Wspólna kąpiel

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Noel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 06 maja 2005, 09:14
Skąd: Breslau City
Płeć:

Postautor: Noel » 13 lip 2005, 14:10

GNRose pisze:Stawiam kolejke, jezeli tylko wlozysz jajka (juz nawet bez przetrzymywania ich) do wody o temp. 50 st., nie mowiac juz o 60 st.

podpisuje sie pod tym 8)
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 14 lip 2005, 06:37

nie wiem czy 50 stopni to duzo sadze ze kapie sie w cieplejszej wodzie i jakos nie jest zle,
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 14 lip 2005, 10:13

krzyniu pisze:nie wiem czy 50 stopni to duzo sadze ze kapie sie w cieplejszej wodzie i jakos nie jest zle,

Buahahaha, nie moge <rofl3> Jasne, Krzyniu, cos jeszcze?... :DD Wybacz, ale chyba pojecia o tym nie masz zadnego. O ile sie nie myle, to normalnie goraca woda lecaca z kranu ma (powinna miec) temp. 70 st. C, wiec wyobraz sobie, ze mialbys do niej reke wlozyc, nie mowiac o jajkach... <boje_sie>
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 14 lip 2005, 10:59

Jeśli ta dyskusja potoczy się jeszce dalej, to będziemy mieć nowy środek antykoncepcyjny :565:
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 14 lip 2005, 14:30

Ja pier*** ludzie ale pitolicie...

1) nawet lekarze odrazaja kapile w zbyt "goracej" wodzie...czemu-> bo to sprzyja bezplodnosci...czemu-> bo jadra mam niejako "na zewnatrz" i panuje tam temperatura pare stopni nizsza niz ogolnie wew naszego ciala...jesli bedziemy podnosic w nich tem to raczej sie "uszkodzimy"...I TO PRAWDOPODOBNIE TRWALE :!:
Spojzcie ze czesto wsrod zawodowych kolazy wystepuje problem bezplodnosci...nosza w cholere obcisle "spodenki" a tym samym uciskaja jadra i podnosza ich temeprature... :!:
I w tym tkwi problem :!:

2) co do zywotnosci plemnikow http://www.zdrowemiasto.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1765&alt=47


I moze najpierw przed kolejnym takim pitoleniem
Obrazek
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 14 lip 2005, 17:29

Co do temperatury, to z tego co czytałam z kranu powinna lecieć woda (gorąca) od 45-55C. 70C mam na kotle - czyli u źródła :] No ale zawsze możecie danych poszukać na google jak kolega wyżej wspomniał. Albo sprawdzić termometrem :>
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
Stunt
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 12 lip 2005, 22:16
Skąd: z Księżyca
Płeć:

Postautor: Stunt » 14 lip 2005, 17:38

Bender pisze:czeste siadanie do miski z goraca woda i zanurzanie tam klejnocikow i trzymanie przez jakis czas powoduje czasowa bezplodnosc

ale nei jest to metoda 100% hehe


Jak potrzymasz jajca w wodzie 100 C, przez kilka minunek, będziesz miał 100% pewności , co prawda na stałe, ale taki tam efekt uboczny ... :]
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 14 lip 2005, 19:22

Runa pisze:Co do temperatury, to z tego co czytałam z kranu powinna lecieć woda (gorąca) od 45-55C. 70C mam na kotle - czyli u źródła :] No ale zawsze możecie danych poszukać na google jak kolega wyżej wspomniał. Albo sprawdzić termometrem :>

No wlasnie druga wartosc, ktora mi sie kojarzyla (oprocz 70 st.), to wlasnie 50-nie bylem pewny ktora to <browar>
A co do tematu, to jesli to tylko pieszczoty, to luzik, a jak ma byc seksik, to gumka i po sprawie :)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 14 lip 2005, 19:38

....jak tak dalej pójdzie to ktoś sobie na twardo ugotuje i jeszcze będzie z majonezem musiał zjeść.

Gumka to jest to.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 14 lip 2005, 19:42

Pegaz pisze:....jak tak dalej pójdzie to ktoś sobie na twardo ugotuje i jeszcze będzie z majonezem musiał zjeść.

Gumka to jest to.


Dobre <browar>
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
aniaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 05 cze 2005, 16:46
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: aniaa » 14 lip 2005, 20:57

Może po prostu niech dziewczyna pójdzie do ginekologa i poprosi o tabletki antykoncepcyjne...podejrzewam, że na kąpieli może się nie skończyć <banan>
Kiedy Bóg stworzył mężczyznę spojrzał nań z niesmakiem i rzekł - "pierwsze koty za płoty" :D Gdy stworzył kobietę powiedział "Hm..praktyka czyni mistrza" ;)
Awatar użytkownika
Nika87
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2005, 20:29
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: Nika87 » 17 lip 2005, 21:14

przecież można przeżyć wspólną kąpiel pod prysznicem i bez żadnych kombinacji z kwasekiem cytrynowym :D
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 17 lip 2005, 21:25

Runa pisze:Co do temperatury, to z tego co czytałam z kranu powinna lecieć woda (gorąca) od 45-55C.


to nie mozliwe?? jak pusicmy sama cieplą wode to nas oparzy wiec nie moze miec 45stopni ?? pomysl nasze cialo ma 36 .6 wiec woda o temperaturze 40 stopni jest dla nas letnia
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 17 lip 2005, 23:14

a wpólna kąpiel to zaje bista sprawa, żeby tylko kieć większą srawę to mogłabym tak godzinami :) i seks i wszytsko, a tak to ciniutko, jak wanna 1-osobowa tylko, ale nie ma co narzekac:)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
aniaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 05 cze 2005, 16:46
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: aniaa » 17 lip 2005, 23:20

z tą kapielą to się zgadzam Gosiu <browar> można robić to i tamto...wiadomo, woda rozgrzewa zmysły...no i nie tylko zmysły, jakieś świeczki się przydadzą...ładnie pachnący olejek...i coś pokroju truskawek :D ach <aniolek2>
Kiedy Bóg stworzył mężczyznę spojrzał nań z niesmakiem i rzekł - "pierwsze koty za płoty" :D Gdy stworzył kobietę powiedział "Hm..praktyka czyni mistrza" ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 17 lip 2005, 23:32

gosia pisze:i seks i wszytsko, a tak to ciniutko, jak wanna 1-osobowa tylko, ale nie ma co narzekac:)

Nawet jak większa niż 1-osobowa,to niezbyt wygodnie. Nie ma jak pod prysznicem na stojaka od tyłu. A na upartego można też i tak w wannie-facetka opiera się rękoma o krawędź, wypina tyłeczek, nóżki szeroko i dogodny dostęp od tyłu (trza tylko uważać żeby się nie pośliznąć).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 18 lip 2005, 01:43

no wlasnie - zbyt uwac trzeba

pomijajac fakt ze jak sie w 2 osoby wlazie do malej wanny to nie zostaje miejsca dla...wody

to pojaka choelre ?
prysznic ok ale z doswiadczenai powiem ze jak ktos kupuje kabine to niech nie bierze mniejszej niz 120cm ew 90 w ostatecznosci

70cm to chyba dla chinczykow sie nada
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 18 lip 2005, 09:48

krzyniu pisze:
Runa pisze:Co do temperatury, to z tego co czytałam z kranu powinna lecieć woda (gorąca) od 45-55C.


to nie mozliwe?? jak pusicmy sama cieplą wode to nas oparzy wiec nie moze miec 45stopni ?? pomysl nasze cialo ma 36 .6 wiec woda o temperaturze 40 stopni jest dla nas letnia


tak czytałam/ uczyłam się :)
poza tym 55 juz chyba taka letnia nie jest? < a u mnie w łazience jest właśnie taka tylko ciepła :( >

zresztą naprawdę, wsadź termometr pod kran i sprawdź ;)

[ Dodano: 2005-07-18, 09:50 ]
aha - dodam tylko że to są temperatury minimalne :)
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 18 lip 2005, 12:55

Runa pisze:Co do temperatury, to z tego co czytałam z kranu powinna lecieć woda (gorąca) od 45-55C. 70C mam na kotle - czyli u źródła

Taka woda może i leci z kranu, ale baterie, tzw termostatyczne są ustawione na 38 stopni i to jest naprawdę dość ciepła woda do kąpieli.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 lip 2005, 14:35

E tam, jak bylem w Egipcie w hotelu to z kranu woda leciala z max tempteraturka cos miedzy 93 a 100 stopni. Wrzatek nie, bo pare stopni zawsze sie straci ale parzyla, herbate szlo sobie zalac i jak odkrecilem kranik to z pary co leciala sana sie zrobila :D Ale kran zaczal dziwnie strzelac pod wplywem temperatury bo sie nagrzal jak cholera i odpuscilem :)
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 18 lip 2005, 15:29

ja tam zamiast kapieli polecam wspólny prysznic.... jest super i kto by pomyslał ze kapiel przynosi tyle przyjemności...hi hi hi <aniolek2> nawet zimna woda nie ochładza atmosfery...
you touch me
in special places...
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 18 lip 2005, 15:46

a na basenie....... ? :> :D fajnie by było...tylko, ze pływac, tzn nurkowac, trzeba by doskonale umiec.....
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 18 lip 2005, 16:40

zielona pisze:a na basenie....... ?


fajnie byłoby mieć prywatny basen ;)
Wtedy nawet umiejetność nurkowania nie byłaby potrzebna <aniolek2>
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 18 lip 2005, 17:49

a na basenie....... ? fajnie by było...tylko, ze pływac, tzn nurkowac, trzeba by doskonale umiec.....

basen fajnie sie "pływa", tzn ja nie umiem i jestem zdana na umiejętności mojego Krzysia :) Ja tam lubię się z nim w wodzie bawić.
ja tam zamiast kapieli polecam wspólny prysznic.... jest super i kto by pomyslał ze kapiel przynosi tyle przyjemności...hi hi hi nawet zimna woda nie ochładza atmosfery...

A racja, bardzo fajna sprawa, tylko, żeby móc tak codziennie...
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 18 lip 2005, 18:34

Runa pisze:Wtedy nawet umiejetność nurkowania nie byłaby potrzebna

nie wiem czy by sie udało upawiać seks pod woda, jeśli któraś ze stron nie umiałaby nurkować, no conajwyżej pływac....zresztą bała bym się, ze się utopie itd, jakbym nie umiała :D
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"

[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lip 2005, 14:41

Jezeli nie dojdzie do stosunku to dziewczyna nie zajdzie w ciaze... No chyba ze wejdizesz w nia brudnymi paluchami.

Ale zasadniczo najlepszym zabezpieczeniem bedzie goraca woda, taka conajmniej 40 stopni :) Nie ma szan zeby censored przezyly :)
ohoi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 18 sty 2007, 11:48
Skąd: z POLSKI
Płeć:

kąpiel w wannie

Postautor: ohoi » 22 sty 2007, 12:25

Witam. Zapewne taki temat się już pojawił na forum. Moje pytanie dotyczy kąpieli w wannie oczywiście z moją dziewczyną. Czy jest wtedy możliwość zapłodnienia? Piszcie co wiecie :) POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 sty 2007, 12:29

ohoi pisze:Czy jest wtedy możliwość zapłodnienia?

Oczywiście :D Tym bardziej zwiększona, że jak z Twojego członka wydobywa się płyn przedejakulacyjny, to pływa w wodzie i może dostać się do pochwy Twojej dziewczyny.
Radzę więc założyć prezerwatywę.

<hahaha>
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 22 sty 2007, 12:29

ohoi pisze:Czy jest wtedy możliwość zapłodnienia?

owszem, jeśli wyposażysz plemniki w pontony, kapoki i butle tlenowe.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 22 sty 2007, 12:33

jak na moje bez wytrysku to prawie nieprawdopodobne :)

tym bardziej w cieplej wodzie, parę sekund i wszystkie ewentualne <biedne> plemniczki ugotowane :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości