odglosy...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 16 maja 2008, 18:33

Marissa pisze:Ja nigdy nie sprowadzałam do domu facetów - no może raz, przy okazji "zaciągnęłam" mojego byłego do domu moich rodziców na 2 noce.


ja też nie,nawet gdyby moim rodzicom to nie przeszkadzało, to pewnie i tak bym nie próbowała, przez skrępowanie po prostu. no ale jak rodzice wyjeżdżali, to faceci sobie u mnie pomieszkiwali :)

i szczerze,gdybym była matką, to też nie chciałabym oglądać swojej córeczki i jej faceta razem w łóżku :]
Ostatnio zmieniony 16 maja 2008, 18:34 przez Nola, łącznie zmieniany 2 razy.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Inanna
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 21 sty 2008, 18:14
Skąd: to tu to tam
Płeć:

Postautor: Inanna » 16 maja 2008, 19:07

Dzindzer pisze:Moim rodzicom nie przeszkadzało to, że moi faceci u mnie nocowali


Moja Mama nie ma nic przeciwko temu by mój chłopak nocował u mnie. Gorzej z tatą. On nie wyobraża sobie takiej sytuacji. W jednym łóżku? Pod jego dachem? Chyba tylko w jakieś awaryjnej sytuacji :P Tak to musze czekać aż wyjedzie [:D]
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 16 maja 2008, 19:26

Nola pisze:i szczerze,gdybym była matką, to też nie chciałabym oglądać swojej córeczki i jej faceta razem w łóżku :]

A kto tu pisał o nocowaniu razem w 1 łóżku? :]
Miał materac i tam grzecznie spał <aniolek>
Awatar użytkownika
Inanna
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 21 sty 2008, 18:14
Skąd: to tu to tam
Płeć:

Postautor: Inanna » 16 maja 2008, 21:26

Marissa pisze:Miał materac i tam grzecznie spał <aniolek>

Niezła wersja dla mamusi :P
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 16 maja 2008, 22:10

Marissa pisze:
Xavi pisze:@zielony kot: daj jej linka do tego forum, niech sobie przeczyta twój temat, to się przestanie gniewać

:| Jednego się nauczyłam w kontaktach z moimi facetami - nigdy nie dawać im linka do tego forum. Po co facet ma o mnie wiedzieć wszystko? Kilka tajemnic trzeba zachować :/

A ja nie kazałem jej dać linka do forum facetowi swojemu tylko swojej siostrze, żeby przstała ich podejrzewać o coś :)
zakrecona_1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2008, 17:46
Skąd: z kątowni
Płeć:

Postautor: zakrecona_1 » 22 cze 2008, 12:54

ja sobie lubie pojeczec:D:D:D

kiedys to chyba az rodzice mnei slyszeli bo mama cos sie pluła:/

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 509 gości