Seks nie sprawia mi przyjemności...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
sabinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 25 sty 2005, 23:18
Skąd: gdynia
Płeć:

Postautor: sabinka » 08 wrz 2005, 16:52

hmm.... ja tez mialam przy kilku pierwszych razach problemy, odczuwalam naprawde okropny bol przy wejsciu do pochwy.... skoro mowisz ze kochacie sie od niecalego miesiaca to mysle ze masz ten sam problem co ja ;)
trzeba probowac.... niech on nie wchodzi za pierwszym razem do konca nawet wolno ;) tylko niech tak wejdzie troszeczke.... chwila przerwy...dalej.. przerwa..... az do konca dojdzie ;)

mi to pomagalo, i kiedy juz wszedl do konca to nie odczuwalam bolu ;)


no a teraz to jest tak swietnie ze nie bede opisywac <banan> :D

powodzenia!!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 wrz 2005, 17:10

casaa pisze:masz 166 cm wzrostu i 39 kg kobieto zacznij jesc bo znikniesz

<boje_sie> <boje_sie>
Ja mam tylko 2 cm wiecej i to dla mnie jest niemozliwe 39 kg <pijak>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 09 wrz 2005, 00:57

ja tez mam poodobnie, czasami dalej pobolewa, tez jestem drobna i bardzo waska ( a miednicy to w ogole nie mam prawie - ginekolog mi narzeka ze z ciaza beda problemy :() a moj facet sowicie przez nature obdarzony :p, ale z czasem i z wiekszona czestotliwoscia uprawienia seksu caly dyskomfort zaczal zanikac wiec nie przejmuj sie tak - bedzie dobrze :)
((missi))

Postautor: ((missi)) » 20 wrz 2005, 11:34

Ale ja bardzo dużo jem :| powaznie a słodycze to kg.. uwielbiam jesc, mam szybka przemiane moze dlatego jestem taka chuda i u mnie w rodzinie tez są "szkieletory" ze tak powiem heh
Żabka:-)
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 13 sie 2005, 14:37
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Żabka:-) » 20 wrz 2005, 14:33

a mi mówią ze mam prztyć bo mam 164 a ważę 47, ale chyba teraz czuje sie gruba :)
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 20 wrz 2005, 21:36

chesssuuuuussssss sa ubrania dla takich chudzielcow??
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 wrz 2005, 21:43

Mała_Mi pisze:mam szybka przemiane

a moze za szybka ?
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 20 wrz 2005, 21:43

tasiemiec??
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*
((missi))

Postautor: ((missi)) » 21 wrz 2005, 11:13

nie , nie mam tasiemca :>. Ale spoko w zimie przytyje bedzie gdzies 41 kg, latem sie zawsze chudnie .
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 wrz 2005, 15:40

Mała_Mi pisze:Ale spoko w zimie przytyje bedzie gdzies 41 kg, latem sie zawsze chudnie

no dwa kilo to calkiem sporo <pijak>
Mała_Mi, jak czesto chorujesz ?
((missi))

Postautor: ((missi)) » 22 wrz 2005, 13:04

hmm roznie czasem bywa ze tylko zmarzne i juz pare dni pozniej jestem chora a czasem jest tak ze wszyscy obok mnie łapia chorobe a ja sie "uchronie" ze tak powiem. Ale zazwyczaj choruje pozna jesienia i wczesna wiosna wtedy zawsze jakas grype załapie
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 22 wrz 2005, 13:27

Naprawde w niektorych przypadkach waga nie rosnie w przypadku zwiekszenia ilosci wchlanianych pokarmow... Wiem bo sam proboje przytyc... A najbardziej wk* jest to ze w dietach na schudniecie podaja te same cudowne skaldniki co przy dietach na przytycie np. makaron... Cwiczenie duuuzo pomaga. Ale tez rewelacji nie ma - przez 9 lat trenowalem (fakt ze nic specjalnie wyczynowego ale silka tez byla) 6 dni w tygodniu i dalej tak jakby wazylem za malo... Tyle ze jak przestalem to wrosr poszedl w gore a waga w dol... No i mam na pamiatke rozstepy na plecach...
I know it´s the last day on earth we´ll be together while the planet dies...
tylkojawiemkto
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 24 paź 2005, 10:49
Skąd: Miasteczko
Płeć:

GRRRRRRR SEKS ! DLACZEGO TO TAKIE TRUDNE W MOIM PRZYPADKU ??

Postautor: tylkojawiemkto » 24 paź 2005, 10:53

Grrr mam problem, ze swoim chlopakiem jestem ponad dwa lata, wspolzycie zaczelismy jakis rok temu ...niestety jest ono NIE udane ! w sumie przez ten okres czasu kochalismy sie maks. 6-8 razy ! z czego moze 2 razy byly udane !problem tkwi we mnie ! BOLI BOLI I JESZCZE RAZ BOLI :/ Ufam mu, wiem ze bardzo sie stara w innych pieszczotach (milosc francuska, paluszki) jest mi po prostu bosko ! Staramy sie wydluzac gre wstepna ale to na nic ! PORADZCIE COS !! BO chce mi sie seksu ! :)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 paź 2005, 11:02

Poszperaj na forum, bylo troche tematow o problemach tego typu. NIe mozesz rozwiazac problemu bo nie wiesz jak szukac rozwiazania, przykladem jest Twoj powielony topic. <aniolek2> Zaraz Ci wszyscy napisza ze masz stresa albo cos nie tak z Twoja wewnetrzna budowa . SZUKAJ! <aniolek2> albo napisze dokladniej co boli gdzie boli jak boli itd
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 paź 2005, 14:09

Boli ? moze fizycznie nie pasujecie ? zmierz mu fiutka w obwodzie , to bedziemy wiedziec wiecej . bo tak to tylko bedziemy domniemywac !
zmierz i podaj <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
tylkojawiemkto
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 24 paź 2005, 10:49
Skąd: Miasteczko
Płeć:

Postautor: tylkojawiemkto » 24 paź 2005, 15:49

Hmmm co do wielkosci jego MESKOSCI to moim zdaniem wszystko jest w porzadku, PAluszki wchodza 3 i nie boli. PRoblem pojawia sie jak wchodzi we mnie tak DO KONCA i bol jest na samym koncu ;/ przy wejsciu nie boli. Oczywiscie nie boli w kazdej pozycji ale w wiekszosci boli ;/
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 24 paź 2005, 16:47

tylkojawiemkto pisze:Hmmm co do wielkosci jego MESKOSCI to moim zdaniem wszystko jest w porzadku

Konkrety, konkrety...A wiesz w ogóle skad pytanie Andrew?
Mężczyźni bardziej wyposażeni zadadzą mogą uderzać w tylną ścianę pochwy.
Swoją drogą przy niektorych pozycjach najbardziej bolesne jest uderzanie w szyjkę macicy, która przez większość czasu znajduje się w świetle pochwy, a więc troszke zawadza :]
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 paź 2005, 19:00

tylkojawiemkto pisze:Oczywiscie nie boli w kazdej pozycji ale w wiekszosci boli ;/

To kochajcie się w tych co nie boli. I moim zdaniem faktycznie moze mięc za dużego po prostu.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 24 paź 2005, 19:04

A ile twoj facet ma lat ? nie wie o tym ze jak ma sie dluga fujarke to trzeba uwazac i byc ostroznym ?? moze jeszcze Ciebie za to obwinia.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
tylkojawiemkto
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 24 paź 2005, 10:49
Skąd: Miasteczko
Płeć:

Postautor: tylkojawiemkto » 24 paź 2005, 19:59

TFA moj facet ma 19 lat, i nie jest chamem ktory pcha na sile ;) zapewniam Cie. Po dwoch latach bycia razem moglby sie domagac seksu, fakt faktem wiem o tym ze chcialby ale do niczego mnie nie zmusza. Gdy sie kochamyj jest delikaty, potrafi z mojej twarzy sam wyczytac jak sie czuje. Gdy tylko widzi ze cos jest nie tak, pyta sie mnie czy wszystko wporzadku. Hmm a moze gdybysmy sie czescie kochali ? jak myslicie ? ma to jakies znaczenie ? wiadomo ze seks po 6 razach nie bedzie cudowny tym bardzeij ze tak rzadko to robimy !@

[ Dodano: 2005-10-24, 20:00 ]
TFA i w zadnym wypadku mnie o nic nie obwinia ! :)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 24 paź 2005, 20:07

Hmm jesli fizycznie jestescie niedopasowani, to czestsze uprawianie seksu nic tu nie da, tylko chlopak po prostu bedzie sie musial nauczyc wkladac fiutka tylko do pewnego stopnia i pogodzic sie z tym ze calego nie wlozy, bo domyslam sie ze Cie boli jak wklada calego, coz tak bywa :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 24 paź 2005, 20:08

tylkojawiemkto pisze:gdybysmy sie czescie kochali

Bingo. Mnie tez boli, ale boli z kazdym razem coraz mniej.

Im wiecej razy to robicie to bedzie lepiej. Jak boli przy glebokich, to na razie robcie plytko. Z czasem samo przyjdzie.



EDIT:
Acha, i jeszcze proponowalabym wizyte u ginekologa, zeby sprawdzic czy wszystko OK. Ja mialam przyczajonego grzybka, nie czulam zadnych obiawow oprocz tego ze sex byl tortura. A ze bylo to w poczatkach naszego wspolzycia to myslalam, ze to tak ma byc. Zbadalam, wzielam antybiotyki i odczulam wyrazna poprawe. Nadal pobolewa, ale tak ze da sie spokojnie wytrzymac. I nawet przyjemne sie robi.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2005, 20:12 przez złotooka kotka, łącznie zmieniany 1 raz.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 24 paź 2005, 20:09

TFA pisze:bo domyslam sie ze Cie boli jak wklada calego, coz tak bywa

Ta :) Wiadra w studni tez nie trzeba spuszczać do samego dna :] Wystarczy zamoczyc :P
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 paź 2005, 21:17

Scalone.
Dzięki Yas <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 25 paź 2005, 01:54

cubasa pisze:
TFA pisze:bo domyslam sie ze Cie boli jak wklada calego, coz tak bywa

Ta :) Wiadra w studni tez nie trzeba spuszczać do samego dna :] Wystarczy zamoczyc :P


I krecic korbka :]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 paź 2005, 08:33

tylkojawiemkto pisze:Hmmm co do wielkosci jego MESKOSCI to moim zdaniem wszystko jest w porzadku, PAluszki wchodza 3 i nie boli. PRoblem pojawia sie jak wchodzi we mnie tak DO KONCA i bol jest na samym koncu ;/ przy wejsciu nie boli. Oczywiscie nie boli w kazdej pozycji ale w wiekszosci boli ;/


No i masz odpowiedz , niech nie wchodzi do konca , kochajcie sie w pozycjach , gdzie Ty decydujesz ile ma wejsc w Ciebie jego członek , np. na "jezdzca" , na krzesle itd.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
czarnuszka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 19 wrz 2005, 17:57
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: czarnuszka » 31 paź 2005, 16:37

tak to jest gdy zaczyna sie nie od tej strony co trzeba! ja z moim chlopakiem najpierw poznawalismy sie poprzez dotyk! pozniej wzajemna masturbacja! i dopiero wtedy sex! mysle ze tez powinniscie tak zaczac no coz ale jest za pozno! proponuje wizyte u lekarza !
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 31 paź 2005, 18:55

czarnuszka pisze:pozniej wzajemna masturbacja!

Czarnuszka, jak mozna sie wzajemnie masturbować? Chyba chodzilo Tobie o wzajemną stymulację :]
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 31 paź 2005, 18:57

cubasa pisze:jak mozna sie wzajemnie masturbować?


Mozna, mozna :] Niekoniecznie podczas 69 <aniolek2> Bo to juz raczej oral...
Ale tobie pewnie chodzilo o to, ze jak komus, to juz nie masturbacja...?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 231 gości