Position 69 :P

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Tom
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 19 maja 2005, 12:30
Skąd: Pluton
Płeć:

Position 69 :P

Postautor: Tom » 27 maja 2005, 10:29

Co sądzicie o takiej pozycjii, to musi byc OgieŃ <banan>

Często wam sie zdarza uprawiac 69 ???

Grom Na ziemI i w podziemII <obcalowany> [/b]
cajmer

Postautor: cajmer » 27 maja 2005, 10:32

Mnie jakos ciężko sie skupić na operowaniu języczkiem jak doznaje takiej przyemności:P

Trzeba mieć podzielność uwagi, ja takową posiadam ale jeszcze na niższym stopniu zaawansowania:) <banan>
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 27 maja 2005, 10:32

Moze i ogien, ale wymaga niezwyklej samodyscypliny od partnerow. Malo mozliwe aby osiagneli orgazm jednoczesnie ;] wiec wyobraz sobie te 5 sekund przed orgazmem orgazm i 5 sekund po, i zastanow sie czy dal bys i niezapomnial przez ten czas o partnerce ;>
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 27 maja 2005, 10:36

Ja nie zapominam... Ale ona jeszcze tak :/ trudno sie mówi... ćwiczenie czyni mistrza
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Tom
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 19 maja 2005, 12:30
Skąd: Pluton
Płeć:

Postautor: Tom » 27 maja 2005, 10:39

No na pewno nie bedzie jednoczesnego orgazmu, ale :) jak np. dziewczyna robi lodzika to w tym czasie sie nie podnieca no chyba ze bawi sie rączko. Tak samo jak facet robi minetke to tez albo nic nei robi alebo robi ze swoim wackiem, a tak za to mamy pełne dopasowanie <siekiera2> :)
Awatar użytkownika
Plesers
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:27
Skąd: Olkusz
Płeć:

Postautor: Plesers » 27 maja 2005, 10:44

Zdaza się czasami, ale bardziej jako forma gry wstępnej a nie doprowadzania do orgazmu ... bo do orgazmu to najlepiej doprowaddza mnie piczka ;) Fajna zabawa, ale od czasu do czasu...jak dziewczyna robi mi loda, to lubie się położyć i się podelektować, a jak ja robie jej minetke to ona lubi sobie poleżeć i powzdychać ;) Także stosujemy ją rzadko, zazwyczaj tak dla odmiany, ale jest to naprawde bardzo żadko ;)

Co sądzicie o takiej pozycjii, to musi byc OgieŃ
Często wam sie zdarza uprawiac 69 ???
Grom Na ziemI i w podziemII

No nie powiedziałbym żeby aż takie fajerwerki ;) I tak sex jest najlepszy :D
Plesers czemu nie kochasz już mnie ...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 maja 2005, 11:53

Tom pisze:No na pewno nie bedzie jednoczesnego orgazmu, ale :) jak np. dziewczyna robi lodzika to w tym czasie sie nie podnieca no chyba ze bawi sie rączko.

bzdura. to ogromnie podniecajace robic lodzika i obserwowac Jego najdrobniejsze reakcje, napiecie wszystkich miesni, przyspieszony oddech, pojekiwania, szepty, oh miau. lubie to robic, mnie samej sprawia to ogromna przyjemnosc.

podczas 69 niebardzo moge sie skupic, nie przepadam za ta pozycja chociaz czasem dam sie namowic, bo On ja lubi.
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 27 maja 2005, 16:02

pozycja 69 - pozycja jak każda inna
według upodobania
ale to tylko gra wstępna
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 27 maja 2005, 17:22

a ja to uwielbiam...orgazmu jednoczescnie nie przezylismy ale jest swietnie naparwde jedna z moich ulubionych pozycji... ja zawsze umiem sie skupic...jak najbardziej polecem
rafamalk

Postautor: rafamalk » 27 maja 2005, 19:21

Razem z moją dziewczyną nie spórowalismy jeszcze 69, ale uważam, że musi to być naprawde podniecające i będę próbował jado tego namówić.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 maja 2005, 20:17

Dla mnie pozycja ta jest o dupe roszczas!!! zbyt mało mam wtedy wolnosci a i nie tylko o to chodzi
To pozycja dla małolatów , wchodzacych w arkana sexu !! no powiedzcie sami "starzy" <browar> <aniolek2> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
=ANIOLECZEK=

Postautor: =ANIOLECZEK= » 27 maja 2005, 20:25

mi tez ona zbytnio nie odpowiada....
Awatar użytkownika
susanne
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 97
Rejestracja: 24 maja 2005, 14:55
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: susanne » 27 maja 2005, 20:28

Andrew pisze:To pozycja dla małolatów , wchodzacych w arkana sexu !!

Zgadzam się w 100%, sama tak zaczynałam ...
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 27 maja 2005, 21:04

susanne pisze:Zgadzam się w 100%, sama tak zaczynałam ...

Nie ja wysiadam...
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 maja 2005, 21:06

Krzych(TenTyp) pisze:
susanne pisze:Zgadzam się w 100%, sama tak zaczynałam ...

Nie ja wysiadam...


Wjjjj!! zaberz mnie ze sobą nie zostawiaj mnie tu ! <aniolek2> <aniolek2> <aniolek2> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 27 maja 2005, 21:31

Andrew pisze:
Krzych(TenTyp) pisze:
susanne pisze:Zgadzam się w 100%, sama tak zaczynałam ...

Nie ja wysiadam...


Wjjjj!! zaberz mnie ze sobą nie zostawiaj mnie tu ! <aniolek2> <aniolek2> <aniolek2> <aniolek2>


ale się czepiacie, dzisiejsza młodzież szybko dorasta 8)
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 27 maja 2005, 22:41

srabnie w banie krzysztof tobie nikt nic nie mowi ze chodzisz w stringach a ty nie krytykuj tej pozycji i nie mow ze ludzi jak ja ja stosuja bo sa szczeniakami
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 28 maja 2005, 13:23

Andrew pisze:Dla mnie pozycja ta jest o dupe roszczas!!! zbyt mało mam wtedy wolnosci a i nie tylko o to chodzi
To pozycja dla małolatów , wchodzacych w arkana sexu !! no powiedzcie sami "starzy"

"roszczas" ?? Spojrz w słownik języka polskiego czy takie słowo istnieje. Człowiek "twojego wieku i majestatu" winien sie wyrażać bardziej wyszukanie. "Arkana" też jest niepoprawnie.
Kurcze - wiem, że chcesz na każdym kroku pokazać jaki to ty nie jestes wazny i istotny i wszechwiedzacy. Jestes chyba bardzo niedowartosciowany i zaniedbywany przez bliskich, bo szukasz wszedzie miejsca do obrazania pogladow innych. Skoro tak bardzo Ci nie pasuje to, co piszą "małolaty" to znajdz sobie forum wyłaćznie dla 40-latkow. Moze Twoje zachowanie wynika z utraty , tego co my jeszcze posiadamy...
Co do tematu - uwielbiam ta pozycje:)) Naprawde jedna z moich ulubionych :) tylko ja musze byc na gorze, a on na dole.W sumie to udaje sie nam skupic na partnerze, nie tylko na czerpaniau przyjemnosci :))
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
lushness
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 05 sty 2005, 18:42
Skąd: samego południa
Płeć:

Postautor: lushness » 28 maja 2005, 16:18

ja uwazam ze 69 jest <banan> jako gra wstepna ale i tak wole jak to on zajmuje sie mna albo ja nim- rzeczywiscie wtedy jest wygodniej, a poza tym latwiej sie skoncentrowac;d za to moj facet bardzo lubi te pozycje w sumie to chyba bardziej niz ja
najwygodniej nam jest jak oboje lezymy na boku, nie przepadam kiedy to ja jestem u gory ;/
a czy czesto nam sie zdaza... hmm jak mamy duzo czasu na gre wstepna to tak :)
The one I adore
The one i've been looking for
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 28 maja 2005, 16:48

nie bardzo rozumiem co ma wiek do tej pozycji O_O
moze zrob rozpiske, andrew, w jakich pozycjach powinni sie piescic i uprawiac seks ludzie w poszczegolnych przedzialach wiekowych ? : )
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 28 maja 2005, 17:13

lollirot pisze:nie bardzo rozumiem co ma wiek do tej pozycji O_O
moze zrob rozpiske, andrew, w jakich pozycjach powinni sie piescic i uprawiac seks ludzie w poszczegolnych przedzialach wiekowych ? : )

Jestem tego samego zdania :)) hehe, ale uważajmy Lollirot, bo jak zostanie tylko klasyczna to będzie ciężko :))
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 28 maja 2005, 17:19

czy ja wiem...??? żeby to takie "ogień" był to nie powiedziałabym... a może po prostu nie umiem się w to bawić :P
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 28 maja 2005, 19:05

gosia pisze:lollirot napisał/a:
nie bardzo rozumiem co ma wiek do tej pozycji O_O
moze zrob rozpiske, andrew, w jakich pozycjach powinni sie piescic i uprawiac seks ludzie w poszczegolnych przedzialach wiekowych ? : )

Jestem tego samego zdania ) hehe, ale uważajmy Lollirot, bo jak zostanie tylko klasyczna to będzie ciężko )


jaka rozpiske?? co wy gadacie po co, anderw mowi ttaqk bo tak chce a moim zdaniem w seksie wszystko doizwolone byle by tylko pasowalo obojgu i niech sobie a andrew gada, jego sparwa...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 maja 2005, 19:13

Klasyczna tez jest dla małolatów ....kto sie kocha w klasycznej ???? tosz to zboczenie !! <banan> <aniolek2> <aniolek2> <browar>
Klasyczna ma to do siebie , ze po takiej pozycji napierdzielają nadgarstki , a i tak po tym forum zawsze mam je nadwyręzone !! ile sie mozna kochac w tej pozycji ??? godzine ?? dwie ?? nie ..moje nadgarstki tego nie strawią !! a co tam... bede wisiał jak leniwiec nad swa partnerką !! <aniolek2>
Ostatnio zmieniony 28 maja 2005, 19:17 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 28 maja 2005, 19:16

ja sie kocham w klasycznej i dlaczgeo to zboczenia? wiem ze to zart ale sadze ze gadasz bez sensu
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 maja 2005, 19:17

No to masz mocne nadgarstki !! albo .... robisz to na piąstkach ...albo ..kochasz sie krótko !! <aniolek2> <aniolek2>

No mozna jeszcze na łokciach ! sie podtrzymywać ! ale wtedy przyssany zes jest do parterki i ją dusisz ! <aniolek2> swym ciezarem ! eeeeeeee tam mozna tak zaczac ! ale za chwile juz zmienic koniecznie !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 28 maja 2005, 19:22

no a czy ja moiwe ze nie ? kurdre ale na sile probujesz uswiadamiac ludzi jak jest fajnie i jak jest cool, jestes poniekad jakims autorytetem dla niektorych patzra w chu j gwiazdek wiec pewnie sie zna i potem zadaja durne pytania na forum
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 maja 2005, 19:31

<aniolek2> <aniolek2> kolego ! kazda Panienka Ci powie to samo , pozycja kalsyczna jest dobra !! ale są lepsze ! i o to chodzi w mej wypowiedzi <browar>
powiedz przyjacielu co mozesz zdziałąć w tej pozycji ??? jak rece masz zajete podpieraniem sie ?? no co zdziałasz ???och ! wam to trzeba kawe na ławe !! no tak odbiegam znacznie od was w specyfice swych wypowiedzi ...poprawie sie !! bym był łatwiej przyswajalny !! <obcalowany>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 28 maja 2005, 19:34

no ja tez nie lubie az tak bardzo klasycznejale no, kurde a zreszta co ja tu bede pisal, wisi mi to ale nie podoba mi sie jak pouczasz ludzi bo ktos jeszcze wezmie takie cos do siebie i jeszcze nie daj boze bedzie stosowac
loraine
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 29 maja 2005, 14:26
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: loraine » 29 maja 2005, 14:37

ja ja lubie i nawet bardzo
ja zadowalam mojego chlopaka a w tym czasie on mnie <banan>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 385 gości