Wachanie i calowanie kobiecych stop

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

teklan
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2006, 09:42
Skąd: Poland
Płeć:

Pieszczoty stóp kobiecych

Postautor: teklan » 11 sty 2006, 17:29

Witam,

Moja małżonka uwielbia jak pieszczę językiem jej stopy ( ssanie, lizanie ).
Czy to jest normalne, czy Wy miłe Panie również akceptujecie tą formę pieszczot, czy może coś z moją " połowicą " jest nie tak.......
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 11 sty 2006, 17:34

He? Kiedy zobaczyłem tytuł tematu myślałem, że pytanie zabrzmi raczej "czy ze mną jest coś nie tak"... (tyczy się to posta powyżej, który niegdyś był osobnym tematem) <eee...>
Dlaczego miałoby być coś nie tak? Czy to jest coś zdrożnego? Lubi takie pieszczoty i tyle, ciesz się, że masz więcej możliwości sprawienia przyjemności swojej kobiecie, a nie zadawaj dziwnych pytań :>
W Naszym przypadku takie pieszczoty wyszły ode mnie pewnego razu podczas kompieli, kiedy tak ponętnie oparła stópkę o moją klatkę, a jako że ubóstwiam każdy centymetr jej ciała to jakoś nie mogłem się powstrzymać. Dość powiedzieć, że chciała mi się tam rozpłynąć w tej wannie (; 2
Ostatnio zmieniony 12 sty 2006, 08:41 przez ForsakenXL, łącznie zmieniany 2 razy.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 11 sty 2006, 17:35

Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 11 sty 2006, 18:03

Co w tym jest dziwnego, co? Podoba jej się to? Tak. Lubisz to robić? Do zastanowienia. Lubisz, kiedy jej jest dobrze? No ja myślę.

Wniosek? Zupełnie normalna. Każdy ma swoje upodobania. A nawiasem mówiąc, kobiece stopy są całkiem wrażliwe. Masaż i inne takie, z pieszczotami ustami i językiem jak najbardziej wskazane.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 11 sty 2006, 22:19

jezuuu chciałabym tak, gdyby nie fakt, ze mam cholerne laskotki tam :/ wystarczy najmniejsze smyrniecie mnie po stopach a juz mnie to tak załaskocze ! :] w sumie duzo pieszczot mnie omija z powodu laskotek, ktore mam praktycznie na calym ciele. Czasami udaje, ze nie czuje ich, ale wkoncu zaczynam sie skrecac i smiac-komiczny widok :)
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 11 sty 2006, 22:38

Tak się zastanawiam skąd w ogóle to pytanie? Jakieś konserwatywne wychowanie czy jak?
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 sty 2006, 01:37

Od moich stóp wszystkim "won"!
Nie znosze nie toleruje kiedy ktos je chociaz dotyka. Żadnych pieszczot. To jedyna taka moja czesc ciala. Ale o tym juz bylo jak Sophie trafnie zauwazyla.
szkoda tylko ze nie skleila albo cuś.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 sty 2006, 03:03

Co sie odwlecze, to nie uciecze. Scalone :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 sty 2006, 14:28

moon pisze:Od moich stóp wszystkim "won"!
Nie znosze nie toleruje kiedy ktos je chociaz dotyka. Żadnych pieszczot.

ja tak samo :D
Jesli ktos probuje to moze dostac niezlego kopa - to taki odruch bezwarunkowy ;)
((missi))

Postautor: ((missi)) » 12 sty 2006, 14:41

Mnei tez strasznie laskocze jak mnie moj misiek po stopach lize, ale za to uwielbiam jak ssie mojego duzego palca u stopy mr mr tak fajnei mnei łaskocze w kregosłupie, całkiem inne laskotki uwielbiam je
pawcio_k33
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 24 wrz 2005, 18:40
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: pawcio_k33 » 12 sty 2006, 15:30

Ja uwielbiam piescic, calowac, lizac i ssac stopy i znam wiele kobiet co preferuja tai sposób, powiem więcej moja kobieta dostaje orgazm takimi pieszczotami
Truskaweczka:)
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 31 paź 2006, 20:15
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: Truskaweczka:) » 22 gru 2006, 10:57

A mnie nie wolno tam dotknac nawet- nic!! Mam tam takie wrazliwe mijsce wiec odpada...
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 22 gru 2006, 11:01

Jakby komuś na tym bardzo zależało to niech sobie liże, wącha czy co tam chce... byleby nie kazał mi się odwdzięczać tym samym. ;-) Mnie to nie kręci. A wręcz przeciwnie.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 22 gru 2006, 14:05

a oj tez lubi je calowac, glaskac, ogladac. ale na szczescie nie wącha, tzn nie pochyla sie specjalnie zeby wachac, chyba ze ja tego nie dostrzegam;) nie przeszkadza mi to zupelnie.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 22 gru 2006, 15:09

Ja tez bardzo chetnie to praktykuje ;) w ogóle juz sam widok zadbanych stopek mnie nakreca.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 22 gru 2006, 15:24

TFA pisze:w ogóle juz sam widok zadbanych stopek mnie nakreca.
moj mowi to samo:P uwielbia jak mam pomalowane paznokcie u nog a juz w ogole na czerwono albo bordowo :D i tylko w jeden sytuacji woli jak mam stopy zakryte- jak mam pończochy :]
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 23 gru 2006, 00:42

Stópki uwiebiam, ale buty nie, lecz jeśli ktos lubi to też ciekawe <aniolek>
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 gru 2006, 02:36

Pomalowane paznokcie stop wygladaja obrzydliwie. Dla mnie to calkowite bezguscie. Lakier jednoznacznie kojarzy mi sie z dlonmi, wiec potem jak patrze na takie stopy to jak na zdeformowane, brudne i smierdzace rece. Niestety.

Co do samych stop, to mi wszystko jedno. Pomijam fakt walorow zapachowych, bo jakos wachanie butow by mnie zdecdowanie nie podniecalo. No bo naturalnosc swoja droga, ale higiena swoja.

Ps: A poza tym to milion razy bardziej wole gorne partie kobiecych nog <aniolek> <banan> <aniolek> <evilbat>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 23 gru 2006, 16:41

Maverick pisze:Pomalowane paznokcie stop wygladaja obrzydliwie.
Może nie aż "obrzydliwie", ale generalnie zgadzam się z przekazem :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 gru 2006, 16:45

Sir Charles pisze:Może nie aż "obrzydliwie", ale generalnie zgadzam się z przekazem :)
Charlie przeciez my i tak wiemy ze Ty lubisz takie z odpryskujacym lakierem ;P
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 23 gru 2006, 16:46

Sir Charles pisze:Maverick napisał/a:
Pomalowane paznokcie stop wygladaja obrzydliwie.

Może nie aż "obrzydliwie", ale generalnie zgadzam się z przekazem


Ja bym mogła się zgodzić, gdyby mowa była o ciemnych lakierach. Ale jasne lub bezbarwne są w porządku.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 23 gru 2006, 16:53

Dziewczyny pisały właśnie o czerwonych i bordowych.
Nie pomalowałabym sobie tak paznokci u nóg, ale bezbarwne czy takie naturalne kolory to jaknajbardziej. Zgodzę się z męską częścią w każdym razie.

Mój też lubi, ale nie jest jakimś strasznym fetyszystą akurat tej częście ciała ;).
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 gru 2006, 16:56

MOj kocha czerwien na moich stopach tak ze sam chce je malowac badz zmusz amnie praktycznie abym ja to zrobila.
Jedynie bezbarwnych nie lubie. :) Ale jasne sa ok ;)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 23 gru 2006, 16:59

natasza pisze:Ja bym mogła się zgodzić, gdyby mowa była o ciemnych lakierach. Ale jasne lub bezbarwne są w porządku.

megane pisze:Nie pomalowałabym sobie tak paznokci u nóg, ale bezbarwne czy takie naturalne kolory to jaknajbardziej.

Właśnie zastanawiam czy słusznie, ale słowo "malować" kojarzy mi się wyłącznie z istotną zmianą barwy i nie sugeruje dla mnie użycia lakieru bezbarwnego, które to użycie można wyrazić innymi czasownikami, takim jak: lakierować, konserwować, zabezpieczać, pielęgnować itp :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 23 gru 2006, 18:34

a jak malujesz białą ścianę na biało to... malujesz, nie? :D
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
zet2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 06 gru 2006, 08:05
Skąd: Bara Bara
Płeć:

Postautor: zet2 » 23 gru 2006, 20:25

i zmieniasz jej kolor ;)

a ja lubie pomalowane na czerwono, uwielbiam masowac i czasami calowac
wachanie butow juz mnie nie rusza :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 gru 2006, 20:41

Czerwony kolor to porazka. On nie pasuje nawet zawsze do dloni, bo wymusza pewien sposob ubioru i zachowania, a co dopiero do stop.

Lakier na paznokciach od stop przykowa uwage wlasnie do tego, do tych paznokci co jest bez sensu. Paznokcie sie maluje zeby wyeksponowac ich piekno, a szczerze powiedziawszy w stopach piekna paznokci nie ma, a nawet jak jest to jest nieistotne.

Patrzac na dlon patrzysz na palce i paznokcie. Patrzac na stope sie patrzy (przynajmniej ja) na jej ogolny krztalt. No ale ja to ja, inny moze miec inaczej. Dla mnie po prostu lakier jest zarezerwowany dla paznokci od rak.

To tak jakby sobie robic pasemka i trwala na wlosach lonowych... Niby mozna ale to bez sensu.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 gru 2006, 20:47

Maverick pisze:On nie pasuje nawet zawsze do dloni,
Jak dla mnie nigdy :P
Maverick pisze:w stopach piekna paznokci nie ma
Coz moze po prostu Ty go nie widzisz?Ja nie mam pieknych paznokci u dloni a czerwone u stop wygladaja u mnei slicznie i nie od jednego juz znajomego to slyszalam ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 gru 2006, 20:54

To zapodaj fotke :D Moze po prostu nigdy nie widzialem ze tak pwiem tak slicznych jak Twoje ;)
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 23 gru 2006, 20:58

Nie lubię paznokci, swoich, ani cudzych. Są dla mnie już wystarczająco obce i odrażające, by jeszcze lakierem zwracać na nie czyjąś uwagę. Wprawdzie Promyczek kilka razy namawiał mnie na czerwony kolor, twierdzi, że bardziej go rajcuje, kiedy pieszczę go stopami z paznokciami w czewieni, ale o tym zapomniałam, może na sylwestra... Nie wiem czy podnieca go całowanie moich stóp, ale zawsze chętnie je masuje, bo nawet latem mam często zimne jak u truposza. A dużo tego do całowania nie ma, mój rozmiar buta - 34 ;)

[ Dodano: 2006-12-23, 21:00 ]
moon pisze:Coz moze po prostu Ty go nie widzisz?Ja nie mam pieknych paznokci u dloni a czerwone u stop wygladaja u mnei slicznie i nie od jednego juz znajomego to slyszalam ;)

Zważając na Twój wzrost, zakładam, że masz takie małe stópki i paznokietki jak ja. To rzeczywiście może uroczo wyglądać, ale czy seksownie :?
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 367 gości