GINEKOLOG

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 08 mar 2006, 19:59

mojej matce nigdy w zyciu by cos takiego do glowy nie przyszlo, zeby dowiadywac sie pokatnie czy jestem dziewica, i tez jesli chodzi o utrate dziewictwa to nie musialam bac sie o jej reakcje, bo w kwestii sexu bylysmy szczere i otwarte. Wieczorami siadalysmy w fotelach i gadulilysmy o zwiazkach, partnerach i seksie , jak kumpelki . MOja matka przespala sie moim ojcem po slubie i to byl jej jedyny partner sexualny , mimo tego nigdy nie miala pretensji co do mojego stylu zycia w tej sferze - ale zawsze ostrzegala i uswiadamiala .
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 08 mar 2006, 20:05

ja mam lat prawie 25 a moj misiek prawie 29 i nasi rodzice, nadal nie dopuszczaj do siebie mysli, ze my mozemy takie zeczy robic.... jak chcemy gdzies wyjechac, slyszymy "zebysmy tylko rodzicami nie zostali".... eh, rodzic sie bedzie martwil o dziecko bez wzgledu na to ile ma lat... 16 czy 26.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 08 mar 2006, 20:10

agna 24 pisze:jak chcemy gdzies wyjechac, slyszymy "zebysmy tylko rodzicami nie zostali"....

moja mam tez tak mowi ;) pamietam jej "przytyki" :] ale zawsze na moja zlosliwa reakcje "mamo tak tak wiem" mowila : "oj no . musze sobie pogadac i zaznaczyc siebie w Twoim zyciu, nie bylabym soba gdybym tego nie zrobila". Kurde, fajnie sobie to przypomniec , zwazywszy ze biegnie nam juz 14 miesiecy na przestrzeni ktorych widzialysmy sie kilka dni :( ehhhh
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 08 mar 2006, 20:20

moja mama czasami sobie wspominala tylko za szybko mnie babcia nie zrob" :D ale teraz juz jest babcia ze strony mojego brata wiec juz moge ;) (zarcik taki) Generalnie nigdy nie robila mi przytykow jesli chodzi o seksualnosc. Jestem jej wdzieczna ze traktowala ten temat jak cos normalnego a nie jak tabu - "pod kolderka i tylko raz w miesiacu". Mimo ze teraz nie odczuwam potrzeby "wywnetrzniania sie" przed nia z tych spraw to wiem ze zawsze moge na nia liczyc cokolwiek by sie nie stalo.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 mar 2006, 21:36

Ja tez zawsze sobie pogadac moglam. Ona byla zdania,ze zakazany owoc najbardziej smakuje i ze nie ma sensu niczego zakazywac.
Ale zawsze slyszalam "tylko jakbys nie daj Boze w ciaze zaszla, to masz przepier*** zycie".
No i zalegla we mnie paniczny lek przed ciaza, ktore na szczescie mi przeszedl.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 mar 2006, 09:41

..::WdOwA::.. pisze:Niezłe, ale niewiele jest tak wyrozumiałych matek

do wzoru to jej brakuje, ale w tych sprawach jest bardzo delikatna i wyrozumiala. Poszła ze mna, bo ja samaiśc nie chciałam, ja w ogóle iśc nie chciałam.
moja mama sie szybko dowiedzial, ze juz mam ten pierwzy raz za soba. Sama przyszlam z nia o tym pogadac. Troche obawiała sie, ze jestem młodziutka. ale jak dowiedziala sie, ze mysle o zabezpieczeniu, ze chce za jakis czas iśc po pigułki. do tego fakt, ze sama jej powiedziałam. Ona opowiedziala mi o swoim pierwszym razie( kolejny raz) tylko teraz bardziej szczególowo. Zreszta o seksie i doświadczeniach przegdałysmy wiele godzin
Wstreciucha pisze:Wieczorami siadalysmy w fotelach i gadulilysmy o zwiazkach, partnerach i seksie , jak kumpelki

zupełnie jak my, do tego jakaś kawka ciasteczko i nawijamy.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości