Wspólna kąpiel

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

aniooolka
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 06 cze 2006, 15:52
Skąd: Sandomierz
Płeć:

Postautor: aniooolka » 23 sty 2007, 17:51

:)niewiarygodne a jednak prawdziwe:)
<lol>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 23 sty 2007, 17:53

tak,oczywiście <faja> Plemnik lepszy niż komandos Specnazu <hahaha>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
aniooolka
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 06 cze 2006, 15:52
Skąd: Sandomierz
Płeć:

Postautor: aniooolka » 23 sty 2007, 17:55

Bywa i tak:)
Różne cuda sie na świecie zdarzają:)
..... <diabel>
<lol>
Stormy

Postautor: Stormy » 23 sty 2007, 17:56

aniooolka pisze:Oni sie kochali w wannie ale jak doszło do wytrysku to nie był w niej, nie był w "środku" tylko bardzo blisko jej cipki miała swojego wacka i tak dziwnym trafem a jednak dostał sie jeden sprytny plemniczek który zapłodnił komóreczke jajaową koleżanki i tak o to mają swoje 2 pociechy:)
_________________

to mopja droga uswiadomiona kolezanko, to nie bylo przytulanie ani nic do tego nie ma wanna... to sie kochanienka nazywa STOSUNEK PRZERYWANY z którego się polowa polakow rodzi...(plyn przedejakulacyjny od biedy i przy pechy tez wystarczy) wiec sie nie medrkuj... i ta twoja mamusia blizniat tez ci nie udowodni ze facet mial lub nie mial wytrysku w niej... bo moze jej nie poweidzial prawdy
aniooolka
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 06 cze 2006, 15:52
Skąd: Sandomierz
Płeć:

Postautor: aniooolka » 23 sty 2007, 19:25

Może większość z was jest jeszcze nie tak jak by to wymagał ten temat doświadczona,,,
najlepiej uczyc sie na sobie a nie na innych dlatego spróbujcie tak a sie same przekonacie:*
<lol>
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 sty 2007, 22:18

Nie jestem doświadczona przez dzieci :) Bo ich nie mam i na razie nie zamierzam mieć. A biorąc pod uwagę to, co tu się wypisuje w niektórych przypadkach o kąpielach i przytulaniu, to większość z nas powinna być dzieciata :)

Ps. Nie mierz innych swoją miarą :)
Stormy

Postautor: Stormy » 23 sty 2007, 22:24

sophie pisze:Ps. Nie mierz innych swoją miarą

raczej miara jej znajomych ktorych zycie seksualne zna lepiej niz oni sami...
aniooolka
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 06 cze 2006, 15:52
Skąd: Sandomierz
Płeć:

Postautor: aniooolka » 23 sty 2007, 22:36

:)Ja wiem swoje wy swoje i niech tak zostanie:)
<lol>
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 23 sty 2007, 23:48

aniooolka pisze::)Ja wiem swoje wy swoje i niech tak zostanie:)

niektórym ludziom nic nie da się przetłumaczyć... wiedzą swoje i żadną siłą nie da się tego zmienić... koleżanka naopowiadała tyle, co zapamiętała (alkohol ubarwił bajeczkę), a ta biedna uwierzyła... <hahaha> jakby nie stosunek przerywany, to zapewne przyrost naturalny byłby jeszcze mniejszy niż jest teraz...
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 23 sty 2007, 23:53

aniooolka pisze:Oni sie kochali w wannie
I wszystko jasne. Byli pijani, pamiętają że kochali się w wannie ale czy pamiętali o napuszczeniu do niej wody :>
Obrazek
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 24 sty 2007, 00:42

aniooolka pisze::)Ja wiem swoje wy swoje i niech tak zostanie:)


taak a wiesz że moi rodzice bzykali się przez telefon i teraz mój brat ma darmowe minuty do wszystkich sieci!!!!!!!!!!

wiarygodny jestem no nie??!!
<glaszcze>
i jeszcze powiedz, że z tego 1 plemniczka są niejednojajowe bliźniaki?

kobieto tu rozmawiają poważni ludzie, a ty im próbujesz powiedzieć, że ty wiesz lepiej.
ja też nie raz się z dziewczyną kąpalem i zdażyło się nie uważać, i jakoś wstyd mi za moje plemniki, nie dotarły... <pijak>
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 14 lut 2007, 21:00

Dobre naprawde. Ale ja mam takie pytanie czy pod czas wspólnej kąpieli jak partner będzie wkładał swój członek do pochwy ale nie dojdzie do wytrysku to istnieje możliwość zapłodnienia ??
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lut 2007, 21:44

Wilczyca pisze:Ale ja mam takie pytanie czy pod czas wspólnej kąpieli jak partner będzie wkładał swój członek do pochwy ale nie dojdzie do wytrysku to istnieje możliwość zapłodnienia ??

tak samo jak by wkładał bez kapieli <chory>
Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 15 lut 2007, 01:25

Wilczyca pisze:Dobre naprawde. Ale ja mam takie pytanie czy pod czas wspólnej kąpieli jak partner będzie wkładał swój członek do pochwy ale nie dojdzie do wytrysku to istnieje możliwość zapłodnienia ??

Co to za różnica , czy jestes w wodzie czy nie? skoro penis Twojego partnera i tak będzie na glębokokości ok 15 cm? chyba ze po stosunku włozycz sobie rure od prysznicu do pipki na kilkanaście cm i póścisz sobie 60 stopni to raczej nie wpadnisz...powodzenia <walka>
Ostatnio zmieniony 20 lut 2007, 06:41 przez Marcel18, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mar.tusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 lut 2007, 23:35
Skąd: Warszaffka
Płeć:

Postautor: mar.tusia » 15 lut 2007, 01:27

marzy mi sie taka duza wanna, dookola swieczki, szampan i ja z moim facetem w niej... niestety narazie byl tylko prysznic ale i tak bylo fajnie;) a nie, sorki wanna byla raz, ale niestety nie byla duza i mialam po niej dwa siniaki:) <fuckoff>
...when I feel that something I wanna hold your hand...

:* :* :*
Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 15 lut 2007, 01:30

;) heh ja wczoraj miałem wanne ...a raczej prysznic... :) przyjemnie...! polecam wszystkim ...:) jak to przyjemnie zobaczuć krople wody na piersiach kobiety,....pobudza zmysły:)
Awatar użytkownika
mar.tusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 lut 2007, 23:35
Skąd: Warszaffka
Płeć:

Postautor: mar.tusia » 15 lut 2007, 01:35

Marcel18 pisze:
Dzindzer pisze:Dobre naprawde. Ale ja mam takie pytanie czy pod czas wspólnej kąpieli jak partner będzie wkładał swój członek do pochwy ale nie dojdzie do wytrysku to istnieje możliwość zapłodnienia ??

Co to za różnica , czy jestes w wodzie czy nie? skoro penis Twojego partnera i tak będzie na glębokokości ok 15 cm? chyba ze po stosunku włozycz sobie rure od prysznicu do pipki na kilkanaście cm i póścisz sobie 60 stopni to raczej nie wpadnisz...powodzenia <walka>


no pewnie ze tak, w plynie przedejakulacyjny tez sa plemniki, wiec nawet jak nie bedzie wytrysku, to cos malego moze przeniknac w twoje wnetrza.....

[ Dodano: 2007-02-15, 01:36 ]
Marcel18 pisze:;) heh ja wczoraj miałem wanne ...a raczej prysznic... :) przyjemnie...! polecam wszystkim ...:) jak to przyjemnie zobaczuć krople wody na piersiach kobiety,....pobudza zmysły:)


noooo prysznic fajna rzecz:):):) krople na ciebie faceta to tez fajna sprawa:P
...when I feel that something I wanna hold your hand...



:* :* :*
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 15 lut 2007, 10:22

E tam zaraz durnota normalne pytanie dziewczyny która jeszcze w tych sprawach jest daleko w polu <aniolek>
PiotrSal
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2020, 12:47
Skąd: Polska
Płeć:

Kolagen z Tołpygi - Ktoś coś?

Postautor: PiotrSal » 24 sty 2020, 13:54

Siemano, może ktoś polecić kolagen z tołpygi?Potrzebuję takiego do smarowania na ciało, ze względów sportowych.
widlo
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2021, 13:50
Skąd: Zakliczyn
Płeć:

Re: Wspólna kąpiel

Postautor: widlo » 29 maja 2021, 16:36

? nie rozumim takich pytań póki nie ma wposlżycia w kompieli jest to nie możłiwe :) chyba że chcecie tam coś wiecej robic
https://www.tarnowskiegory.info/kategoria/informacje

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości