Prezerwatywa a doznania

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
kliktorator
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 09 lip 2008, 13:11
Skąd: Wwa
Płeć:

Postautor: kliktorator » 29 lip 2008, 17:49

ANIOŁ_30 pisze:
Kermit pisze:Powiem tak: uzywam prezerwatyw bo dziewczyna nie chce brac tabletek i doznania sa za pzrzeproszeniem h$@owe :(

Doznania doznaniami ale w gumce też nie stoi tak jak by się chciało ja po gumce zawsze mam spadek ciśnienia :(


o właśnie - niektórym kondomy wręcz pomagają utrzymać ciśnienie a innym przeszkadzają... tak jak z tabletkami - moje byłe dziewczę przetestowało prawie wszystkie i żadne nie były znośne - a to suchość pochwy a to z kolei nudności czy rozdrażnienie. Stanęło na tym, że na finał zakładałem gumofilca, a dopóki dziewczę wierzga, to wstrzymuję jak mogę (mnożenie dużych liczb np. pomaga [:D] ) A jak nie mogę, to druga runda :]
Kłamstwo nie różni się niczym od prawdy, prócz tego, że nią nie jest.
— Stanisław Jerzy Lec

Nawet gdy przyjaciel działa wbrew tobie, wciąż jest twoim przyjacielem.
Awatar użytkownika
kitty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 27 lip 2008, 23:52
Skąd: MadnessLand
Płeć:

Postautor: kitty » 29 lip 2008, 19:42

no ale chyba tez są bardzioej podatne na uszkodzenia mechaniczne? czy nie? :)
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 29 lip 2008, 20:02

kitty pisze:no ale chyba tez są bardzioej podatne na uszkodzenia mechaniczne? czy nie?

Nie. Mają te same atesty, spełniają te same normy. Są wykonane w innej technologii po prostu.
Awatar użytkownika
kitty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 27 lip 2008, 23:52
Skąd: MadnessLand
Płeć:

Postautor: kitty » 29 lip 2008, 23:07

A propos prezerwatyw...
Czy to normalne, że po założeniu penis już nie jest taki twardy?
Kocham się z moim facetem, wszystko stoi na baczność twarde i zwarte, wszystko ok, a jak założy gumkę, to zaczyna się robić tzw. flak. I jakoś nie idzie.
Może mój Piękny jest uczulony na lateks? jakie są tego objawy?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 lip 2008, 23:25

Raczej nie lubi gumek i tyle. Na pewno to nie jest uczulenie. Jak ktoś nie przywykł to tak bywa. Kwestia oswojenia.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 506 gości