Zniechęcenie :(

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

mikmik
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2006, 20:20
Skąd: Wa
Płeć:

Zniechęcenie :(

Postautor: mikmik » 24 paź 2006, 20:26

Witam
Czy male problemy rodzinne i nawal nauki może spowodować że dziewczyna nie będize miala ochoty na pieszczoty? Chodzi o dłuższy okres ktory zaczął się po wakacjach a w same wakacje było super.
Piszesz ARTYKUŁY?
Lubisz czytać artykuły?
Zapraszam to jest idealne miejsce dla Ciebie:
EduFind
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 24 paź 2006, 21:50

Może to na dwa frony działać.
Z jednej strony już nie chce o niczym myślec. A z drugiej może chcieć sobie odreagowac. Twoja dziewczyna wybrała chyba opcje numer 1 ;)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
katerina
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 10 kwie 2005, 17:35
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: katerina » 24 paź 2006, 23:06

Kobiety maja to jakos bardzo silnie polaczone - psychike i seks - dlatego stres, zle samopoczucie ogolne etc. moga byc przyczyna braku ochoty na cokolwiek.
"Mój panie, na cóż tłumaczyć durniowi, że jest durniem. Przecież jego dureństwo na tym właśnie polega, że nie ma o nim pojęcia."
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 24 paź 2006, 23:14

Może to działać też w drugą stronę. Problemy rodzinne dziewczyny mogą powodować, że jeśli tylko się spotykacie ona nie pragnie niczego innego jak twojej bliskości i czułości.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 paź 2006, 23:36

Hardcore pisze: i czułości.

I czułości.
Tyle i aż tyle!
Tak ten świat "zbudowano", że często przenoszą inne kłopoty na nas!
I MY mamy to udźwignąć :| bierzemy to na klatę, jeśli nas na to stać. Sex to nie wszystko. Czuwaj!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 24 paź 2006, 23:45

Mysiorek pisze:I czułości.
Tyle i aż tyle!
Tak ten świat "zbudowano", że często przenoszą inne kłopoty na nas!
I MY mamy to udźwignąć :| bierzemy to na klatę, jeśli nas na to stać. Sex to nie wszystko. Czuwaj!

Właśnie cieszę się, że mogę być w jakimś chociaż stopniu podporą, mogę być pomocny. Sex to nie wszystko. To prawdziwy test uczucia i cierpliwości. Trzeba zacisnąć zęby i robić wszystko by było dobrze.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 25 paź 2006, 00:14

katerina pisze:Kobiety maja to jakos bardzo silnie polaczone - psychike i seks - dlatego stres, zle samopoczucie ogolne etc. moga byc przyczyna braku ochoty na cokolwiek.


ja tak mam np.....jezeli jestem wkurzona,cos mi w pracy nie wyszlo, z kims sie poklocilam to po prostu nie mam na to ochoty i juz....
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 26 paź 2006, 07:54

Oj zdecydowanie tak to działa... ;/ ale uwierz ze pretensje nie pomogą, wiec musisz być cierpliwy, a zostanie Ci to z czasem wynagrodzone ; p
ASR
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 23 lut 2006, 13:05
Skąd: ViRuSlAnD
Płeć:

Postautor: ASR » 26 paź 2006, 09:45

AlicE! pisze:Oj zdecydowanie tak to działa... ;/ ale uwierz ze pretensje nie pomogą, wiec musisz być cierpliwy, a zostanie Ci to z czasem wynagrodzone ; p


Nadzieja matką głupich <pijak>
Obrazek

MOC JEST BOGIEM, PRĘDKOŚĆ NAŁOGIEM, QUATTRO ZABAWĄ A TURBO PODSTAWĄ
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 paź 2006, 10:17

ASR pisze:Nadzieja matką głupich <pijak>

takta k Mamusia nadzieja pewnie cie bardzo kocha :]

Uważam, ze powinienes teraz z nia po prostu być. Ona moze potrzebowac czułosci ale nie jako wstepu do seksu, po prostu czułosci by poczuc sie bezpiecznie. Jesli nie chce seksu i za kazdym razem przy przytulaniu bedzie musiała to mówić, to zwyczajnie profilaktycznie nabierze dystansu, by ci tego nie mówic, nie ranic cie, by samej nie byc w niezrecznej sytuacji
kina pisze:katerina napisał/a:
Kobiety maja to jakos bardzo silnie polaczone - psychike i seks - dlatego stres, zle samopoczucie ogolne etc. moga byc przyczyna braku ochoty na cokolwiek.


ja tak mam np.....jezeli jestem wkurzona,cos mi w pracy nie wyszlo, z kims sie poklocilam to po prostu nie mam na to ochoty i juz....

przyłaczam sie do tego grona kobiet.
Jesli jest mi jakos tak bardzo smutno, albo mam wiekszy problem i to nierozwiazany, lub jestem mocno wkurzona to nie mysle o seksie, nie mam na niego ochoty

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 142 gości