Pytanie do dziewczyn, natury poniekąd technicznej

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Zamyślona

Pytanie do dziewczyn, natury poniekąd technicznej

Postautor: Zamyślona » 16 sty 2004, 22:39

Mam taki mały problemik.
Swego czasu mój chłopak namówił mnie na pozbycie się włosów łonowych. Na początku miałam pewne opory, czułam się dziwnie, jednak potem spodobało mi się to, że ich nie ma.
Zastanawiam się teraz, jak ich się pozbyć na dłużej. Czy można w tym celu użyć kremów do depilacji?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 sty 2004, 22:44

Kremow raczej nie, bo chyba pisze ze uzywac ich mozna tylko w okolicy bikini.
A moze by tak normalny depilator ;)
pupcia

Postautor: pupcia » 16 sty 2004, 23:17

O :shock: Osobiście proponuje wosk. Niewiem czy zadziała ale chciałbym to zobaczyć
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 sty 2004, 23:19

Wosk? Moze jeszcze taki goracy, plynny ;) Poza tym wosk jest tlusty i zniszczy prezesa :) Proponuje durex'a. www.durex.pl - maja tam jakis nawilzajacy specjal co sie w 90% z wody sklada, nawilza i nie uszkadza prezerwatyw.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 17 sty 2004, 01:26

Wosk, depilator? Do okolic bikini?? :!: :?:
Rany Boskie! Jesteście masochistami, czy ze znieczuleniem to robicie?
Nie wyobrażam sobie wyrywania włosów łonowych, chyba, że w gabinecie kosmetycznym za pomocą specjalnego urządzenia (ponoć osłabia cebulki włosów niewielkim impulsem elektrycznym i włos niemal sam wychodzi).
Tylko golenie wchodzi w grę, albo depilacja kremem przeznaczonym do okolic bikini.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 17 sty 2004, 11:06

ja sie tak zastanawiam czy mozna te okolice depilowac laserowo?
wiem ze w ogóle depilacja laserowa jest cholernie dorgim zabiegiem ale z czasem kiedy bede miala prace i duzo bede zaraboiac to kto wie... bo golenie nie jest wygodne i odrastanie nie przyjemne najchetniej bym sie pozbyla tego owlosienia bo jest wygodniej i zostawila tylko maly paseczek
Smoke

Postautor: Smoke » 17 sty 2004, 11:17

sarah tak, sa zabiegi laserowe majace na celu usuniecie owlosienia, dzieki takiemu zabiegowi na kilka lat zapominasz o owlosieniu ale niema co ukrywac taki zabieg jest bardzo drogi.......
A tak przy okazji male pytanko , co uwazacie o facetach ktorzy sie gola pod pachami :lol:
dlamnie to dziwne......rozumiem kobieta ,ale facet :566:
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 17 sty 2004, 11:34

Dobrze by było gdyby też zaczęli. Łatwiej utrzymać czystość bez włosów, no i pod koniec dnia śmierdzą mniej... a faceci potrafią czasem śmierdzieć...uff... :?
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 17 sty 2004, 11:48

mi sie nie podobaja faceci z ogolonymi pachami a moj chłopak dba bardzo o swoja higiene i przyznam szczerze ze bardzo mnie to zdziwilo ale nie zdazylo sie jeszcze zeby smierdzial zawsze pachnie fantastycznie i zmysłowo. takze chlopaki wystarczy myc sie starannie pod pachami rano i wieczorem plus jakis dobry antyperspirant i jest super. a ologlone ... to jakos tak mało mesko. przynajmniej takie moje zdanie
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 17 sty 2004, 15:51

sarah pisze:. a ologlone ... to jakos tak mało mesko. przynajmniej takie moje zdanie


Zgadzam sie z toba sarah :]
Jarek

Postautor: Jarek » 18 sty 2004, 09:59

Na tym forum przewinęły się już tematy o wszystkich włoskach na całym ciele człowieka zarówno kobiety jak i mężczyzny (na głowie też). Moje zdanie na ten temat jest takie: że aby utrzymać czystość , higienę i nie śmierdzieć nie trzeba koniecznie się tych włosków pozbywać tylko po prostu się myć częściej- dotyczy to nie tylko chlopaków ale i nie jednej dziewczyny (żaden dezodorant nie zastąpi wody i mydła).
Jarek

Postautor: Jarek » 18 sty 2004, 10:33

...i dodam jeszcze: nie ma to jak naturalny zapach czystego ciała. A zapach miejsc intymnych nie musi być odrażający. Dla mnie np. naturalny zapach cipeczki (ale nie ten z drogerii) jest wręcz podniecający.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 sty 2004, 16:13

I o to chodzi :) Ja tam sobie nie wyobrazam abym mial sie golic pod pachami ;)
joni8

Postautor: joni8 » 19 sty 2004, 01:14

moja kobieta robi to specjalnym kremem, znalazła taki na który nie ma uczulenia i już :)
znam też jedną taką co robi sobie woskiem :) ale nie tym gorącym tylko takim w listkach :) kobiety wiedzą o co chodzi :) mówi też że pincetą robi :) ale chyba tylko tam gdzie woskiem nie za bardzo sie da :) Ja wolę gdy kobieta albo ma gładką albo ma delikatny przeswitujący meszek :) wtedy we fiutka mnie nie drapie :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 sty 2004, 03:06

Z tego co przeczytalem to najlepsza metoda to to laserowe, co z tego ze drosie, starcza na pare lat. Ciekawe czy facet moze sobie takie cos na buzce zrobic, nie musialbym sie katowac goleniem :D
Jarek

Postautor: Jarek » 19 sty 2004, 06:57

Kobiety i dziewczyny, jeśli decydujecie się już na pozbycie owłosienia miejsc intymnych, to na prawdę warto zaoszczędzić troszkę kasy(100-150 zeta) na depilację laserową-włoski po takim zabiegu się nie wzmacniają i nie występuje nie przyjemny efekt drapania przy odrostach i wiele innych korzyści, które wam są znane.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 sty 2004, 12:29

A jak dlugo to sie utrzymuje? Tzn po jakim czasie odrastaja.
Jarek

Postautor: Jarek » 19 sty 2004, 12:44

Jeden zabieg wystarcza min. na pół roku
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 sty 2004, 12:52

Rozumiem ze po szczegoly do dermatologa?

Minimum na pol roku, czyli jakie jest max?
Jarek

Postautor: Jarek » 19 sty 2004, 13:23

Zabiegi te wykonują zakłady kosmetyczne, a maxa nie ma, jeśli ktoś chce mieć cały czas gołe miejsca to po pól roku powinien zabieg powtórzyć.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 sty 2004, 13:29

Aha :) W takim razie dzieki. Moze kiedys sobie zafunduje pol roku nie-golenia sie :D
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 19 sty 2004, 22:04

obawiam sie ze nie jest to koszt rzedu 100-150zł bo wydepilowanie okolic bikinii kosztuje 400 zł i w gore a nei wiem wy np bylibyscie w stanie dac dziewczynie tyle pieniedzy na zabieg by byla gladka tu i tam.
A depilacja laserowa usuwa owlosienie na stałe ale niestety aby osiagnac takie cos nalezy poworzyc zabieg okolo 4 razy wiec koszt jest niezly...
dlatego mowie ze na taki luksus sie zdecyduje jak juz bede mila porzadna prace i niezla pensyjke bo jak narazie to sa wazniejsze rzeczy niz wydepilowanie sobie okolic intymnych
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 sty 2004, 22:08

Buuu, w takim razie poki co zostaje mi to "skrobanie sie" zyletkami :(
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 19 sty 2004, 22:13

no niestety ja tez do takiego wniosku doszlam :(
ale obiecalam juz sobie ze naprawde jak bede miala kasy pod dostatniem i na nic nie bede narzekała to zafunduje sobie taka depilacje i nog i pach i okolic intymnych - taki mały prezent dla siebie samej ;)... ale kiedy to bedzie :P
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 sty 2004, 22:15

Ja tam w sumie kase mam, ale zule sobie :) Tzn podchodze do sprawy ekonomicznie - jezeli jedyny moj staly dochod to 15 zl odsetek, to im wiecej wydam tym on bedzie mniejszy :)
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 21 sty 2004, 03:40

SueEllen pisze:Dobrze by było gdyby też zaczęli. Łatwiej utrzymać czystość bez włosów, no i pod koniec dnia śmierdzą mniej... a faceci potrafią czasem śmierdzieć...uff... :?

ja tez jestem za, niedlugo to sie przyjmie jako norma - jeszcze kilkanascie lat temu kobiety nie golily nog, o pachach nie wspomnę. Podoba mi się bardzo, zwłaszcza ze faceci maja dziwny zwyczaj siedzenia z załozonymi za glowę rekami...a w lato? :roll: :)
Kanalia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 19 lip 2008, 21:31
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Kanalia » 19 lip 2008, 22:11

Smoke pisze:A tak przy okazji male pytanko , co uwazacie o facetach ktorzy sie gola pod pachami :lol:
dlamnie to dziwne......rozumiem kobieta ,ale facet :566:



Mnie jest to obojętne. Osobiście nie namawiałabym faceta do tego. To kwestia indywidualna. Jednak to prawda coraz więcej mężczyzn goli sobie pachy…nie wiem znak czasów chyba. Natomiast nie podobają mi się faceci z wydepilowanym kroczem, wyglądają (moim skromnym zdaniem) komicznie. Dla mnie owłosienie u partnera jest bardzo podniecające.
Awatar użytkownika
avell
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 01 lip 2008, 15:12
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: avell » 19 lip 2008, 23:19

MMMMM, włosy między zębami!


NOT.
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 20 lip 2008, 00:12

avell pisze:MMMMM, włosy między zębami!


NOT.

zalezy co kto lubi ;p
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: jaguar166 » 21 lip 2008, 17:33

Ja tam wolę jak chłopak goli się pod pachami... I uważam że to wcale nie jest "nie męskie"... Chopak o wiele estetyczniej wygląda na plaży z gołymi pachami niż z wielkimi kudłami :D Ale co kto lubi ;)
Carpe Diem

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 575 gości