Prostytucja

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 28 sty 2009, 21:12

Blazej30 pisze:
http://pl.youtube.com/wat...feature=related
źle wpisałeś adres
To jest automatyczne skracanie linków. Wejdź na cytowanie i będziesz miał pełny adres.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 28 sty 2009, 23:59

Andrew pisze:nie wazne czy kocha czy nie - sypia z jednym facetem tak jak ma byc , jest z nim w zwiazku , malzenstwie - tu nie ma prostytucji

A co jeśli zmienić płci?
Zabolało słowo: PROSTYTUCJA? ... sypiasz z jedną?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 sty 2009, 08:04

A ty znowu persolanie do mnie walisz - mnie nic nie boli !! kiedy to rozumiesz !! to mój swiat i jest jak najbardziej poprawny !!


Mysiorek pisze:Zabolało słowo: PROSTYTUCJA? ... sypiasz z jedną?

a co ja to garbaty pryszczaty !! mały gruby? czy jak tam jeszcze .... <hahaha>
Ostatnio zmieniony 29 sty 2009, 08:06 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 29 sty 2009, 08:39

Andrew pisze:gdybym był piekną kobieta tez bym był prostytutką taką elegancką wybierajaca sobie klientów - a co , nie dosc , ze przyjemnosc bym mial - to jeszcze pieniadze i to nie małe jak i prezenty ! zyc nie umierac ! tylko głupimi mozna by nazwac te które tego nie robia - no ale MORALNOSC ! [:D] <zakochany>


Przez sam wybor kliena nie prostytutka nie musi miec przyjemnosci. To nie jest tak, ze jest ekskluzywna i droga, to ona dyktuje warunki. W jakims zakresie tak, ale jest towarem i klient nasz pan. Inaczej nie mialaby zadnych klentow, tu konkurencja tez jest.

A pieniadze nie sa az tak zawrotne, nawet jak sie duzo zarabia. zawsze trzeba sie z kims dzielic, duzo pieniedzy pochlania dbanie o siebie. No i kariera trwa krotko i jest dosc ograniczona. Jakbys byl piekna kobieta, to madrzej bys zrobil "lapiac" zaradnego i przystojnego meza, ktory zapewnilby Ci byt na dlugie lata :)

A tak na powaznie, nie sprowadzajmy kobiet do seksu i zarabiania pieniedzy. Niektore maja jeszcze jakies mozgi, wola pracowac za mniejsze pieniadze, ale miec satysfakcje z pracy, rozwijac sie w niej, miec szacunek, chwalic sie tym, co robia itd. Takie tam bzdury... .

Aaaaa, prostytutki nie musza byc piekne, musza byc w miare zrobione i miec pewne umiejetnosci, nie tylko seksualne.

A sponsoring to inna forma prostytucji i nic wiecej.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 sty 2009, 09:36

Miltonia pisze:Przez sam wybor kliena nie prostytutka nie musi miec przyjemnosci. To nie jest tak, ze jest ekskluzywna i droga, to ona dyktuje warunki. W jakims zakresie tak, ale jest towarem i klient nasz pan. Inaczej nie mialaby zadnych klentow, tu konkurencja tez jest.

Miltoniu droga - mnie sie naprawde rozpisywac nie chciało !
Miltonia pisze:A pieniadze nie sa az tak zawrotne, nawet jak sie duzo zarabia. zawsze trzeba sie z kims dzielic,
nie pisalem o zawrotnych pieniadzach - ale duzych !
Miltonia pisze: Jakbys byl piekna kobieta, to madrzej bys zrobil "lapiac" zaradnego i przystojnego meza, ktory zapewnilby Ci byt na dlugie lata :)
Jak pisalem wyzej - rozpisywac mi sie nie chciało [:D]
Miltonia pisze:A tak na powaznie, nie sprowadzajmy kobiet do seksu i zarabiania pieniedzy. Niektore maja jeszcze jakies mozgi, wola pracowac za mniejsze pieniadze, ale miec satysfakcje z pracy,

To ja wole tego mózgu nie miec, ale ... jedno z drugim by mi wcale nie przeszkadzało, w kwesti by to połaczyć. jak i wkozystac co tylko by sie dało. A piekna mądra kobieta zrobi z facetami wszystko co chce - jak nie z tym - to z tamtym . <browar>
a tak na koniec - nie chcialem nikogo urazić tym co napisałem, bowiem są kobiety i kobiety - damy . :*
Ostatnio zmieniony 29 sty 2009, 09:41 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
passion_flower
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: passion_flower » 29 sty 2009, 17:00

Sara pisze:Zaprawdę trudno przeprowadzić linię demarkacyjną między sponsoringiem, który jest przecież namiastką prawdziwego związku, a takim związkiem

A skąd. Wystarczy, że on/ona przestanie płacić

Sara pisze:naprawdę wyjątkowo dużo.


to jakaś nowa miara SI? Bo ja nie znam nikogo, kto by w takim małżeństwie wytrzymał
hanskloss007
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 04 lut 2009, 18:33
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: hanskloss007 » 05 lut 2009, 11:32

Agencje to przede wszystkim ludzka krzywda, wykorzystywanie kobiet, choroby weneryczne i HIV. Takie są i wyniki przeprowadzonych badań. Pewnie jakaś część kobiet pracuje tam z własnej woli, ale zyski czerpią grupy przestępcze. Szkoda wdrukowywać sobie w umysł takie doświadczenia. Z kobietą, z którą łączy nas uczucie (to samo z mężczyzną) też możliwe są rozmaite eksperymenty. Wiele rzeczy jest sprawą dialogu.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 lut 2009, 11:40

hanskloss007 pisze:Takie są i wyniki przeprowadzonych badań.

Poproszę jakiś namiar na te badania, chętnie przejrzę

hanskloss007 pisze:Z kobietą, z którą łączy nas uczucie (to samo z mężczyzną) też możliwe są rozmaite eksperymenty. Wiele rzeczy jest sprawą dialogu.

Piszesz tak jak by do agencji sie chodziło tylko po te eksperymenty

A poza tym nie wiem czy tak łatwo znaleźć kobietę która da swój mocno nasiąknięty tampon by pan sobie żuł ciućkał i wąchał i jeszcze udając wielka ekstazę zrobi na takiego kupę
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 27 maja 2009, 01:53

W tym temacie dam, ale odpowiedzi poproszę na priv.
Pisze pracę na temat prostytucji i muszę skonstruować ankietę, brakuje mi powoli już pytań, więc jeżeli ma ktoś propozycje, jakie pytania mogę umieścić w owej ankiecie (kierowanej do studentów i licealistów) związanej z prostytucją to ja bardzo chętnie przyjmę :)

Oczywiście mam takie typowe, czy korzystałeś, jak często, czy znasz kogos kto korzysta, czy znasz kogos, kto uprawia, potrzebuję jakieś bardziej szczegółowe.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 27 maja 2009, 02:01

jesli chodzi o badania, gdzie w internecie je umiescic, ankietka.pl? Znacie cos innego?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 27 maja 2009, 02:05

jeżeli ktoś chce w necie prowadzić, to widziałam na blogach i forach kwestionariusze.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 cze 2009, 13:36

SaliMali pisze:W tym temacie dam, ale odpowiedzi poproszę na priv.
Pisze pracę na temat prostytucji i muszę skonstruować ankietę, brakuje mi powoli już pytań, więc jeżeli ma ktoś propozycje, jakie pytania mogę umieścić w owej ankiecie (kierowanej do studentów i licealistów) związanej z prostytucją to ja bardzo chętnie przyjmę :)

Oczywiście mam takie typowe, czy korzystałeś, jak często, czy znasz kogos kto korzysta, czy znasz kogos, kto uprawia, potrzebuję jakieś bardziej szczegółowe.
Taka ankieta nie bedzie trzymala zadnych norm badania statystycznego. Rownie dobrze mozesz sobie wymyslic odpowiedzi.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 03 cze 2009, 20:37

Taka ankieta nie bedzie trzymala zadnych norm badania
statystycznego.
a jaka będzie według Ciebie?
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 cze 2009, 00:31

Przeprowadzona na reprezentatywnej grupie osob. O ile badasz caly kraj. Bo przeciez mozesz napisac jak na temat prostytucji zapatruja sie internauci. Czyli pewna scisla grupa osob. Bedzie to jakis dodatek do pracy. Niemniej jednak z wynikow takiego badania statystycznego nie mozna wyswac wniskow na cale spoleczenstwo. Choc... co sie przejmowac. "Profesjonalne" sondazownie robia sondaze przedwyborcze przez telefon (niedopuszczalne!), formuuja w zly sposob pytania, nie dopuszczaja wielu mozliwosci i robia to na zbyt malej grupie osob. I biora za to po kilkanascie tys zl. Wiec co Ty sie bedziesz martwic...
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 05 cze 2009, 10:13

Ja pisze: w owej ankiecie (kierowanej do studentów i licealistów)
Jak tutaj wyraźnie napisałam, badam postawy wśród (prawa UG). Taki mam problem badawczy, to badam.
Maverick pisze:O ile badasz
caly kraj.
badam studentów prawa UG
Maverick pisze:Niemniej jednak z takiego badania statystycznego nie mozna wyswac wniskow na cale spoleczenstwo.
wyciągam wnioski na studentów prawa UG.

W zwiazku z powyższym nadal uważam, że mojej ankiety trzyma normy badania statystycznego.
Maverick pisze:robia sondaze przedwyborcze przez telefon (niedopuszczalne!)
dlaczego? metoda sondażu diagnostycznego przecież w swoich narzędziach wyróżnia taką technikę, dlaczego więc jest to niedopuszczalne?
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 cze 2009, 14:25

Skoro badasz studentow UG to powinnas to robic na UG a nie w necie ;)
SaliMali pisze:dlaczego? metoda sondażu diagnostycznego przecież w swoich narzędziach wyróżnia taką technikę, dlaczego więc jest to niedopuszczalne?
Np dlatego ze nie wszyscy maja telefon oraz dlatego ze czesciej telefon odbiera kobieta.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 05 cze 2009, 20:12

Skoro badasz studentow UG to powinnas to robic na UG a nie w necie ;)
Ty naprawdę nie potrafisz czytać? Przecież nigdzie nie napisałam, że w necie to umieszczam, nie? Chyba, że sama coś przeoczyłam. Hyhy pytał gdzie w necie można umieścić, ja odpowiedziałam gdzie widziałam, a nie, gdzie będę umieszczała. Badałam studentów na uczelni, na ich wydziale, studentów prawa, tak jak miałam to założone w problemie.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 cze 2009, 11:34

Po prostu nie doczytalem. Myslalem ze chcesz odpowiedzi na pytania ankiety na priv a Ty chcialas pytania ;)
mirella
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2022, 21:31
Skąd: Warszaw
Płeć:

Re: Prostytucja

Postautor: mirella » 29 maja 2022, 21:39

Topic umarl czy sie jeszcze rozwinie?(tak wiem,odgrzewam starego kotleta).
https://www.mamochote.pl/anonse/wszystkie/gizycko

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 198 gości