2 kobiety i on

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
pszczółka maja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2006, 14:44
Skąd: z daleka
Płeć:

2 kobiety i on

Postautor: pszczółka maja » 19 kwie 2006, 19:51

Mam taki problem. Moj chłopak od dłuższego czasu namawia mnie na sex: ja, jakaś kobieta i on. Ma to być sex bez jakiegokolwiek uczucia, po prostu zwykła przygoda. Ja nie chce się na to zgodzić. Co o tym sądzicie? Proszę o opinie. Mam się zgodzić czy nie?
Obrazek
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 19 kwie 2006, 19:53

W 99% działa takie zdanie: a jeśli sie zgodzę..to nastepnym razem Ty, ja i jakis inny chłopak???? ;)

Powinien zrozumiec :)
Krepelek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 04 kwie 2006, 19:55
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Krepelek » 19 kwie 2006, 20:07

A jeżeli to nie zadziała :D to nie rób nic wrew swojej woli, najważniejsze jest Twoje zdanie, jeżeli czujesz, że nie chcesz tego robić to po prostu powiedz że NIE i kropka, jeżeli facet nie zrozumie tzn że nie jest wart Ciebie :)
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 kwie 2006, 20:11

Oj to nie tak... tylko nie zrob tego wbrew sobie. po prostu. On powinien jednak rozumiez ze wasza bliskosc i wasz zwiazek i wasza intymnosc jest wazniejsza od zabawy... z tym ze moze sie pobawic z kimsinnym :D zalezy co za czlowiek. Z drugiej strony jakbym byl w jego sytuacji... no nie wiem sprobuj cos w lozku fajnego wymyslic to mu sie odechce na jakis czas takich pomyslow :) BTW pierwsza odpowiedz na forum bardzo ciekawa i fajna :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 kwie 2006, 20:57

pszczółka maja pisze:Ja nie chce się na to zgodzić

skoro tego nie akceptujesz, źle bys sie z tym czuła to odpowiedz jestb jasna.
Nie zgadzaj sie na to. Taki krok powinien byc przemyslany.
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 19 kwie 2006, 21:02

Właściwie w moim poście chodziło o to by mu pokazać, że dzielenie się ukochana osoba nie jest fajne..żartem raczej to zdanie paść powinno...

Jeśli czegoś nie chcesz...to mów NIE...Jak już ktoś napisał, jeśli tego nie zrozumie...nie jest Ciebie wart :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 19 kwie 2006, 21:08

pszczółka maja pisze:Mam taki problem. Moj chłopak od dłuższego czasu namawia mnie na sex: ja, jakaś kobieta i on. Ma to być sex bez jakiegokolwiek uczucia, po prostu zwykła przygoda. Ja nie chce się na to zgodzić. Co o tym sądzicie? Proszę o opinie. Mam się zgodzić czy nie?

Tez bym sie nie zgodzila. Nic wbrew sobie.
Zreszta gdyby moj facet zaproponowalby takie cos to.... ciezko mi by bylo.
Poniewaz, ja nie wyobrazam sobie dzielic lozka z kims innym, niz z nim.
Awatar użytkownika
pszczółka maja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2006, 14:44
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: pszczółka maja » 19 kwie 2006, 21:29

mi tez jest cieżko. nie zgodze się na to nie umiała bym się nim dzielić. Jakbym zobaczyła jak dotyka go inna kobieta to bym się zapłakała chyba na śmierć :) Powiedziałam mu ze sie na to niezgodze i zeby zerwał ze mna jeżeli zależy mu na tym bardziej niż na mnie. Można mieć swoje marzenia fantazje ale nie można nikgo zmuszać by robił coś wbrew sobie, zwłaszcza jeżeli się kogoś kocha. Moj Misiu tego nie rozumie (dziś cały dzień mi o tym truł) i dlatego napisałam taki temat na forum, by zobaczył jakie są opinnie innych ludzi.
DZiękuje wszystkim za opinie
Obrazek
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 kwie 2006, 22:01

silence pisze:Właściwie w moim poście chodziło o to by mu pokazać, że dzielenie się ukochana osoba nie jest fajne..żartem raczej to zdanie paść powinno...

Jeśli czegoś nie chcesz...to mów NIE...Jak już ktoś napisał, jeśli tego nie zrozumie...nie jest Ciebie wart :)


Wiem jakie mial znaczenie:)
Ale rozmieszyl mnie :)

Do autorki - pozdrow misia :) jakby co jestem chetny :D hyhy
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 19 kwie 2006, 22:39

Hyhy nie miałam na myśli Twojego posta ..tylko radioactive ..a może coś źle przeczytałam.... :/
Awatar użytkownika
pszczółka maja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2006, 14:44
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: pszczółka maja » 19 kwie 2006, 23:25

Mój Miś przeczytał wszystkie posty i powiedział że go nieinteresują (odpowiedzi były chyba niezgodne z tym co oczekiwał):) Porozmawialiśmy chwilkę i powiedział że nie bedzię mnie namaiwiał i ze nei zerwie ze mna z akiego powodu. Mam nadzieje ze zrozumial ze nie może do takich zeczy namawiać.
Z drugiej strony to jestem troche zdziwiona tym jego naleganiem. Nieraz coś o tym wspominał ale myślałam ze to tylko takie gadanie, nie pomyślała bym ze bbylby na cos takiego gotowy. On ni uważa nawet tego za zdrade bo mowi ze ja bym to widziala i kontrolowala wszystko, a pozatym bylo by to bez jakiegokolwiek uczucia. Ja bym chyba tego nei przezyla.
Mam nadzieje ze zrozumial i zostanie to tylko w jego swerze marzeń, ze uczucie do mnei ebdzie silniejesze. :)
DZiekuje wszystkim forumowiczom za opinie i pomoc.
Misia pozdrowie (zreszta sam sobie zobaczy:)), a hyhy rozczaruje cie bo miś chcial kobiete a ty nia chyba raczej nie jestes :)
Ojej zginąl taki fajny post chyba radioactive jak dobrze pamietam a chciałam ci napisać, ze fajna opinia i ze wg Miśka to mialo wygladac tak ze ja sie bawie z ta kobieta i on dałącza, a pozatym to ona miala by byc tak na dluzej (ale nie mieszkać z anmi) - taka sex zabawka.
Mam nadzieje ze uszanuje moje zdanie i nie bede musiala wracac z tym problemem na forum albo z tego typu: zostawil mnei bo nie chcialam innej kobiety, lub zdrawdzil mnei z dwoma kobietami:)
Pozdrawiam wszystkich
Obrazek
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 kwie 2006, 23:33

A my mamy nadzieje ze zostaniesz i nie bedziesz musiala wracac a juz na pewno nie z takim probleme, misiu prosimy badz grzeczny :D :D :D <wazne>
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 20 kwie 2006, 01:53

Ty sie spytaj swojego misia czy on to oby na pewno rozumie ze ty masz inne zdanie i inne wybrazenie na temat waszej sypialni...bo jesli koles tego nie skumal tylko po prostu przystal na twoja propozycje zeby ci nie truc bo to bezsensowne to jak piszesz ze mozna miec swoje fantazje i on bedzie je mial nadal...i stawiam krate piwa ze jesli cie nie zrozumie to spelni swoje pragnienia z toba czy bez ciebie predzej czy pozniej <aniolek> ;DD
A chlopak wyglada na upartego skoro namawia cie od dluzszego czasu i ma w dupie te wszystkie opinie tutaj bo on i tak chce swego... ;DD

Wiesz faceci zazwyczaj maja wiele fantazji, czesto najbardziej "dzikie", gdy sa podnieceni w jakis sposob. Owe podniecenie [moze byc nawet fantazja] w pewien sposob przeslania nam wtedy prawdziwy obraz tego co jest pomiedzy nami w zwiazku. Jednak to wszystko znika zaraz po tym jak facet rozladuje napiecie <aniolek>
Wiec polecam niech sie chlopaczyna zastanowi zaraz po orgazmie, bo wtedy mysli najbardziej trzezwo jak tylko mozna ;)
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 20 kwie 2006, 02:09

pszczółka maja pisze:Mam taki problem. Moj chłopak od dłuższego czasu namawia mnie na sex: ja, jakaś kobieta i on. Ma to być sex bez jakiegokolwiek uczucia, po prostu zwykła przygoda. Ja nie chce się na to zgodzić. Co o tym sądzicie? Proszę o opinie. Mam się zgodzić czy nie?

Dla mnie sprawa jest prosta - wszystko jest w związku dozwolone, o ile obie strony tego chcą. Tutaj widzę, że jedna strona nie chce, tak więc nie powinno być tematu. Jeśli chłopak nie zrozumie, że nie zgadzasz się na coś takiego i chciałby Cię z tego powodu zostawić, to jest kretynem i tyle. I tak podziwiam Ciebie za cierpliwość, musisz go naprawdę kochać. Ja osobiście nie uznaję trójkątów, czy innych czworokątów. Skoro jestem z dziewczyną, z którą mi dobrze, także w łóżku, to nie potrzebuję urozmaiceń. Widocznie czegoś mu brakuje.
I'm used to eat naughty girls without any eye movement ;)
tajemnica :]
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 09 kwie 2006, 00:07
Skąd: skądinond
Płeć:

Postautor: tajemnica :] » 21 kwie 2006, 01:08

hmmm...tak czytając wasze odpowiedzi i tą całą sytuację zastanawia mnie, jaka by była reakcja Twojego chłopaka, jeżeli zamiast tej drugiej dziewczyny miał być chłopak, i Twoj Misiu miałby się z nim bawić a Ty później miałabyś dołaczyć...ciekawe czy taka zabawa by mu pasowała i nie byłby zazdrosny, że Ciebie inny facet dotyka...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 21 kwie 2006, 10:09

Chodzi po prostu o to, że Jego to kręci. Mój związek bez zobowiązań się przez to rozpadł.
Jeśli nie masz na to ochoty, nie zmuszaj się. Za miłość nie należy płacić aż takiej ceny...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 21 kwie 2006, 12:25

OK jego to kreci, ale chyba wazniejsze powinno byc dla niego jak poczuje sie kobieta ktora kocha? Chociaz moze dostal w kilku zwiazkach po dupie i juz to nie ma takiego priorytetu :D

Powiedz mu ze moze kiedys jak tez Ci sie tego zachce. W sumie seks to seks da sie nauczyc takiego podejscia ze to tylko seks :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 kwie 2006, 15:20

Hyhy pisze:W sumie seks to seks da sie nauczyc takiego podejscia ze to tylko seks

da się, ale po co?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 21 kwie 2006, 15:35

No nie wiem jezeli ktos ma partera z podobnym podejsciem to seks przestaje byc zdrada... a czy to komus potrzebne nie wiem na pewno wygodniejsze dla takowej pary:)
Nkogo do niczego przeciez nie zmuszam lepiej niech kazdy sam tratuje to jak mu pasuje.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Savalas
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 21 kwie 2006, 16:26
Skąd: D i G
Płeć:

Postautor: Savalas » 21 kwie 2006, 16:29

odpowiedź jest prosta. prędzej czy później Cię zdradzi skoro już będąc z Tobą chce się Kochać( a raczej uprawiać seks) nie tylko z Tobą. jedyne lekarstwo znaleść kogoś normalnego
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 21 kwie 2006, 16:53

W 100% popieram zdanie przedmowcy. Jakim w ogóle prawem Twoj chlopak proponuje swojej dziewczyine cos takiego. Nie wystarcza mu to co ma? To zostaw go z reka, moze ona zgodzi sie na jeszcze jednego partnera w lozku.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 kwie 2006, 17:47

Haro pisze:Jakim w ogóle prawem Twoj chlopak proponuje swojej dziewczyine cos takiego. Nie wystarcza mu to co ma?

o, przesadzasz - na takiej zasadzie opowiadanie partnerowi o swoich fantazjach w ogóle nie miałoby sensu - nie wystarczy mi to co mam? proponować można wszystko, z wyczuciem i obserwując reakcje - druga strona nie musi się zgodzić, ale rozmawiać o swoich pragnieniach trzeba :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 21 kwie 2006, 17:49

pszczółka maja pisze:Proszę o opinie

Chcesz opinie to masz: ja bym sie nie zgodzila. Przygoda przygodą, ale zdecydowanie nie. Wole inne przygody
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem
ze nie mam prawa byc jaka chce'
Awatar użytkownika
mareczek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 10 kwie 2006, 21:37
Skąd: nowy sacz
Płeć:

Postautor: mareczek » 21 kwie 2006, 18:25

dziwne...ja to nawet nie mam ochoty na takie cos...
on00
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:54
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: on00 » 21 kwie 2006, 18:28

Kocham Swoja dziewczyne i ja nie mog bym spac z nią i jeszcze inna kobietą :/ to jest dla mnie nie do pomyslenia. Jak ona by sie czuła?
Sądząc po Twoim poscie tez Ci to chyba sie nie podoba, ale nie rób niczego w brew sobie!!!
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 21 kwie 2006, 19:23

w ogóle nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Wcale mnie takie coś nie kręci.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 kwie 2006, 21:49

Moim zdaniem takie rzeczy powinny zostac tylko w sferze fatazji
z perspektywy czasu uwazam, że trójkaty sa lekko przreklamowane, zreszta takie cos jest dobre tylko w filmach. Trzy osoby w łózku to juz tłok i tyle :]
Savalas
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 21 kwie 2006, 16:26
Skąd: D i G
Płeć:

Postautor: Savalas » 21 kwie 2006, 21:59

fantazje to ja mogę spełniać podczas snu. ale nie opowiadać kobiecie którą kocham żeby przyprowadziła koleżanke !! !! to co jak ktoś marzy o tym żeby zdradzać kobiete na lewo i prawo to ma jej powiedzieć i wyjść na noc ?? ja rozumiem że osoby wolne nie zakochane mają prawo do fantazji i ich realizacji ale jeżeli ktoś decyduje się na związek to jest na tyle inteligentny żeby swojej kobiecie nawet nie mówić o czymś takim. MATKO BOSKA CZĘSTOCHOWSKA !! nawet jakby mi moja ukochana zaproponowała z najładniejszą kobietą ( zaraz po niej ) na świecie ) seks w trójkącie to bym odmówił !!
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 kwie 2006, 10:14

Savalas pisze:prędzej czy później Cię zdradzi

Ja bym napisała inaczej. Zdradzi z dwiema kobietami, które zgodzą się na taki sex.
Ale nie zrozum tego źle. Nie piszemy Ci tego, abyś to zrobiła wbrew sobie w obawie, że zdradzi. Zastanów się, czy warto z Nim być...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
become
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 19 sty 2006, 18:23
Skąd: Ziemia
Płeć:

Postautor: become » 22 kwie 2006, 11:25

powiem tak: zgudz sie ale najpierw niech przyprowadzi kolege (ty, on i kolega)
jezeli sie na to zgodzi niech przyprowadzi kolezanke
potem jezeli bedziesz czula sie fatalnie - odejdz

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 259 gości