Punkt G :)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
gerald
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 lut 2012, 00:08
Skąd: Włocławek
Płeć:

Postautor: gerald » 22 lut 2012, 22:57

Z reguły znajdowałem go na przedniej ścianie pochwy, u jednej z partnerek był mega wyczuwalny i zatracała sie jak go stymulowałem, niestety u mojej obecnej kobiety nie mogę go namierzyć, spróbuje jeszcze z naciskaniem brzucha...oczywiście najintensywniej poszukam jak bedzie super podniecona.
fajcik18
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 mar 2012, 10:18
Skąd: Zimnowoda
Płeć:

Postautor: fajcik18 » 02 mar 2012, 11:50

chcesz zrobic lasce dobrze palcem szybko ? wloz go do pochwy i ruszaj palcem wskazujacym najlepepiej jakbys kogos wołal . poczujesz tam cos takiego fajnego . palcem lasce dogadzam w 60 sekund . a leci jej jak ze strumienia :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 mar 2012, 16:00

dziwne - tyle lat , tyle kobiet ... [:D] i nigdy nic podobnego co piszesz nie zaznałem , znalazłem - szczęściarz !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 mar 2012, 14:53

Ja tam bym nie chcial miec jeziora w lozku.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 04 mar 2012, 23:33

Andrew pisze:dziwne - tyle lat , tyle kobiet ... i nigdy nic podobnego co piszesz nie zaznałem , znalazłem - szczęściarz !
A ja potwierdzam historię kolegi. Co więcej - przy odpowiednim treningu, wystarczy rzeczywiście pokiwać na dziewczynę palcem, a już się mała Niagara robi. Widzieliście kiedyś Chucka Norrisa? No to właśnie to. Tylko on to już krok dalej. Lubię fifę, legia rzondzi.
napalona
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2012, 23:31
Skąd: Podkarpacie
Płeć:

Postautor: napalona » 04 mar 2012, 23:44

A ja was zaskoczę...;) Uprawiam seks z moim chłopakiem dopiero od 6 miesięcy i jest on moim pierwszym facetem, z którym zdecydowałam się to zrobić i mam nadzieję, że tym jedynym:) i znalazł mój punkt G praktycznie od razu ;) Ale powiem tak: jak go dotyka.....tooo...mmmm szaleję z rozkoszy :) :) :) każda kobieta ma go w innym miejscu ..więc życzę powodzenia wszystkim facetom, którym jeszcze się to nie udało :) Szukajcie a znajdziecie :) :)
xxxnapalonaxxx
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 mar 2012, 23:52

Chyba kobietom zyczysz powodzenia. Mi on do szczescia potrzebny nie jest <diabel>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 mar 2012, 15:04

ile lat masz szukać ? <hahaha> ile czasu posiwecic temu ? pomału dochodze do tego , ze nie kazda go ma ! Bo to ze kobiety swietnie udają , to do tego doszedłem dawno . Co oczywiscie nie jest regółą . Ale na jedno kobieta wpływu nie ma , na orgazm połaczony z ejakulacją !! <diabel> i tu nie potrzeba punktu G całe szczescie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 197 gości