jak to jest?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

mirialem
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2006, 11:36
Skąd: warszawa
Płeć:

jak to jest?

Postautor: mirialem » 08 paź 2006, 11:47

Witam wszystkich. Pomimo moich usilnych starań nie znalazłam na forum odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.
Chcę rozpocząć współżycie sexualne z moim chłopakiem lecz mam pewien problem. Odkąd pieścimy się intymnie a on robi mi tzw palcówkę odczówam ból. Tak samo jest przy używaniu tamponów. Ostatnio dowiedzialam się iż problemem moze być moja błona dziewicza. Gdy sprawdzalam jej wygląd w lusterku to zauważyłam że nie mam tam właściwie żadnego wejścia... zastanawiam sie więc jak mój chłopak wprowadził tam palec.. miesiączkuję normalnie bez problemów a jednak widzę tam jedynie fałd a nie wejście do pochwy..
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 08 paź 2006, 12:05

mirialem pisze:Ostatnio dowiedzialam się iż problemem moze być moja błona dziewicza.

Jeśli jesteś dziewicą, a raczej masz błonę, to jest to powód. Nie chcę nic mówić, ale jak Cię boli, to pierwszy raz może nie należeć do najprzyjemniejszych. :P
mirialem pisze:zastanawiam sie więc jak mój chłopak wprowadził tam palec..

Nie ma rzeczy niemożliwych. Nie ma wejść, do których palec nie może wejść.
miesiączkuję normalnie bez problemów a jednak widzę tam jedynie fałd a nie wejście do pochwy..

To Ty myślałaś, że przy najgrubszej błonie i najbardziej zabłonionej pochwie mięsiączkuje się nienormalnie i z problemami? <hahaha>
Będąc dziewicą nigdy nie wpadłam na taki genialny pomysł.
mirialem pisze:Pomimo moich usilnych starań nie znalazłam na forum odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.

Na tym forum panuje również inna zasada, oprócz szukania. Najpierw się myśli, potem się pisze. :] Pozdrawiam.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 08 paź 2006, 12:08

Olivia pisze:Na tym forum panuje również inna zasada, oprócz szukania. Najpierw się myśli, potem się pisze.

Jesteś niemiła...
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 08 paź 2006, 12:09

Sir Charles pisze:Jesteś niemiła...

Nie, jestem po prostu szczera. Nie przesadzaj. ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
mirialem
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2006, 11:36
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: mirialem » 08 paź 2006, 12:23

"To Ty myślałaś, że przy najgrubszej błonie i najbardziej zabłonionej pochwie mięsiączkuje się nienormalnie i z problemami?"
To nie moje wnioski ale fakty. Przy pewnych kształtach błony dziewiczej konieczna jest ingerencja lekarza. To że jestem dziewicą nie znaczy ze jestem głupia i nieuświadomiona. Na forum powinna również panować zasada zachowania kultury osobistej bo dyskusja jest jego założeniem...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 08 paź 2006, 12:26

mirialem pisze:Przy pewnych kształtach błony dziewiczej konieczna jest ingerencja lekarza.

Wiem. Ksztalt mojej błony był chyba najgorszy z możliwych. Ale ja wolałam mieć przebitą błonę przez swojego faceta palcami, niż przez obcego człowieka jakimś narzędziem.
Będzie dobrze. Jak ja to przeżyłam, to i Ty dasz radę. ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
mirialem
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2006, 11:36
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: mirialem » 08 paź 2006, 12:28

Ja myślę ;)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 08 paź 2006, 13:08

Mialam ten sam problem , nie jestes przypadkiem wyjatkowym. Zapamietaj , ze bol tego rodzaju, powstaje glownie z powodu naszego stresu, napinania miesni, skurczow - a nie jest wywolany samym przerywaniem blony.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
mirialem
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2006, 11:36
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: mirialem » 08 paź 2006, 14:07

Zapomniałam o jeszcze jednej waznej rzeczy która dodatkowo mnie irytuje podczas intymnych kontaktów.
Podczas gdy mój chłopak pieści palcem moją pochwę, często odczówam parcie na stolec. Jest to dla mnie bardzo krępujące i nie wiem o co chodzi.. Mam takie wrażenie jakby uciskał palcem jakiś punkt który to powoduje...
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 08 paź 2006, 14:14

moze mu sie palec omsknal i pomykal nizej? <aniolek>
to tlumaczy zagadke "nieprzepuszczalnej" blony <pijak>
mirialem
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2006, 11:36
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: mirialem » 08 paź 2006, 14:18

Wybacz ale wiem co robie z moim chłopakiem.. i co mi gdzie wkłada..
Awatar użytkownika
Isztar
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 paź 2006, 13:54
Skąd: Włocławek
Płeć:

Postautor: Isztar » 08 paź 2006, 14:21

" Mam takie wrażenie jakby uciskał palcem jakiś punkt który to powoduje" _- no bo to wlasnie jest tym zpowodowane, ze uciska tylnia sciane pochwy i dlatego mozesz cos takiego czuc!! ja nie raz ma tak , zekiedy sie kochamy w pozycji gdzie ja mam nogi na jego ramonach, czuje jakby bardzo chcialo mi sie siku;/ a to przez to , ze penis w tej pozycji uciska pecherz moczowy i z tad parcie na siusiu !
Nikt nikogo nie traci, bo nikt nikogo nie może mieć na własność(...)mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 232 gości