głębokie gardło

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 gru 2006, 03:01

Wystarczy wziasc dziewczyne bez epilepsji... Albo nie dawac fujary do buzi.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 gru 2006, 10:20

Wystarczy wziasc dziewczyne bez epilepsji

wziąć, chciałeś napisać?

Pegaz, to zakrawa na paranoję lekką ;)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 25 gru 2006, 16:28

Maverick pisze:Albo nie dawac fujary do buzi.
Do gardła ściślej rzecz ujmując :D
lollirot pisze:Pegaz, to zakrawa na paranoję lekką ;)
Bo to jest lekka paranoja :D ale niestety tak już mam ;)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 25 gru 2006, 18:21

Może to jest jakaś fobia :?

;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 gru 2006, 21:50

Pegaz pisze:Do gardła ściślej rzecz ujmując
Do buzi tez nie. Bo co za roznica czy odgryzie Ci cala fujare czy tylko zoladz?
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 gru 2006, 23:38

Pegaz, wyobraź sobie z KIM Ty byś się musiał zabawiać, żeby tak po prostu Ci odgryzła język... Tzn powiem inaczej - ja w rottweilerzycach nie gustuję, więc i jestem wolny od takich fobii ;) <browar>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Judyta
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 16 sty 2007, 22:49
Skąd: Kielce
Płeć:

Postautor: Judyta » 17 sty 2007, 19:49

Z tego co mi wiadomo, że jeśli przechyli się głowe do tyłu tak że gardło i przełyk ułożą się wmiare w linii prostej to jest możliwość, ze zmieści się cały, przyjmując oczywiście że nie jest za duży :P
Awatar użytkownika
iluzjonista
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 22 lis 2006, 12:20
Skąd: wlkp
Płeć:

Postautor: iluzjonista » 23 sty 2007, 12:25

Jeszcze rozumiem jakby ona tego posta napisala, ale pisanie tego przez faceta o swojej dziewczynie jest dla mnie po prostu niesmaczne i zalosne.


Dlaczego?
Skoro widzę ze Ona sie stara - a ja lubi czuc ucisk u samej nasady.
Ktos powyzej pisał ze nie odczuje róznicy. Czuje zasadniczą róznicę przy uscisku ręka penisa u góry , na środku - a najbardziej lubie czuc u samej nasady.
Dlatego ciekawi mnie jakby to było ustami. Jakby je zacisnela u samej nasady.... ech rozmarzyłem sie ;)

ktos pisał o dławiącej partnerce. No wiec moje pytanie dotyczy wlasnie jak to robic aby sie nie dławic.
Wiadomo ze to ma byc przyjemne dla obu stron. Nie ma mowy o zadnym krztuszeniu.

W kazdym razie dzięki za kilka konstruktywnych odpowiedzi powyzej.
tom
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 23 sty 2007, 12:27

iluzjonista pisze:ktos pisał o dławiącej partnerce. No wiec moje pytanie dotyczy wlasnie jak to robic aby sie nie dławic.

Musi odpowiednio oddychać i przez to nauczyć się kontrolować odruchy wymiotne.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 23 sty 2007, 13:48

Judyta pisze: tego co mi wiadomo, że jeśli przechyli się głowe do tyłu tak że gardło i przełyk ułożą się wmiare w linii prostej to jest możliwość, ze zmieści się cały, przyjmując oczywiście że nie jest za duży
Tylko po co?
Przecież oprócz dodatkowych doznań wzrokowych (nie wiem czy doznanie to dobre słowo, ale niech tak zostanie) nawet nie poczuje żadnej różnicy. Ale przecież to dziewczyna się męczy.... <pijak>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
iluzjonista
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 22 lis 2006, 12:20
Skąd: wlkp
Płeć:

Postautor: iluzjonista » 23 sty 2007, 13:53

Jawka pisze:
Judyta pisze: tego co mi wiadomo, że jeśli przechyli się głowe do tyłu tak że gardło i przełyk ułożą się wmiare w linii prostej to jest możliwość, ze zmieści się cały, przyjmując oczywiście że nie jest za duży
Tylko po co?
Przecież oprócz dodatkowych doznań wzrokowych (nie wiem czy doznanie to dobre słowo, ale niech tak zostanie) nawet nie poczuje żadnej różnicy. Ale przecież to dziewczyna się męczy.... <pijak>


Przeczyatj co napisałem na temat dwa posty wyzej,

róznica jest ogramna, zacisniecnie ust u samej nasady penisa - musi byc super. fakt - nie odczulem tego jeszcze, ale podczas pieszczot ręką, u samej nasady doznaje bardzo milych doznań niedostepnych podczas pieszcot innych czesci penisa.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 23 sty 2007, 14:08

iluzjonista pisze:róznica jest ogramna,
Skąd wiesz, przecież nie próbowałeś? <pijak>
Zapewniam, nawet byś nie odczuł różnicy, czy na nasadzie penisa zaciskają się jej usta, czy ręka. Czujesz większą przyjemność, ponieważ cały penis jest obejmowany. Ot. Cała zależność.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
iluzjonista
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 22 lis 2006, 12:20
Skąd: wlkp
Płeć:

Postautor: iluzjonista » 23 sty 2007, 14:30

Jawka pisze:
iluzjonista pisze:róznica jest ogramna,
Skąd wiesz, przecież nie próbowałeś? <pijak>
Zapewniam, nawet byś nie odczuł różnicy, czy na nasadzie penisa zaciskają się jej usta, czy ręka. Czujesz większą przyjemność, ponieważ cały penis jest obejmowany. Ot. Cała zależność.


ty chyba naprawde nie rozumiesz sensu moich wypowiedzi.
OWSZEM - NIEPROBOWALEM!!
ale gry ręką jestem pieszcony to roznica jest ogromna.

w gornych czesciach penisa - tez jest on caly obejmowany, ale wierz mi - nigdy nie jest to tak przyjemne jak w momencie gdy obejmuje mnie u nasady.
Wierz mi. facet jednak lepiej wie - jak to czuje.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 sty 2007, 14:32

iluzjonista pisze:Wierz mi. facet jednak lepiej wie - jak to czuje.
Zwłaszcza jak nie ma punktu odniesienia, bo czegoś nie próbował... <pijak>

A swoją drogą, to nic trudnego. Trzeba się tylko trochę podszkolić, przede wszystkim pod kątem oddychania, zeby się nie zadławić. I tyle
Awatar użytkownika
iluzjonista
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 22 lis 2006, 12:20
Skąd: wlkp
Płeć:

Postautor: iluzjonista » 23 sty 2007, 14:37

sophie pisze:
iluzjonista pisze:Wierz mi. facet jednak lepiej wie - jak to czuje.
Zwłaszcza jak nie ma punktu odniesienia, bo czegoś nie próbował... <pijak>



czego nie probowal?
przeciez piszę o dotyku u nasady? powiesz mi ze nie weim gdzie lubie byc pieszczony?
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 sty 2007, 14:51

Nie, tego nie piszę. Odnoszę się tylko do tego, co wcześniej napisałeś. Czyli porównania, którego tak naprawdę nie masz
iluzjonista pisze:ale gry ręką jestem pieszcony to roznica jest ogromna

W stosunku do.... ust przy nasadzie? :>
Awatar użytkownika
iluzjonista
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 22 lis 2006, 12:20
Skąd: wlkp
Płeć:

Postautor: iluzjonista » 23 sty 2007, 15:34

sophie pisze:Nie, tego nie piszę. Odnoszę się tylko do tego, co wcześniej napisałeś. Czyli porównania, którego tak naprawdę nie masz
iluzjonista pisze:ale gry ręką jestem pieszcony to roznica jest ogromna

W stosunku do.... ust przy nasadzie? :>

po rak kolejny to napisze. NIE MAM TEGO POROWNANIA!
Ale znam wlasne cialo, znam wlasne reakcje. Na posatwie innych doswiadczen wiem ze jest roznica w w zasisnieciu ust np. polowie penisa a u jego nasady.
aniooolka
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 06 cze 2006, 15:52
Skąd: Sandomierz
Płeć:

Postautor: aniooolka » 23 sty 2007, 16:51

Tak szczerze to najlepiej robilo mi sie loda mojemu chłopakowi gdy on leżał na łóżku on na swoim lewym boku a ja skierowana do niego na swoim lewym boku w tzw "leżącej pozycji 69" i wtedy robiłam mu lodzika i brałam go prawie całego do ust-to było cudowne:)
hmmm....aż sie rozmarzyłam:)
na pewno będziemy to dalej praktykowac:)
<lol>
no_name
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2008, 22:45
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: no_name » 07 lip 2008, 23:00

O co się oburzać? Pyta z ciekawości. To przecież nie żaden fetysz... ot niewinna zabawa.
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 12 lip 2008, 20:25

aniooolka pisze:wtedy robiłam mu lodzika i brałam go prawie całego do ust


To wzięcie jest ułatwione faktem wcześniejszego wytryśnięcia? Ustępuje wówczas utrudniające mocno usztywnienie. Czy dobrze zrozumiałem ?
Stormy

Postautor: Stormy » 12 lip 2008, 23:43

Staruszek Priam pisze:To wzięcie jest ułatwione faktem wcześniejszego wytryśnięcia?
raczej kątem. aniolka ci szybko nie odpowie bo ostatnio sie logowala w styczniu. od kiedy staruszka takie zberezne rzeczy interesują?
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 13 lip 2008, 00:04

[/quote] od kiedy staruszka takie zbereźne rzeczy interesują?[/quote]

Bardzo interesują. Mam szczególny żal do Agnieszki za upowszechnienie na Forum tej formy onanizmu. Kilka lat wstecz jeszcze tego nie było. "Agniecha" wpisuje się tym samym w krzewienie politpoprawnej pedocywilizacji na maxa. Ponadto interesuje mnie fenomen sam w sobie: jak to możliwe, aby gardło wyparło pochwę ?
Jestem więc szczerze wdzięczny każdemu kto uroni rąbka tajemnicy jak to naprawdę jest. Bo w materiały propagandowe nie wierzę.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 13 lip 2008, 00:12

Staruszek Priam pisze: jak to możliwe, aby gardło wyparło pochwę ?
Jestem więc szczerze wdzięczny każdemu kto uroni rąbka tajemnicy jak to naprawdę jest. Bo w materiały propagandowe nie wierzę.

Ma większe możliwości.
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 13 lip 2008, 00:16

[/quote]
Ma większe możliwości.[/quote]

Doceniam. Szersze spectrum, ale niższy pułap w intensywności szczytowania. Poza tym kobieta - niemal całkowicie wyautowana.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2008, 00:17 przez Staruszek Priam, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 13 lip 2008, 01:00

Staruszek Priam pisze:Doceniam. Szersze spectrum, ale niższy pułap w intensywności szczytowania. Poza tym kobieta - niemal całkowicie wyautowana.

Nic podobnego.
Stormy

Postautor: Stormy » 13 lip 2008, 01:12

shaman pisze:Ma większe możliwości.
gardlo jako gardlo? ja bym powiedziala ze wrecz odwrotnie. bez tego po pierwsze mozna sie obyc, po drugie tylko jedna strona czerpie przyjemnosc, po trzecie - latwo o jakies nieprzyjemne akcje w stylu "wielki powrot romantycznej kolacji". i jakos mniejsza bliskosc moim zdaniem miedzy partnerami
Ostatnio zmieniony 13 lip 2008, 01:13 przez Stormy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 13 lip 2008, 01:33

Stormy pisze:gardlo jako gardlo? ja bym powiedziala ze wrecz odwrotnie.

Usta. Nad ustami masz większą kontrolę niż nad pochwą. I masz język.

Stormy pisze:bez tego po pierwsze mozna sie obyc

Bez wielu rzeczy można się obyć, ale to nie powód aby z nich rzeczywiście rezygnować.

Stormy pisze:po drugie tylko jedna strona czerpie przyjemnosc

Są kobiety, którym pieszczenie partnera w ten sposób sprawia przyjemność.

Stormy pisze:po trzecie - latwo o jakies nieprzyjemne akcje w stylu "wielki powrot romantycznej kolacji"

Jak się jeździ samochodem bez wyobraźni to łatwo o wypadek. Jak się jest uprzedzonym to łatwo o gafę. Jak się jest durniem na wojnie to łatwo o kulkę. I co z tego?

Stormy pisze:i jakos mniejsza bliskosc moim zdaniem miedzy partnerami

Moim zdaniem porównywalna. Zależy od podejścia (abstrahując od tego, że przecież "najwyższa jedyna bliskość" chyba nie jest absolutnie wymagana we wszystkich łóżkowych pieszczotach?)
Stormy

Postautor: Stormy » 13 lip 2008, 02:52

shaman pisze:Stormy napisał/a:
gardlo jako gardlo? ja bym powiedziala ze wrecz odwrotnie.

Usta. Nad ustami masz większą kontrolę niż nad pochwą. I masz język.

oczywiscie ale przy zwyklym fellatio, ja mowie o glebokim gardle. jesli o nie chodzi czym sie mozna wykazac? majac usta calkowicie wypchane probuj jeszcze ruszac jezykiem - zreszta nawet jesli jakims cudem ci sie to uda to i tak nie piescisz glowki a trzon, co wielkich fajerwerkow nie dostarczy.
shaman pisze:Stormy napisał/a:
po drugie tylko jedna strona czerpie przyjemnosc

Są kobiety, którym pieszczenie partnera w ten sposób sprawia przyjemność.
oczywiscie ze sprawia - psychiczna, a to nie to samo co stosunek z ktorego obie strony czerpia przyjemność czysto z ciał plynacą
shaman pisze:Stormy napisał/a:
po trzecie - latwo o jakies nieprzyjemne akcje w stylu "wielki powrot romantycznej kolacji"

Jak się jeździ samochodem bez wyobraźni to łatwo o wypadek. Jak się jest uprzedzonym to łatwo o gafę. Jak się jest durniem na wojnie to łatwo o kulkę. I co z tego?
to z tego ze jesli kobieta i facet sie nie zgraja - bedzie niemiło. a facetom czasem ciezko sie powstrzymac zeby nie wepchnac o ten cm glebiej.
shaman pisze:Moim zdaniem porównywalna. Zależy od podejścia (abstrahując od tego, że przecież "najwyższa jedyna bliskość" chyba nie jest absolutnie wymagana we wszystkich łóżkowych pieszczotach?)
dla ciebie porownywalna bo to ty posuwasz w usta, a nie jestes posuwany. to ty masz orgazm a nie kobieta. to ty podziwiasz jej cialo a nie lezysz z rozdziwiawioną paszczą kontrolujac oddech, odruch wymiotny, starajac sie nie myslec o tym ze jeszcze chwila i zlapie cie skurcz w usta, albo ze boli szczeka :P to sprawia ze poziom bliskosci takiej okazywanej w sposób czuly, bardziej przytulasnej (bo psychiczna jest zawsze) spada jednak. oczywiscie ze najwieksza i jedyna bliskosc nie musi byc zawsze, ale nie stawialabym glebkiego gardla na rowni z "normalnym" seksem
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 13 lip 2008, 07:48

Stormy pisze:dla ciebie porownywalna bo to ty posuwasz w usta, a nie jestes posuwany. to ty masz orgazm a nie kobieta. to ty podziwiasz jej cialo a nie lezysz z rozdziwiawioną paszczą kontrolujac oddech, odruch wymiotny, starajac sie nie myslec o tym ze jeszcze chwila i zlapie cie skurcz w usta, albo ze boli szczeka :P to sprawia ze poziom bliskosci takiej okazywanej w sposób czuly, bardziej przytulasnej (bo psychiczna jest zawsze) spada jednak. oczywiscie ze najwieksza i jedyna bliskosc nie musi byc zawsze, ale nie stawialabym glebkiego gardla na rowni z "normalnym" seksem


Dzięki Stormy.
Czyli kobieta, jakby nie patrzeć, w roli ofiary. W najlepszym wypadku uszczęśliwionej ofiarnicy, bo facet miał fajnie. Czy tak ?
Pozostaje jeszcze kwestia orgazmu mężczyzny. Co do tego nie mam już żadnych pytań. Wątpliwej jakości przyjemność przy smętnym wycieku z krocza. Łech! Porąbaństwo i tyle.
Stormy

Postautor: Stormy » 13 lip 2008, 10:31

Staruszek Priam pisze:Czyli kobieta, jakby nie patrzeć, w roli ofiary. W najlepszym wypadku uszczęśliwionej ofiarnicy, bo facet miał fajnie. Czy tak ?
nie. kobieta zeby wykonac glebokie gardlo musi tego chciec, nei jest zadna ofiara, a robi to zeby sprawic przyjemnosc swojemu mezczyznie. dla mnie tylko nie czerpie z tego przyjemnosci faizycznej, a niekiedy sam "akt" moze byc dosyc nieprzyjemny. jesli jest zadowolona po wszystkim bo widzi ze jej facetowi bylo dobrze, jesli sama to zaproponowala, sama i z wlasnej woli cwiczyla technike - to gdzie tu ofiarnosc?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 444 gości