Ciągły apetyt na sex

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Jacenty85
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 sie 2006, 01:23
Skąd: Lublin
Płeć:

Ciągły apetyt na sex

Postautor: Jacenty85 » 15 sie 2006, 01:59

Witam jestem tu nowy!dlatego korzystanie z wyszukiwarki jest po niekąd problemem...po prostu nie wiem jak sprecyzować sprawe która mnie frapuje. Jeśli to kiedyś było to przepraszam. Zastanawiam się od pewnego czasu czy jestem normalny czy zboczony. Mam 21 lat uprawiam sex z partnerką stałą 3 lata. Chodzi mi o to że od czasu kiedy zaczeliśmy to robić staje się coraz bardziej napalony. Kiedyś zamieszkaliśmy razem na kilka dni chciałem to stale non stop...tzn wytrysk i przerwa pół godziny i znowu. Moja dziewczyna po 3 razach miała dość bo każdy z tych stosunków trwał około 45 minut i doprowadzałem ją do przeciętnie 4 orgazmów. Przepraszam nie myślcie że się chwale czy coś to jest problem bo kiedy ona miała dość ja poszezdłem do łazienki i się masturbowałem. Walcze z tym jak moge ale musze się masturbować. Dodatkowo mam fioła na punkcie wyglądu kobiet gapie się w piersi itd. do sexu jestem gotowy natychmiast. ZA często dostaje wzwodu a jednocześnie długo osiągam orgazm.Na dodatek moje przyrodzenie jest duże i kiedy stanie no to wstyd...ktoś pomyśli albo się przechwala albo jakiś pieprzony ogier...ale ludzie to już jest problem. Jak z tym walczyć????pomóżcie
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 15 sie 2006, 02:03

Nie walcz. Zdrowych facet jestes i zdrowo reagujesz... <aniolek>
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 15 sie 2006, 06:44

Znajdz sobie jakies hobby. Nie wiem, ksiazki czytaj czy cos. Zeby przestac po prostu nachalnie myslec o seksie. A jak przerodzi sie to w obsesje to najlepiej do seksuologa, on cos zaradzi.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 15 sie 2006, 09:21

Pytanie, czy przeszkadza Ci to w normalnym funkcjonowaniu? Tzna w nauce, pracy? Czy jak jestes zajety czyms waznym , to tez ciagle myslisz o seksie? Bo jesli tak, to pora udac sie do seksuologa.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 15 sie 2006, 14:24

No wlasnie, jak to u Ciebie jest? Ciagle myslisz o seksie? Nie ma chwili, cokolwiek bys nie robil, aby to przewijalo sie przez Twoja glowe?
Jacenty85
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 sie 2006, 01:23
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Jacenty85 » 15 sie 2006, 19:53

Nie przeszkadza mi to w normalnym funkcjonowaniu chciaż pojęcie normalne funkcjonowanie może mieć różne znaczenie dla każdego. Kiedy uczę się czy pracuję ten problem jest znacznie mniejszy ale ile można się uczyć. Jestem studentem prawa uczę się dużo dlatego potrzebuje chwili wytchnienia...ale kiedy robie przerwe...Tak tylko chciałem poznać wasze opinie ale odpowiedzi typu wykastruj się nie są zabawne. Pozdro
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 15 sie 2006, 20:12

A po co chcesz walczyc? <banan> <banan> <banan>
blejd007
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 23 sie 2006, 12:31
Skąd: Z Netu
Płeć:

Postautor: blejd007 » 24 sie 2006, 14:28

Stary nie przejmuj się ja mam troszkę więcej lat od Ciebie i też ciągle myślę o seksie i mi to nie przeszkadza i oby tak zostało do końca życia. Musisz tylko mieć partnerkę, która to zaakceptuje i zabawa non stop. No jeszcze później praca dojdzie i czasu będzie mniej. Ale ja każdy wolny czas w miarę możliwości poświęcam na to właśnie i jestem szczęśliwy. Tylko, że z dużym temperamentem i częstym seksie musisz ciągle kombinować, żeby seks nie stał się rutynowy. Wiesz inne miejsca, ciągle jakieś nowe pozycje, a jak już wypróbujesz wszystkie (albo większość) to wracaj do tych najwcześniejszych i się nie przejmuj pewnie, że zdrowy facet jesteś. Żadne hobby ja tam wolę myśleć przynajmniej o seksie jak go w danej chwili nie uprawiam, a nie znaczki zbierać :) Jak się przy konkretnych czynnościach skupić się potrafisz to wszystko jest OK Czym tu się przejmować ??
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 24 sie 2006, 16:56

Haro pisze:Nie walcz. Zdrowych facet jestes i zdrowo reagujesz... <aniolek>
Fizycznie zdrowy...

Jacenty85 pisze:Mam 21 lat uprawiam sex z partnerką stałą 3 lata. Chodzi mi o to że od czasu kiedy zaczeliśmy to robić staje się coraz bardziej napalony. Kiedyś zamieszkaliśmy razem na kilka dni chciałem to stale non stop...tzn wytrysk i przerwa pół godziny i znowu. Moja dziewczyna po 3 razach miała dość bo każdy z tych stosunków trwał około 45 minut i doprowadzałem ją do przeciętnie 4 orgazmów. Przepraszam nie myślcie że się chwale czy coś to jest problem bo kiedy ona miała dość ja poszezdłem do łazienki i się masturbowałem.
ty ogierze :D

Miltonia pisze:Pytanie, czy przeszkadza Ci to w normalnym funkcjonowaniu? Tzna w nauce, pracy?
Jacenty85 pisze:Nie przeszkadza mi to w normalnym funkcjonowaniu chciaż pojęcie normalne funkcjonowanie może mieć różne znaczenie dla każdego. Kiedy uczę się czy pracuję ten problem jest znacznie mniejszy ale ile można się uczyć. Jestem studentem prawa uczę się dużo dlatego potrzebuje chwili wytchnienia...ale kiedy robie przerwe...
wale konia :)

..::WdOwA::.. pisze:A po co chcesz walczyc?
Bo juz go to wqrwia ze non stop chce mu sie dymac! Nawet nie wiecie jak to denerwuje koles zrobil to 3 razy, poszedl zwaliic konia, potem 2 i 3 razy, fiuta ma napuchnietego i czerwonego ale jeszcze ze 3 razy da rade:D bo mu sie chce :D i to nawet nie jest psychiczne zwiazanie z uczuciem orgazmu po prostu go rozsadza.


Jestes zdrowo napalony, mam podobnie i Cie rozumiem. Mysle ze Andre zaraz poprze moj pomysl, ze rozwiazaniem tego problemu moze byc tylko uprawianie seksu :) Oby z partnerka ale jak nie to predzej czy pozniej (jak tak dalej bedzie) znajdziesz sobie kilka kochanek:>


Tez mam dosc tego ze mi sie caly czas chce i ze moge to robic 100 razy jednego dnia ale coz, tacy sie urodzilismy, trza to zaakceptowac, nie zwalczac.

Chyba ze koniecznie chcesz to idz do lekarza tylko nie wiem czy Ci jakis pomoze :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 27 sie 2006, 15:16

hehe mam to samo i wcale nie placze :) cieszmy sie zdrowiem.
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
emka
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 sie 2006, 17:17
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: emka » 27 sie 2006, 16:11

ja mam wiecej lat od ciebie i mam podobnie - wiecej zajec albo bardziej wyczerpujace i ie unormuje
Awatar użytkownika
owaca0101
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 09 lip 2006, 09:08
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: owaca0101 » 27 sie 2006, 16:27

a co na to wszystko Twoja partnerka?czy ona sie zgadza na sex kilka razy dziennie ? - moim zdaniem nie masz z czym walczyć widać że Jesteś po prostu mężczyzną.
...:::Wszystko jest kwestą odpowiedniego spojrzenia:::...
Jacenty85
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 sie 2006, 01:23
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Jacenty85 » 27 sie 2006, 21:17

Moja partnerka jest wniebowzięta do 8 orgazmów później się już jej nie chce.i mam problema:)
Wierny Poglądom
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2006, 17:05
Skąd: L-wa
Płeć:

Postautor: Wierny Poglądom » 30 sie 2006, 16:01

stary rozumiem Cię jak nikt mam dokładnie ten sam problem odkąd w ogóle jestem ze swoją partnerką. Też studiuje ale to w ogóle nie pomaga; w ostatnich latach nawet manager piłkarski nie pomaga choc zawsze skutecznie zmieniał tok myslenia. Też mój wzrok zwracają części ciała innych pięknych kobiet. Jednym słowem kocham całą Seksuologię.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 30 sie 2006, 16:43

:) a ja mam pytanie, szczere, ktora by pani chciala takiego samca co mu malo po 10 razach? :D
Bo jak tylko bede do wziacia dam znac :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Carol
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 01 sie 2006, 13:30
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Carol » 30 sie 2006, 17:43

No ja już takiego mam, ale specjalnie mi to jakoś nie przeszkadza... :) Rzecz jasna dopóki cały ten swój potencjał skupia przede wszystkim na mnie :)
...I need you to believe in something...
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 30 sie 2006, 17:58

W 40 letnim prawiczku dali bardzo dobry sposob na to. Zlap sie z calej sily za jadro, sciskaj tak az bedzie cie bolalo, zapomnisz o podnieceniu.

Tak, to boli.
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
Awatar użytkownika
Nostradamus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 01 wrz 2006, 11:08
Skąd: ja Cię znam :p
Płeć:

Postautor: Nostradamus » 01 wrz 2006, 12:44

Nie walcz z tym - poszukaj sobie nimfomanki - polecam to działa <banan> <banan>
fakt że zostaje mało czasu na życie codzienne, no ale co zrobić...
Nieważne czego zapragniesz w życiu!! Domu, kota, auta czy $$$blondi...
Pytanie tylko, kto za to wszystko zapłaci ?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 wrz 2006, 12:51

Nostradamus pisze:fakt że zostaje mało czasu na życie codzienne, no ale co zrobić...

ch*j z książkami, filmami, ważne, żeby podupczyć <pijak>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Nostradamus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 01 wrz 2006, 11:08
Skąd: ja Cię znam :p
Płeć:

Postautor: Nostradamus » 01 wrz 2006, 12:58

lollirot pisze:ch*j z książkami, filmami, ważne, żeby podupczyć


no i tu się z tobą zgodzę <aniolek> <aniolek>
Nieważne czego zapragniesz w życiu!! Domu, kota, auta czy $$$blondi...
Pytanie tylko, kto za to wszystko zapłaci ?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 wrz 2006, 13:00

Nostradamus pisze:no i tu się z tobą zgodzę

nie udawaj kretyna :]

[ Dodano: 2006-09-01, 13:00 ]
aha, ten skrypt, który masz w podpisie jest na tym forum niedozwolony :]
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Nostradamus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 01 wrz 2006, 11:08
Skąd: ja Cię znam :p
Płeć:

Postautor: Nostradamus » 01 wrz 2006, 13:02

lollirot pisze:nie udawaj kretyna
<regulamin> ??

lollirot pisze:aha, ten skrypt, który masz w podpisie jest na tym forum niedozwolony

dobrze wiedzieć <pijak>
Nieważne czego zapragniesz w życiu!! Domu, kota, auta czy $$$blondi...
Pytanie tylko, kto za to wszystko zapłaci ?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 385 gości