Polykanie nasienia

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 03 lis 2008, 23:59

Masz opory przed samym połknięciem czy ogólnie z wzięciem do buzi ;)
A z drugiej strony co to za facet który coś wymusza , namawia czy coś w ten deseń. Ja nigdy do niczego kobiet nie próbowałem nakłaniać a w końcu i tak dostaję to czego chcę i to w lepszym wydaniu bo zrobione spontanicznie , z pasją i z jej inicjatywy.
Moja pani też tego generalnie nie lubi ale jak ją czasem najdzie to potrafi sama to zaaranżować i wykonać po mistrzowsku. Twój facet chyba nie do końca łapie o co w tym chodzi i ma jakieś dziwne wyobrażenie jak to będzie. Chyba bardziej chodzi o aspekt psychiczny niż same doznania - świadomość pełnej akceptacji i daru składanego ukochanej osobie. Jeśli jest to wymuszone to dar staje się haraczem - jak dla mnie żadna frajda - chyba że kręci go przemoc lub władza czego mu brakuje w innych aspektach życia

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać
Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Asfaloth
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2005, 12:54
Skąd: ze wsząd
Płeć:

Postautor: Asfaloth » 04 lis 2008, 00:02

Chodzi o SAMO połykanie i zapach nasienia.
Nie mam oporów przed robieniem loda.
Naprawdę bardzo chce jakoś pokonać ten odruch, ale nie wiem jak.

Ale masz racje,chodzi o aspekt psychiczny doznań.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lis 2008, 00:09

Skoro to dla Ciebie takie obrzydliwe to nie łykaj, przymuszanie nic tu nie zmieni. A robienie loda nie powinno kojarzyć Ci się ze strachem przed zwymiotowaniem.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 lis 2008, 00:15

To raz:
Pit pisze:co to za facet który coś wymusza , namawia czy coś w ten deseń.

To dwa:
Dzindzer pisze:robienie loda nie powinno kojarzyć Ci się ze strachem przed zwymiotowaniem

A trzy:
W związku, w którym mówisz, że jest miłość itp. itd. nie ma czegoś takiego:
Asfaloth pisze:Nie chce mu mówić dlaczego nie chcę, bo mu się zrobi strasznie przykro, pomyśli właśnie ze Go nie akceptuje.
Ufamy sobie, jesteśmy szczerzy. Na samą myśl Ci niedobrze? To powiedz mu o tym. Powinien wiedzieć. I nie oszukujmy się - w jakimś tam stopniu nie akceptujesz.
Awatar użytkownika
Asfaloth
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2005, 12:54
Skąd: ze wsząd
Płeć:

Postautor: Asfaloth » 04 lis 2008, 00:23

Nie wiem co a akceptacja do tego ze czegoś ja nie lubię. wg mnie to On nie akceptuje moich upodobań i lęków,ale mniejsza oto.
Chciałabym otrzymać KONKRETNE rady, jak sobie inne panie z tym poradziły. Bo bądźmy szczerzy, nie każda ma nieczuły nos i 0 odruchu wymiotnego. ;/

To, że jednej to przychodzi z przyjemnością i łatwością nie znaczy, że drugiej tak samo łatwo przyjdzie.
Ja Go w 100% akceptuje, właśnie dlatego, że się staram. Ale nvm, temat ten był roztrząsany przez 23 posty więc nie trzeba wracać do osobistych poglądów i spraw :P. Konkrety ;]
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 04 lis 2008, 00:27

Asfaloth pisze:Naprawdę bardzo chce jakoś pokonać ten odruch, ale nie wiem jak.


Jeżeli bardzo chcesz sprawić mu tę przyjemność, postaraj się powoli przyzwyczajać do zapachu i smaku. Można złamać smak i zapach nasienia, zmieniajac djetę, jedzenie ananasów unikanie używek dzień lub 2 przed stosunkiem i ostrych potraw.

Widzę ze jesteście oboje zaangażowani i ty bardzo tego chcesz. Daj mu do zrozumienia ze chcesz sobie dać na to czas i przyzwyczaić się do smaku i zapachu nasienia. I niech on tez zrobi krok w twoim kierunku i poszuka coś na ten temat. Lub sama mu zaproponuj rozwiązanie z dietą. Nie musi non stop sie jej stosować może zastosować ja przed jakaś super upojną nocą którą chcecie sobie zaserwować :)

[ Dodano: 2008-11-04, 00:28 ]
Asfaloth pisze:Ja Go w 100% akceptuje, właśnie dlatego, że się staram. Ale nvm, temat ten był roztrząsany przez 23 posty więc nie trzeba wracać do osobistych poglądów i spraw :P . Konkrety ;]


Jesteś fantastyczna !
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 lis 2008, 00:57

Asfaloth pisze:Chciałabym otrzymać KONKRETNE rady
Konkretna rada: do niczego się nie zmuszaj, bo to tylko głupota jest. Konkretna rada: bądź szczera z człowiekiem, którego ponoć kochasz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 lis 2008, 07:23

coś mi tu nie gra ! loda mu robi i tu nic sie nie dzieje, a przeciez przy robieniu loda wydziela sie nawet dosc sporo "śluzu" z penisa, który to ma ten smak co sperma , czyli jest słony i skad czucie zapachu czegos co sie ma w buzi ? <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 04 lis 2008, 08:52

Prawdziwą radość Mu sprawisz, jak zrobisz to, ale nie dlatego tylko, żeby sprawić Mu radochę, a dlatego, że sama będziesz tego chciała.
Asfaloth pisze:wg mnie to On nie akceptuje moich upodobań i lęków

Facet nie musi ich akceptować, każdy ma inne spojrzenie. Ale musi się z nimi liczyć. Jeśli Twój facet nie rozumie Twoich potrzeb, a wymaga od Ciebie, byś zaspokajała tylko Jego potrzeby, to co Ty jeszcze z Nim robisz? No chyba, że w ogóle z Nim o tym nie rozmawiasz... Bo faceci nie umieją czytać między wierszami, zwłaszcza w łóżku.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Asfaloth
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2005, 12:54
Skąd: ze wsząd
Płeć:

Postautor: Asfaloth » 04 lis 2008, 08:59

księżycówka -> Na jakiej podstawie oceniasz moje uczucia nie znając ani mnie ani Jego? to dość ciekawe.
Przypominam Ci, że do prawdziwej miłości seks to tylko dodatek, urozmaicenie.
A to, że Go kocham nie znaczy, że muszę na siłę robić rzeczy których nie chce.

Nie piszę tych postów, żeby znów roztrząsać sprawę co kto uważa za akceptacje partnera a co nie, to jest chyba prywatna sprawa, co nie?
Nie proszę o krytykę, tylko rzetelną pomoc.

A co do śluzu, nigdy w życiu nie zdarzyło mi się poczuć jakiegoś śluzu o smaku spermy.
Czasem tylko parę kropel jej samej, chociaż i przy tym już mnie w środku skręca, jak poczuję ten smak.
Może przyczyna leży w tym, że parę razy bez ostrzeżenia doszedł w moich ustach, tak, że o mało się nie udusiłam?
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 04 lis 2008, 09:26

Asfaloth pisze:Może przyczyna leży w tym, że parę razy bez ostrzeżenia doszedł w moich ustach, tak, że o mało się nie udusiłam?

Ale cham...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 lis 2008, 09:45

Asfaloth pisze:Na jakiej podstawie oceniasz moje uczucia nie znając ani mnie ani Jego?

Cóż, napisałaś już dosyć sporo: nie umiesz z nim rozmawiać, on, jak sama napisałaś, "nie akceptuje Twoich upodobań", zero komunikacji i wielki problem tam, gdzie nie powinno go być. Trzeba was znać latami, żeby wiedzieć, że coś nie tak?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 04 lis 2008, 12:01

Olivia pisze:Bo faceci nie umieją czytać między wierszami, zwłaszcza w łóżku.
Dobrze, że w moim życiu trafiałam na jakieś wyjątkowe, ostatnie egzemplarze.
Asfaloth pisze:chciałabym zrobić mu przyjemność i połknąć, ale jak poczuje sam zapach to mnie skręca do wymiotów momentalnie.
jeżeli byłoby ze mna aż tak źle to bym się nie zmuszała, w innych przypadkach raczej bym się starała dążyć do tego, żeby przyjemność Jemu sprawić.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 04 lis 2008, 14:38

Olivia pisze:Bo faceci nie umieją czytać między wierszami, zwłaszcza w łóżku.
Jak widze tego typu formulki, to juz wiem, ze mam do czynienia z teoretykiem/czka. No, jest jeszcze inna opcja, ale w sumie wariant "teoretyk" jest lepszy, bo mozna go zmienic.
A w temacie- ja bym zrozumial, gdyby moja kobieta miala z tym problem. Nie mowie, ze byloby to dla mnie wybotnie latwe, ale tez nie prowadziloby do specjalnych zalaman.; szczegolnie jesli kobieta by mi to przystepnie wyjasnila.

Asfaloth pisze:Przypominam Ci, że do prawdziwej miłości seks to tylko dodatek, urozmaicenie.
Bzdura. Seks to nieodlaczny element milosci damsko- meskiej, nierzadko potrafi przesadzic o trwalosci zwiazku.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 04 lis 2008, 15:09

Wujo Macias pisze:Jak widze tego typu formulki, to juz wiem, ze mam do czynienia z teoretykiem/czka.
a mnie się nasunęła inna myśl. Wg mnie, osoby piszące w ten sposób spały tylko z takimi, którzy cieszyli się, że okazja się nadarzyła, aby cokolwiek zaliczyć, chcieli mieć przyjemność z seksu dla siebie i nie interesowały się drugą osobą.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 04 lis 2008, 15:12

SaliMali pisze:Dobrze, że w moim życiu trafiałam na jakieś wyjątkowe, ostatnie egzemplarze.

Zdarzają się wyjątki od reguły.

Ale jak widać facet autorki tematu do nich nie należy.

Może po prostu spróbuj z Nim porozmawiać, albo coś?Może Cię zrozumie...
Wujo Macias pisze:ak widze tego typu formulki, to juz wiem, ze mam do czynienia z teoretykiem/czka.

Nie ma ludzi nieomylnych, Macieju. :)

[ Dodano: 2008-11-04, 15:24 ]
SaliMali pisze:Wg mnie, osoby piszące w ten sposób spały tylko z takimi, którzy cieszyli się, że okazja się nadarzyła, aby cokolwiek zaliczyć, chcieli mieć przyjemność z seksu dla siebie i nie interesowały się drugą osobą.

Aż takie masz doświadczenie w tej materii?
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 04 lis 2008, 15:31

Olivia pisze:Aż takie masz doświadczenie w tej materii?
no właśnie akurat w tek kwestii doświadczeniem dzielić się nie mogę, więc musiałam posłużyć się zebranymi obserwacjami i analizami. Pisałam przecież, że inaczej traktowana byłam i na innych trafiałam.
Przykro mi, złośliwość Ci nie wyszła, tak jak i czytanie ze zrozumieniem.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lis 2008, 15:38

Dziewczyny i Macias proponuje wrócić do tematu łykania, drobne udane lub nie złośliwości i czytanie miedzy wierszami ( które niektórzy faceci świetnie umieją a inni za cholerę nie) to brzydkie OT.
Nie ważne czy facet umie czytać między wierszami, czasami czytuje bądź nie umie, jeśli chce się mieć pewność, ze zrozumie i to tak jak by się chciało to trzeba wprost powiedzieć.

A jeśli byście nie umieli między moimi czytać, to pisze wprost trzymać się tematu bo posty będę kasowała i ostrzeżenia dawała
Ostatnio zmieniony 04 lis 2008, 15:39 przez Dzindzer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 04 lis 2008, 17:55

Asfaloth pisze:Może przyczyna leży w tym, że parę razy bez ostrzeżenia doszedł w moich ustach, tak, że o mało się nie udusiłam?


Bardzo prawdopodobne, tak jak wspomniałem wcześniej trzeba zadziałać na smak samego nasienia.

Wujo Macias pisze:Asfaloth napisał/a:
Przypominam Ci, że do prawdziwej miłości seks to tylko dodatek, urozmaicenie.
Bzdura. Seks to nieodlaczny element milosci damsko- meskiej, nierzadko potrafi przesadzic o trwalosci zwiazku.



Zależy jak się do tego podchodzi stary, czy jako do relacji więzio-twórczej czy też, zabawy, odskoczni, lekarstwa itp. Każdy ma prawo do pojmowania tego czym jest dla niego seks i dokonywania wyboru. To o czym mówi Asfaloth na pewno nie odbiega od normy. Zdecydowanie chęć naszej koleżanki do tego połknięcia jest większa od niechęci. Trzeba pomagać anie utrudniać.

lollirot pisze:Cóż, napisałaś już dosyć sporo: nie umiesz z nim rozmawiać, on, jak sama napisałaś, "nie akceptuje Twoich upodobań", zero komunikacji i wielki problem tam, gdzie nie powinno go być. Trzeba was znać latami, żeby wiedzieć, że coś nie tak?


Zazdrość zazdrość zazdrość ...
Jest wszystko w porządku, proszę nie siać defetyzmu... To ze u nich jest inaczej nie znaczy że jest źle. Z tego co mówi nie powinniśmy się wpie*dalać <fuckoff>

Odemnie taki link http://polykaj.pl/techniki-polykania/
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lis 2008, 17:58

Krzych(TenTyp) pisze:Zazdrość zazdrość zazdrość ...

Lolli ma narzeczonego z którym mieszka, planuje ślub, ma chyba udane życie emocjonalno-uczuciow-seksualne, nie ma takich rozkminek. Więc czego ma zazdrościć ??
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 04 lis 2008, 18:48

Krzych(TenTyp) pisze:Zależy jak się do tego podchodzi stary, czy jako do relacji więzio-twórczej czy też, zabawy, odskoczni, lekarstwa itp.
Czekaj czekaj, mowimy w tym momencie tylko o kwestii seksu w zwiazku, w ktorym ponoc jest milosc. W takim wypadku seks nie jest zadnym dodatkiem, a integralna czescia skladowa uczucia. Nie mozna go spychac na polke "dodatki i akcesoria". Moze w tym czesciowo lezy problem Asfaloth.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 lis 2008, 18:57

Krzych(TenTyp) pisze:Zależy jak się do tego podchodzi stary, czy jako do relacji więzio-twórczej czy też, zabawy, odskoczni, lekarstwa itp.

To to się rozdziela? ;DD
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 04 lis 2008, 19:10

Dzindzer pisze:Więc czego ma zazdrościć ??

Może było by się ja zapytać ?

Lolli ma narzeczonego z którym mieszka, planuje ślub, ma chyba udane życie emocjonalno-uczuciow-seksualne,


To nie konkurs popularności, a grupa kontaktowa która ma za zadanie pomagać, nie widzę pomocy w momencie kiedy ktoś chce podważyć długo budowaną relacje. Tymbardziej ze zainteresowana jest zadowolona z tej relacji.

Wujo Macias pisze:Moze w tym czesciowo lezy problem Asfaloth.


Nie sądzę, to twoje wątpliwości ja stanowczo powiedziałem że każdy ma prawo traktowanie seksu na własny sposób.

To to się rozdziela? ;DD


A nie ?
Ostatnio zmieniony 04 lis 2008, 19:14 przez Krzych(TenTyp), łącznie zmieniany 1 raz.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 lis 2008, 19:14

Krzych(TenTyp) pisze:Może było by się ja zapytać ?

Pytaj 8)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 04 lis 2008, 19:17

lollirot pisze:Pytaj 8)


No ginger pytaj =]
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 lis 2008, 19:21

Krzych(TenTyp) pisze:No ginger pytaj =]

Dzin mi zazdrości nie wciska :) Ale niech będzie: zazdroszczę jej, że ma odruch wymiotny jak łyka i wstydzi się własnego chłopa, a on, że ma dziewę, które ani nie łyka, ani nie rozmawia. Dzieee mi tam 8)
Ostatnio zmieniony 04 lis 2008, 19:21 przez lollirot, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 04 lis 2008, 19:34

lollirot pisze:Dzin mi zazdrości nie wciska :) Ale niech będzie: zazdroszczę jej, że ma odruch wymiotny jak łyka i wstydzi się własnego chłopa, a on, że ma dziewę, które ani nie łyka, ani nie rozmawia. Dzieee mi tam 8)


Nie o to chodzi, cycuje

Asfaloth pisze:Nie piszę tych postów, żeby znów roztrząsać sprawę co kto uważa za akceptacje partnera a co nie, to jest chyba prywatna sprawa, co nie?
Nie proszę o krytykę, tylko rzetelną pomoc.


Przejdźmy do meritum, dość na paplaliśmy o relacjach i tego gdzie mogą leżeć przypuszczalne przyczyny tego że połyk nie wychodzi za dobrze. Jak masz jakąś dobrą radę na połykanie i połykasz to się nią podziel, a nie dzielisz się własnymi niepewnościami .

Tylko o to chodzi [:D]
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 lis 2008, 19:35

Krzych(TenTyp) pisze:Jak masz jakąś dobrą radę na połykanie

Uzdrowić relacje 8)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 04 lis 2008, 19:56

lollirot pisze:Uzdrowić relacje 8)


Mam dość wychodze ! Trzask ! censored
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 lis 2008, 20:11

Asfaloth pisze:Na jakiej podstawie oceniasz moje uczucia nie znając ani mnie ani Jego? to dość ciekawe.
Twoich wypowiedzi na forum internetowym. Co w tym ciekawego?
Asfaloth pisze:Przypominam Ci, że do prawdziwej miłości seks to tylko dodatek, urozmaicenie.
Seks i miłość w parze iść mogą, ale nie muszą. To raz. A dwa, że udany związek bez dobrego seksu nie istnieje. W moich osobistych kategoriach to 50%.
Asfaloth pisze:Nie piszę tych postów, żeby znów roztrząsać sprawę co kto uważa za akceptacje partnera a co nie, to jest chyba prywatna sprawa, co nie?
Nie proszę o krytykę, tylko rzetelną pomoc.
To teraz ja walnę tym "przypominam" :D Przypominam Ci, że piszesz na publicznym forum i każdy może (byle na temat) odpisać jak chce i skomentować jak chce.
Krzych(TenTyp) pisze:grupa kontaktowa która ma za zadanie pomagać
Ty to tak rozumiesz. Ja tu zadań nie mam.
lollirot pisze:Uzdrowić relacje 8)
I wtedy z własnych chęci, bez złych skojarzeń i odruchów się obędzie. To tylko kwestia psychiki.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości