w tym momencie nie moja kobieta a tamtego, nie moje dziecko, a tamtego, a ja cudzego nie porządam i nie życzę sobie. Dziecko ma rodziców i niech oni się nim zajmą, ja będe się zajmował MOIM dzieckiem jedynie, inne mają swoich rodziców i to nie jest kawałek mnie, więc nie ma o czym mówić.

[ Dodano: 2009-03-19, 00:22 ]
Mona pisze:"Problem", Dzin, polega na tym, że facet nie przyniesie do domu niechcianej, obcej ciąży

Do domu nie przyniesie, ale fakt jest faktem, facet może miec dzieci w każdym porcie, to kobieta jest przywiązana jak do kuli łańcuchem przez co najmniej kilkanaście lat po 15 minutach przyjemności ...
Mona pisze:Jednak największy problem jest z tym, że większość ludzi nie wie, co znaczy kochać, Panowie

Każdy czuje to po swojemu, skoro Andrew nie przeszkadza że przelecę jego kochankę i zrobię jej dziecko i on będzie ją i to dziecko traktował jakby się nic nie stało to ekstra, mogę mu nawet drużynę piłkarską zafundować ;)
przyjemność i ambicjonalnie to mój zysk, a obowiązek i cała reszta jego.

Ja rozumiem że większość kobiet jest chowana w przeświadczeniu że faceta to trzeba wrobić żeby przejąc nad nim władzę, miec go dla siebie, przywiązać, złapać "na dziecko" i że to faceta obowiązek płacić, za karę że ma penisa i nie ma miesiączki, ale to chyba coś jest nie tak w mentalności i dalekie to od uczuć, miłości i paru innych tematów.
Szukanie jelenia co się podpisze w USC w rubryce "ojciec" też jest raczej mocno nieetyczne dla mnie, ja rozumiem że chodzi o kasę, ale chyba są jakieś granice "upadlania" siebie samej i innych wokoło, chyba że ktoś stosuje zasadę " co by zrobić żeby zarobić a się nie narobić" czyli żyć na cudzy koszt ... żenada.

To ja wolę być singlem skoro takie są kobiety. bezdzietnym. Całe szczęscie bez kasy to mnie żadna nawet najbrzydsza nie chce "złapać na dziecko". i to jest moje szczęscie :)
Ostatnio zmieniony 19 mar 2009, 00:30 przez eng, łącznie zmieniany 3 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 mar 2009, 08:14

eng pisze:a najcześciej jest to jakiś elektryk, alkoholik, mechanik, dietetyk

Czyli to musi być smiec, no nie ma siły by elektryk był kimś wartościowym

eng pisze:ktoś będący nie-śmieciem nie połaszczyłby się na cudzą kobietę, tylko ktoś będący nikim nie ma oporu przed takim czymś ...

A skąd założenie, ze ten elektryk wie o mężu tej kobiety ??

eng pisze:Dziecko ma rodziców i niech oni się nim zajmą, ja będe się zajmował MOIM dzieckiem jedynie, inne mają swoich rodziców i to nie jest kawałek mnie, więc nie ma o czym mówić.

A co bys takiemu dziesięciolatkowi powiedział ??
Twoja matka sie puściła, nie jestem Twoim ojcem, nie chce cie juz i se spadaj ??

eng pisze:i że to faceta obowiązek płacić, za karę że ma penisa i nie ma miesiączki,

A myślisz, ze taka matka dziecka nic nie łoży na dzieciaka ??
Że z marnych alimentów ( w przypadku rozwodu) tylko dziecko utrzymuje ??
Eng nie słyszałam by jakąś kobieta z mojego otoczenia wyznawała takie ohydztwa jak łapanie na dziecko. Raczej większość się stara by dziecka nie było. Znam natomiast chłopaka który strasznie chciał złapać na dziecko taka jedną

eng pisze:To ja wolę być singlem skoro takie są kobiety.

A faceci się upijają, awanturują, psychicznie znęcają, bija, chodzą na dziwki.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 mar 2009, 08:20

eng pisze: bo to zamach na moją godność, honor, ambicję, męskość i całą resztę, wymordowanie 6 mln żydów to małe miki przy tym.

Eng ! ty ani jednej rzeczy z tego co wymieniles nie masz !! masz tylko zasraną dumę !! ale to moje zdanie ! <browar>

[ Dodano: 2009-03-19, 08:29 ]
eng pisze:
skoro Andrew nie przeszkadza że przelecę jego kochankę i zrobię jej dziecko i on będzie ją i to dziecko traktował jakby się nic nie stało to ekstra, mogę mu nawet drużynę piłkarską zafundować ;)
przyjemność i ambicjonalnie to mój zysk, a obowiązek i cała reszta jego.

Ty ciagle nie masz pojecia o czym piszesz ! to nie jest kwestia, ze mi nie przeszkadza - czy mam to rozwinąc, czy pojmiesz tak ? Jesli kogos kochasz to ten ktos jest na tyle wazny dla Ciebie, ze dziecko ewentualne nie bedzie stanowic problemu wtedy , kiedy tylko owa zdrada i dziecko nim jest . Nie wmówi mi nikt , ze miłosc umiera w takiej chwili , ze duma nad nią góruje ! rozumiem , ze ktos moze nie radzic sobie z takim stanem , ale kochac nie przestaje ! a w zwiazku z tym ... co wazniejsze ? Zobacz Eng ile w twych postach złych emocji , jakiejs nienawisci ! Ty jak mniemam nawet psa nie mozesz miec ! a gdybys go mial , to by zwiał . [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 mar 2009, 11:35

Andrew nie moja wina ze nie rozumiesz. A jak rodzice nie beda placic to co, do wiezienia za nieplacenie? To moze tak jak pisalem karac rodzicow tez za mandaty synka, jak ktoras zgwlaci to zapuszkowac, jak zabije zapuszkowac. I potem sie dziwic ze ludzie nie chca miec dzieci. Skoro trzeba do konca zycia za doroslego czlowieka odpowiadac prawnie. A z tym pozwaniem dzieci o alimenty to dales czadu kompletnie. Moze i tak jest ale nie powinno to miec miejsca. To wskazuje na degeneracje naszego spoleczenstwa i jego nieuchronny upadek razem z dawno zapomnianymi i zadeptanymi wartosciami. Taka zadeptana miedzy innymi przez Ciebie wartoscia jest dotrzymywanie umow i odpowiedzialnosc za siebie. wiec skoro kobiete interesuje czyjas sperma, nie ma w tym nic co by ich wiazalo, chce miec dziecko po prostu to nie powinna miec prawa wystepowac o alimenty. To tak jakbys chcial zeby producent samochodu Ci co tydzien tankowal do pelna!!! Chciales wiec sam tankuj. Ona chciala wiec niech sama utrzymuje.

Z tymi lesbijkami to ciekawe. ale do zalatwienia. Legitymowac sie przed taka nie trzeba... Tyle ze w zyciu bym sie nie zgodzil.

[ Dodano: 2009-03-19, 11:36 ]
Andrew pisze:Nie wmówi mi nikt , ze miłosc umiera w takiej chwili , ze duma nad nią góruje ! rozumiem , ze ktos moze nie radzic sobie z takim stanem , ale kochac nie przestaje ! a w zwiazku z tym ... co wazniejsze ?
A czy ja mowie ze przestanie kochac? Mozna nadal kochac ale sie rozejsc. Dlaczego? Dla zasady. Bo dla niektorych zasady sa wciaz wazne.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 19 mar 2009, 13:13

Dzindzer pisze:Dlaczego zakładasz, ze ze smieciem


a kim innym, jeżeli by ktoś zdecydował się mnie zdradzić? Dla mnie to byłby śmieć. Takie jest życie.

Dzindzer pisze:I czemu winne jest dziecko


krew nie z mojej krwi akceptuję jedynie wtedy, gdy świadomie decyduję się,wraz ze swoją partnerką na adopcję. W innym przypadku, a szczególnie tak plugawym nie interesuje mnie za grosz. Niech się buja w takim przypadku ze swoją puszczalską mamusią.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 mar 2009, 13:23

TedBundy pisze:a kim innym, jeżeli by ktoś zdecydował się mnie zdradzić?

Zaraz to nie kochanek zony by Cie zdradził, tylko zona, gubisz się

Wróć do „Dziecko, wychowanie, sprawy rodzinne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości