Trójkąty.... z kobiecego i męskiego punktu widzenia

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 31 mar 2004, 14:25

Co prawda nie było tu mowy o wymianie parnerów, ale i tak uważam, że nie był to sex z miłości. Jednak mówienie o zdradzie jest jakimś nieporozumieniem, odbywało się to przecież przy obopólnej akceptacji.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 mar 2004, 15:04

Tez mysle ze to nei jest zdrada, w koncu wszyscy tego chca.

A jesli chodzi o tajemniczy zakazany wyraz to juz probowalem cos zrobic, ale nie wyszlo :) Chyba przezyjecie z tym? Zrobcie spacje jak bedziecie to pisac i tyle...
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 02 kwie 2004, 01:27

no to może jeszcze jeden wariancik:)
a co jeśli ten trójkąt wynika z miłości? naprzykład facet kocha dwie kobiety, one też go kochają ,nawet na tyle by zamieszkać wszyscy razem? Nawet film taki polski był gdzie facet miał kupe kobiet na boku a one potem się skumały i zamieszkały u niego. Zanm takiego człowieka co ma trzy żony,co prawda każda mieszka oddzielnie ale on każdą odwiedza regularnie, dzieci z nimi ma i zawsze ma gdzie się przespać i bynajmniej nie na tapczanie.
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 02 kwie 2004, 05:47

Mam doswiadczenie jezeli chodzi o trojkaty, osobiscie nie polecam.
To byl chlopak z ktorym bylam bardzo dlugo i moja przyjaciolka, z chlopakiem juz nie jestem, z przyjaciolka stracilam kontakt.
Wiem ze to wszystko przez to.
Po jakims czasie dowiedzialam sie ze wola juz robic to beze mnie...........ciezko bylo :(
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 02 kwie 2004, 06:34

Lady, to się tak musiało skończyć i nic w tym dziwnego. Chłopak miał porównanie z kim mu lepiej i pewnie dlatego wybrał "przyjaciółkę" (cudzysłów tu nie bez znaczenia). Osobiście jestem przeciwny takim praktykom, bo uważam, że sex to najbardziej intymna sprawa w związku-to czas i miejsce, w którym wyraża się swoje uczucia, a nie arena do popisu swoich możliwośći.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 02 kwie 2004, 08:05

Mam doswiadczenie jezeli chodzi o trojkaty, osobiscie nie polecam.
To byl chlopak z ktorym bylam bardzo dlugo i moja przyjaciolka, z chlopakiem juz nie jestem, z przyjaciolka stracilam kontakt.
Wiem ze to wszystko przez to.
Po jakims czasie dowiedzialam sie ze wola juz robic to beze mnie...........ciezko bylo

I wlasnie dlatego dopuszczam taka mozliwosc jedyni ez ludzmi z ktorymi nie jestem zwiazana emocjonalnie a szczegolnie nie z moim chłopakiem
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 02 kwie 2004, 08:12

I to dobry plan!
Ten chlopak byl ze mna 3 lata i poczul troche "nowosci" w ramionach tej (nie powiem kogo) Oczywiscie ich "zwiazek" trwal z miesiac i koniec, nie przebaczylam.
Kurestwa sie brzydze(jak to sie pisze? :) )
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 02 kwie 2004, 08:32

Kurestwa sie brzydze(jak to sie pisze? )

Nareszcie nazwałaś to po imieniu (a co do pisowni to też nie wiem, bo nie używam tego wyrazu, ale wiem o co chodzi).

ps. dobrze, że w tym przypadku nie zadziałała cenzura.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 kwie 2004, 14:17

naprzykład facet kocha dwie kobiety
Nie idzie kochac 2 dziewczyn naraz! Przynajmniej nie w ten sposob. No chyba ze jak facetowi jest dobrze z laska to juz od razu miloscia to nazywa, ale to tylko orgazm jest :d
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 kwie 2004, 14:32

Nie masz racji Maveriku oj nie , w zyciu Cie jescze nie jedno zaskoczy ! :)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 kwie 2004, 00:18

Wg mnie prawdziwa miloscia mozna tylko jedna osobe kochac... Do innej mozna czuc bardziej przyjazn, seks. No nie wiem, ale nie milosc.
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 04 kwie 2004, 19:06

To już coś jak czujesz do jednej osoby miłość, ale do dwoch to juz jest lekka przesada!
What can you see
on the horizon?
Why do the white gulls call?
Across the sea
a pale moon rises
The ships have come to carry you home.
pawcio_k33
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 24 wrz 2005, 18:40
Skąd: Kraków
Płeć:

Powtórzyć trójkąt

Postautor: pawcio_k33 » 31 sie 2006, 22:17

Temat troche może dziwny, ale wiem że moja dziewczyna kiedyś na imprezie uprawiała sex z dwoma kolegami oczywiście w osobnym pokoju niż imprezka - odrazu dodam że było to rok przedtym jak ją poznałem.
Wiem o tym od niej po części i od innej osoby.
Ostatnio naszła mnie ochota żeby ja namówić na taki właśnie trójkąt ja ona i jeszcze jakiś facet ale niewiem jak jej to zaproponować.
Bardzo podnieca mnie myśl że ona robi to z innym, lub że obciąga innemu.
Jak ją namówić co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 sie 2006, 22:24

mozesz jej prtzedstawic te swoja fantazje, mozesz powiedziec, że byś chciał. ale nie namawiaj, w takich spawach trzeba byc delikatnym, namawiac to ja mozesz, żeby zjadła nowe danie a nie do tego by dzieliła łózko z kims jeszcze. To co było kiedys nie musi być analogiczne do obecnego układu
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 01 wrz 2006, 01:21

Wg mnie to zboczenie, ale jesli sie oboje zdecydujecie to wasza sprawa. Uwazaj zeby tej propozycji źle nie odebrała.
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 01 wrz 2006, 08:51

dziwne masz fantazje:/ nie uwazasz, ze to w pewnym stopniu jest zdrada? no ale nie wazne moje podejscie, wazne jak Ty podejdziesz swoja dziewczyne... delikatnie mozesz jej jakos to sugerowac, np. ze snilo Ci sie, ze byla taka sytuacja etc...
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 01 wrz 2006, 09:38

pawcio_k33 pisze:kiedyś na imprezie uprawiała sex z dwoma kolegami
Kiedys + impreza to niekoniecznie byc to samo co teraz + zwiazek. Inna rzeczywistosc, inne relacje...
Ja bym radzila bardzo ostrozne podejscie, jesli naprawde tego chcesz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 wrz 2006, 09:51

A dlaczego z nią zwyczajnie o tym nie porozmawiasz ? tak jak tu to np. opisaleś ? Ona zapewne nie gryzie , co najwyzej moze sie stac ? nie zgodzi sie .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 wrz 2006, 10:02

sophie pisze:Kiedys + impreza to niekoniecznie byc to samo co teraz + zwiazek. Inna rzeczywistosc, inne relacje...

no dokładnie. chciałam to napisac, ale mi tak ładnie nie wyszło
co najwyzej moze sie stac ? nie zgodzi sie .

jesli powie to w nieodpowiedni sposób moze ja urazic. Nie wszystko mówi sie tak dosadnie i nie każdemu.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 wrz 2006, 10:08

znasz te dziewczyne o której mowa, nie nie znasz.
dla niej tak jak jest napisane w temacie moze byc dosadnie
zwłaszcza że
pawcio_k33 pisze:Wiem o tym od niej po części i od innej osoby.
\
czyli jednak wychodzi na to, że nie wie wszystkiego od niej skoro dowiadywał sie jeszcze takich rzeczy od innych ludzi.
Nie fochaj sie ta. To na pewno młoda dziewczyna, więc trzeba delikatnie
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 wrz 2006, 10:35

No przeciez to jest tak oczywiste , ze "delikatnie" , iż ten aspekt po prostu pomijam !
Miedzu dwojgiem ludzi wszelkie sprawy intymne sie załatwia delikatnie z taktem i ostroznoscią ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 wrz 2006, 11:01

Andrew pisze:No przeciez to jest tak oczywiste , ze "delikatnie" , iż ten aspekt po prostu pomijam !

słuchaj dla Ciebie oczywiste, dla mnieoczywiste, ale dla wielu nieoczywiste. Teraz ludziom ( wielu zwłaszcza młodym) trzeba palcem pokazac wszystko, bo samemu myslec jakos tak trudno i niewygodnie
Andrew pisze:Miedzu dwojgiem ludzi wszelkie sprawy intymne sie załatwia delikatnie z taktem i ostroznoscią ! <browar>

zobacz ile jest tematów z których wynika, że ludzie nie umieja rozmawiac, wiec chyba o tym takcie i delikatnosci zapomnieli, zreszta czego oczekiwac kiedy juz na samym poczatki szczerośc ( nie mylić ze złosliwościa i grubiaństwem) sie zagubiła

a i przepraszam za mały OT
lady.26

Postautor: lady.26 » 02 wrz 2006, 10:00

Nie dowiesz się póki nie zapytasz. Zresztą nie napalałabym się na ten trójkącik tak bardzo , bo nie wiadomo jaki jest jej obecny stosunek do tego typu zabaw. Ja np w życiu nie weszłabym w trójkąt z facetem, którego kocham. Co innego gdy jest się singlem, rózne rzeczy sie wtedy wyprawia. Zauważ ze ona zabawiła się w taki sposób gdy była sama i będąc z tobą w związku nie wspomniała nawet o takiej fantazji. A mozę wstydzi sie o tym powiedzieć bo boi się ze cie straci a miałaby na to wieką ochotę.
Po prostu musisz o tym z dziewczyną porozmawiać.
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 02 wrz 2006, 10:59

ah wizja jak najbardzij do zrealizowania, i ona pewnie na nią przystanie, ale zastanów się najpierw czy masz takie zaufanego kumpla z którym chciał byś się podzielić swoją dziwczyną, a który przy okazjii zachowa dyskrecej i nie będzie przeginał np, dobierająć się do ciebie (czyba że ci to odpowiada) ;) no i druga rzecz, lokum, bo szybkie numerki z przebiralni czy na łonie natury dw dwoje są wynonywalne, ale w większym gronie lepij nie ryzykować przyłapaniem przeZ kogokolwiek dobrze wiemy jakie jest teraz społeczeństwo, wiec najlipj przytulne mieszkanie ;) odprzeżenie po kieliszku wina
porozmawiaj z nią jak sobie to wyobraza kto dominuje juegłość czy raczej onabędzie ządzić, warto zapalnować takue ugulny zaryz, potem wszytko potoczy się pewnie spontanicznie. no i w doborze partnera nr2 też powinna mieć prawo głosu...
kurde teraz nie zapomne o tym temacie i cały dzień będzie mi chdoizł po głowie... :]
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 02 wrz 2006, 11:00

no ale zapyta sie jej a ona mu powie bla bla bla myslalem ze CI na mnei zalezy i beda problemy ....
moze zrobila to po pijaku i teraz zaluje ktoz to wie ...

najlepiej w lozku jak jest podniecona poruszyc ten temat ;]
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 02 wrz 2006, 16:51

Szczerze mówiąc to zdziwił mnie ten temat, bo myślałem, że większość facetów (zresztą jak ja) marzy o trójkąciku z 2 dziewczynami. Osobiście i tak wątpię w realizację tego marzenia, ale na pewno nie chciałbym iść do łóżka z facetem i dziewczyną, szczególnie swoją. :)
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.

If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 wrz 2006, 00:19

pawcio_k33 pisze:Bardzo podnieca mnie myśl że ona robi to z innym, lub że obciąga innemu


A moze ty tez masz ochote mu obciagnac co ?
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 06 wrz 2006, 18:26

Innych też podnieca widok swojej dziewczyny z innym? Czy tylko wyjatki tak mają, w co nie wierzę?
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 06 wrz 2006, 22:07

Innych też podnieca widok swojej dziewczyny z innym?
Nie widziałem <aniolek> I nie zamierzam!! <wsciekly>
pawcio_k33 napisał/a:
Bardzo podnieca mnie myśl że ona robi to z innym, lub że obciąga innemu


A moze ty tez masz ochote mu obciagnac co ?
<hahaha>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 wrz 2006, 22:19

natasza pisze:Innych też podnieca widok swojej dziewczyny z innym? Czy tylko wyjatki tak mają, w co nie wierzę?

A Ciebie co podnieca, a co nie? ;P

pawcio_k33 pisze:moja dziewczyna kiedyś na imprezie uprawiała sex z dwoma kolegami

Zazdrość Ci, czy co? :|
Chcesz nie być "gorszy"?
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 329 gości