Gdzie i w jaki sposób kończycie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Kiler
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2005, 15:48
Skąd: picze kłaki
Płeć:

Gdzie i w jaki sposób kończycie

Postautor: Kiler » 27 gru 2006, 23:49

Witam po długiej nieobecności na forum...Jak w temacie.
Ps. Dodam, że juz jestem po.
Dzieki za odp.pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 gru 2006, 23:51

Gdzie i w jaki sposób kończycie
W lozku, na stole, na podlodze, w lazience, w wannie ? :?

We mnie, na ciele, w buzi? :?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 gru 2006, 08:19

gdziekolwiek to jest w danej chwili możliwe .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 30 gru 2006, 15:39

Staram sie nie spuszczac na swoje ubrania, reszta mnie nie obchodzi <diabel>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
themadablues
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 22 lip 2004, 19:27
Skąd: się wziąłem ?
Płeć:

Postautor: themadablues » 31 gru 2006, 00:24

Kiedys tylko cialo : piersi, brzuch... Teraz nie chce abym konczyl inaczej niz w Jej buzi...I nie roni ani kropelki...Kiedys nawet dala mi buziaka z bonusem...
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Gdzie i w jaki sposób kończycie

Postautor: jaguar166 » 02 sty 2007, 17:53

Jak sie kochamy to moj chlopak nie konczy we mnie tylko wyjmuje mimo tego ze nawet ma na sobie prezerwatywe. Natomiast jesli ja sie nim zabawiam to on lubi konczyc na moim ciele lub jak biore do buzi. Na ogół w domu... Lózko, podłoga, biurko :P:P
Carpe Diem
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 02 sty 2007, 20:46

w niej, w buzi gdzie się zdarzy, z dala od ciuszków :)
wajdelota
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 12 cze 2005, 18:45
Skąd: In-die
Płeć:

Re: Gdzie i w jaki sposób kończycie

Postautor: wajdelota » 03 sty 2007, 00:10

jaguar166 pisze:Jak sie kochamy to moj chlopak nie konczy we mnie tylko wyjmuje mimo tego ze nawet ma na sobie prezerwatywe.


To chyba znikoma przyjemność, tak wyjmować tuż przed orgazmem? Zwłaszcza jak sie ma na sobie prezerwatywe. Ale każdy lubi co innego :)
Jeśli oznaką bycia prawdziwym mężczyzną jest upijanie się i sikanie do zlewu, to ja nie chcę być mężczyzną...
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 03 sty 2007, 03:42

Glupota totalmna, wyciagac w gumce, dla mnie przyjemnosc zerowa, nawet spuszczajac sie w srodku w gumce a co dopiero na zewnatrz (wlasciwie to ja sie w gumce nie potrafie spuscic).
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
papa_smerf
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:59
Skąd: z bajki
Płeć:

Postautor: papa_smerf » 03 sty 2007, 15:37

wajdelota, TFA, nie wiem co w tym jest takiego dziwnego? Jeżeli chcą mieć większą pewność to niech tak robią. A gdyby np gumka była zbyt naprężona i podczas wytrysku pękła to cały sperma zostaje w środku i co wtedy?
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 03 sty 2007, 21:16

papa_smerf pisze:nie wiem co w tym jest takiego dziwnego? Jeżeli chcą mieć większą pewność to niech tak robią. A gdyby np gumka była zbyt naprężona i podczas wytrysku pękła to cały sperma zostaje w środku i co wtedy?

gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem... jeśli ma się aż takie obawy przed ciążą, to po co w ogóle seks uprawiać? ciąży wtedy nie będzie na 100%... jeśli się chce mieć większą pewność, to trzeba się lepiej zabezpieczyć, bo seks w gumce już jest innym doznaniem niż bez, a co dopiero się jeszcze stresować tym, żeby zdążyć się wycofać przed wytryskiem... chore...
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 03 sty 2007, 21:25

też popieram że to zakrawa na jakąś psychozę... zamiast czerpać przyjemność z seksu myśleć ciągle o ciąży...
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 03 sty 2007, 21:53

Kiler pisze:Jak w temacie.
do kawy <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
wajdelota
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 12 cze 2005, 18:45
Skąd: In-die
Płeć:

Postautor: wajdelota » 03 sty 2007, 23:33

papa_smerf pisze:A gdyby np gumka była zbyt naprężona i podczas wytrysku pękła to cały sperma zostaje w środku i co wtedy?


Nigdy o czymś takim nie słyszałem. Guma szczela jak jest za duże tarcie itp. Ale żeby wytrysk ją przebijał :? Chyba tylko Chuck Norris takie coś potrafi ;-)
Gdyby tak było, to przy tzw blow job, były by przyapdki śmiertelnych "postrzeleń" ;)
Jeśli oznaką bycia prawdziwym mężczyzną jest upijanie się i sikanie do zlewu, to ja nie chcę być mężczyzną...
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 04 sty 2007, 00:04

wajdelota pisze:A gdyby np gumka była zbyt naprężona i podczas wytrysku pękła to cały sperma zostaje w środku i co wtedy?


Nigdy o czymś takim nie słyszałem. Guma szczela jak jest za duże tarcie itp. Ale żeby wytrysk ją przebijał Chyba tylko Chuck Norris takie coś potrafi ;-)

jemu pewnie chodziło bardziej o to, że jeśli ktoś nieumiejętnie nakłada gumkę i zostawi powietrze w zbiorniczku, to może pęknąć... coś takiego to już szybciej, ale nawet jeśli ma się obawy, że tak się stanie, to trzeba po prostu potrenować nakładanie...
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 04 sty 2007, 00:25

ja pomimo tego ze jestem z moja kobeta juz ponad 3 lata a grubo ponad dwa uprawiamy seks ppierwszy raz fakalismy sie bez gumki stwierdzam iz roznica doznan jest ogromna zarowno badzcow fizycznych jak i siwadomosci bycia naprawde blisko. :D :D hyhy a do konczenia tu razczej gdzie sie da usta pupa brzuch piersi w srodku stopy (kiedy masturbuje mnie nimi) czy ja sam gdy chce sie ze mna podroczyc
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
papa_smerf
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:59
Skąd: z bajki
Płeć:

Postautor: papa_smerf » 04 sty 2007, 08:25

hathor pisze:zostawi powietrze w zbiorniczku, to może pęknąć... c


Tak m.in o to mi właśnie chodziło. Jeszcze zapytam czy gdy już dojdziecie to odrazu wyciągacie czy jeszcze troche kochacie sie? Mowie oczywisiec o seksie z gumka

Sepik pisze: stwierdzam iz roznica doznan jest ogromna zarowno badzcow fizycznych jak i siwadomosci bycia naprawde blisko.


Zgadzam sie z Toba w 100%. Przejście z tabletek na gumki jest jedną z najgorszych rzeczy jaka chyba może się zgarzyć i zdarzyła się <pijak> . Nie mogłem się z tym pogodzić i prawde mowiąc do dzisiaj nie moge <pijak>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 sty 2007, 08:50

papa_smerf pisze:Zgadzam sie z Toba w 100%. Przejście z tabletek na gumki jest jedną z najgorszych rzeczy jaka chyba może się zgarzyć i zdarzyła się <pijak> . Nie mogłem się z tym pogodzić i prawde mowiąc do dzisiaj nie moge <pijak>

Ty sie ciesz chłopie , ze Twoja kobieta przeszla na gumki , a zrezygnowala z tabletek , nawet sobie sprawy nie zdajesz jakie krzywdy moze taka tabletka dlugo zażywana wywolac .

zawsze - jesli sie az tak boicie , mozecie uprawiac sex analny , dobrze rozegrany , dostrcza tyle samo frajdy jak i przyjemnosci , a niebezpieczenstwo zajscia w ciazę - zadne !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
papa_smerf
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:59
Skąd: z bajki
Płeć:

Postautor: papa_smerf » 04 sty 2007, 09:08

Ty sie ciesz chłopie , ze Twoja kobieta przeszla na gumki , a zrezygnowala z tabletek , nawet sobie sprawy nie zdajesz jakie krzywdy moze taka tabletka dlugo zażywana wywolac .


Kobiety biorą, robią przerwy i dalej biorą. Wiem że jest to szkodliwe gdy sie długo bierze i nie wymagam tego od niej. Teraz ma przerwę i chciałbym pożniej przynajmniej na krótki okres wróćiła do nich z powrotem. Ale z tym jest tak samo jak z analem, czytaj dalej...

Andrew pisze: mozecie uprawiac sex analny


Stary zapomnij! Rozmawiałem z nią na ten temat, mi by wystarczyło gdybym tylko palca mógł jej włożył w drugi otworek jak sie kochamy ale ona nie chce nawet o tym słyszeć a tym, nigdy mi nie na to nie pozwoli :/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 sty 2007, 09:38

papa_smerf pisze:nigdy mi nie na to nie pozwoli

nigdy nie mów nigdy, w seksie się ewoluuje ;)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
papa_smerf
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:59
Skąd: z bajki
Płeć:

Postautor: papa_smerf » 04 sty 2007, 13:29

lollirot pisze:nigdy nie mów nigdy, w seksie się ewoluuje


Jakoś wątpie w to... Ona jest moja pierwsza partnerka ja jestem jej trzecim, powinna być więc bardziej doświadczona, chcieć się bawić seksem, a jest wręcz przeciwnie :(. Brak u niej fantazji, pomysłów erotycznych, które chciałaby zrezalizować. Wszystko wychodzi odemnie :( o wiele rzeczy musze sie prosic. Mało kiedy słysze od niej "zrób mi tak... / chce tak...". Jak wiadomo w miare jedzenia apetyt rośnie ale tylko u mnie :(. Wszystko co zaproponuje spotyka sie z jej odmową :(. Nie wiem co robić, rozmowy z nią nic nie daja :(. Nie ukrywam seks jest dla mnie ważny. Może gdybym miał już kilka partnerek za soba patrzyłym na to inaczej ale jest jak jest i boje się że możę ucierpieć na tym nasz związek :(.
Awatar użytkownika
Yenna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:53
Skąd: Żary
Płeć:

Postautor: Yenna » 04 sty 2007, 16:01

No wlasnie - ona jest twoja pierwsza partnerka i dlatego ty masz wieksza ochote na poeksperymentowanie, sprobowanie wszystkiego... Ona moze juz znac anala i wiedziec ze jej sie to nie podoba i ze nie chce tego i koniec -> jak kobieta sie uprze to ciezko ja przekonac :-)
Nie lubię jak spływa w dół spod mokrych rzęs, Dotykając prawą kroplą ust - Zielony deszcz. Jak zalewa policzki i parzy jak lawa, Co z wulkanu gorącym wodospadem spada.
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: jaguar166 » 04 sty 2007, 16:20

No właśnie!! Niestety ale skads to znam. Kiedy mój chłopak chce czegoś nowego a ja za tym nie jestem to nie ma niczego co by mnie przekonało. Taka niestety jest dziewczyna. Ale to tez zalezy od podejscia. Moze idźcie na jakiś kompromis ? :):)
Carpe Diem
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 sty 2007, 17:29

papa_smerf pisze:Przejście z tabletek na gumki jest jedną z najgorszych rzeczy jaka chyba może się zgarzyć i zdarzyła się
Nie ow ja mam plan za 1,5 miesiaca rzucic to gowno :/ I te znie moge sie po godzic z mysla sexu z gumka :/ Znow bolace okresy raz na 3 meisiace nei wiadomo kiedy :/
Yenna pisze:Ona moze juz znac anala i wiedziec ze jej sie to nie podoba i ze nie chce tego i konie
I stad jej glupota wlasnie wynika i tak czy siak problem.
Awatar użytkownika
papa_smerf
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:59
Skąd: z bajki
Płeć:

Postautor: papa_smerf » 04 sty 2007, 17:29

Zapewnia mnie że nigdy nie probowała anala. Z tego co mi mowila niczego szczegolnego nie probowala ze swoimi byłymi, najzwyklejszy seks...

jaguar166 pisze:Moze idźcie na jakiś kompromis ? :

Poszedłem na kompromis chciałem przynajmniej włożyć palca w drugi otworek kiedy sie kochamy ale nie pozwoliła. Zgodziła się tylko na jego dotykanie...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 sty 2007, 17:29

Ja bym chciala np sprobowac ale caly cza snie moge sie przekonac, przemoc a moj wrecz marzy o tym. :/
cieciu
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2007, 14:33
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: cieciu » 16 mar 2007, 08:10

czesc jestem poczatkujacy i niedoswiadczony w tych sprawach i mam pytanie jezeli uprawia sie seks z prezerwatywa to powinno sie konczyc w srodku w partnerce i nie wyciagac go przed wytryskiem?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 16 mar 2007, 08:34

cieciu pisze:mam pytanie jezeli uprawia sie seks z prezerwatywa to powinno sie konczyc w srodku w partnerce i nie wyciagac go przed wytryskiem?


Pewnie, po to właśnie jest prezerwatywa, żeby nic nie dostało się do środka.
Kochać i być kochanym
Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 18 mar 2007, 18:55

cieciu pisze:jezeli uprawia sie seks z prezerwatywa to powinno sie konczyc w srodku w partnerce i nie wyciagac go przed wytryskiem?

Nie powinno sie lecz mozna :)to zalezy od własnego uznania , choc wieksza pewnosc ze nie wpdaniecie jest gdy skonczysz nie bedac w niej/../.
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 28 mar 2007, 16:51

Moze to brzmi niewiarygodnie raz skonczylem obok na scianie metr nade mna.

Raz tez mialem taka sytuacje , bzykalismy sie na lyzeczke i jak wyjalem by wylac to na brzuch polecialo prosto na jej oko , bylem wtedy bardzo podniecony ...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 280 gości