Do którego roku życia rośnie penis?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Technic
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2006, 14:10
Skąd: Piła
Płeć:

Do którego roku życia rośnie penis?

Postautor: Technic » 01 lis 2006, 14:24

Cześć mam 16 lat i nie jestem do końca zadowolony ze swojego rozmiaru penisa. Mam dziewczyne i niedługo zamierzamy współrzyć ze sobą. Ale mnie martwi jedna myśł czy mój członek jescze urośnie??... :| Chciał bym sie dowiedzieć do którego roku życia rośnie penis... dzieki
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 01 lis 2006, 14:47

Chyba nikt nie badał jak długo rośnie penis. Prawdopodobnie równie długo jak właściciel. Co do wielkości. średnia długość to 12-16 cm jeśli mieścisz się w tym przedziale to jest nieźle. Jeśli masz trochę krótszego-nie szkodzi. Twoja partnera raczej z centymetrem nie wskoczy do łóżka. Nie jest też pewnie zbyt "obszerna" więc twoje "maleństwo" doskonale ją zadowoli.A nawet widok 20-centymetrowego mógłby ją zdeprymować :"gdzie mi to się zmieści" :))
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
u85
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 lis 2006, 13:52
Skąd: Wilanówia
Płeć:

Postautor: u85 » 01 lis 2006, 14:51

Z tego co mi wiadomo to facet sie rozwija do 18 a nawet i do 21 roku zycia, wiec jego cialo (w Twoim przypadku penis) tazke sie "rozrasta" :)
Jezeli Cie dziewucha naprawde kocha to powinna zaakceptowac Twoje cialo, nawet tą część najbardziej krepujacą.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 01 lis 2006, 15:31

Dotad az Ty rosniesz, moze rosnac Twoj penis .
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Technic
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2006, 14:10
Skąd: Piła
Płeć:

Postautor: Technic » 01 lis 2006, 18:17

aha dzieki jestem spokojniejszy... w sumie musi jeszcze urosnąć jeszcze jestem w okresie dojrzewania.. pozdrawiam =)
lucjaneczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2014, 11:51
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: lucjaneczka » 19 lis 2014, 11:53

Z tego co wiem to do 21 roku życia, podobnie jak w przypadku całego człowieka - wiele źródeł godnych zaufania podaje właśnie, że do tego roku życia rośnie cały człowiek jak i jego członek. Potem jest taka krótka przerwa a po 25 roku życia powolutku zaczynamy się starzeć co widać już po 30stce - krótki ten okres tej idealnej młodości, tego idealnego okresu życia :) Czytałam też podobny wątek z tym że dotyczyło to ogólnie człowieka i też jest mowa, że do 21 roku życia :)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez lucjaneczka, łącznie zmieniany 1 raz.
alogneys
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2014, 15:08
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: alogneys » 19 lis 2014, 15:13

wygląda na to że to prawda :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 208 gości