Kobieta/twoja kobieta na występie Chippendales

Trafiaja tu topiki ktore zostały załozone w działach tematycznych forum, a do nich nie pasowały. Posty w tym dziale automatycznie są kasowane co 180 dni.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Odpowiedzi

Myśli o seksie z takim facetem i chce się na niego w tym celu popatrzeć lub poobmacywać się z nim
2
15%
Nie myśli o seksie z takim facetem ale chce sobie popatrzeć. Obmacywać się z nim też nie chce bo kobiety na ogół nie uznają seksu bez miłości
3
23%
Chce z nim uprawiać seks, ma na niego ochotę bo on taki przystojny, umięśniony i pachnący
1
8%
Nie chce z nim uprawiać seksu, chce tylko się poobmacywać dla zabawy i z bliska sobie popatrzeć oraz poczuć jego ciało. W spotkaniu sam na sam z takim facetem w ostatnim momencie pewnie by się wycofała bo przecież jest porządna
3
23%
Zerwałbym z nią/podałbym o rozwód - to jest jak zdrada, nie ma przebacz
1
8%
Wybaczyłbym, to boli, ale ona się pewnie zapomniała, przecież wiem że tylko mnie kocha i już nigdy więcej tego nie zrobi
2
15%
Nie miałbym nic przeciwko, przecież seksu z nim nie uprawiała
1
8%
 
Liczba głosów: 13
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 cze 2008, 13:42

Widzę, ze najwięcej na temat walorów tych panów a właściwie na temat braku tych walorów i obleśności maja te które na takim pokazie nie były ( Mona ciebie do tej grupy nie zaliczam).

Jako osoba która była na takich pokazach miałam cos napisac od siebie, ale nieeee gdzie ja do tych ekspertek <pijak>
Stormy

Postautor: Stormy » 11 cze 2008, 14:29

shaman pisze:Jedna lubi kaloryfer, inna wystające żebra.
no co ja poradze ze wole wlasnie takie chuderlaczki :)
shaman pisze:nieee, ja wolę skromnego chłopaka z gitarą i gilem pod nosem" wolałaby zobaczyć jak brzdąka włosami wystającymi z nieopalonych nóg na gitarze, nago/w stringach?

chmm... wole skromnego chlopaka z gitara i bez stringow i gila. meski taniec wokol rury jest dla mnie po prostu komiczny,
shaman pisze:Faceci pod tym względem mają jednak zdrowsze podejście. Nie wymyślają bajeczek typu "ja to bym chciał żeby taka słodka grubaska z piegami się powyginała. może mieć wąsik, mrau". Facet mówi: "jasne, że z tą 90/60/90 spod rury bym nie chciał być, wolę niskie kobiety z miseczkami A, ale popatrzeć na nią mogę"

tu nie chodzi o to czy chiclabym byc z facetem z parkietu - z niekazdym chuderlakiem tez bym byla. chocdzi o to ze bardzo duzo kobiet uwaza tych miesniakow za obslizglych i po prostu oblesnych. (przynajmniej ma tak moje babskie towarzystwo). jesli chodzi o babki to wiadomo co innego - sama bym popatrzyla na jakas ladna laske w okol rury tanczacą. ladna wyginajaca sie KOBIETA jest dla mnie podniecajaca. BO:
1. kobiece cialo jest ogolnie ladniejsze, te kraglosci, itp a co za tym idzie -->
2. tanczaca i wyginajaca sie kobieta w kusych majtkach wyglada lepiej i seksowniej niz kark w stringach. a skoro taki typ kolesia mi si enie podoba to jak mam sie niem podniecac - tu nie chcodzi o oklamywanie sie: ja po porstu jestem na NIE. ale popatrzec moge - dla jaj po prostu

[ Dodano: 2008-06-11, 14:32 ]
Dzindzer pisze:jako osoba która była na takich pokazach miałam cos napisac od siebie, ale nieeee gdzie ja do tych ekspertek

kazdy punkt widzenia sie liczy :) skoro bylas to wal - ja widzialam foty i filmy tylko, raz chcialam pojsc ale niestety nie wypalilo. a to czy kogos to podnieca to kwestia gustu chyba. i tyle ode mnie
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 cze 2008, 14:47

Byłam dwa razy, raz byłam bardzo zadowolona a raz wręcz przeciwnie.

To udanie było z okazji panieńskiego. Przystojni faceci, ruszający sie jak faceci, to był bardzo ciekawy pokaz, świetnie sie bawiłam, byłam podekscytowana, ale nie podniecona.
Stormy pisze:meski taniec wokol rury jest dla mnie po prostu komiczny,


Drugim razem tez byłam z okazji panieńskiego i to było bleee raczej. Faceci ruszający się tak jak by chcieli naśladować ruchy swoich koleżanek po fachu i robili takie obleśne miny. Swoim dla mnie kompletnie niemęskim zachowaniem przyćmili to, ze byli całkiem przystojni

A na pokaz w wykonaniu kobiet bardzo chętnie bym poszła, uwielbiam patrzeć na piękne, zgrabne i fajnie zrobione kobiety.
tego to nawet na tym co mi sie nie podobało nie było. Ale fakt, jeśli facet rusza sie słodko miękko jak panna giętka to to przestaje być dla mnie atrakcyjne

Stormy pisze:niz kark w stringach.


ani ja na obu pokazach, ani znajome na innych pokazach karków nie widziały
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 11 cze 2008, 15:08

Ja chyba jestem stanowczo za molo bi. :] Nigdy mi nawet do glowy nie przyszlo, ze kobiece cialo jest ladniejsze i seksowniejsze :| Stanowczo wole meskie.
A na wystep chippendales moglabym isc, czemu nie. Ale nie czuje sie szczegolego podniecenia z tej okazji, a juz na pewno nie chcialabym z nimi uprawiac seksu :|
Ostatnio zmieniony 11 cze 2008, 15:15 przez złotooka kotka, łącznie zmieniany 1 raz.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 11 cze 2008, 15:42

Spoko, Dzin i shaman i jeśli chodzi o mnie, to ja nigdzie nie napisałam o tym, że chłopaki z Chippendales są ble, bo sądzę, że jeśli zostali wybrani do tej grupy tancerzy, to nie mogą być niedomytymi burakami.
Rozmowa nt. wyglądu rozpoczęła się później, choć (przyznaję się) większość moich tutaj wypowiedzi była prowokacją, jednak ile przy okazji dowiedziałam się :D
Myślę jednak, że znalazłby się facet (ba! pewnie wielu) z powiedzmy wyglądem niekoniecznie scenicznym i z nawet nadmiernym owłosieniem, który wykonałby erotyczny taniec o niebo lepiej, aniżeli mężczyzna, który nie omija salonów kosmetycznych.
Ja nie dyskryminuję i nie wyśmiewam (nikomu nie zabronię golić tyłka, czy pach), ale piszę, jako kobieta o tym, jacy mężczyźni podobają mi się, a najśmieszniejsze jest to, jak to mężczyzna pisze o tym, jacy faceci na 100% nie podobają się mi, a jacy powinni się podobać i to w sposób obraźliwy, nie zważając na czyjeś uczucia tutaj.

Autor zapomniał chyba jednak, że nikt nie zmusi kobiety do niczego na takich występach i jeśli ona "wyprawia" tam cokolwiek, to tylko dlatego, że tak chce i jeśli uważa, że obecność kobiety na tego typu występie może zagrozić związkowi, to właśnie to jest dziecinne :)
Ostatnio zmieniony 11 cze 2008, 15:45 przez Mona, łącznie zmieniany 2 razy.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 cze 2008, 19:59

A jacy mezczyzni sie mogą podobac kobietom jak i Tobie ? no jacy - wszak zadnym indywidum Mona nie jesteś ....
Skala podobania sie u kazdego ma pewną rozbierznosc , inaczej też mezczyzna wyglada ubrany, a inaczej w slipkach. Tu kwestia podobanie sie sie moze zmienic . Do wygladu też dodac trzeba charakter jak i to tzw. "coś "
Prowokacją - a jak ze , a ja to myslisz iż co uczynilem [:D]
Ostatnio zmieniony 11 cze 2008, 20:00 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 11 cze 2008, 20:04

Andrew pisze:no jacy - wszak zadnym indywidum Mona nie jesteś ....

Oczywiście i wszystkim Nam tutaj zarejestrowanym kobietom na forum podobają się tacy sami faceci ;DD
Andrew pisze:inaczej też mezczyzna wyglada ubrany, a inaczej w slipkach

Insynuujesz, aby facet zdejmował slipki na pierwszej randce? 8)
Andrew pisze:Do wygladu też dodac trzeba charakter jak i to tzw. "coś "

Serio?
Andrew pisze:Prowokacją - a jak ze , a ja to myslisz iż co uczynilem [:D]

Przecież teraz nie mogłeś napisać inaczej :]
Ostatnio zmieniony 11 cze 2008, 20:05 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 cze 2008, 20:13

powiem szczerze - iz tylko czekalem az napiszesz , ze w pewnych kwestiach bylas prowokatorką [:D] ale i tak mi nie uwierzysz <przytul>


Mona pisze:Oczywiście i wszystkim Nam tutaj zarejestrowanym kobietom na forum podobają się tacy sami faceci ;DD

oczywiscie , ze tak i nie musze rozwijac tego o co mi chodzi , bo sama wiesz - dodam jednak skromnie (przystojni ) <browar>
Ostatnio zmieniony 11 cze 2008, 20:14 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 11 cze 2008, 20:21

Andrew pisze:iz tylko czekalem az napiszesz , ze w pewnych kwestiach bylas prowokatorką

No i? Pierwszy raz po prawie 4 latach pozwoliłam sobie i wielkie halo robisz. Przestań, bo już nie chce mi się kłócić - życie za krótkie <browar>
Andrew pisze:(przystojni )

Czyli co, chłopaki z Cheppendales? ;DD Kupujemy bilety <hahaha>
Wszystko jest wymierne i Ty w końcu to zrozum. Przecież wiadomo, że zawsze znalazłby się przystojniejszy facet, czy piękniejsza kobieta, ale nie to jest meritum życia, bynajmniej dla mnie. Przecież nie trzeba zerżnąć pół świata, tylko dlatego, aby zaliczyć coraz piękniejszego człowieka i przypinać sobie medal "za...". No właśnie, za co ten medal miałby być? :D
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 cze 2008, 20:22

teraz - po tym co napisalals , to juz kompletnie nie rozumiem o czym piszesz i do czego zmierzasz - ale jak sie spotkamy kiedyś to wspomne - musisz mi to wyjasnic <glaszcze> <przytul>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 11 cze 2008, 20:28

Andrew pisze:ale jak sie spotkamy kiedyś to wspomne - musisz mi to wyjasnic <glaszcze>

Jak się kiedyś spotkamy, ponownie, to najpierw dostaniesz wpierdy, potem mogę ewentualnie coś wyjaśnić :D
Uff...
Lepiej ćwicz taniec ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 cze 2008, 20:29

za co ?? [:D] wszak ja taki milusi i kochany jestem <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 12 cze 2008, 00:24

Może idźcie się pitolkować na pw, a nie forumowe lapdance sobie serwujecie ;p
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 12 cze 2008, 19:23

Nie mam zamiaru pitolkować się ani uprawiać żadnego lapdance z Endriułem, to On mizdrzy się <browar> Widocznie nabroił 8)
Ale ciekawe, dlaczego Autor topa tak cicho siedzi :D
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 cze 2008, 12:53

Mia pisze:Blażej ile miałeś okazji do obserowania kobiet na męskim striptizie? :>
dwa. i za każdym razem ledwie udało mi się uskoczyć w bok przed tymi menadami.
Stormy pisze:ladna striptizerka moze wzbudzac podniecenia i to jest poprawen plitycznie, ale jak baba idzie pobrechac z mr uniwersum ala czipendejls to juz zla bo napalona kobieta?? <hahaha>
tylko że na striptizie nie widziałem facetów napalonych jak pie w hucie. nie krzyczeli, nie piszczeli, nie zrywali ubrań z kobiet...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 14 cze 2008, 13:19

Blazej30 pisze:tylko że na striptizie nie widziałem facetów napalonych jak pie w hucie. nie krzyczeli, nie piszczeli, nie zrywali ubrań z kobiet...

Może geje przyszli z ciekawości.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 cze 2008, 14:03

shaman pisze:Może geje przyszli z ciekawości.
a ty piszczysz na striptizie ??
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Stormy

Postautor: Stormy » 14 cze 2008, 14:05

Blazej30 pisze:Stormy napisał/a:
ladna striptizerka moze wzbudzac podniecenia i to jest poprawen plitycznie, ale jak baba idzie pobrechac z mr uniwersum ala czipendejls to juz zla bo napalona kobieta?? <hahaha>
tylko że na striptizie nie widziałem facetów napalonych jak pie w hucie. nie krzyczeli, nie piszczeli, nie zrywali ubrań z kobiet...

baby mają to do siebie że piszczą :D ze striptizerki nie zerwiesz ciucha bo pewnie zaraz wpadnie ochroniarz, a ci czpendejlsi maja to w koszta w kalkulowane :P ja bym krzyczala, piszczala, gwizdala, ale napolona to raczej nie.
Blazej30 napisał/a:
tylko że na striptizie nie widziałem facetów napalonych jak pie w hucie. nie krzyczeli, nie piszczeli, nie zrywali ubrań z kobiet...

Może geje przyszli z ciekawości.

<browar>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 cze 2008, 14:57

Co Wy wiecie o kobietach na wystepach "czpendelsuw" Błazej jedynie widze , ze cos wie <hahaha> <hahaha>


Stormy pisze: ja bym krzyczala, piszczala, gwizdala, ale napolona to raczej nie.


Normalna reakcja widza obserwujacego z boku zachowanie facetów ogladajacych kobiecy striptiz z spokojem i usmiechem , ewentualnym delikatnym innym zachowaniem np. wlozenie za majtki 50 zł jest stwierdzenie - chłopaki sie bawią .
Ale gdy taki widz patzry i widzi iz chlopaki zachowują sie wulgarnie , krzyczą , gwizdają itd. to - jest stwierdzenie -IDIOCI !!

odniesmy to zatem do odwrotnosci ...

jest tylko jedne wytłumaczenie takiego stanu rzeczy , dane osobniki są podniecone !! jak i po ten stan ducha sie na takowe pokazy uidają - wtedy jest oki , ale jak czytam to co czytam - to odnosze wrazenie ze chodza tam idiotki
Ostatnio zmieniony 14 cze 2008, 15:04 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Stormy

Postautor: Stormy » 14 cze 2008, 15:14

jest tylko jedne wytłumaczenie takiego stanu rzeczy , dane osobniki są podniecone

nie - dane osobniki wykorzystuja okazje zeby se pokrzyczec, pogwizdac ale niekoniecznie ma to z podnieceniem cokolwiek wspolnego
Andrew pisze:ale jak czytam to co czytam - to odnosze wrazenie ze chodza tam idiotki

mozliwe, ale czy na striptiz damski przychodza sami intelektualisci? bo watpie.. ale ja se toretyzuje tylko bo na takowe pokazy nie chodze - wole pieniadze na cos lepszego przeznaczyc
Ostatnio zmieniony 14 cze 2008, 15:16 przez Stormy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 cze 2008, 15:18

tak tak !!... a mały pociąg ruszył ...ciuch ...ciuch . <zakochany>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Stormy

Postautor: Stormy » 14 cze 2008, 15:19

Andrew pisze:wlozenie za majtki 50 zł

50zl??? za to ze babka dupą ładnie kręci? mi by bylo szkoda...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 cze 2008, 15:20

Stormy pisze:
Andrew pisze:wlozenie za majtki 50 zł

50zl??? za to ze babka dupą ładnie kręci? mi by bylo szkoda...

Tobie z tego co tu piszesz to wiele rzeczy szkoda - zatem po co sie wypowiadasz (w takiej formie), skoro nigdy nie poszlas na takowy wystep
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Stormy

Postautor: Stormy » 14 cze 2008, 15:22

Andrew pisze:Tobie z tego co tu piszesz to wiele rzeczy szkoda

nie, tu szkoda by mi bylo tylko kasy. po prostu 50zl dla mnie to duzo :)
Andrew pisze:zatem po co sie wypowiadasz (w takiej formie)

a co to za forma niby?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 cze 2008, 15:28

Domniemania <browar>
Ostatnio zmieniony 14 cze 2008, 15:28 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Stormy

Postautor: Stormy » 14 cze 2008, 16:09

ja tam mowie ze swojej perspektywy - na widok takiego faceta u mnie (i wiem ze u paru kolezanek) o podnieceniu nie ma mowy, a chcemy isc kiedys dla jaj. wiec to nie sa do konca domniemania :)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 cze 2008, 19:15

Stormy pisze:a chcemy isc kiedys dla jaj.

Myślę, że 70% kobiet, które idą pierwszy raz na taki pokaz, mówią że idą dla jaj (nie nomen omen ;DD ) :D Nie szkoda kasy dla jaj, Stormy? :>
Ostatnio zmieniony 14 cze 2008, 19:16 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Stormy

Postautor: Stormy » 14 cze 2008, 19:57

ale w szczecinie to sa co tydzien meskie striptizy i babki maja bodajze o dziwo wstep wolny.
dla jaj nawet tych 5 zl za wstep nie szkoda :) 50 zeby wsadzic w majtki kolesiowi - zdecydowanie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 cze 2008, 20:14

nie noooo - o czym my tu teraz zaczynamy pisać ? [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 14 cze 2008, 20:38

50zł prosto w majtki od napalonej/uśmiechniętej laski?

A ja durny studia robię.

Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości