Wspólna kąpiel

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Wspólna kąpiel

Postautor: Ciekawski » 12 kwie 2004, 23:15

Witam serdecznie. Jestem nowy na forum.Mam pytanie. Z moją dziewczyną marzymy o wspólnej kąpieli, nie rozpoczęliśmy współżycia. Jak najskuteczniej zapobiec ew. ciąży (z tego co wiemy jest to możliwe w czasie kąpieli, o ile pojawi się nasienie)? Co robić aby spełnić to marzenie? :)
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 12 kwie 2004, 23:41

Podczas kapieli zajscie w ciaze nawet przy obecnosci ow specyfiku jest dosc ciezkie. Plemniki z tego co sie orientuje w zasadowym srodowisku mydla szybko nie przezyja. Dobrze byloby gdybys takze do wody dodal kwasek cytrynowy - bowiem On z pewnoscia plemniki zabija. Moze niech ktos inny tez sie wypowie.
Awatar użytkownika
RafZielak
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 mar 2004, 09:14
Skąd: Sochaczew
Płeć:

Postautor: RafZielak » 13 kwie 2004, 01:15

broken ... neistety ... nei do konca się zgodzę. Aż tak szybko to one nie umierają. Wszystko jest możliwe i ... podczas kąpieli też zajść w ciązę można choć ... szanse są na to baaaaaaardzo nikłe, ale ... są.

A sprawa numer dwa ... hmm ... broken ... mydło ma odczyn zasadowy, a kwasek cytrynowy ma odczyn kwaśny. Jedno drugi neutralizuje. To w końcu Twoim zdaniem który odczyn jest lepszy ?? I po co neutralizować zasadowy kwasowym jeśli zarówno jeden jak i drugi jest wedle Ciebie skuteczny.
Rafał "RafZielak" Z.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 13 kwie 2004, 01:27

Dajcie spokoj! Mozliwe to jest moze tylko teoretycznie , nie wyobrazam sobie jak mozna zajsc w ciaze od wspolnej kapieli :) Jak by tak bylo to w szpitalach na porodowce by miejsc nie starczylo. Nie rozumiem tez skad to nasienie ma sie znalesc tam?? Co bedziesz sie spuszczal do wanny a pozniej ze swoja kobieta kąpal sie w tym?? :)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 13 kwie 2004, 08:27

Co bedziesz sie spuszczal do wanny a pozniej ze swoja kobieta kąpal sie w tym??


Przecież to doskonała odżywka dla skóry ;):D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 13 kwie 2004, 09:18

(z tego co wiemy jest to możliwe w czasie kąpieli, o ile pojawi się nasienie)?


Skąd wam to przyszło do głowy? A niby jak by tam miało się pojawić nasienie? Gdyby tak miało być, to kobieta, która się nie zabezpiecza, nie mogła by się kąpać razem z partnerem-bzdura!
Jarek pisze:...Chyba się boisz, że możesz się spuścić na sam widok gołej kobiety.Nawet, gdyby tak się stało, to i tak nie dojdzie do zapłodnienia, bo plemniki musiały by sie dostać do pochwy-nie ma takiej możliwości.

Uzywaj przycisku edytuj
Maverick
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 13 kwie 2004, 10:57

Nie ma takiej możliwości
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 13 kwie 2004, 11:45

Hej!
He, he...
Widzę, że forumowiczom dalej nie brakuje ciekawych pomysłów ;)
Również wspólna kąpiel może grozić rozmnożeniem, ale tylko wtedy, gdy na samej kąpieli się nie przestanie...
Awatar użytkownika
szczęściarz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2003, 19:52
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: szczęściarz » 13 kwie 2004, 11:48

NIE RÓBCIE CHŁOPAKOWI ZAMĘTU W GŁOWIE, BO PRZECIEŻ ON NIE MYŚLI O ODBYCIU STOSUNKU PODCZAS KOMPIELI ANI O NICZYM TAKIM, TYLKO O BARDZO ROMANTYCZNYM RYTUALE.

P.S: POLECAM UPEWNIĆ SIĘ ŻE BĘDZIE WAM WYGODNIE JEŚLI WEJDZIECIE DO WANNY (WIEM Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA), NO CHYBA ŻE MIEJSCEM MA BYĆ JAKUZI!!??


POZDRAWIAM WSZYSTKICH I PROSZĘ NIE MIESZAĆ!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 kwie 2004, 14:28

Jezeli chcecie sie kochać podczas kompieli , czyli ma dojsc do penetracji , to zajscie w ciazę jest takie samo jak by odbywało sie to poza kąpielą ! natomiast jesli chcecie sie tylko wspólnie kompać i bawic , a Ty bedziesz miał wytrysk podczas tych zabaw , do wody , to do zapłodnienia na pewno nie dojdzie !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 13 kwie 2004, 15:48

Serdecznie dziękuję/dziękujemy za odpowiedzi.:)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 14 kwie 2004, 14:33

Hej, Sue Ellen, wreszcie się pojawilaś, już zaczynałam się martwić! Jesteś po porodzie czy jeszcze przed?
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 14 kwie 2004, 16:26

Chyba wszystkie możliwe odpowiedzi zostały już napisane! Ja nigdy nie obawiałem się, czy może dojść do zapłodnienia w wannie, a to dlatego że nigdy nie miałem ochoty spuszczać się w wannie. Jedyne czego mogłem się obawiać to to żebyśmy się czasem nie zapomnieli i czegoś nie zmajstrowali ;-)
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 14 kwie 2004, 17:27

Ciekawski pisze:Serdecznie dziękuję/dziękujemy za odpowiedzi.:)


Nie problemu, zycze miłego plumkania sie w wannie!! Wspólne mycie to jest to! Jeszcze jak kobieta ma długie pazurki i myje głowe.... mrrrrrr :D
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 14 kwie 2004, 22:54

SueEllen pisze:Hej!
He, he...
Widzę, że forumowiczom dalej nie brakuje ciekawych pomysłów ;)
Również wspólna kąpiel może grozić rozmnożeniem, ale tylko wtedy, gdy na samej kąpieli się nie przestanie...


WITAMY Z POWROTEM :) A Ty co nic nie opowiadasz co to sie tam urodzilo :)
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 14 kwie 2004, 23:39

eee ludzie. nie rozsmieszajcie mnie. po pierwsze masz racje mydlo ma odczyn zasadowy - ale taj zasady nie jest tak duzo a jesli jest to dobrze by bylo gdyby bylo jej jak najwiecej ;) czyli rozpusc kostke mydla w wodzie - najlepiej dwa. I po klopocie. Moze nie tak szybko umieraja .. ale maja jedna podstawowa wade - sa powolne wbrew pozorom. I moze sie brzydko wyraze. Jesli juz dojda do odpowiedniego miejsca to i tak niestety obumra...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 kwie 2004, 00:56

No wiecie, teoretycznie to jest to mozliwe tak samo jak teoretycznie mozliwe jest wygranie w totka =]
Z odczynem zasadowym nie przesadzajcie, bo Wam skora zejdze :d
Jak chcesz miec pewnosc to podkrec ciepla wode, one w wiekszych temperaturach gina :d
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 11 lip 2005, 13:35

Odczyn zasadowy jest mało szkodliwy dla plemników mogą w nim do kilku dni przeżyć.
Odczyn kwaśny jest szkodliwy dla plemników taki odczyn przcież znajduje się w pochwie a plemniki mogą w nim kilka godzin przeżyć gdy pokonają kwaśny odcinek dostają się do zasadowego i luzik tu mogą żyć do 6ciu dni stąd jedenz z problemów naturalnej antykoncepcji.
Heh wniosek taki ze możecie sobie dolewać i nic wam to nie pomoże to się tyczy równiez mydła.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 11 lip 2005, 22:18

Plemniki zyjace do szesciu dni?? Czys ty spadl z ksiezyca?? Plemniki w organizmie kobiety moga zyc do 72h czyli: 72h:24h=3 dni. Gdyby to bylo szesc to zadnych metod naturalnych nie daloby sie stosowac. Po prostu kobieta bylaby plodna prawie na okraglo. (Jak wyliczylam sobie to zostawalyby 2-3 dni nieplodnosci)
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 11 lip 2005, 23:00

Różnie źródła podają - wedle niektórych to jest do 5-6 dni.
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 12 lip 2005, 00:50

Z tego, co ja wyczytalem, to normalnie zyja 3 dni, a 3 dodaje sie dla pewnosci, wiec oboje macie racje :)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Alucard

Postautor: Alucard » 12 lip 2005, 10:33

Jak ktoś chce się bezpiecznie kąpać ze swoją ukochaną niech się kąpie w gorącej wodzie(wrzątek odpada) Białka się ścinają jak jajka na patelni :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 12 lip 2005, 11:02

złotooka kotka pisze:Plemniki zyjace do szesciu dni?? Czys ty spadl z ksiezyca?? Plemniki w organizmie kobiety moga zyc do 72h czyli: 72h:24h=3 dni. Gdyby to bylo szesc to zadnych metod naturalnych nie daloby sie stosowac. Po prostu kobieta bylaby plodna prawie na okraglo. (Jak wyliczylam sobie to zostawalyby 2-3 dni nieplodnosci)

Boże ja myślałem że to ja nie mam pojęcia o antykoncepcji... Komórka kobiety jest zdolna do zapłodnienia przez mniej więcej 48 godzin!!! problem polega na tym że trudno określić czy się nie wydostała wcześniej..A plemniki owszem w ciele kobiety które jest dla nich doskonałym środowiskiem mogą przetrwać 5-6 dni...
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Evestrum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 25 sty 2005, 09:27
Płeć:

Postautor: Evestrum » 12 lip 2005, 11:20

Wy mordercy plemnikow!! plemnik tez czlowiek!...poniekad :P
Czekajcie, jak Rydzykanie wysledza ten topic to dopiero bedzie :D
Nikt mnie nie zachęca, gadać jednak będę, bo mi się tak chce, że wytrzymać nie zdolen jezdem.
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 12 lip 2005, 11:48

Alucard pisze:Jak ktoś chce się bezpiecznie kąpać ze swoją ukochaną niech się kąpie w gorącej wodzie(wrzątek odpada) Białka się ścinają jak jajka na patelni :)


czeste siadanie do miski z goraca woda i zanurzanie tam klejnocikow i trzymanie przez jakis czas powoduje czasowa bezplodnosc

ale nei jest to metoda 100% hehe
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 12 lip 2005, 11:52

To jest dopiero asceza :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
fifi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 07 cze 2005, 21:24
Skąd: trojmiasto
Płeć:

Postautor: fifi » 12 lip 2005, 11:58

siadanie do miski z gorącą wodą.... przerażacie mnie <eee...>
Obrazek
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 12 lip 2005, 22:48

Bender pisze:czeste siadanie do miski z goraca woda i zanurzanie tam klejnocikow i trzymanie przez jakis czas powoduje czasowa bezplodnosc

ale nei jest to metoda 100% hehe


a ja czytalem ze wlasnie to w miare skuteczne taka codzienna kuracja pzrez 4 tygodnie podobno daje bezpolodnosc tymczasowš na okres 6 miesiecy, i to nie chodzio wrzatek ale wode powiedzmy ktora ma 60 stopni ktora wygrzeje jajka i zniszczy w nich zycie:)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 12 lip 2005, 22:54

Tyle lat już żyję na tym świecie i dopiero słyszę żeby wspólna kąpiel groziła ciążą. Chyba, że ktoś mówiąc o kąpieli ma na myśli sex, albo, co bardziej prawdopodobne, nie wyobraża sobie wspólnej kąpieli bez seksu. A jeśli do tego już dojdzie, to miejsce nie ma tu znaczenia.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 13 lip 2005, 01:42

krzyniu pisze:a ja czytalem ze wlasnie to w miare skuteczne taka codzienna kuracja pzrez 4 tygodnie podobno daje bezpolodnosc tymczasowš na okres 6 miesiecy, i to nie chodzio wrzatek ale wode powiedzmy ktora ma 60 stopni ktora wygrzeje jajka i zniszczy w nich zycie:)

Stawiam kolejke, jezeli tylko wlozysz jajka (juz nawet bez przetrzymywania ich) do wody o temp. 50 st., nie mowiac juz o 60 st. <browar>
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 252 gości