Prezencik walentynkowy...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Prezencik walentynkowy...

Postautor: runeko » 06 lut 2006, 13:33

Czy macie jakies specjalne plany lozkowe na Walentynki? Nowa, sexy bielizna, nowe pieszczoty, nowa forma seksu a moze specjalna zabawa? Czy moze nie ma to dla was znaczenia? Osobiscie jakos tak mysle, zeby cos ciekawego zrobic. Jakis lepszy makijaz, koronkowy komplecik a nad reszta zastanawiam sie, aby bylo jakos 'inaczej'. Macie jakies pomysly na wasze Walentynki?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 lut 2006, 13:43

Moim prezentem dla dziewczyny w roku 2004 na walentynki bylo rozstanie.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
milenka112
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2005, 10:15
Skąd: kosmos
Płeć:

Postautor: milenka112 » 06 lut 2006, 14:33

ja w zeszłym roku spędziłam walentynki przy palącym się kominku i lampce czerwonego wina.chciałabym żeby w tym roku było tak samo <aniolek>
Awatar użytkownika
misiolek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 31 sty 2006, 09:54
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: misiolek » 06 lut 2006, 18:12

głupie imperialistyczne święto grubych i głupich amerykanów <evilbat>

osobiscie go nie lubię :|
...trzeba rozkopać strumyk aby popłynęła kiedyś z niego czysta woda !!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lut 2006, 19:47

runeko pisze:Czy moze nie ma to dla was znaczenia?

Nie ma i jest to dl amnie wyjątkowo głupi pomysł.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 lut 2006, 22:53

runeko pisze:Czy moze nie ma to dla was znaczenia?


jecsli chodzi o seks, to nie ma. Nie lubie nic planowac, albo probowac czegos nowego bo akurat sa Walentynki ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 07 lut 2006, 00:51

ja tez nie lubie tego swieta :/ a ten dzien spedze z moim Skarbem jak kazdy inny czyli duzo sexu :D i codzienne sprawy :)
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*
soniacz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 07 paź 2005, 22:51
Skąd: Wwa
Płeć:

Postautor: soniacz » 07 lut 2006, 21:41

nie mam zadnych planow :) dla mnie to kolejny dzien w roku w ktorym mam myslec co by ty podarowac :( eh czy to swieto jest w ogole podszebne?
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 07 lut 2006, 23:17

Dla mnie walentynki to kolejna okazja do swiętowania swojego związku. Tak tak, można to robić na codzień, ale nie zawsze jest ku temu 'oficjalny' pretekst z taką otoczką <mruga>

Coś specjalnego na tę okazję zawsze mile widziane runeko, pomyśl nad sprytną wstążeczką zastępującą bieliznę <diabel>
Ostatnio zmieniony 08 lut 2006, 00:37 przez ForsakenXL, łącznie zmieniany 1 raz.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 lut 2006, 00:32

ForsakenXL pisze:Dla mnie walentynki to kolejna do swiętowania swojego związku.

no to masz tak jak ja. Ja mam jakies umiłowanie do swiat którym moge nadac jakies znaczenie osobiste, a to swieto takie własnie znaczenie dla mnie ma.
runeko we wszystkich tematach jest juz temat o walentynkach
Glatz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:56
Płeć:

Postautor: Glatz » 08 lut 2006, 03:32

Ja dla swojej ukochanej zamowilem pare zabawek z sex shopu na wale-tynki (takie do wspolnych zabaw oraz takie gdy jest samotna a dostaje chcicy ;)) no i kupuje jeszcze bita smietane i bedzie konsumpcja sexualna na calego, dodatkowym atutem jest to ze jestem obecnie na wyjezdzie i wracam w piatek 10 (ponad miesiac sie ze skarbem nie widzialem) takze pokuj po waletynkach bedzie do remontu :D
Takze dla par z dluzszym dystansem oraz z bogatym zyciem sexualnym polecam zabawki z sex shopu oraz jakas fajna bielizne ;)
A co do znaczenia "prezentu" to owszem ma jakies dla nas male znaczenie. Zabawki to urozmaicenie zycia sexualnego bo jak to bywa przy wiekszosci par - monotonia sexu zabija..........

P.S Swieta tego specjalnie nie lubie bo to wymyslili kretyni z zachodu tylko i wylacznie w celach finansowych, ale przeciez do cholery milosc nie jest raz w roku tylko przez caly czas sie kocha druga osobe. No mam racje czy nie ?
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 08 lut 2006, 16:18

Dzindzer pisze:runeko we wszystkich tematach jest juz temat o walentynkach

Ale jak widac tu chodzi o cos troszke innego. Jakos nie pasowalo mi to do innych tematow o Walentynkach a i ludzie sie wypowiadaja z sensem. Wiec dobrze jest.
Glatz pisze:Ja dla swojej ukochanej zamowilem pare zabawek z sex shopu na wale-tynki (takie do wspolnych zabaw oraz takie gdy jest samotna a dostaje chcicy ) no i kupuje jeszcze bita smietane i bedzie konsumpcja sexualna na calego

I to ja lubie. A ja dostane zapewne cos tradycyjnego, czyli bizuterie,kwiaty itp, co nie powiem, zle nie jest. Ale to zawsze jakas odmiana dostac prezent, ktory zapewnia ci lepsza rozrywke niz kino domowe :D

ale przeciez do cholery milosc nie jest raz w roku tylko przez caly czas sie kocha druga osobe. No mam racje czy nie ?

Racje gada! Piwo koledze <browar>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 08 lut 2006, 16:21

runeko pisze:Racje gada! Piwo koledze


E tam, my to wiedzieliśmy od dawna. Ameryki kolega nie odkrył. ;)
Ale jak tak dalej pójdzie to takie odkrycia rzeczywiście będą wiekowe. Ludzie na nowo będą odkrywać spontaniczność. :|
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 08 lut 2006, 16:22

Ja nie lubie tego swieta, bo trzeba kupowac prezenty <diabel> a ostatnio nie mam zbyt wiele pieniedzy na kobiety :(
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 08 lut 2006, 16:30

Ja w tym roku bojkotuje walentynki. Nie kupie nawet zadnej dupereli - nie zasluzyl :]
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 lut 2006, 16:53

sophie pisze:Nie kupie nawet zadnej dupereli - nie zasluzyl

A moj wlasnie ostatnimi czasy bardzo zasluzyl. Widze ogromna zmiane. No i kupic musze :D. Ale ja za niewielkie pieniadze wykombinuje cos fajnego, ma sie ten talent 8)
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 08 lut 2006, 17:19

Imperator pisze:E tam, my to wiedzieliśmy od dawna. Ameryki kolega nie odkrył.

Ale powiedzial to, co mysli wiekszosc.

Imperator pisze:Ale jak tak dalej pójdzie to takie odkrycia rzeczywiście będą wiekowe. Ludzie na nowo będą odkrywać spontaniczność

Tez dobrze. Lepsze to niz nowa bron masowej zaglady :]
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 lut 2006, 20:30

Glatz pisze:dla par z dluzszym dystansem oraz z bogatym zyciem sexualnym polecam zabawki z sex shopu

Tyle ze te z bobatym zyciem juz dawno owe sklepy odkryly ;P
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 08 lut 2006, 21:38

runeko, może to Cię zainspiruje jeśli chodzi o stronę wizualną? <mruga>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 09 lut 2006, 00:01

fak shit, a me Kochanie znow bedzie dosc daleko w tym czasie ode mnie :/
dla mnie swieto zakochanych trwa okragly rok- a nie jeden dzien do roku. Jesli mam sposobnosc to za kazdym razem robie mila 'niespodzianke' :)
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 09 lut 2006, 04:45

ForsakenXL pisze:runeko, może to Cię zainspiruje jeśli chodzi o stronę wizualną?

Jakies to takie niekompletne jak dla mnie.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 09 lut 2006, 10:33

Dlatego ma służyć za inspiracje, a nie za model <mruga>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Prezencik walentynkowy...

Postautor: Beggar » 09 lut 2006, 12:34

runeko pisze:Czy macie jakies specjalne plany lozkowe na Walentynki? Nowa, sexy bielizna, nowe pieszczoty, nowa forma seksu a moze specjalna zabawa? Czy moze nie ma to dla was znaczenia? Osobiscie jakos tak mysle, zeby cos ciekawego zrobic. Jakis lepszy makijaz, koronkowy komplecik a nad reszta zastanawiam sie, aby bylo jakos 'inaczej'. Macie jakies pomysly na wasze Walentynki?


czy takie rzeczy, sprawy robi się tylko w walentynki ?? nie sądze.... to po prostu święto !! w sumie bardzo miłe, nie mówie że nie.... ale bez przesady, ładną bielizne, jakieś nowe pieszczoty, nową forme sexu można zrealizować w najzwyklejszy dzień i też będzie baaaaaaaaaaardzo wyjątkowo.... dlatego myśle że to nie ma znaczenia, że to walentynki....

mojm sposobem na walętynki będzie jakaś nietypowa niespodzianka, a co to za niespodzianka to się okaże 14 :P :P :P i dotego czerwone róże, a dokładnie 100 róż !!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości