Depilacja... u facetów!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 sie 2008, 08:16

Haro pisze:Minetka uskuteczniana na full ogolonej pochwie sprawia

Ogolonej ??
A widziałeś Ty kiedyś owłosioną pochwę ??
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 01 sie 2008, 09:28

Niestety, tak <zalamka> 8)

[ Dodano: 2008-08-01, 09:28 ]
Nie mowie o wnetrzu :P Nie lap za slowka :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 sie 2008, 10:01

wszystkie są owlosione - tylko kobiety je golą , depilują ...
pochwa - sklada sie z czesci zewnetrzenej jak i wewnetrznej - jak kazda pochwa zresztą <aniolek>
Ostatnio zmieniony 01 sie 2008, 10:02 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kliktorator
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 09 lip 2008, 13:11
Skąd: Wwa
Płeć:

Postautor: kliktorator » 01 sie 2008, 10:58

Pochwa należy do narządów wewnętrznych:
tako rzecze wikipedia [:D]

Piszcie łono i problemów nie będzie <;)>
Kłamstwo nie różni się niczym od prawdy, prócz tego, że nią nie jest.
— Stanisław Jerzy Lec

Nawet gdy przyjaciel działa wbrew tobie, wciąż jest twoim przyjacielem.
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 01 sie 2008, 17:01

Haro pisze:Minetka uskuteczniana na full ogolonej pochwie sprawia, ze moje usta i okolice warg wygladaja tak, jakbym przez godzine namietnie calowal sie z Pumexem.

Godzinę to robisz? Nie wierzę :|
Abstrahując od zagadnień czasowych to nie widzę związku. Robisz minetkę to rób, nikt nie każe ci się ocierać :)
Ja tam jestem zwolennikiem klasycznej depilacji na paseczek. Wygląda to po prostu zarąbiście (mówię o dziewczynach dla jasności bo jeszcze zostanę źle zrozumiany :) ). Mniammm
Jak się popieści to się zmieści
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 sie 2008, 17:11

A poszli mi z tymi babskimi łonami, tu o depilowanych facetach jest
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 01 sie 2008, 18:02

Adaś38 pisze:Ja tam jestem zwolennikiem klasycznej depilacji na paseczek. Wygląda to po prostu zarąbiście (mówię o dziewczynach dla jasności bo jeszcze zostanę źle zrozumiany :) )

Eh, a przez chwilę się tak ciekawie zrobiło ;)
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 02 sie 2008, 12:53

Adaś38 pisze:Godzinę to robisz? Nie wierzę

"jakby godzine z Pumexem", nie godzine z Pochwexem.
Adaś38 pisze:Robisz minetkę to rób, nikt nie każe ci się ocierać
Widzisz, niektorzy zamiast ladowac jezor do srodka lubia calowac i piescic ustami rowniez okolice.
Adaś38 pisze:Szmira nie daje mi rozwinąć skrzydeł
Szanuj slowa...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 05 sie 2008, 23:47

Przeczytam ten topic caly ale nie dzis. Narazie tylko ostatnie 2 strony :D troche sie posmialem :D

Powiem swoja opinie:
Przycieta cipka (w sensie wlosow) czy calkiem ogolona to jest to:) jak wlosy bylyby zbyt dlugie to bym sie chyba przerazil;> aczkolwiek normalne mi nie przeszkadzaja:> ma byc zadbana i tyle.

Nigdy nie golilem sie ani pod pachami ani na brzuchu :D ani w okol. penisa. Ale dostalem propozycje ze pewna pani mnie ogoli, tylko boje sie jej dac zyletke :D :P

Haro jaki zes sie "madry" zrobil :D "szanuj slowa" hehe :D dobre :D

Reasumujac - wszystko jest dla ludzi, wszystko sie zmienia. Cipka to cipka:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
grzegorz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 maja 2005, 08:35
Skąd: kraków
Płeć:

Postautor: grzegorz » 07 sie 2008, 08:52

dlaczego kobieta goli wlosy lonowy dla higieny a facet juz tego nie moze zrobic? podciac je tylko bo faktycznie z wygolonym wackiem na lyso sie glupio wyglada,ale nie ktory tutaj kobiety sa przeciwne nawet przycinaniu a i pewnie nie ktore zabraniaja:) Wy (kobiety) golicie pewnie w 70 czy 80 procentach z powodow higienicznych,na pewno z tego powodu tam w wieku 15 czy 16 lat zaczelyscie golic a nie dla faceta. dlatego i my tam mozemy a nawet powinnismy sie tam golic.
Mam jeszcze pytanko (RACZEJ DO FACETOW), uzywa ktos golarek do miejsc intymnych?ktore niby sa reklamowane dla kobiet, czy tez lepsze sa te do strzyzenia wlosow? bo zwykla golarka eletryczna do twarzy nie wygodnie jest
Ostatnio zmieniony 07 sie 2008, 08:54 przez grzegorz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sie 2008, 09:02

Wyjasnic mi zatem prosze powody higieniczne ? golenia myszki ! [:D]
Bo ni jak nie rozumiem zaleznosci włos, a higiena !
Po wysikaniu sie kobieta podmyc sie musi !! i czy tam bedzie miala wlosy , czy nie niczego to nie zmienia .
Pocenie sie w tym miejscu ? tak czy siak bedzie sie dziac ! [:D] i tylko czestotliwosc mycia sie ewentualnie zmieni .
Tak wiec - twierdze , ze to bardziej moda niz wzgledy higeniczne , raczej to co wolą mezczyzni niz to co faktycznie kobiety opowiadaja , bo gdyby mezczyzni mówili , pisali na forach (o rany jaka paskudna łysa , , albo mialem kobiete myslalem ze sie pozygam bo była łysa itd) to było by odwrotnie niz jest teraz , a teraz jest tak , ze mezczyzni pisza ( ale miala mopa ! co za małpe mialem ...itd) to zas sprawia iz kobiety boja sie takiego ocenienia które zdarzyc sie moze . Faceci wolą wygolone ? hmmm na pewno tak jest skoro tak bynajmniej na tym forum sie pisze , ja tam wole futerko zadbane !! [:D] i takowe mi w zadnym razie w niczym nie przeszkadza !! <browar>
Kwestie wygody , jeszcze bym zrozumial , ale odnoszenie tego do higieny - to przesada
Ostatnio zmieniony 07 sie 2008, 09:05 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 sie 2008, 10:30

Andrew pisze:Po wysikaniu sie kobieta podmyc sie musi


dlaczego? ;DD Podmywasz się za każdym razem, jak się wyszczasz? <diabel>
A poważnie: w domu jeszcze zrozumiem, w robocie czy wyjazdach - za cholerę.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sie 2008, 15:00

A .... ! widzisz! a ja sie jak i kobiety które znam sie podmywają chyba, ze taka okolicznosc nie jest realna !!
W robocie to nie ! bo sie jest w robocie , ale zaraz po niej ....
w wyjazdach juz nie mam z tym problemu - wlaze do ubikacji dla niepełnosprawnych .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
mambaa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 06 sie 2008, 21:17
Skąd: z tłumu
Płeć:

Postautor: mambaa » 07 sie 2008, 15:36

nie chce sobie nawet wyobrazac seksu oralnego z nie ogolonym facetem. jak dla mnie to niesmaczne.. no ale kazdy ma swoje zdanie i swoje upodobania.
z pewnoscia wlosy łonowe w ustach nie sprzyjają romantycznej atmosferze
moj meżczyzna wie co lubie i sie depiluje :)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 07 sie 2008, 16:54

jesli sie depiluje dla ciebie to jest glupi, co innego jak to robi dla siebie

[ Dodano: 2008-08-07, 16:56 ]
mambaa pisze:z pewnoscia wlosy łonowe w ustach nie sprzyjają romantycznej atmosferze


a od kiedy do robienia loda potrzebna jest romantyczna atmosfera ? <szczerbaty>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Nexus7
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 03 sie 2008, 19:40
Skąd: Różnie...
Płeć:

Postautor: Nexus7 » 07 sie 2008, 19:56

TFA pisze:jesli sie depiluje dla ciebie to jest glupi, co innego jak to robi dla siebie

A to czemu? Ja z moim owlosieniem lonowym emocjonalnie zwiazany nie jestem. Wszystko mi jedno czy sa czy nie ma, jezeli dziewczynie by zalezalo, to co mi szkodzi.
mambaa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 06 sie 2008, 21:17
Skąd: z tłumu
Płeć:

Postautor: mambaa » 07 sie 2008, 20:05

moze troche przesadzilam z tym romantyzmem ;p ale wlosów w buzi podczas pieszczot bym nie zniosla

jesli sie dba o odczucia partnerki to zadnym problemem jest depilacja, zreszta sam mowi ze tak mu zdecydowanie wygodniej
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 08 sie 2008, 17:26

TFA pisze:jesli sie depiluje dla ciebie to jest glupi, co innego jak to robi dla siebie
bzdura, jest to element poswiecenia i pewnie by tego nie zrobil gdyby nie chcial. Ja bym to zrobil dla partnerski jesli przeszkadzalyby jej moje 4 wlosy w buzi w czasiee 1 sexu :D i co to znaczy ze jestem glupi? :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 08 sie 2008, 21:35

Widze ze niektorym przydala by sie lekcja czytania ze zrozumieniem [:D]
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Nexus7
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 03 sie 2008, 19:40
Skąd: Różnie...
Płeć:

Postautor: Nexus7 » 10 sie 2008, 19:36

TFA pisze:Widze ze niektorym przydala by sie lekcja czytania ze zrozumieniem [:D]

Niektorym _przydalaby_ sie lekcja ortografii, ale to inna sprawa. Wytlumacz prosze jak nalezy prawidlowo zrozumiec takie zdanie: "jesli sie depiluje dla ciebie to jest glupi".
Lateralus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 21 lut 2008, 13:08
Skąd: Vaubżyh
Płeć:

Postautor: Lateralus » 11 sie 2008, 00:00

na lyso go na lyso!
yohana
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2006, 21:13
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: yohana » 11 sie 2008, 01:10

Ja osobiscie nie lubie zupelnie ogolonych facetow. Przyciete wlosy ok, jak najbardziej... ale kompletne ogolenie mnie odrzuca.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 11 sie 2008, 10:14

Andrew pisze:Kwestie wygody , jeszcze bym zrozumial , ale odnoszenie tego do higieny - to przesada

Wygody i estetyki. Oczywiście w każdej opcji. Dodajmy tylko, że kwestia higieny wchodziła w grę dawno temu, kiedy włosy robiły za mydło i bieżącą wodę - odciągały wydzieliny ze skóry.

TFA pisze:a od kiedy do robienia loda potrzebna jest romantyczna atmosfera ?

Odkąd na świecie nie jesteś sam ze swoimi upodobaniami czy poglądami :-)
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 11 sie 2008, 12:49

Własnie robiłem wywiad w pracy i na 15 kobiet 13 woli owłosionyc a 2 ogolonych :).

Te co wolą ogolonych są znacznie bardziej "wymalowane".
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 11 sie 2008, 15:09

Martinoo pisze:Własnie robiłem wywiad w pracy i na 15 kobiet 13 woli owłosionyc a 2 ogolonych :)
Uściślijmy. Nie "woli" tylko "powiedziało, że woli". <diabel>
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
mambaa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 06 sie 2008, 21:17
Skąd: z tłumu
Płeć:

Postautor: mambaa » 11 sie 2008, 15:38

ja lubie zdecydowanie ogolonych na zero ;p a jakos bardzo wymalowana nie jestem ;p
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 sie 2008, 15:52

Zaq pisze:Nie "woli" tylko "powiedziało, że woli"


trudno, by mówiły wbrew sobie ;DD
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 11 sie 2008, 16:58

TedBundy pisze:
Zaq pisze:Nie "woli" tylko "powiedziało, że woli"


trudno, by mówiły wbrew sobie ;DD


o naiwny ... wiele osób udzielając odpowiedzi na pewne pytania tym samym spełnia oczekiwania otoczenia co do takich odpowiedzi … ukrywając pewne informacje na swój temat czy tez swoje poglądy, które gdyby zostały ujawnione, mogłyby przyczynić się do powstania nieprzychylnych opinii o nich samych w tymże otoczeniu, ośmieszenia lub nawet odrzucenia.

dlaczego któraś z dziewczyn/kobiet miałaby się przyznawać jawnie do tego ze lubi wydepilowanych w miejscach intymnych mężczyzn? aby mogło się to skojarzyć komuś z tym, iż są zagorzałymi zwolenniczkami (i wykonawczyniami) robienia loda swojemu facetowi … skoro tak wielką wagę przywiązują do tego, aby w trakcie nie przyplątał im się jakiś włosek? w polskim społeczeństwie seks oralny nadal jest tematem tabu przecież … a są i tacy którym ta technika kojarzy się tylko i wyłącznie z kobietami uprawiającymi seks za pieniądze …

lub też lubi wydepilowanych w miejscach intymnych facetów co jest jednoznaczne z tym, iż woli mężczyzn którzy oddają się tak niemęskiemu zajęciu jakim jest depilowanie sobie bikini czy przycinanie owłosienia w tej okolicy… lub też tak dziwacznej czynności jaką wydawać się może usuwanie owłosienia z fiutka i jąderek od prawdziwych facetów dla których ich własne owłosienie to jeden z podstawowych atrybutów męskości ….

zapewniam cię ted, ze czasami nie warto narażać się i swoimi szczerymi odpowiedziami odbiegającymi od norm komplikować sobie życia … zwłaszcza towarzyskiego w pracy
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 sie 2008, 19:29

Jeszcze chwila i bedziemy dyskutowac jakie wlosy na głowie są lepsze i bardziej przez kogo preferowane, wejdzie tu Haruś i walnie tekstem o konskim ogonie którym to podczas szaleństw mozna w pysk dostac , albo sie w nie zapłatać co moze spotegowac doznania kiedy to kobieta sobie ich nie umyje [:D] Jak jeszcze sie spoci taka przy stosunku a wejdą nam w usta - to tragedia przeciez ... <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 12 sie 2008, 00:50

grzegorz pisze:dlaczego kobieta goli wlosy lonowy dla higieny a facet juz tego nie moze zrobic?


mambaa pisze:nie chce sobie nawet wyobrazac seksu oralnego z nie ogolonym facetem. jak dla mnie to niesmaczne..


Jak czytam takie posty to się zastanawiam czy to nie dzieci piszą... Na wypadek jeżeli ktoś naprawdę nie kuma różnicy anatomicznej to wyjaśniam: u dziewczyn jest sens pozbywania się owłosienia, a mianowicie a. jest ono mało higieniczne bo moczy się podczas załatwiania b. przeszkadza podczas ustnych pieszczot c. brak owłosienia sprzyja lepszym doznaniom podczas seksu (to ostatnie powtarzam na odpowiedzialność mojej pani)
Natomiast żaden z tych powodów nie wystepuje u facetów, a to ponieważ sam penis owłosiony nie jest, ani ze względów higienicznych ani podczas pieszczot ani przy seksie męskie owłosienie nie przeszkadza więc nie ma żadnych racjonalnych przyczyn aby je usuwać [włosy na jądrach powiecie ale niewiele babek wkłada sobie jądra do buzi a te które to robią to raczej bez względu na dość skąpe owłosienie w tym miejscu]
Myślałem że to dla wszystkich jasne ale widzę że bynajmniej dlatego musiałem wyjaśnić małolatom. Dorośli proszę o wybaczenie tej łopatologii :)
Jak się popieści to się zmieści

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 211 gości