Position 69 :P

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Tommy Gavin
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:17
Skąd: to tu to tam
Płeć:

Postautor: Tommy Gavin » 12 gru 2007, 18:43

69 na wyrku, boczkiem - bardzo dobra gra wstępna. Szybko się Moje Słonko nakręca i potem można szaleć zarówno na wyrku jak i poza nim <aniolek> <banan>

P.S.

Osobiście wolę jednak sam zająć się moim Słonkiem i patrzeć jak się wije na wyrku <diabel>
"Idąc w deszczu, oddać wszystko za nic..." :)
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 13 gru 2007, 16:01

Fajna sprawa, bo język dobiera się pod nieco innym kontem, więc mamy miłe urozmaicenie (mówię o sytuacji, kiedy kobieta jest "na czworaka" nad facetem), ale fakt faktem- cieżko sie skupić... Penis tez układa się pod wygodniejszym kątem, jeśli chodzi o francuskie specjały. :)
Dobre, jako wstęp do innych rzeczy. :)
mlodyok1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 25 lis 2007, 22:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: mlodyok1 » 13 gru 2007, 18:43

ja uwielbiam ta pozycje, jest bardzo podniecajaca, marze o tym co ktos wczesniej pisal czyli o pozycji 69 i patrzeniu sie w lustro:D osobiscie wole kiedy partnerka jest na gorze:)
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 19 gru 2007, 15:19

(69 na boczku) i jest rewelacyjnie :):) niesamowicie działa na nas!


Właśnie od tej pozycji na boku zaczęliśmy i bardzo się rozczarowaliśmy. Nic nie czułam co mi robi partner tak samo on nic nie czuł.

A zamiast skupiac sie na tym co robicie mogliscie oddac sie chwili


Tak łatwo powiedzieć. Ze względu na to , że nie za bardzo lubię tego typu pieszczoty to nie potrafiłam oddać się chwili. Po za tym jestem straszliwie wstydliwa i po 2 latach bycia ze sobą nadal wstydzę się jak on np. mi to robi. To jest straszne.
Awatar użytkownika
sereniti
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 mar 2007, 14:58
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: sereniti » 19 gru 2007, 18:43

Wilczyca pisze:po 2 latach bycia ze sobą nadal wstydzę się jak on np. mi to robi. To jest straszne.

jakby mi ktoś powiedział, że dziwnie smakuję między nogami i tak wybrzydzał jak ten Twój, to też bym nie miała ochoty. wasza sytuacja jest , powiedziałabym, specyficzna
Could I borrow your oxygen? I want to breath what you're breathing ;*
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 19 gru 2007, 19:33

Ta ostatnio powiedział , ze smakuje jak kwasek cytrynowy. Ciekawe czy to dobrze czy źle.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 gru 2007, 01:22

Ciekawe czy to dobrze czy źle.

spróbuj kwasek cytrynowy a sie dowiesz
swoja droga ciekawe jak by zareagował na nowine typu, ze penis jego smierdzacymi skarpetkami i zgniłymi jajami smakuje
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 21 gru 2007, 01:24

Dzindzer pisze:
Ciekawe czy to dobrze czy źle.

spróbuj kwasek cytrynowy a sie dowiesz
swoja droga ciekawe jak by zareagował na nowine typu, ze penis jego smierdzacymi skarpetkami i zgniłymi jajami smakuje

Ja bym wtedy spytal "A skad wiesz jak smakuja smierdzace skarpetki i zgnile jaja?".
Ale ja to ja, jestem dosc dociekliwy...
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 21 gru 2007, 10:10

Wilczyca pisze:Ta ostatnio powiedział , ze smakuje jak kwasek cytrynowy. Ciekawe czy to dobrze czy źle.

Wg mnie dobrze. Bo czasem jest tam kwaśno, owszem. A czasem mniej kwaśnie, a czasem nawet troche słodko. Ważne, że smak jest.
Swoją drogą smutne jest to, że są faceci, którzy zachowują się jak słoń w składzie porcelany - nie baczą na to, że dla kobiety to bardzo delikatna sprawa. :|
Dobrze, ze nie wspomniał o zapachu śledziowym. Tym by przegiął :|
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Vito Corleone
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2007, 21:39
Skąd: NY/Corleone
Płeć:

Postautor: Vito Corleone » 08 lut 2008, 17:25

Jestem ciekawy czy z jego strony zawsze bylo w porzadku pod wzgledem zapachu ze ma jakies obiekcje. A jakby wystapil u Ciebie maly pisss z podniecenia? Musisz go uczulic ze tak tez moze sie zdarzyc zeby nie byl zaskoczony i nie sprawil Ci przykrosci.
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Princesska93
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 06 gru 2007, 18:53
Skąd: poznan
Płeć:

Postautor: Princesska93 » 13 lut 2008, 16:40

czy ja wiem...chyba bym sie krempowala jak by facet robil mi minete... <zalamka>
Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Postautor: Misiek69 » 13 lut 2008, 22:17

Ja 69 po prostu kocham :) daje rade sie skupic ale fakt faktem...ciezka sprawa :P wymaga cwiczen :P
POLECAM :D
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D
Obrazek
pannawanna
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 09 kwie 2008, 14:53
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: pannawanna » 10 kwie 2008, 22:34

hi
ja też to robie z moim misiem, tylko ze on tego nie lubi:( mówi ze mu nie wygodnie i woli osobno. za to ja to uwielbiam! i mogłabym robić bez końca.. jak mam go przekonać do tego?
Awatar użytkownika
Inanna
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 21 sty 2008, 18:14
Skąd: to tu to tam
Płeć:

Postautor: Inanna » 10 kwie 2008, 23:51

Lubię tę pozycję szczególnie wersję na boku <smile> . Jest tylko jeden mały 'problem" nie umiem się skupić gdy jest mi bardzo dobrze. Wtedy albo zmieniamy pozycje albo mój facet robi mi minetke. Potem oczywiście ja mu się odwdzięczam :D

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 571 gości