Wachanie i calowanie kobiecych stop

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 23 gru 2006, 21:24

moon pisze:a czerwone u stop wygladaja u mnei slicznie i nie od jednego juz znajomego to slyszalam
moje czerwone/ bordowe u stóp tez są śliczne! o! i nie mowię, ze u wszystkich muszą wyglądać ładnie, ale u mnie kaurat mi sie podobają. Tym bardziej, ze lubie sie paznokciami moimi zajmowac i sie staram zeby wygladaly jak najlepiej.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 gru 2006, 01:07

Maverick pisze:To zapodaj fotke
Sory ale nigdy mi nie przyszlo do glowy cykac fotek moich stop :D
jamaicanflower pisze:Zważając na Twój wzrost, zakładam, że masz takie małe stópki i paznokietki jak ja.
Paznokcie tak. Mam malutkie u stop ale ja nie mam 34 a 39 :D
madziorka.m pisze:moje czerwone/ bordowe u stóp tez są śliczne!
Ale np juz jakies granaty czy cos to o cholera ble do potegi :/
Wsyztsko zalezy od osoby stopy paznokci koloru w gruncie rzeczy.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 25 gru 2006, 00:50

Stopy...mniam...do tego można się nimi zajmować przy niektórych pozycjach w trakcie seksu, co dodatkowo potęguje doznania.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 gru 2006, 02:53

Ja nie wiem co niektorzy faceci widza w stopach. To dla mnie nie zrozumiale zeby sie tym podniecac. Raz nawet sciagnalem filmik jak lesby sobie nawzajem stopy lizaly. Zakwalifikowalem go na te sama polke obrzydliwosci co sranie na siebie. Bo tak samo mnie odrzuca i nie kreci.
Na pieszczoty niektorych czesci ciala dziewczyna musi zasluzyc. Przynajmniej u mnie. Od teraz. A stopy wlasnie do takich sie zaliczaja.
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 25 gru 2006, 03:17

jak dla mnie podniecanie sie zapachem butow nie jest normalne, ale dopoki mnie to nie dotyczy to mi to lotto :)
ja wole piescic inne miejsca :)
albo robiuc inne dziwne rzeczy ;)
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 25 gru 2006, 08:48

pieszczoty stop jak najbardziej, ja jestem fetyszysta calego ciala mojej lubej:>

ale wachanie butow? <chory> co to ma wspolnego z doznaniami badz przyjemnymi bodzcami dla drugiej osoby? bo nie moge znalezc celowosci tego...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 gru 2006, 09:12

Maverick pisze:Zakwalifikowalem go na te sama polke obrzydliwosci co sranie na siebie. Bo tak samo mnie odrzuca i nie kreci.


bluźnisz <evilbat> Stópki są pierwsza klasa. "Zabiegi" z nimi - również :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 25 gru 2006, 10:15

Gt10 pisze:ale wachanie butow? <chory> co to ma wspolnego z doznaniami badz przyjemnymi bodzcami dla drugiej osoby? bo nie moge znalezc celowosci tego...

Jeszcze wiele rzeczy Cię zdziwi. Jest ogromny popyt na używane majtki młodych Japonek. <boje_sie>
Wąchanie skarpetek - czemu nie? Toż to podobny fetysz.
A co do stóp - całowanie ich jest bardzo przyjemne. Ogólnie od stóp bardzo łatwo i przyjemnie jest przejść wyżej.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Wachanie i calowanie kobiecych stop

Postautor: jaguar166 » 25 gru 2006, 14:00

Mój chłopak sam z siebie lubi to robić... Chociaż ja Jego stop nie lubie .... Mimo wszystko jest to bardzo przyjemne :)
Carpe Diem
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 25 gru 2006, 18:33

Imperator pisze:Jest ogromny popyt na używane majtki młodych Japonek.

W Japonii to akurat mają różne fetysze, to najbardziej perwersyjny kraj na świecie ;].
Majtki studentek to jeszcze nic (one akurat są produkowane w ciekawy sposób, siedzi jakaś babcia, psika majteczki śmiesznymi zapachami, składa do woreczka i wkłąda karteczkę z danymi jakiejś niby studentki :P). W Japonii można kupić nawet używane tampony w słoiczku ;]

Więc wielu fetyszy nie zrozumiemy ;)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 25 gru 2006, 18:46

megane pisze:W Japonii można kupić nawet używane tampony w słoiczku ;]
o mały włos a bym <belt> ..
Wąchania stopek nie rozumiem <rotfl2>
Glaskanie itp mogą być :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 gru 2006, 18:57

w ogóle Japonia ma bardzo liberalne podejście do spraw seksu. To, co w kręgach europejskich zakrawa na pedofilię, tam pod tego typu paragraf nie podpada. Taaa... jak te dziewczynki w anime, co mają tak niewinne twarzyczki... <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 25 gru 2006, 19:10

majtki mozna zrozumiec, bo moga nawet stanowic niezly material do podniety dla niewyzytego 14latka... ale buty? chyba, ze chca sie nimi masturbowac <pijak>
BoomEr
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 08 sie 2005, 18:44
Skąd: MP
Płeć:

Postautor: BoomEr » 26 gru 2006, 00:24

Hmmmm... co do wachania butow no nie sadze zeby mnie to podniecilo ale jezeli chodzi o calowanie stopek mojej ukochanej to nie mam zadnych zastrzezen ona to lubi i ja tez. Tym bardziej ze za zwyczaj w tym czasie je masuje a ja to bardzo relaksuje.
fury
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 01 gru 2006, 18:16
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: fury » 29 gru 2006, 19:00

Stopy rzeczywiście lubi wielu facetów, zabawy z bucikami to już typowy fetyszyzm i nieco bardziej zakrawa na obiegnięcie od normy, tyle, że kogo obchodzą normy? Normy są nudne!!! Co do wąchania stópek, to wcale nie jest takie chore, bezsensowne zboczenie - jest w nim głęboki atawizm. Dawno, dawno temu, kiedy nasi przodkowie biegali sobie jeszcze boso po świecie, mężczyźni często odnajdowali kobiety podążając po śladach - sugerując się właśnie zapachem! Gruczoły potne na kobiecych stópkach wydzielają feromony, proszę Państwa, oto dlaczego niektórzy z nas przepadają za zapachem nawet nieco zmęczonych (nie 3-dniowych) stópek. Poza tym, w tym jest tak cudowna akceptacja i złożenie hołdu kochanej kobiecie...
Co do pań, które tak gwałtownie reagują na wzmianki o stopach, kopią itp. - myślę, że może to być wynikiem niepełnej akceptacji swojego ciała, bo jak inaczej wytłumaczyć gorsze traktowanie akurat tej częsci ciała? Oczywiście, tutaj już tylko spekuluję...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 gru 2006, 19:24

fury pisze:Dawno, dawno temu, kiedy nasi przodkowie biegali sobie jeszcze boso po świecie, mężczyźni często odnajdowali kobiety podążając po śladach
Jasne. Jakos ciezko mi uwierzyc w czlowieka tropiacego na czworakach z nosem przy ziemi.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 gru 2006, 22:16

fury pisze:czywiście, tutaj już tylko spekuluję...
Niezbyt trafnie. Mi si epodobaja moje stopy lubie je,ale nie znosze ich dotyku. Choc sa mile w dotyku to jednak jest to dla mnie nieprzyjemne zupelnie...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 gru 2006, 23:27

fury pisze:Poza tym, w tym jest tak cudowna akceptacja i złożenie hołdu kochanej kobiecie...
I dlatego temu mowie stanowcze i zdecydowane nie!
Bo nie kazda na to zasluguje. Takie rzeczy (i inne jak uczy zycie) to dopiero jak zasluzy po jakims czasie (raczej dluzszym niz krotszym).
Ostatnio zmieniony 30 gru 2006, 01:45 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
wajdelota
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 12 cze 2005, 18:45
Skąd: In-die
Płeć:

Postautor: wajdelota » 30 gru 2006, 00:59

Maverick pisze:
fury pisze:Poza tym, w tym jest tak cudowna akceptacja i złożenie hołdu kochanej kobiecie...
I dlatego temu mowie stanowcze i zdecydowane nie!
Bo nie kazda na to zasluguje. Takie rzeczy (i inne jak uczy zycie) to dopiero jak zasluzy po jakims czasie (raczej dluzszym niz krotszym).


Tu niestety masz chyba rację. Gdy kobieta dostaje wszystkie formy pieszczot ot tak poporstu, to potem sie mniej stara. Ale to też - wiaodmo nie jest regułą dla wszystkich kobiet świata...
Ostatnio zmieniony 30 gru 2006, 01:46 przez wajdelota, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli oznaką bycia prawdziwym mężczyzną jest upijanie się i sikanie do zlewu, to ja nie chcę być mężczyzną...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 gru 2006, 01:46

Nie chodzi o to ze sie mniej stara. Nie warto zaraz dawac takiej pelnej akceptacji. Taka pelna akceptacja, to skarb, i jak sie ja da za wczesnie to kobieta jej nie doceni.
wajdelota
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 12 cze 2005, 18:45
Skąd: In-die
Płeć:

Postautor: wajdelota » 30 gru 2006, 09:59

O to też mi chodziło. Źle to troszke ujołem, ale o obie kwestie.
Jeśli oznaką bycia prawdziwym mężczyzną jest upijanie się i sikanie do zlewu, to ja nie chcę być mężczyzną...
fury
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 01 gru 2006, 18:16
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: fury » 01 sty 2007, 15:28

Myślisz, Maverick, że tropili z nosami zadartymi w niebo? Chyba nie.
Pewnie, że nie zaraz, i nie każda na to zasługuje. Tyle, że temat to nie "wąchanie stóp przypadkowych kobiet", a o hołdzie pisałem że "złożony KOCHANEJ kobiecie", więc nie pierwszej lepszej.
Zgadzam się, że kobiety zbyt szybko przyzwyczajają się do pewnych pieszczot, i później traktują je jako coś absolutnie im należnego i oczywistego, trzeba znać umiar:)
pauza
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 04 lut 2016, 21:38
Skąd: Krajan
Płeć:

Re: Wachanie i calowanie kobiecych stop

Postautor: pauza » 20 lis 2021, 03:36

Lubię jak mój facet zajmuje się moimi stópkami, oboje mamy ich fetysz i oboje dbamy o stopy wtedy jest miło i fajnie. Mój facet często wącha, całuje i dotyka językiem moje stopy, dla mnie to normalne i przyjemne. Sama mam fetysz stóp, wiec stopami swojego tez czasem się zajmuję. Innych to obrzydza, ale stopy są fajne, mają coś w sobie, poza tym kazdy ma stopy, dziwic sie nimi to dlamnie głupota. W domu hodzimy zawsze boso wzajemnie się nakręcając, ale warunek to by stópki były zadbane - inaczej nie ma przyjemności.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 316 gości