Cwiczenia na Przedwczesny wytrysk!..ćwiczenia mięśnia Kegla!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ronin
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 17 maja 2005, 09:00
Skąd: Polska
Płeć:

Cwiczenia na Przedwczesny wytrysk!..ćwiczenia mięśnia Kegla!

Postautor: Ronin » 21 paź 2005, 15:49

Witam
już chwilkę mnie tutaj niebyło !!
mianowicie problem jak w wielu innych wątkach! Mianowicie po kilku minutkach nie wytrzymuję i wiadomo ci się dzieje powtórki też nie są bardzo długie !! czytałem o metodach przedłużania i dlatego chiałbym sięgnąć waszego zdania lub doświadczenia w tych sprawach! Pewnie nikomu niebędzie chciało się tego czytać no ale jeżeli kogoś to interesuje to może komuś to pomoże
nie wiem w jakiej intensywności to stosować i jak często! Są to metody które znalazłem w Internecie

Czy ktoś z was stosował takie metody i ćwiczenia jak:

1) ćwiczenia mięśnia Kegla
-mam kilka ćwiczeń dość wyczerpujących zaczołem je stosować ale niewiem czy one niesą zbyt intensywne lub czy w ogóle pomogą
oto kilka z tych ćwiczeń:
a)PC klamry:
Klamry to podstawowe ćwiczenie na mięsień PC. Polega na napinaniu i rozluźnianiu mięśnia. Zacznij z zestawem 30 powtórzeń i zwiększaj do 100 lub więcej. Twój mięsień PC goi się szybko i każdego ranka będziesz budzić się z twardym i wyprostowanym penisem! Najlepiej wykonuj, co najmniej 300 PC Klamer codziennie do końca życia.
Jeżeli nie jesteś w stanie wykonać jednej długiej serii, możesz wykonać kilka mniejszych serii przedzielonych odpoczynkiem. Mogą to być np. trzy serie po 30 klamer z przerwami po 30 sekund.
Długie ściśnięcie:
Po rozgrzaniu klamrami dobrze jest wykonać kilka długich ściśnięć. Napręż mięsień PC najmocniej jak możesz i trzymaj licząc do 20. Następnie puść i odpocznij 30 sekund. Powtórz to 5 razy. Po miesiącu takich ćwiczeń powinieneś być w stanie ścisnąć i trzymać kilka minut. Ostatecznym celem jest dojście do 10 zestawów z trzymaniem przez 2 minuty. To może wydawać się dużo, ale poczekaj, aż zobaczysz rezultaty. Będziesz rujnował pokój, kiedy wytryśniesz!
Możesz ćwiczyć mięsień PC zawsze i wszędzie, gdy stoisz np. na czerwonym świetle przed przejściem dla pieszym. Możesz to robić podczas jazdy samochodem, w trakcie rozmowy itp.. Ćwicz swój mięsień PC przy każdej okazji!!!
b):
Pomagają w tym nieskomplikowane ćwiczenia polegające a) na rytmicznym napinaniu i rozluźnianiu przedmiotowego mięśnia (np. w seriach po 100, 200) i b) napinaniu mięśnia PC i utrzymywaniu go w napięciu jak długo wytrzymamy. Zaletą tych ćwiczeń jest to, że można je wykonywać w każdej sytuacji, np. czekając na autobus lub jadąc samochodem. Po kilku tygodniach ćwiczeń zauważymy pewien postęp w naszych możliwościach seksualnych, a kiedy nauczymy się świadomie utrzymywać mięsień PC w absolutnym napięciu podczas orgazmu, będziemy mogli robić TO wiele razy, nie odczuwając efektu "wypompowania".
c)Rozgrzewka
30 razy równomiernie napnij i rozluźnij zwieracz.. Następnie odpocznij przez 30 sekund
Powtórz serię 2 razy. W międzyczasie odpocznij 30 sek. Po wykonaniu tych ćwiczeń zwiększy się przepływ krwi przez twój zwieracz.

Naprężanie
Kontynuuj powyższe ćwiczenie. Zwiększaj ilość powtórzeń w serii aż do 100 i więcej

Zacisk
Rozgrzej się wykonaniem 30 Naprężań
Zrób jeden skurcz tak mocny, jak tylko potrafisz
Wytrzymaj w nim 20 sek
Następnie odpocznij 30 sek
Powtórz wszystko 5 razy
d)Kontrola nad wytryskiem
Usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Wykonaj 50 jak najmocniejszych Naprężań. Ostatni skurcz przetrzymaj przez 30 sekund. Powtórz wszystko 3 razy. Potem odpocznij 2 – 3 minuty
Zacznij masować penisa i doprowadź go do pełnej erekcji. Kiedy ją osiągniesz kontynuuj masaż i wykonuj Naprężania w ten sposób, że każdy skurcz przytrzymuj przez 2 sekundy
Kontynuuj masaż aż poczujesz zbliżający się wytrysk.
Tuż przedtem ściśnij mocno zwieracz. Tak mocno, by powstrzymać ejakulację
Oddychaj głęboko przez usta, wyobraź sobie, jak nasienie cofa się z powrotem
Powtarzaj to ćwiczenie, aż twój zwieracz będzie tak zmęczony, że nie będzie już w stanie zatrzymać całego nasienia. Nie dopuść jednak do pełnego wytrysku! To uczy sztuki opanowania
Następnym krokiem na drodze do uzyskania pełnej kontroli nad wytryskiem będzie przeprowadzenie bardzo solidnego Mocnego uszczelniania. Ćwiczenie zacznij od razu po zakończeniu powyższego.
Usiądź wygodnie w pozycji, która zapewni ci komfort przez najbliższe 10 - 20 minut. Skoncentruj się i ściśnij zwieracz. Wytrzymaj 10 sekund po czym rozluźnij mięsień
Następnie wykonaj 50 Naprężań. Oddychaj głęboko i przywołaj wizualizację przepływu krwi przez zwieracz. Wyobraź sobie, jak krew napływa i odpływa silnymi falami sprawiając, że twój mięsień jest coraz silniejszy
Ściśnij zwieracz jak najmocniej i wytrzymaj 20 sekund. Nie pozwól w tym czasie na najmniejsze nawet rozluźnienie
Bez odpoczynku zrób 100 Naprężań w rytmie 2 sekundy skurcz i 2 sekundy rozkurcz. Nie przerywaj mimo uczucia palenia i silnego zmęczenia! Wykonaj pełną serię 100 Naprężań! Oddychaj głęboko i powoli. Przywołaj wizualizację, w której z twojego zwieracza promieniuje czysta, pozytywna energia i wielka siła. Jesteś już na pewno bardzo zmęczony, ale to nie koniec. Zbierz teraz wszystkie siły.
Ściśnij zwieracz najmocniej, jak potrafisz, a najlepiej jeszcze mocniej. Wytrzymaj aż przez minutę. Jeżeli czujesz przemożną chęć rozluźnienia, napręż mięsień jeszcze mocniej. Słowem: nie popuść! Wyobrażaj sobie, jak twój zwieracz staje się coraz twardszy, a skurcz coraz mocniejszy!
Dopiero teraz daj sobie 2 minuty odpoczynku
Czujesz, że twój zwieracz płonie? Jest kompletnie wyczerpany? To dobrze! Ale to jeszcze nie koniec. Oddychaj głęboko. Skup się na rosnącej z każdym oddechem sile twojego zwieracza. Ostatnia część tego ćwiczenia, to bardzo mocne Naprężania. Ich przebieg ma być taki:
Jak najmocniejsze naprężenie mięśnia
Wytrzymanie 5 sek.


a także sposub kamasutry

Przedłużony stosunek
Według taoistycznej koncepcji pobudzanie zakończeń nerwowych lub stref przekazu, przepływu energii ma pozytywny wpływ na związane z nimi organy. Niektóre z tych zakończeń znajdują się także w penisie oraz pochwie. Seria 9 jest ćwiczeniem, którego celem jest masaż stref przepływu energii oraz przedłużenie stosunku płciowego. Seria 9 to 90 pchnięć, płytkich jak i głębokich, wykonanych w następującej sekwencji:
9 płytkich pchnięć oraz 1 głębokie
8 płytkich pchnięć i 2 głębokie
7 płytkich pchnięć i 3 głębokie
6 płytkich pchnięć i 4 głębokie
5 płytkich pchnięć i 5 głębokich
4 płytkie pchnięcia i 6 głębokich
3 płytkie pchnięcia i 7 głębokich
2 płytkie pchnięcia i 8 głębokich
1 płytkie pchnięcie i 9 głębokich


proszę o wyrozumiałość i nie opierniczanie mnie jeżeli to już bylo na forum i za tak długi post!
proszę o szczere opinie i rady myśle że jeżeli to dziala to na pewno pomoże nietylko mnie ale i innym którzy pytają o metody przedłużania stosunku!
Pozdrawiam
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 21 paź 2005, 16:38

Zawartosci pierwszego cytatu chyba nie bylo na forum. Drugi był. Oto link do tego tematu
http://www.agnieszka.com.pl/forum_php/v ... php?t=4390
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Ronin
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 17 maja 2005, 09:00
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ronin » 24 paź 2005, 23:02

widze ze brak waszych wypowiedzi czyzby nikt nie stosowal tych cwiczen?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 25 paź 2005, 07:49

Ronin pisze:widze ze brak waszych wypowiedzi

bo wypowiedzi byly w innych topicach. Tak trudno poszukac ?
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 25 paź 2005, 08:24

mięśnia Kegla - aby to kobiety nie maja tylko?
...
Awatar użytkownika
Ronin
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 17 maja 2005, 09:00
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ronin » 25 paź 2005, 09:54

nie nietylko
zakwajs
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 01 maja 2005, 18:20
Skąd: z sieci
Płeć:

Re: Cwiczenia na Przedwczesny wytrysk!..ćwiczenia mięśnia Ke

Postautor: zakwajs » 18 gru 2005, 22:35

Klamry to podstawowe ćwiczenie na mięsień PC. Polega na napinaniu i rozluźnianiu mięśnia.
mam takie małe pytanie co to są te klamry? i mięsien PC???? :>
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 18 gru 2005, 23:36

zakwajs pisze:mam takie małe pytanie co to są te klamry? i mięsien PC????

Miesien PC to skrot od pelnej nazwy łacińskiej. Znajduje sie dookola kosci łonowej i prostaty. Mozesz go zlokalizowac kiedy:
- podczas pelnej erekcji poruszysz penisem.
- podczas oddawania moczu zatrzymuj doplyw moczu.

Cwiczenie zapewnia dużą kontrole nad wytryskiem. Wzrasta równiez ilosc i intensywnosc wytrysku. Pozwala tez utrzymywac erekcje jak dlugo chcesz.

Klamry na PC Polegają na napinaniu i rozluznianiu tegoż miesnia. Zacznij z zestawem 30 powtórzen i zwiekszaj do 100 lub wiecej. Twój miesien PC goi sie szybko i kazdego ranka bedziesz budzic sie z twardym i wyprostowanym penisem! Najlepiej wykonuj, co najmniej 300 PC Klamer codziennie do konca zycia. Jezeli nie jestes w stanie wykonac jednej dlugiej serii, mozesz wykonac kilka mniejszych serii przedzielonych odpoczynkiem. Moga to byc np. trzy serie po 30 klamer z przerwami po 30 sekund. Dlugie scisniecie: Po rozgrzaniu klamrami dobrze jest wykonac kilka dlugich scisnien. Naprez miesien PC najmocniej jak mozesz i trzymaj liczac do 20. Nastepnie pusc i odpocznij 30 sekund. Powtórz to 5 razy. Po miesiacu takich cwiczen powinienes byc w stanie scisnac i trzymac kilka minut. Ostatecznym celem jest dojscie do 10 zestawów z trzymaniem przez 2 minuty. To moze wydawac sie duzo, ale poczekaj, az zobaczysz rezultaty. Bedziesz rujnowal pokój, kiedy wytrysniesz! Mozesz cwiczyc miesien PC zawsze i wszedzie, gdy stoisz np. na czerwonym swietle przed przejsciem dla pieszym. Mozesz to robic podczas jazdy samochodem. Cwicz swój miesien PC przy kazdej okazji!!!
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Kommanz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 27 gru 2005, 20:04
Skąd: z domu ;)
Płeć:

Postautor: Kommanz » 27 gru 2005, 21:18

Teraz pytania:

Czy ktos stosowal ta metode opisana wyzej?
przynosi jakies widoczne rezultaty czy raczej te cwiczenia to strata czasu?

I dodoadtkowo mam pytanie, jestem aktualnie w czasie abstynencji sexualnej, do tego nie jezdze na "recznym" (ot takie moje male postanowienie 8) i wykonuje te cwiczenia. Zauwazylem u siebie ze moja jadra sa takie jakby ciezsze, sa wrazliwsze na dodytk(czasem lekkie dotniecie a juz mnie boli) no i czasem w prawym jadrze odczuwam lekki bol, czy moze to byc powiazane z tymi cwiczeniami i abstynencja sexualna? Czy pprzyczyny mam doszukiwac sie gdzie indziej, jak tak to gdzie?
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 28 gru 2005, 13:25

Kommanz pisze:no i czasem w prawym jadrze odczuwam lekki bol, czy moze to byc powiazane z tymi cwiczeniami i abstynencja sexualna?


Najprawdopodobniej. Jak sobie "zjedziesz pare razy na recznym" ( <hahaha> ) i dalej bedzie Cie bolalo, to sie raczej wybierz do lekarza.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
marx
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2006, 13:15
Skąd: Z Normalności
Płeć:

Postautor: marx » 09 sty 2006, 14:34

Witam
To mój pierwszy raz ;) na tym forum więc witam wszystkich :).

Mam pytanie odnośnie ćwiczeń jakie zamieścił Ronin. Czy ktoś próbował zastosować te ćwiczenia i jaki skutek osiągnął? Jakie wrażenia po rozpoczęciu ćwiczeń?
Pozdrawiam
Kommanz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 27 gru 2005, 20:04
Skąd: z domu ;)
Płeć:

Postautor: Kommanz » 09 sty 2006, 15:15

To samo chcialem sie dowiedziec, pytalem juz wczesniej w tym temacie ale jak widac wiekszosc osob zadko wchodzi do starych "przymknietych" tematow. Wiec zeby uzuskac odpowiedz zalozylem nowy temat, niestety Sophie mi go zamknela i odseslala do tego czyli do miejsca gdzie wczesniej nigk nei chcial udzielic mi odpowiedzi :/
Awatar użytkownika
marx
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2006, 13:15
Skąd: Z Normalności
Płeć:

Postautor: marx » 09 sty 2006, 15:22

Może w końcu ktoś podzieli się doświadczeniami w tej sprawie.
A może po prostu nikt tego nie stosował i nie ma nic do powiedzenia.
Awatar użytkownika
nedved
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 29 lip 2005, 14:13
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: nedved » 15 sty 2006, 02:15

Co za bzdury matko, szkoda czytać.
Ludzie lepiej jest dupczyć a nie ściskać i uciskać czy wyginać bo se krzywde zrobisz i h....a bedziesz miał. Tylko Sex z partnerką - to ćwiczenie jest najlepsze i pozwala osiągnąć perfekcje po odpowiednim czasie.
"Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiadomo na co się trafi..."
ceebool
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2006, 12:27
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: ceebool » 15 sty 2006, 12:29

czy ktoś stosował drażetki opóźniające wytrysk, lub kremy opóźniające wytrysk. Jest tego dużo na allegro i widzę że cieszy się ogromnym powodzeniem, ale czy rzeczywiście jest to takie skuteczne??
Kommanz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 27 gru 2005, 20:04
Skąd: z domu ;)
Płeć:

Postautor: Kommanz » 15 sty 2006, 18:01

nedved pisze:Co za bzdury matko, szkoda czytać.
Ludzie lepiej jest dupczyć a nie ściskać i uciskać czy wyginać bo se krzywde zrobisz i h....a bedziesz miał. Tylko Sex z partnerką - to ćwiczenie jest najlepsze i pozwala osiągnąć perfekcje po odpowiednim czasie.



Nie wiem czemu odrazu stwierdzasz ze sa to bzdury?! Ja wlasnie dlatego pytam na tym formu(choc w dalszym ciagu nei otrzymuje odpowiedzi) zeby sie dowiedziec od kogos kto tego stosowal czy jest to skuteczna metoda czy strata czasu! Wiec skoro nei stsosowales tej metody to nie wiem po co sie madrzysz? Jak ja i inni w tym poscie wyraznie pytaja czy ta metoda dziala! Zgodze sie ze "lepiej jest dupczyć" ale jak aktualnie nei ma sie partnerki to chyba moze pociwczyc(wiedzac ze w przyszlosci to zaprocentuje)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 15 sty 2006, 18:13

Jesli twoj problem jest w glowie to zadne zaciskanie zwieraczy pupy nie pomoze :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
nedved
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 29 lip 2005, 14:13
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: nedved » 18 sty 2006, 23:59

Kommanz pisze:Nie wiem czemu odrazu stwierdzasz ze sa to bzdury?! Ja wlasnie dlatego pytam na tym formu(choc w dalszym ciagu nei otrzymuje odpowiedzi) zeby sie dowiedziec od kogos kto tego stosowal czy jest to skuteczna metoda czy strata czasu! Wiec skoro nei stsosowales tej metody to nie wiem po co sie madrzysz? Jak ja i inni w tym poscie wyraznie pytaja czy ta metoda dziala! Zgodze sie ze "lepiej jest dupczyć" ale jak aktualnie nei ma sie partnerki to chyba moze pociwczyc(wiedzac ze w przyszlosci to zaprocentuje)



Pomyśl logicznie po co próbować przedłużać coś czego akurat nie potrzebujesz przedłużać ??
A skąd wiesz jak długo będziesz mógł jak będziesz to robił z babką he ????
I jak długo ona będzie tego potrzebować ??
I w ogóle dlaczego odrazu zakładasz, że coś musisz przedłużać ?? <banan>
Ja po swoich doświadczeniach widze, że nie ma potrzeby stosowć takich ćwiczeń, a doskonałość przyjdzie sama z czasem.
Oczywiście każdy ma prawo robić co mu się podoba :-)

Pozdrawiam
"Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiadomo na co się trafi..."
Oliwia Ploc
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2017, 18:31
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: Cwiczenia na Przedwczesny wytrysk!..ćwiczenia mięśnia Kegla!

Postautor: Oliwia Ploc » 20 mar 2017, 18:35

Mój facet miał ten problem kilka lat. Pomogły ćwiczenia mięśni Kegla i inne sposoby.
olawitkowska1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2018, 15:28
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Cwiczenia na Przedwczesny wytrysk!..ćwiczenia mięśnia Kegla!

Postautor: olawitkowska1 » 23 cze 2018, 15:29

Witam nie jest to prosta sprawa. Polecam udać się do specjalisty w tym temacie. Samemu ciężko jest poprawić mięśnie z barku systematyczności.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości