Zapach kobiety

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 28 cze 2007, 23:32

TedBundy pisze:najlepszymi kochankami są homosie płci obojga

Dobre <jestdobrze>
<hahaha>
tank girl pisze:Myślę, że wynika to z istoty męskiego jestestwa oraz z męskiej fascynacji światem przedmiotów i różnych urządzeń. Penis jest takim właśnie urządzeniem

Kobieta też :)
Dlatego przykładamy wagę w sexie do kobiety (tego "urządzenia obcego"), a nie do siebie, jak lesby. I ta inność zapachów (hetero-urządzenia) nas, facetów, pociąga. A lesby odpycha, bo ciągle musza wąchać siebie. <diabel>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 28 cze 2007, 23:50

No kto przykłada, ten przykłada. Niektórzy panowie bowiem praktykują coś na kształt masturbacji o wnętrze kobiecego ciała, skupiając się tylko i wyłącznie na sobie, proponuję więc nie gloryfikować sexu heterosexualnego, bo ignorantów wśród heteryków pci obojga nie brakuje.

Natomiast co do odpychania; nie wszystkie les mają problem z intymnym zapachem swych kochanek. Powiedziałabym, że raczej mniejszość. Również wiele pań hetero nie ma nic przeciwko swojemu zapachowi i smakowi. Także Twoje uogólnienie jest bardzo nieprawdziwe.
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 29 cze 2007, 09:18

motylek pisze:Jak tak pomyślę, to ja nie znoszę zapachu spermy :|


Ja lubię ten zapach. Często go nawet czuje jak nie dochodzi. Jest tak intensywny ze czuje ten zapach nawet jak leży czy siedzi koło mnie. Ale smaku nie lubię.
Awatar użytkownika
motylek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 25 kwie 2006, 23:51
Skąd: w podróży
Płeć:

Postautor: motylek » 29 cze 2007, 09:34

Ja lubię ten zapach. Często go nawet czuje jak nie dochodzi. Jest tak intensywny ze czuje ten zapach nawet jak leży czy siedzi koło mnie. Ale smaku nie lubię.


Ja tez go czuje czesto "w powietrzu". I nie moge jakos sie do niego przekonac... blee ;)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 30 cze 2007, 10:49

Imperator pisze:Spotykałem się z oporem, że nie powinienem tam z jęzorem się zapędzać ale ja stawiałem opór oporowi i się dorwałem TAM. A potem opór ustąpił.
Chciałem rzec "nie, droga Pani, ja tam uwielbiam i chcę całować, wąchać, delektować się i basta!"

A jak spotkasz taką pannę, co to będzie nogami, rękami się zapierać, krzyczeć że nie chce, to siłą weźmiesz?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 30 cze 2007, 12:33

Imperator pisze:Spotykałem się z oporem, że nie powinienem tam z jęzorem się zapędzać ale ja stawiałem opór oporowi i się dorwałem TAM. A potem opór ustąpił.

To już zakrawa na gwałt. Rozumiem, że można być wielbicielem tego zapachu i smaku, ale żeby na siłę i wbrew woli partnerki... Widocznie ona sama czuła się nie świeżo i stąd ten opór. Ja bym ustąpił. Tak samo nie chciałbym by mego nie świeżego brała do buzi (a różne sytuacje się zdażają).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 30 cze 2007, 12:38

Jarek pisze:To już zakrawa na gwałt. Rozumiem, że można być wielbicielem tego zapachu i smaku, ale żeby na siłę i wbrew woli partnerki... Widocznie ona sama czuła się nie świeżo i stąd ten opór. Ja bym ustąpił. Tak samo nie chciałbym by mego nie świeżego brała do buzi (a różne sytuacje się zdażają).


:| :|
Trzeba mieć wyczucie, kiedy można łamać opór, a kiedy nie.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 30 cze 2007, 13:18

Imperator pisze:Trzeba mieć wyczucie, kiedy można łamać opór, a kiedy nie

Z tym się zgadzam, ale nie o to tu chyba chodzi.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 30 cze 2007, 13:24

problem IMO leży gdzie indziej :) To "nie" może być zwykłą grą na droczenie się. I chociaż serce woła "tak, jak najbardziej! <diabel> ", to powie Ci nie. Ze zwykłej przekory. Jasne,że jest granica. Trzeba ją wyczuć. Dlatego trudno się z Imperatorem nie zgodzić.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 30 cze 2007, 15:57

Poza tym ile było wypowiedzi forumowiczek, które mówią, że lubią być brane "siłą" (celowo w cudzysłowiu).

A w tym przypadku "łamanie oporu" ma za zadanie pokazać kobiecie, ze się akceptuje ją całą.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 01 lip 2007, 23:07

tank girl pisze:Hmmm. Trzeba by zbadać tę zależność ;d

Napisz z takim pytaniem do brainiaca albo obalaczy mitów.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 269 gości