Jak często współżyjecie????
: 10 mar 2006, 11:32
Jak czesto dochodzi do stosunku w waszych związkach??? w moim związku zdarza to kilka razy w tygodniu i chciałbym wiedziec czy u innych tez to się zdarza tak czesto????
Agnieszka zaprasza do miłosnej lektury
https://agnieszka.com.pl/forum/
ostatnio raz w tygodniu,. patrzac jednak statystycznie przez 2 lata naszego zwiazku to srednio ok 1 raz na 2 miesiaceSmorte pisze:Jak czesto dochodzi do stosunku w waszych związkach??? w moim związku zdarza to kilka razy w tygodniu i chciałbym wiedziec czy u innych tez to się zdarza tak czesto????
Smorte pisze:Jak czesto dochodzi do stosunku w waszych związkach??? w moim związku zdarza to kilka razy w tygodniu i chciałbym wiedziec czy u innych tez to się zdarza tak czesto????
( i bardzo zaluje, ze tak jest, bo sa dni, kiedy naprawde nie moge o niczym innym myslec. Nie mamy czasu sie spotykac czesciej niz w weekendy i sporadycznie 1 dzien w tygodniu. On studiuje trudny kierunek, wiec nie ma szans.Zreszta mam wiekszy temperament niz on 
w moim związku zdarza to kilka razy w tygodniu i chciałbym wiedziec czy u innych tez to się zdarza tak czesto????
agna 24 pisze:dla mojego, to jest czesto raz w miesiacu .lodzik.
no chyba ze sie widujecie tylko wtedy to co innego 

ponieważ mojej perełce to tak śrdnio przychodzi ochota 1 na 3 tygodnie , a tak z odrobiną fantazji ( pojęcie bardzo względne ) to może raz w miesiącu .diabel.
nie ma takiej ochoty 
Ciekawski pisze:Kiedy tylko jest możliwość, a to różnie bywa.
agna 24 pisze:yas... ile mialyscie lat jak przespalyscie sie pierwszy raz z facetem? pytam z ciekawosci
, prezenty, miłe słuwka, delikatne sugestie, kolacje zawiodły 
ibis28 pisze:a tak przy okazji to może drogie panie podpowiecie jak mogę roztopić tą moją kochaną góre lodu
agna 24 pisze:mia, yas... ile mialyscie lat jak przespalyscie sie pierwszy raz z facetem? pytam z ciekawosci

a tak przy okazji to może drogie panie podpowiecie jak mogę roztopić tą moją kochaną góre lodu aniołek , prezenty, miłe słuwka, delikatne sugestie, kolacje zawiodły co?
ibis28 pisze:a tak przy okazji to może drogie panie podpowiecie jak mogę roztopić tą moją kochaną góre lodu

he he pocieszę cię mam znajomego ,ktory nie ma nic od roku...a po ślubie jest 1,5 r ..niezle co?w twoim wieku nie emeryt..ibis28 pisze:a tak przy okazji to może drogie panie podpowiecie jak mogę roztopić tą moją kochaną góre lodu, prezenty, miłe słuwka, delikatne sugestie, kolacje zawiodły
ibis28 pisze:a tak przy okazji to może drogie panie podpowiecie jak mogę roztopić tą moją kochaną góre lodu
ja nikomu swojego wikinga nie odstapie.Wstreciucha pisze:ibis28 pisze:a tak przy okazji to może drogie panie podpowiecie jak mogę roztopić tą moją kochaną góre lodu
wez sobie agne a zone daj jej Wikingowi

).
olecxka pisze: najchętniej kochałabym się trzy razy w tygodniu (dwa razy czule, a raz dziko ).

agna 24 pisze:ja nikomu swojego wikinga nie odstapie.
nata pisze:nie czekaj, aż jej się wreszcie zachce i się podnieci tylko sam się za nią porządnie bierz
