Prostytucja

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 22 sty 2009, 20:48

SaliMali pisze:to sprzeczne jest z ogólnie przyjętymi normami społ.
niezupełnie. 3000 la temu w Babilonie prostytucja była sakramentem. w średniowiecznej europie na burdele przyzwalał kościół...
Andrew pisze:jak to dlaczego - bo na luksus ich nie stać , a zadna inna ich nie chce .... <aniolek> a tak naprawde to nie wiem [:D] ot zmienili sie ... wyglad nie pozwala na cos innego - kto wie ? <browar>
Mona pisze:zinnat2 napisał/a:
Dobrze powiedziane, nie każdy może mieć wszystko

Bzdura, bo każdy może, tylko nie każdy chce. Bestia też ma serce :)
Mona, <glaszcze> dziecino ( <diabel> ) a był w tej bajce smok? nie każdy potrafi zobaczyć to w innym. i nie każdy chce to serce...
Maverick pisze:Ida wiec na latwizne
to nie łatwizna. ot konieczność
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 22 sty 2009, 21:16

Maverick pisze:Nie mieszaj demokracji w nauke.
zatem normy społeczne sa wyworem demokracji? Czyli zoofilia np. o której Ted pisał, też będzie kwestią demokracji? Przecież to też zjawisko niezgodne z powszechnie obowiązującymi normami społecznymi, a w świetle tego co piszesz, normy nie mają znaczenia.

Blazej30 pisze:niezupełnie. 3000 la temu w Babilonie prostytucja była sakramentem.
AAA, to, że minęło jedynie 3000 lat od uprawiania prostytucji sakralnej, rozumiem, nie jest w ogóle istotne?

Maverick pisze:Chocby taka, ze na luksusowa trzeba umiec zarobic, a to z dfinicji wyklucza wszystkie niedojdy, ofermy zyciowe itd.
No tak, to zupełnie zmienia postać rzeczy, facet chodzący na drogie dziwki jest zajebisty, bo potrafi na takową zarobić.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 22 sty 2009, 22:33

SaliMali pisze:AAA, to, że minęło jedynie 3000 lat od uprawiania prostytucji sakralnej, rozumiem, nie jest w ogóle istotne?
tak. w porównaniu z historią człowieka to mgnienie
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 22 sty 2009, 22:36

Blazej30 pisze:
SaliMali pisze:AAA, to, że minęło jedynie 3000 lat od uprawiania prostytucji sakralnej, rozumiem, nie jest w ogóle istotne?
tak. w porównaniu z historią człowieka to mgnienie
Tez Ci sie zebralo na takie dumanie. Rozumiem, ze gdybys spotykal sie z panna, ktoa mialaby zarosniete pachy, to nie byloby problemu, gdyz "Przez tysiace lat tak to wygladalo, depilacja upowszechnila sie dopiero w drugiej polowie XX wieku"?
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 sty 2009, 23:26

Blazej30 pisze:Mona, dziecino ( ) a był w tej bajce smok?

Taa, smok czaił się za rogiem, dziecino ;DD
Blazej30 pisze:nie każdy potrafi zobaczyć to w innym

Uhm, prawda.
Blazej30 pisze:i nie każdy chce to serce...

Każdy chce, tylko wiele z nich boi się.
Blazej30 pisze:ot konieczność

Koniecznie, to wydalamy, bo to trudno byłoby zatrzymać :)
Wujo Macias pisze:"Przez tysiace lat tak to wygladalo, depilacja upowszechnila sie dopiero w drugiej polowie XX wieku"?

<diabel>

To już nie komuno, ale średniowiecze, wróć! <evilbat>
Ostatnio zmieniony 22 sty 2009, 23:27 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 23 sty 2009, 05:31

zinnat2 pisze:Oj dziewczyno młoda jesteś. Jeszcze w życiu dużo zobaczysz i sama zmienisz zdanie.

Tak. I zostanę prostytutką. Ponieważ po to się uczę i ciężko pracuję, żeby w wieku lat 40 dawać dupy kierowcom tirów. Widzę tą żelazną logikę.
zinnat2 pisze:To do Ruenki

Omg, wtf? Do kogo?
Blazej30 pisze:nie każdy potrafi zobaczyć to w innym. i nie każdy chce to serce...

Jezus Maria, w tym temacie też zaczynasz?
Blazej30 pisze:3000 la temu w Babilonie prostytucja była sakramentem

500 lat temu ścianano głowę za powiedzenie głośno, że król jest gruby. Palono na stosie astrologów i protestantów. 100-120 lat temu zabraniono kobietom rodzić ze znieczuleniem bo uważano, że powinny płacić bólem za swój grzech pierworodny. Ludzie mordują się od zarania dziejów. To, że coś jest stare, nie znaczy, że jest dobre.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 23 sty 2009, 07:09

runeko pisze:Palono na stosie astrologów
astronomów. astrologia była OK
runeko pisze:protestantów
heretyków
runeko pisze:100-120 lat temu zabraniono kobietom rodzić ze znieczuleniem bo uważano, że powinny płacić bólem za swój grzech pierworodny.
a było wtedy znieczulenie?
runeko pisze:500 lat temu ścianano głowę za powiedzenie głośno, że król jest gruby.
bo to była zdrada stanu
runeko pisze:zinnat2 napisał/a:
Oj dziewczyno młoda jesteś. Jeszcze w życiu dużo zobaczysz i sama zmienisz zdanie.

Tak. I zostanę prostytutką. Ponieważ po to się uczę i ciężko pracuję, żeby w wieku lat 40 dawać dupy kierowcom tirów. Widzę tą żelazną logikę.
ale to było o facetach a nie o tobie
runeko pisze:w tym temacie też zaczynasz?
jak ktoś wciska głodne kawałki rodem z Holywood :| <zalamka> nie rozumiem dlaczego kobiety tak zwalczają prostytucję. macie przewagę więc ją wykorzystujecie...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 23 sty 2009, 07:34

Blazej30 pisze:astrologia była OK

Za postawienie horoskopu Marii Tudor czy Henryka VIII groziła śmierć. Astrologowie to ci od horoskopów. Astronomowie to ci bardziej naukowi (Kopernik itp). Co nie zmienia faktu, że wszystkiemu co miało coś współnego z naukami ścisłymi nie żyło się w tych czasach za dobrze.
Blazej30 pisze:heretyków

Protestantów. W oczach np. Marii Tudor protestańci byli heretykami. Palono tych, których zastano w domu z Biblią w języku angielskim, zamiast w łacinie. Poprzez historię pojęcie heretyka zmieniało z widzimisiem miłościwie panujących.
Blazej30 pisze:bo to była zdrada stanu

Była. Odkręcasz kota ogonem wytykając mi błędy, których nie popełniłam. O czym innym mówimy.
Blazej30 pisze:macie przewagę więc ją wykorzystujecie...

<pijak>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 sty 2009, 08:13

Mav - ja juz napisalem ... ci znajomi byli dokladnie tacy jak Ty teraz - ale chcyba nie zrozumiales <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 23 sty 2009, 14:11

SaliMali pisze:to sprzeczne jest z ogólnie przyjętymi normami społ.

Gdzie? W polsce? W Europie? Może w poprawnej politycznie teorii. Bo jeśli byłoby tak w praktyce, to nie byłoby prostytucji.
jave-rauko
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 22 sty 2009, 20:33
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: jave-rauko » 23 sty 2009, 17:36

Wracając do tych tańców go-go itd.
Czy nie uważacie, że chodzenie tam we dwójkę jest (najczęściej ze strony kobiety)
oznaką lęku? Może prócz ciekawości czynnikami nakłaniającymi jest to, że boją się postawić, okazać zazdrość, żeby nie wyjść na te 'złe i zacofane', może żeby nie sprowokować tym faceta do częstszego uczęszczania w takie miejsca? Może to na zasadzie: lepiej delikatnie kontrolować niż zabronić lub zezwolić?
Osobiście nie wiem co zrobiłabym w takiej sytuacji.
Niby nic złego, ale myślę, że mogłoby mi po prostu przykro być.

I pytanie do płci żeńskiej. (Mam nadzieję, że wcześniej w tym temacie nie było to poruszane, bo pominęłam z 30 stron.) Gdyby wasz facet wyznał wam, że zdradził was z prostytutką wolałybyście, pod względem emocji, żeby zdradził was z 'tirówką' czy 'luksusową'?
(Do emocji nie zalicza się ewentualnej choroby ani dziury w budżecie domowym.)

I do płci męskiej. Sytuacja odwrotna. Kobieta będąc z wami udała się do męskiej prostytutki...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 sty 2009, 18:01

jave-rauko pisze:Może to na zasadzie: lepiej delikatnie kontrolować niż zabronić lub zezwolić?
Ja mężczyźnie nigdy niczego nie zabraniam ani nie zezwalam. Ma swój mózg, robi co chce. Tak jak i ja.
jave-rauko pisze:Czy nie uważacie, że chodzenie tam we dwójkę jest (najczęściej ze strony kobiety)
oznaką lęku?
Nie bardzo widzę o jaki lęk chodzi w ogóle.
jave-rauko pisze:dyby wasz facet wyznał wam, że zdradził was z prostytutką wolałybyście, pod względem emocji, żeby zdradził was z 'tirówką' czy 'luksusową'?
Myślę, że gdyby z tą pierwszą to straciłabym do niego wszelki szacunek. Wolałabym tą drugą.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 23 sty 2009, 18:09

jave-rauko pisze:Gdyby wasz facet wyznał wam, że zdradził was z prostytutką wolałybyście, pod względem emocji, żeby zdradził was z 'tirówką' czy 'luksusową'?
Myślę, że nawet jesli jakaś emocjonalna różnica w pojmowaniu takiego zachowanie mogałaby się u mnie pojawić, to byłaby ona tak drobna, że nie decydowałaby o innej decycji, czy reakcji.
To tak jakby zastanawiać się czy lepiej zginąć pod kołami mercedesa czy bmw. Niby mercedes bardziej stylowy, ale przecież zderzaki mają tak samo twarde ;-)
Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, 18:13 przez Jawka, łącznie zmieniany 2 razy.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

jave-rauko
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 22 sty 2009, 20:33
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: jave-rauko » 23 sty 2009, 18:43

księżycówka pisze:
jave-rauko pisze:Może to na zasadzie: lepiej delikatnie kontrolować niż zabronić lub zezwolić?
Ja mężczyźnie nigdy niczego nie zabraniam ani nie zezwalam. Ma swój mózg, robi co chce. Tak jak i ja.

Rzeczywiście źle ujęte w słowa. Zabronić/zezwolić czyli tu okazać swoje nastawienie względem tego. Czyli zabronić nie znaczy 'nie rób tego' tylko 'nie podoba mi się to co robisz'. Brakuje mi lepszego słowa...
Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, 18:44 przez jave-rauko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sara
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 kwie 2005, 09:34
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Sara » 23 sty 2009, 20:28

TedBundy pisze:dewiacją jest pederastia, zoofia, nekrofia, słusznie. Prosytucja jest zepsuciem,wynaturzeniem, ale pod dewiację bym jej nie podciągał.


Pederastia, czyli homoseksualizm już od dawna nie jest uważany za dewiację, został oficjalnie skreślony z listy chorób. To jest po prostu alternatywna preferencja seksualna.

Według mnie również zoofilia nie jest dewiacją, o ile nie wiąże się ze znęcaniem się nad zwierzętami.

Nekrofilia być może jest, co najmniej z tego powodu, że podpada pod paragraf jako bezczeszczenie zwłok.

A prostytucja to po prostu zawód i to zawód bardzo potrzebny, bo zawsze będzie dużo ludzi, potrzebujących profesjonalnego obsłużenia w sprawach seksualnych, czego po prostu nie są w stanie uzyskać w innej drodze.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 23 sty 2009, 20:49

Sara pisze:Według mnie również zoofilia nie jest dewiacją, o ile nie wiąże się ze znęcaniem się nad zwierzętami.


A co to jest jak nie znecanie sie nad zwierzetami ? pomine juz fakt, ze jest to juz ewidentny objaw choroby psychicznej, bo czym to sie rozni od uprawiania seksu np. z tlumikiem w samochodzie ? ja rozumiem ze swiat idzie do przodu, ale ludzie nie dopuscmy do calkowitej znieczulicy emocjonalnej na koszt postepowego i "logicznego" myslenia. Bo idac tym tropem, wszystko co nei jest szkodliwe spolecznie itd. jest dobre.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, 20:50 przez TFA, łącznie zmieniany 1 raz.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 23 sty 2009, 21:40

Sara pisze:Pederastia, czyli homoseksualizm już od dawna nie jest uważany za dewiację, został oficjalnie skreślony z listy chorób


z listy postępowców i lewaków, oczywiście. I lewackiego WHO :] Ale ja się na tych nawiedzonych wariatów nie piszę. Zboczenie zboczeniem pozostaje.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 23 sty 2009, 21:57

jave-rauko pisze:Gdyby wasz facet wyznał wam, że zdradził was z prostytutką wolałybyście, pod względem emocji, żeby zdradził was z 'tirówką' czy 'luksusową'?

Myślę, że facet, który nie pogardzi jakąkolwiek prostytutką, a przy tym jest w stałym związku, jest na tyle cwany i hardy, że nigdy nie przyzna się do tego, kto jeszcze go "obsługuje" :)
jave-rauko pisze:Niby nic złego, ale myślę, że mogłoby mi po prostu przykro być.

Pewnie, że przykro, ale powinno być głónie z tego powodu, iż doszło do strasznego nieporozumienia już wcześniej, skoro facet jest z kobietą i nie jest przy niej sobą do końca.
jave-rauko pisze:Kobieta będąc z wami udała się do męskiej prostytutki...

O!
Bardzo ciekawe, czy w tym wypadku też możemy cofnąć się do średniowiecza? ;DD
Albo jeszcze dalej i tak za włosy i do jaskini... <hahaha>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
jave-rauko
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 22 sty 2009, 20:33
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: jave-rauko » 23 sty 2009, 22:28

Mona pisze:jave-rauko napisał/a:
Niby nic złego, ale myślę, że mogłoby mi po prostu przykro być.

Pewnie, że przykro, ale powinno być głónie z tego powodu, iż doszło do strasznego nieporozumienia już wcześniej, skoro facet jest z kobietą i nie jest przy niej sobą do końca.


Mówimy o sytuacji gdyby powiedział po fakcie. Bo to miłe nie jest.
Jeśli powiedziałby przed wtedy kiedy między nami by się układało to myślę, że
nie miałabym nic przeciwko temu. Bo jak byłoby źle - mogłabym źle zareagować.

A w moich pytaniach 'co wy sądzicie' nie ma mojej opinii, są tylko pytania.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 sty 2009, 23:39

Sara pisze:Pederastia, czyli homoseksualizm już od dawna nie jest uważany za dewiację, został oficjalnie skreślony z listy chorób. To jest po prostu alternatywna preferencja seksualna.
A wiesz jak to sie stal oze zostal skreslony z listy chorob? Myslisz ze byly jakies badania czy dowody naukowe mowiace o tym ze to nie jest choroba? Nie. Bylo glosowanie. Nie wiem czy rozumiesz to co pisze. glosowac mozna nad tym czy podatek bedzie 1% czy 10% ale nie mozna za pomoca glosowania wyjasniac rzeczywistosci. To tak jakby zaglosowac ze swiatlo porusza sie z predkoscia xxx km/s. Absurd, bo obojetnie jak sie nie zaglosuje to swiatlo poruszac sie bedzie z taka sama predkoscia. Tak samo homoseksualizm. Nie wazne jak zaglsujesz - bedzie choroba, dewiacja, zboczeniem.
Sara pisze:Według mnie również zoofilia nie jest dewiacją, o ile nie wiąże się ze znęcaniem się nad zwierzętami.
Lubisz z pieskami? Zoofilia to zboczenie i dewiacja. Znecanie sie lub nie nie ma tu nic do rzeczy. Gdyby znecanie sie bylo kryterium dwiacji to trzebaby uniewinnic polowe pedofili.
Sara pisze:A prostytucja to po prostu zawód i to zawód bardzo potrzebny, bo zawsze będzie dużo ludzi, potrzebujących profesjonalnego obsłużenia w sprawach seksualnych, czego po prostu nie są w stanie uzyskać w innej drodze.
Profesjonalne obsluzenie to jest ale u tych panien za 1500zl za noc. Poza tym ciekawe ilu facetow chodzacych do burdelu przelecialo porwane i sprzedane dziewczyny. Chocby z tego powodu burdel mnie odrzuca.

[ Dodano: 2009-01-23, 23:41 ]
Andrew pisze:Mav - ja juz napisalem ... ci znajomi byli dokladnie tacy jak Ty teraz - ale chcyba nie zrozumiales <browar>
Zrozumialem. I zrobie wszystko by tak nie skonczyc.
SaliMali pisze:zatem normy społeczne sa wyworem demokracji? Czyli zoofilia np. o której Ted pisał, też będzie kwestią demokracji? Przecież to też zjawisko niezgodne z powszechnie obowiązującymi normami społecznymi, a w świetle tego co piszesz, normy nie mają znaczenia.
Normy spleczne, a dewaicja to co innego. To ze cos jest norma spoleczna nie oznacza ze jest dewiacja i odwrotnie.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 23 sty 2009, 23:52

jave-rauko pisze:żeby nie sprowokować tym faceta do częstszego uczęszczania w takie miejsca? Może to na zasadzie: lepiej delikatnie kontrolować niż zabronić lub zezwolić?

Po co? Ze strachu przed czym? Że ucieknie z tancerką gogo? Nisko kobita mierzy skoro bierze takiego przy któym ma takie obawy. Może strach że zobaczy kawałek wijącego się nagiego ciała innej kobiety? No to jeszcze telewizji i wyjść na plażę zabronić.

Sara pisze:Według mnie również zoofilia nie jest dewiacją, o ile nie wiąże się ze znęcaniem się nad zwierzętami.
W Australii za taki tekst weszłabyś do parlamentu.

TFA pisze:Bo idac tym tropem, wszystko co nei jest szkodliwe spolecznie itd. jest dobre.
Tylko dodam, że inteligencja jak i mądrość, nie polegają na umiejętnym przywdziewaniu myśli w definicje i doskonałe logicznie reguły. To również coś tak ulotnego jak wyczucie.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 sty 2009, 00:21

TFA pisze:A co to jest jak nie znecanie sie nad zwierzetami ? pomine juz fakt, ze jest to juz ewidentny objaw choroby psychicznej, bo czym to sie rozni od uprawiania seksu np. z tlumikiem w samochodzie ?

Powiedział ten, co w avatarze ma grę wstępną z karpiem.
TFA pisze:Bo idac tym tropem, wszystko co nei jest szkodliwe spolecznie itd. jest dobre.

Wystrarczy do społeczeństwa wciągnąć wszystkie organizmy żywe i... po kłopocie.
Mona pisze:Myślę, że facet, który nie pogardzi jakąkolwiek prostytutką, a przy tym jest w stałym związku, jest na tyle cwany i hardy, że nigdy nie przyzna się do tego, kto jeszcze go "obsługuje"

A czemu? <hmm>
Prędzej facet powie, niż kobieta.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 24 sty 2009, 00:27

Mysiorek pisze:Prędzej facet powie, niż kobieta.
Tak, ale czy w srodowisku meskich dziwek są tirówki?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 sty 2009, 00:41

shaman pisze:Tak, ale czy w srodowisku meskich dziwek są tirówki?

Tak. Ale nie muszą (jeszcze) stać na poboczu.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 24 sty 2009, 01:01

Mysiorek pisze:A czemu?

A temu, Braciszku, iż temu facetowi wydaje się, że kocha :)

EDIT: oczywiście analogicznie to samo dotyczy kobiety.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2009, 01:05 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 24 sty 2009, 01:06

Tak. Ale nie muszą (jeszcze) stać na poboczu.
To gdzie stoją męskie tirówki?
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 24 sty 2009, 01:09

shaman pisze:To gdzie stoją męskie tirówki?

W zajezdni <diabel>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
zinnat2
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2009, 13:30
Skąd: Ku wschodowi
Płeć:

Postautor: zinnat2 » 24 sty 2009, 19:59

Mona pisze:
zinnat2 pisze:
Problem w tym , że prostytucja to nic złego.

Nie no, pewnie, że lepsze to, aniżeli gwałt i jeśli ktoś ma potrzebę, aby tylko seksić, to ok.
Przeszkadza ci gwałt na kobiecie,a na facecie nie. Powiesz , ze to frajer i nic więcej. Co jest złego w sexie?
zinnat2 pisze:
Dobrze powiedziane, nie każdy może mieć wszystko

Bzdura, bo każdy może, tylko nie każdy chce. Bestia też ma serce :)

Miałem na myśli dobra materialne.
zinnat2 pisze:
Szkoda tylko ,że kobiety nie mogą tego zrozumieć.

Młody jesteś i kobiet nie znasz <browar>
A ty za młoda dlatego nie możesz zrozumieć, ale tak ma chyba większość kobiet
Maverick pisze:
Ale to wylacznie jego wina. Ida wiec na latwizne. Na latwizne z samym soba i na latwizne z pukaniem tirowek. I maja to co latwizna gwarantuje: byle co.
W jego wieku podobnie myślałem.
O, Mav jest młodszy i trafił prawie w sedno :)

Maverick pisze:
Dla mnie facet ktory puka tanie dziwki to czlowiek bez ambicji.

...i z bardzo małym poczuciem własnej wartości.

Znasz powiedzenie jak potrafisz to nie pchaj się na afisz. Wtedy każda cie opuści lub zrobi piekło w życiu.

[ Dodano: 2009-01-24, 20:07 ]
Mona pisze:
zinnat2 pisze:
Problem w tym , że prostytucja to nic złego.

Nie no, pewnie, że lepsze to, aniżeli gwałt i jeśli ktoś ma potrzebę, aby tylko seksić, to ok.

A chore ambicje ludzi niszczące jedyny świat na którym żyjemy to lepsze niz prostytucja. nie wiem.

zinnat2 pisze:Dobrze powiedziane, nie każdy może mieć wszystko

Bzdura, bo każdy może, tylko nie każdy chce. Bestia też ma serce :)


Jesteś w dużym błędzie nie każdy może mieć i miałem na myśli dobra materialne.

zinnat2 pisze:Szkoda tylko ,że kobiety nie mogą tego zrozumieć.

Młody jesteś i kobiet nie znasz <browar>


A kobiety mężczyzn?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 sty 2009, 20:09

Oni nie stoją , ani ze tak napisze są pod telefonem [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
zinnat2
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2009, 13:30
Skąd: Ku wschodowi
Płeć:

Postautor: zinnat2 » 24 sty 2009, 20:15

runeko pisze:
zinnat2 pisze:Oj dziewczyno młoda jesteś. Jeszcze w życiu dużo zobaczysz i sama zmienisz zdanie.

Tak. I zostanę prostytutką. Ponieważ po to się uczę i ciężko pracuję, żeby w wieku lat 40 dawać dupy kierowcom tirów. Widzę tą żelazną logikę.
zinnat2 pisze:To do Ruenki


Studia nic nie dają, chyba że studiujesz coś ścisłego i zrewolucjonizujesz rynek energetyczny. Wiele kobiet po studiach jest prostytutkami lub tańczą w klubach. Myślisz , ze studia coś ci dadzą jak nie masz talentu i szczęścia. W życiu różnie bywa, strasznie jesteś idealistką. W Ameryce wiele kobiet szczególnie tych ładnych działa jako ukryte prostytutki lub są dla bogaczy coś jak gejsze. Nie mówiąc o aktorkach porno

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 394 gości