Polykanie nasienia

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 paź 2005, 19:25

Mam wrazenie ze wy krytykujecie Ewele ze to ze nie robi z polykiem, jakies glupie docinki np. Imperatora. Przeciez kazdy ma swoje upodobania, a nie ze jak ja robie to to jestem lepszy a ona gorsza. Tolerancji troche.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 19 paź 2005, 20:03

TFA pisze:Mam wrazenie ze wy krytykujecie Ewele ze to ze nie robi z polykiem


Nie, nikt jej nie krytykuje.
Ona wyskoczyla z tekstem, z ktorego wynikalo, ze polyk jest be, wiec sie bronimy.
A ze nie polyka, to juz jej sprawa. I jej faceta...
EOT
Koszykarz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 18 paź 2005, 21:16
Skąd: boisko do kosza
Płeć:

Postautor: Koszykarz » 19 paź 2005, 20:34

I po co tyle krzyku <aniolek2> wazne zeby wszyscy byli happy a ja nie moge narzekac <banan>
Ewela u r hot woooo!!!:)
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 19 paź 2005, 22:51

To ja dorzuce swoje 3 grosze;/
Za ktore zostane zapewne skrytykowana ale i tak napisze...
Jak na swoje 17 latek nie mam odwagi ani checi brac do buzi [choc czasem w glowie dopadnie mysl;)] a tym bardziej lykac... Nie mowie ze nigdy sie nie skusze i ze to obrzydliwe, wszystko w swoim czasie... Z tego co Wy piszecie to ja zostalam wychowana w jakiejs sredniowiecznej rodzinie gdzie wszystko jest uwazane za rospuste:D A tak nie jest!
Ale nie wmowicie mi ze ktos jest nienormalny bo nie lyka albo ze nie akceptuje swojego Kochanie w pelni... Uwazam po prostu ze dwa miechy to i tak za wczesnie na sex i na lody.
Wszystko w temacie, czekam na krytyke;]
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 19 paź 2005, 23:07

AlicE! pisze:Z tego co Wy piszecie to ja zostalam wychowana w jakiejs sredniowiecznej rodzinie gdzie wszystko jest uwazane za rospuste:D

Przeanalizuj ta epoke :> wtedy to dopiero sie dzialo :>
AlicE! pisze:Ale nie wmowicie mi ze ktos jest nienormalny bo nie lyka

czy ktos tak powiedzial <eee...>

AlicE! pisze:Uwazam po prostu ze dwa miechy to i tak za wczesnie na seks i na lody.

prrrrr :> napisalas wszystko w takim tonie jakby ktos Cie pod sciana postawil i mowil "klekaj, ssij i lykaj" <jasne>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 paź 2005, 23:18

Jako ciekawostke powiem ze moja ostatnia kobieta robila mi loda juz po 2 tygodniach znajomosci, ale bzykalismy sie dopiero po 2 miesiacach. Ciekawe co ? :D pamietam pod jakim bylem wrazeniem gdy w zamian za palcoweczke (bylismy na etapie "poznaj cialo" :D ) ona odwdzieczyla sie lodzikiem, tyle tylko ze przykryla glowe koldra (zastanawialem sie co ona kombinuje) bo sie wstydzila :D ale nastepnego dnia juz bez wstydu. zawsze mialem tak ze najpierw byl zwykly seks, a na loda musialem troche poczekac, a tu taka niespodzianka byla :)
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 paź 2005, 00:16

TFA pisze:Mam wrazenie ze wy krytykujecie Ewele ze to ze nie robi z polykiem, jakies glupie docinki np. Imperatora. Przeciez kazdy ma swoje upodobania, a nie ze jak ja robie to to jestem lepszy a ona gorsza. Tolerancji troche.

Niech se robi z facetem co chce przecież!Ale niech nam nie wciska ciemnoty że robienie loda i połykanie spermy jest jakies złe i jakiś wymyślonych statystyk. Wkurza mnie jak ktos tak generalizuje i za pół ludzkości się wypowiada. I tyle.
To ja dorzuce swoje 3 grosze;/
Za ktore zostane zapewne skrytykowana ale i tak napisze...
Jak na swoje 17 latek nie mam odwagi ani checi brac do buzi [choc czasem w glowie dopadnie mysl;)] a tym bardziej lykac... Nie mowie ze nigdy sie nie skusze i ze to obrzydliwe, wszystko w swoim czasie... Z tego co Wy piszecie to ja zostalam wychowana w jakiejs sredniowiecznej rodzinie gdzie wszystko jest uwazane za rospuste:D A tak nie jest!
Ale nie wmowicie mi ze ktos jest nienormalny bo nie lyka albo ze nie akceptuje swojego Kochanie w pelni... Uwazam po prostu ze dwa miechy to i tak za wczesnie na seks i na lody.
Wszystko w temacie, czekam na krytyke;]

Jaką krytykę? Bałdzio dobrze robisz!
Podstawą w łózku jest sie do nieczego nei zmuszać i byc zgodnym z sobą.
Jelsi nie chcesz robić loda - nie robisz proste. ;)
Ale Ty nam przynajmniej nie mówisz,że większość kobiet na świecie go nie robi, że Ty je reprezentujesz itp pierdoły. ;)

I tu TFA jest róznica między paniami ;)
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 20 paź 2005, 00:18

AlicE! pisze:Za ktore zostane zapewne skrytykowana ale i tak napisze...
Jak na swoje 17 latek nie mam odwagi ani checi brac do buzi [choc czasem w glowie dopadnie mysl;)

Dlaczego skrytykowana? Nie przesadzaj - kazdy ma prawo do wyboru. Myslisz, ze tutaj na forum to same robocopy pisują; bez uczuć, bez niczego - aby zaspokoić swoj popęd i do tego bezwzgednie zachecają innych? :]
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
xinerek
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:20
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: xinerek » 20 paź 2005, 21:31

Hello,
moja kobieta uwielbia mnie pieścić oralnie ale jest pewien problem! Dla niej nie jest problemem koniec w ustach ani smak spermy ale t że po połknięciu bardzo boli ją brzuszek? Czym może to być spowodowane? ja jestem zdrowy i nie wiem czemu tak jest! :?
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 20 paź 2005, 21:32

tak bardzo się stresuje? <chory>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 paź 2005, 21:36

[ Dodano: 2005-10-20, 21:36 ]
xinerek pisze:Hello,
moja kobieta uwielbia mnie pieścić oralnie ale jest pewien problem! Dla niej nie jest problemem koniec w ustach ani smak spermy ale t że po połknięciu bardzo boli ją brzuszek? Czym może to być spowodowane? ja jestem zdrowy i nie wiem czemu tak jest!


No zdarza sie, ze nawet do buzi tez sie brzydza wziac, ale z tym polknieciem i bolem brzucha to mysle ze ona po prostu sciemnia :P
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
xinerek
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:20
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: xinerek » 20 paź 2005, 21:43

Właśnie nie stresuje się! Sama tego chce, raz próbowała sama chciała mi sprawić przyjemność ! Ona tego chce ale ją boli po tym brzuch!
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 paź 2005, 21:49

xinerek pisze:Ona tego chce ale ją boli po tym brzuch!


Juz ci mowilem, ona cie sciemnia zeby przykrosci ci nie sprawic, sluchaj wujka. Przeciez to bez sensu, to nie jest trucizna ze brzuch po tym boli.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 20 paź 2005, 21:58

Xinerek, a ileż to razy spróbowała, że stwierdziła, iż "to na pewno po tym"?
Bo jak mniemam konsekwencją jest nie połykanie bądź brak loda w ogóle. I może pokrywałoby się to z Jej zamiarami... Nie pomyślałeś o tym?
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 20 paź 2005, 22:09

xinerek pisze:Ona tego chce ale ją boli po tym brzuch!


Stres, stres i jeszcze raz stres...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 20 paź 2005, 22:16

xinerek pisze:Dla niej nie jest problemem koniec w ustach ani smak spermy ale t że po połknięciu bardzo boli ją brzuszek?

...

xinerek pisze:raz próbowała


Zjadla cos i wmowila sobie ze to Twoje plemniczki jej zaszkodzily. Jesuuu znowu jakies "dzieci z palca". <chory>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 20 paź 2005, 22:36

nie wiem czemu u was taka nagonka na tą dziewczynę - mnie również boli brzuch po połykaniu spermy mojego chłopaka, kilka razy skończyło się biegunką i prawie wymiotami po jakimś czasie. I ni jestem w stanie tego kontrolowac, bo to reakcja mojego organizmu a nie na siłe wymuszana moja reakcja.

Choc istnieje też prawdopodobieństwo że faktycznie może ona nie chcieć tego robić.

No ale życzę jej tylko takiego wyrozumiałego chłopaka jakiego ja mam ;].
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 21 paź 2005, 01:32

Robaczek pisze:nie wiem czemu u was taka nagonka na tą dziewczynę - mnie również boli brzuch po połykaniu spermy mojego chłopaka, kilka razy skończyło się biegunką i prawie wymiotami po jakimś czasie. I ni jestem w stanie tego kontrolowac, bo to reakcja mojego organizmu a nie na siłe wymuszana moja reakcja.

Choc istnieje też prawdopodobieństwo że faktycznie może ona nie chcieć tego robić.

No ale życzę jej tylko takiego wyrozumiałego chłopaka jakiego ja mam ;].


No pewnie zawsze przeciez mozna wypluc :]
Awatar użytkownika
anita
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 30 wrz 2005, 11:44
Skąd: znad morza
Płeć:

Postautor: anita » 21 paź 2005, 08:59

bubu pisze:zawsze przeciez mozna wypluc


jasne że tak
Wolałabym wypluć niż późnije cierpieć. Dobrze że nie mam z tym problemow. :) hihi
Z czego mój facet sie bardzo cieszy <banan>
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 21 paź 2005, 10:41

Nierozumiem facetow ktorzy zmuszaja swe ukochane do polykania ... bo jak nie to co? Beda zli ?? rozwod ?? <boje_sie>

Chyba w tym wszytkim o co innego chodzi
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 paź 2005, 10:45

bubu pisze:Nierozumiem facetow ktorzy zmuszaja swe ukochane do polykania ... bo jak nie to co? Beda zli ?? rozwod ?? <boje_sie>

Chyba w tym wszytkim o co innego chodzi

Mysle ...ze tu nikt do takiego czegoś nie zmusza , chodzi o to by miec jak juz to wytrysk w ustach partnerki , a co ona z tym zrobi ...to juz kazdemu chyba wisi <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 21 paź 2005, 11:01

Andrew pisze:
bubu pisze:Nierozumiem facetow ktorzy zmuszaja swe ukochane do polykania ... bo jak nie to co? Beda zli ?? rozwod ?? <boje_sie>

Chyba w tym wszytkim o co innego chodzi

Mysle ...ze tu nikt do takiego czegoś nie zmusza , chodzi o to by miec jak juz to wytrysk w ustach partnerki , a co ona z tym zrobi ...to juz kazdemu chyba wisi <aniolek2>


Moze nie zmuszaja tak bezposrednio ale one wiedza ze bedzie mu sie podobalo jak sie trysnie w usta i nie chca sprawic przykrosci i w pewnym sensie sa do tego zmuszane bo chca sie podobac swoim facetom .Moze nawet nie lubia tego robic ale robia by sprawic przyjemnosc 2 stronie
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 21 paź 2005, 11:47

Wytrysk w ustach to fajna rzecz, ale wisi mi juz to co z tym zrobi czy polknie czy wypluje, jedno jest pewne do niczego bym kobiety nie zmuszal, nawet do wytrysku w usta jakby nie chciala, tosz kur.. bez przesady.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
anita
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 30 wrz 2005, 11:44
Skąd: znad morza
Płeć:

Postautor: anita » 21 paź 2005, 12:36

TFA pisze:jedno jest pewne do niczego bym kobiety nie zmuszal, nawet do wytrysku w usta jakby nie chciala


nawet... NAWET
... no comment... :)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 21 paź 2005, 12:39

no co ? nie lap za slowka.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Zambiśka
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 21 paź 2005, 13:29
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Zambiśka » 21 paź 2005, 13:43

hej.Ja uwielbiam ssa i piescic mojego faceta a kiedy konczy w mojich ustach to sprawia mi to wyjatkowa przyjemnoś.Wiem ze smak spermy mozna kontrolowa przez odpowiednia djetę moze by goszka albo bardzo słodka a czasem słona moze poradz sie specjalisty i dopasuj smak do upodoban partnerki.Moze lubi na ostro;)
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 21 paź 2005, 15:51

Zambiśka pisze:hej.Ja uwielbiam ssa i piescic mojego faceta a kiedy konczy w mojich ustach to sprawia mi to wyjatkowa przyjemnoś.Wiem ze smak spermy mozna kontrolowa przez odpowiednia djetę moze by goszka albo bardzo słodka a czasem słona moze poradz sie specjalisty i dopasuj smak do upodoban partnerki.Moze lubi na ostro;)


Chicken curry :P

Ale specjalnie sie odzywiac dla smaku spermy :?

Chyba bym wolal dobrze pojesc <jol>
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 22 paź 2005, 14:34

bubu pisze:Chicken curry

Ale specjalnie sie odzywiac dla smaku spermy

Chyba bym wolal dobrze pojesc

zawsze kutaska w pudingu czekoladowym mozna zamoczyc :P <banan>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 paź 2005, 14:58

bubu pisze:ale one wiedza ze bedzie mu sie podobalo jak sie trysnie w usta i nie chca sprawic przykrosci i w pewnym sensie sa do tego zmuszane bo chca sie podobac swoim facetom .Moze nawet nie lubia tego robic ale robia by sprawic przyjemnosc 2 stronie

A w życiu?Tyulko po to żeby jemu było dobrze? :D Jak ma byc jemu tylko dobrze to niech sam se dobrze robi.
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 22 paź 2005, 19:56

No pewnie zawsze przeciez mozna wypluc

jesli juz dopuszczam do tego zeby On wytrysnal w moich ustach to polykam- bo w koncu tak czy siak juz sie smak poczulo wiec nie ma sensu brudzic czegos dookola :P

Jak ma byc jemu tylko dobrze to niech sam se dobrze robi.
no w moim zwiazku tak w sumie jest - ze ja za duzo przyjemnosci z tego wszystkiego nie mam, w sumie tylko narasta we mnie frustracja ;]. Ale juz sie przyzwyczailam :P Fajnie jest tylko wtedy kiedy jestem naprawde nakrecona i chce to robic, inaczej robie to tylko dla Niego. Na nieszczescie ja jestem podniecona wieczorami (rano nic mi sie nie chce), a on wieczorami jest spiacy i na sex i inne rz\eczy ma ochote rano... :/
i ciągle zatracam się w tym bagnie...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 384 gości