czemu odczuwam bol?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

karina
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 12 kwie 2005, 11:43
Skąd: cz-owa
Płeć:

czemu odczuwam bol?

Postautor: karina » 03 lut 2006, 08:56

nie wiem dlaczego ale od pewnego czasu odczuwam bol przy stosunku i tu nie chodzi o to ze jestem slabo podniecona czy cos takiego ,to jest taki bol jak by mnie tam cos obcieralo moze ktoras z was tez tak miala?
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 03 lut 2006, 13:03

Moze po prostu jestes za sucha?? Masz za słabe zawilazanie i stad uczucie obcierania :)
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 lut 2006, 14:21

Polecam KY Jelly - dostępny w niemal każdej aptece (cena ok. 15zł). na pewno nie zaszkodzi, a jest naprawdę fajny <mruga>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 03 lut 2006, 14:32

Polecam KY Jelly - dostępny w niemal każdej aptece (cena ok. 15zł). na pewno nie zaszkodzi, a jest naprawdę fajny

To prawda! To jest dobry środek :) <browar>
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 lut 2006, 14:41

qbass17 pisze:
Polecam KY Jelly - dostępny w niemal każdej aptece (cena ok. 15zł). na pewno nie zaszkodzi, a jest naprawdę fajny

To prawda! To jest dobry środek :) <browar>

A najlepszy jak dodatkowo razem z nim zastosuje się odrobinkę zwykłej wody - wtedy staje się boski :>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
pszczółka maja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2006, 14:44
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: pszczółka maja » 03 lut 2006, 20:09

doskonała reklama:) chyba zastosuje
<banan>
Obrazek
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 lut 2006, 21:55

Krótka instrukcja osiągniecia maksimum efektu:
1. Dokładnie rozprowadzasz żelik po suchym (na miarę możliwości oczywiście) meritum
2. Zwilżasz dłoń wodą - najlepiej mieć pod ręką jakieś 'źródełko' <mruga>
3. Zwilżoną dłonią znów masujesz meritum i...
4. Zastanawiasz się co się stało z prawem tarcia i dlaczego jest tak fajnie <diabel>

Ciekawostka: Główna bohaterka w Titanic'u używała go w jednej scenie jako 'śliny', bo wyschło jej w ustach od wielokrotnego jej powtarzania. Łatwo się zatem domyślić, że jego obecność w tych rejonach niczym nie grozi <mruga>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 lut 2006, 22:08

Forsaken mnie tez skusiles :D jestem ciekawa efektu choc generalnie nie mam takich problemow :) ale Karina to obcieranie wlasnie moze byc przez to wiec zadbaj nastepnym razem o nawilzanie i zobacz :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 06 lut 2006, 10:10

KY? Hmmm... trzeba będzie przetestować. To kolejna dobra rzecz, jaką o tym czymś słyszałem. Najważniejsze, że jest nautralny dla otoczenia, bo w przeciwnym wypadku mogłoby byc trochę gorzej.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 06 lut 2006, 10:18

Eisenritter pisze:Najważniejsze, że jest nautralny dla otoczenia...

Jest jest, inaczej w wielu sytuacjach byłby zupełnie nieprzydatny. Powiem nawet, że jest naturalnie lekko słodkawy :P
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 07 lut 2006, 08:41

No to wybieram się do apteki, nie ma co.

Żeby tylko po to, znając życie... #$@#%#@%
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 154 gości